Vrchlabí - 18. 9. 1999

nahoře junioři - Milan, Romča a Jarda, dole Stolín - Vláďa Ježek, Vláďa Vejrek a Jirka Ježek V sobotu 18. září 1999 se ve Vrchlabí na atletickém oválu na Liščím kopci konal již tradiční turnaj "Krakonošovy koule", který je součástí INTÉGRALE CUP ´99. Startovalo 32 trojic z Čech, Moravy, Polska, Rakouska, Laurent Bazac z Francie, Rubi Gorroňo z Maroka a Jean Mari z Korsiky.

Hrálo se v 8 skupinách po 4 družstvech. Nejlepší dva týmy z každé skupiny postoupily do "šestnáctky" turnaje "A" a ostatní hráli turnaj "B" - "O pohár Sklípku". Oba turnaje dále pokračovaly K.O. systémem.

juniorka Romča VokrouhlíkováVe Vrchlabí si zahrála naše mužská i juniorská reprezentace. Muži z Poděbrad již za týden odlétají na Mistrovství světa na ostrov La Réunion. Junioři nás za měsíc budou reprezentovat na Mistrovství světa juniorů v Thajsku.
Oba týmy se spolu utkaly po postupu ze skupiny v osmifinále, kdy po velice pěkném zápasu nakonec zvítězili junioři 13:10. I když junioři předvedli opravdu pěknou hru, tak ve čtvrtfinále podlehli loňským reprezentantům z Poděbrad 11:13 a nakonec obsadili hezké 5. místo.

Rubi GorroňoVe večerních hodinách se nejvíce radovali hráči POP Praha (Jirka Ondryáš, Rubi Gorroňo a Jean Mari), kteří ve finále porazili smíšené družstvo z Ořecha a Českého Ráje (Laurent Bazac, Milan a Jana Petříkovi). Bronz si odvezli hráči z Poděbrad (mistři ČR a reprezentanti z roku 1998) - Novotný, Polách a Lébl a na čtvrtém místě skončilo družstvo z Vrchlabí (Baláček Václav, Kerekanič a Pašek).

finalisté - Jirka Ondryáš, Jean Mari, Laurent Bazac, Milan Petřík, Jana Petříková a Rubi GorroňoV turnaji "B" Pohár Sklípku vyhráli vrchlabští borci (Petr a Michal Štěpánkovi s Danem Bílkem), kterým ve finále podlehli přátelé z Polska. V boji o třetí místo zvítězilo družstvo z Vrchlabí (Jaroslav a Martina Žižkovi a Zdena Štěpánková) nad smíšeným týmem POP Praha a Lipníku (Mirek Řehoř, Jirka Krnáč a Jarda Čermák).