O R G Á N Y   Č A P E K  a spojení na ně
  Sportovně technická komise (STK) - seznam členů
  Disciplinární komise (DK) - seznam členů
  Komise mládeže (KM) - seznam členů
klub jmeno ulice město MOBIL TELEFON mail
POP PRAHA Pavel VLK
V. VOKROUHLÍKOVÁ
Nedašovská  28 155 21 Praha 5 602 692 489
607 860 828
  pavel.vlk@email.cz
vera.vokrouhlikova@gmail.com
1. KRKONOŠSKÝ PK VRCHLABÍ Jiří ŘEZNÍČEK Horní Lánov 43 543 41 Lánov 731 621 341   jreznicek@krnap.cz
1. STAROBRNĚNSKÝ PK Pavel Vajčner Tylova 963/2 779 00 Olomouc 602 562 524   vajcner.p@volny.cz
APEC ČESKÁ TŘEBOVÁ Jan HUDIK Grégrova 117 560 03 Česká Třebová 602 166 861   apec@apec.cz; jan.hudik@ldm.cz
AURA HAVLÍČKŮV BROD Michal HABÁSKO
Petr JEŘÁBEK
Zahradnického 3313 580 01 Havlíčkův Brod 728 272 410
603 377 786
  Michal.hokej@seznam.cz
daisy@daisygrafik.cz
CARREAU BRNO Jan Michálek   Brno 724 848 751 michalek.carreau@seznam.cz
CLUB RODAMIENTO Daniel BESEDA Vykáňská 11 100 00 Praha 10 777 231 324   info@rodamiento.cz
CdP LODĚNICE Stanislav FATKA St. Za GZ 314 267 12 Loděnice 605 216 228 605 216 228 fatka.stanislav@seznam.cz
CP VARY Oldřich MOTYČKA Boží Dar 210 362 62 Boží Dar 602 152 929   oldrich.motycka@seznam.cz
CTP CLUB OŘECH Vladimír GLASER Kopaninská 189 252 25 OŘECH 602 614 170 257 960 466 glaser@orech.cz
ČPK PODĚBRADY Jan KARBULKA Tyršova 1133 290 01 Poděbrady 602 735 296   jan.karbulka@seznam.cz
DPS Martin HAVLÁT Okružní 1491 289 22 Lysá nad Labem   325 552 576 dps@testudo.cz
FENYX Adamov Tomáš HENEK
Pavel KRÁL
Pod Horkou 3 679 04 Adamov 724 037 367
608 766 966
  tomas_henek@goodyear.com
pavel_kral@seznam.cz
FŇÁKY BRNO Petr STOKLÁSEK Svitavská 46 614 00 Brno 602 942 396   fnaky@volny.cz
FRAPECO Miroslav ŘEHOŘ Prvomájová 810/29 153 00 Praha 5 - Radotín 728 377 758 257 911 142 m.rehor@ardum.cz
HP TŘEBÍČ - Horácký pétanque Třebíč Silva FABÍKOVÁ Janouškova 20 674 01 Třebíč 602 596 066   silva@fabik.cz
HRODE KRUMSÍN Vladimír MARCIÁN Krumsín 165 798 03 PLUMLOV 737 255 018   hrodekr@post.cz
JAPKO Milan Fukal   Jablonec nad Nisou 731 552 312   japkojbc@seznam.cz
HAPEK LITOVEL Pavel BUREŠ Rybníček 43/12 78401 LITOVEL 603 221 736 pavel.bures@volny.cz
KLIP LITOVEL ing. Josef Popelka Svatoplukova 32 78401 Červenka 605 263 120 popelka@jplit.cz
Kondor Cheb Alena Vaníčková Slapany 282 350 02 Cheb - Háje 777 181 149 kondorcheb@seznam.cz
SKP Kulová osma Jaroslav Mrkvička Křivenická 408/6 181 00 Praha 8 605 727 446 jarda.mrkvicka@gmail.com
KULOVÝ BLESK OLOMOUC Pavel KONEČNÝ Fischerova 16 779 00 Olomouc 602 730 922 585 432 500 info@kulovyblesk.com
LESKLÉ KOULE LÍŠNICE 1. PC Líšnice Karel ŽBÁNEK Líšnice 133 252 10 Mníšek pod Brdy 721 755 340 318 592 111 zbanek@sendme.cz
PAK ALBRECHTICE Jan BUKOVČÍK Hornická 647 Albrechtice 737 126 146 737 126 146 bukovcik.jan@homecity.cz
PCBD "BRNĚNŠTÍ DRACI" BRNO František STEJSKAL Výholec 5 624 00 Brno - Komín 739 994 119   stejskalf@atlas.cz
PC AUSTERLITZ 1805 Milan BAYER U Vily 1504 684 01 Slavkov u Brna 605 702 619   milanbayer@volny.cz
PC ČESKÉ BUDĚJOVICE Bohumil STAŠEK České Vrbné 2300 370 11 České Budějovice 602 220 901 385 521 693 bohumil.stasek@email.cz
PC KOLOVÁ Jan IMLAUF Kociánova 8/1588 155 00 Praha 5 608 970 893 222 958 189 jimlauf@gmail.com
PC LEAP Jaroslav EGERMAYER Židovská 402/16 350 02 Cheb 732 792 032   chery007@seznam.cz
PCP LIPNÍK Dana PROROKOVÁ Palackého nám. 151 294 41 Dobrovice 604670911   dana.prorokova@seznam.cz
PC SOKOL LIPNÍK Michal Zdobinský     733 502 954 733 502 954 michalzdobinsky@seznam.cz
PC SOKOL PP Hr. Králové Ivo GAVLAS tř. E. Beneše 1433/1a 500 12 Hradec Králové 777 334 829 777 334 829 i.gavlas@seznam.cz
PC SOKOL VELIM Vojtěch ČERNÝ Palackého 409 281 01 Velim 606 689 804 321 763 013 cerny.vojtech@centrum.cz
PCFT SOKOLEČ Jan SVOBODA 602 318 293 jan.svoboda@hydroproduct.cz
PEK STOLÍN Jiří JEŽEK Ml. PEK STOLÍN, Stolín 77 549 41 Červený Kostelec 725 359 543   bodlifous@seznam.cz
PK 1293 VOJNŮV MĚSTEC Oldřich Brož ml. Vojnův Městec 22 591 01 Vojnův Městec 777 974 416   pk1293@vojnuvmestec.cz
PK JUPITER Josef JUNGMANN Řipská 14 413 01 Roudnice nad Labem 776 151 813 416 837 671 pepin.13@seznam.cz
PKK Třebíč Jakub MATOUŠEK Mládežnická 982/4 674 01 Třebíč 777 868 526   matousekjakub@seznam.cz
PK Mariánské Lázně Jiří Chval Česká 760/1c 353 01 Mar. Lázně 724 191 410   jiri.chval@marianskelazne.cz
PK OSIKA Václav MRÁZ Révová 11 301 00 Plzeň 604 898 110   osika@osika.cz
PePeK PERNŠTEJN Jiří MUSIL Čápkova 39 602 00 BRNO 603 809 799   jpm@pohar.cz
PETANQUE PARTA SNĚŽNÉ František HANĚL Sněžné 149 592 03 Sněžné 605 751 265   petanque@centrum.cz
PPA POZORKA František VOLENEC Merklínská 171   774 490 525   ppapozorka@seznam.cz
SENIOR TÝM Praha 1 Jaroslava HUDEČKOVÁ DPS Týnská 17 110 00 Praha 1 776 211 362    
SK PETANQUE HRANICE VI.-VALŠOVICE Zbyněk JAKEŠ Valšovice 42 753 54 Soběchleby 603 248 693   jakesz@seznam.cz
SK VARAN Karlovy Vary Iva VALENZOVÁ F. X. Šaldy 14 360 04 Karlovy Vary 602 699 423 353 221 895 I.Valenzova@seznam.cz
SK VINOHRADY Svatopluk BEDNÁŘ Velkopavlovická 14 629 00 Brno-Vinohrady 606 717 031   svata.bednar@seznam.cz
SK Šejk Peterka Karel Ejem V Úhlu 636/25 141 00 Praha 4 603 435 811 k.ejem@seznam.cz
SLOPE BRNO František HARAŠTA Přemyslovo nám. 39 627 00 BRNO - Slatina 603 162 622 545 216 268 slope@volny.cz ; slope@petanque.cz
SOKOL STAŘÍČ Karel BROŽ Staříč 197 739 43 Staříč   558 660 232 plesnikova@cbox.cz
PC Egrensis Jaroslav BOČEK Nám. Krále Jiřího 12 350 02 Cheb 721 357 024   bockovi1@seznam.cz
TOP ORLOVÁ Kamil Jurišta Kpt.Jaroše 784 735 14 Orlová-Lutyně 775 860 150 kamil.jurista@gmail.com , top@riska.cz
UBU - United Balls of Únětice Petr FUKSA Únětice 87 252 62 Praha-západ 602 261 925   petr.fuksa@volny.cz
ŽEPEC Dan KACHLÍŘ         leon1@volny.cz