Paul Wagenaar a Jirka Krnáč z POP Praha

Celkové výsledky

3. dubna 1999 Club pétanque Vary pořádal II. ročník turnaje dvojic "O tlustou Bertu".

V Karlových Varech na hřištích před hotelem Imperial se sešlo celkem 48 dvojic k prvnímu letošnímu turnaji Integrále cupu.

Hrálo se v osmi skupinách po šesti. Z každé skupiny postupovaly 2 dvojice.

Pro nepostupující ze základních skupin byl připraven turnaj "B" supermelle trojic o zajímavé ceny.

Ve skupině "A" se dále hrálo ve čtyřech skupinách. Vítěz každé skupiny dále hrál o 1. - 4. místo, druhý ze skupiny o 5. - 8., třetí o 9. -12. a čtvrtý o 13. -16. umístění.

Po celodenním soutěžení nakonec obří tlustou Bertu od sklárny Moser vyhrála smíšená dvojice Jirka Ondryáš z POP Praha a Rubi Goroňo z Ořecha. Na druhém místě skončil Jirka Taneček s Jardou Čermákem z Lipníku a bronz si odvezli Petr a Renata Stokláskovi - Fňáky.

Maruška Dušková - POP a Zdeněk Vlček - Wiena
Vyhlášení vítězů B turnaje

Turnaje "B" supermelle trojic se zúčastnilo celkem 47 hráčů. Hrálo se ve čtyřech kolech a vítěznou BECHEROVKU si odvezla Dáša Dohnalová z POP Praha. Druhá byla Romča Vokrouhlíková také z POP Praha a třetí p. Motyčka z Kolové.

Do Karlových Varů přijeli hráči a milovníci pétanque z Čech, Moravy, Rakouska, Rubi z Maroka, Paoul z Holandska a jedna dvojice dokonce ze Švédska. Celý den panovalo krásné slunečné počasí a hlavně dobrá nálada.

Clubu pétanque Vary děkujeme za pěkný turnaj a vynikající organizaci.