Smrček u Pernštejna 26.05.2001
Výsledková listina
Příjmení Jméno Klub Body
Pořadí
Kat.
1
Šrubař
Jiří
PCBD Brno
416.000
Žižka
Josef
Neregistrovaní
2
Hašek
Milan
SLOPE Brno
288.000
Hnilica
Pavel
PCBD Brno
3
Ondryáš
Jiří
POP Praha
244.800
Mari
Jean
POP Praha
4
Pešout
Miroslav
CTP CLUB Ořech
216.000
Z
Růžičková
Jarmila
CTP CLUB Ořech
5
Řehoř
Miroslav
POP Praha
180.800
Ježek
Jiří st.
PEK Stolín
6
Lepka
Josef
POP Praha
161.600
Novotný
Vladimír
ČPK Poděbrady
7
Šimák
Milan
ČPK Poděbrady
152.000
Strych
Jaromír
ČPK Poděbrady
8
Dvořák
Josef
TJ Sokol Slavkov
144.000
Z
Dvořáková
Jarmila
TJ Sokol Slavkov
9
Z
Hančová
Alice
1. KPK Vrchlabí
116.800
Bílek
Daniel
1. KPK Vrchlabí
10
Z
Vokrouhlíková
Věra
POP Praha
116.800
Stejskal
František
PCBD Brno
11
Michálek
Ivo
PC Carreau Brno
116.800
Z
Michálková
Soňa
PC Carreau Brno
12
Lébl
Vratislav
ČPK Poděbrady
116.800
Karbulka
Jan
ČPK Poděbrady
13
Z
Hašková
Vlastimila
SLOPE Brno
116.800
Bayer
Milan
TJ Sokol Slavkov
14
Musil
Jiří st.
PePeK Pernštejn
116.800
Šeda
Zdeněk
PePeK Pernštejn
15
Vlk
Pavel
POP Praha
116.800
Vlk
Jaroslav
PCBD Brno
16
Fürst
Jiří
CP VARY
116.800
Šimek
Petr
CP VARY
17
Čermák
Jaroslav
POP Praha
73.600
Macho
Karel
PC Lipník
18
Husák
Vladimír
PC Carreau Brno
73.600
Z
Musilová
Květoslava
PePeK Pernštejn
19
Z
Petříková
Jana
PC Lipník
73.600
Novotný
Martin
PC Lipník
20
Březina
Jiří
HPC Třebíč
73.600
Z
Březinová
Ivana
HPC Třebíč
21
Defer
Thierry
PePeK Pernštejn
73.600
Škrabal
Zdeněk
Neregistrovaní
22
Stoklásek
Petr
FŇÁKY Brno
73.600
Hejl
Pavel st.
SLOPE Brno
23
Kučera
Radomil
TJ Sokol Slavkov
73.600
Bayer
Miroslav
TJ Sokol Slavkov
24
Kacerovský
Ivo
PC Kolová u KV
73.600
Valenta
Miroslav
PC Kolová u KV
25
Z
Bělušová
Jitka
PePeK Pernštejn
73.600
Z
Šálová
Petra
POP Praha
26
Fabík
Arnošt
HPC Třebíč
73.600
Z
Fabíková
Silvie
HPC Třebíč
27
C
Hapiot
Michael
Neregistrovaní
73.600
C
Flambeaux
Simon
Neregistrovaní
28
Krychtálek
Jaroslav
HRODE Krumsín
73.600
Chodúr
Peter
HRODE Krumsín
29
Hloušek
Jiří
Neregistrovaní
73.600
Moučka
Petr
Neregistrovaní
30
C
Ferlay
Frank
Neregistrovaní
73.600
Novotný
Jan
PePeK Pernštejn
31
JZ
Sochorová
Petra
1. KPK Vrchlabí
73.600
JZ
Klusová
Lucie
1. KPK Vrchlabí
32
J
Hanák
David
3 H & G CLUB Brno
73.600
Šlapanský
Lubomír st.
SLOPE Brno
33
Guziur
Jan
DPS
1.000
Hellinger
Petr
DPS
34
Z
Valenzová
Iva
Varan K. Vary
1.000
Valenz
Pavel
Varan K. Vary
35
Z
Stoklásková
Renata
FŇÁKY Brno
1.000
Z
Hejlová
Irena
SLOPE Brno
36
Pírek
Martin
HRODE Krumsín
1.000
Pírek
Karel
HRODE Krumsín
37
Gorroňo
Rubi
PC Lipník
1.000
Morávek
Petr
PC Lipník
38
Marcián
Vladimír
HRODE Krumsín
1.000
Drmola
Michal
HRODE Krumsín
39
Harašta
František
SLOPE Brno
1.000
Šťastný
Jan
PC Lipník
40
Skládaný
Rostislav st.
SLOPE Brno
1.000
J
Skládaný
Rostislav ml.
SLOPE Brno
41
Puhr
Jaromír
TOP Orlová
1.000
Z
Puhrová
Milada
TOP Orlová
42
Haněl
František
Neregistrovaní
1.000
Haněl
Ondřej
Neregistrovaní
43
Petřík
Milan
PC Lipník
1.000
Vavrovič
Miroslav
PC Lipník
44
Z
Čolakovová
Naděžda
HPC Třebíč
1.000
Z
Režová
Šárka
PC Carreau Brno
45
Leiský
Leander
CTP CLUB Ořech
1.000
Z
Leiská
Irena
CTP CLUB Ořech
46
Tesař
Petr
PC Chata Třebíč
1.000
Kousal
Leoš
Neregistrovaní
47
Kortus
Petr
Neregistrovaní
1.000
Steinz
Petr
Neregistrovaní
48
Petura
Jaroslav
1. Starobrněnský PK
1.000
Z
Vahalová
Olga
1. Starobrněnský PK
49
JZ
Vokrouhlíková
Romana
POP Praha
1.000
JZ
Řehořová
Denisa
POP Praha
50
J
Stoklásek
Tomáš
FŇÁKY Brno
1.000
J
Hejl
Pavel ml.
SLOPE Brno
51
J
Šrubař
Michal
PCBD Brno
1.000
J
Konečný
Jonáš
Kulový Blesk
52
Kuznický
Jindřich
CTP CLUB Ořech
1.000
Z
Kuznická
Anna
CTP CLUB Ořech
53
Z
Štěpánková
Zdena
1. KPK Vrchlabí
1.000
Hanč
Jaroslav
1. KPK Vrchlabí
54
Kohoutek
Zdeněk
TJ Sokol Slavkov
1.000
J
Bayer
Tomáš
Neregistrovaní
55
Skřivánek
Miloš
POP Praha
1.000
Ondryáš
Ivan
POP Praha
56
Z
Konečná
Mariana
Kulový Blesk
1.000
Konečný
Pavel
Kulový Blesk
57
JZ
Hašková
Petra
SLOPE Brno
1.000
Musil
Jiří ml.
PePeK Pernštejn
58
Mužík
Miroslav
Varan K. Vary
1.000
Valenz
Jan
Varan K. Vary
59
Smola
Jaroslav ml.
PEK Stolín
1.000
JZ
Vejrková
Pavlína
PEK Stolín
60
J
Kindl
Pavel
SLOPE Brno
1.000
JZ
Havlenová
Lenka
SLOPE Brno
61
JZ
Haraštová
Sylvie
SLOPE Brno
1.000
JZ
Stoklásková
Petra
FŇÁKY Brno
62
Z
Urbanová
Bronislava
1. Starobrněnský PK
1.000
Výška
Karel st.
1. Starobrněnský PK
63
Martínek
Aleš
Neregistrovaní
1.000
Martínek
Jiří
Neregistrovaní
64
Z
Doložílková
Jana
PCBD Brno
1.000
Křivánek
David
PCBD Brno
65
Valenz
Lukáš
Varan K. Vary
1.000
Z
Mužíková
Hana
Varan K. Vary
66
Skoták
Martin
PC Chata Třebíč
1.000
Z
Křížová
Eva
PC Chata Třebíč
67
Rajdl
Roman
Neregistrovaní
1.000
Z
Rajdlová
Marie
Neregistrovaní
68
J
Hrbáček
Jan
SLOPE Brno
1.000
J
Kindl
Leoš
SLOPE Brno
69
Urban
Tomáš
PePeK Pernštejn
1.000
Matoušek
Martin
PePeK Pernštejn
70
J
Hájek
Pavel
1. KPK Vrchlabí
1.000
JZ
Valenzová
Kateřina
Varan K. Vary
71
J
Süssner
Jaroslav ml.
CP VARY
1.000
J
Kacerovský
Filip
PC Kolová u KV
72
J
Michálek
Jan
PC Carreau Brno
1.000
J
Michálek
Tomáš
PC Carreau Brno
73
Krupica
Zbyněk
PC Carreau Brno
1.000
Z
Krupicová
Gabriela
Neregistrovaní
74
Z
Roupcová
Ludmila
PC Chata Třebíč
1.000
Roupec
Milan
PC Chata Třebíč
75
J
Čolakov
Boris
HPC Třebíč
1.000
J
Fabík
Petr
HPC Třebíč
76
Z
Krupicová
Barbora
Neregistrovaní
1.000
Z
Hanělová
Petra
Neregistrovaní
77
JZ
Horáková
Martina
SLOPE Brno
1.000
JZ
Fabíková
Andrea
HPC Třebíč
78
Vaněček
Petr
Neregistrovaní
1.000
Z
Vaněčková
Ivona
Neregistrovaní
79
Látal
Vladislav
Neregistrovaní
1.000
Z
Látalová
Jitka
Neregistrovaní
80
Z
Čajová
Lenka
Neregistrovaní
1.000
Z
Rombergová
Anna
Neregistrovaní