Hala Troja Praha 25.01.2003
Výsledková listina
Příjmení Jméno Klub Body
Pořadí
Kat.
1
C1
Elkubi
Tal
379.500
C1
Elkubi
Avi
C1
Benzekri
Nanu
2
C1
Pierre
Avedoloam
264.000
C1
Lionel
Bossard
C1
Thierry
Finck
3
C1
Andrea
Schirmer
224.400
C1
Andrea
Barthlein
C1
Hannes
Bloch
4
Hašek
Milan
SLOPE BRNO
198.000
Z
Vokrouhlíková
Romana
POP PRAHA
Hnilica
Pavel
PCBD
5
Valenz
Lukáš
Varan Karlovy Vary
165.000
Mužík
Miroslav
Varan Karlovy Vary
Valenz
Pavel
Varan Karlovy Vary
6
C1
Sigi
Ress
148.500
C1
Hostmann
Ede
C1
Wolfram
Krabiell
7
C1
Sascha
Raux
140.250
C1
Christopher
Ress
C1
Jochen
Bohnert
8
C1
Schmied
Hermann
132.000
C1
Papst
Daniel
C1
Aziz
9
C1
Zitzler
Uwe
123.750
C1
Raux
Albin
C1
Lohaus
Norbert
10
C1
Abraldes
Emilio
117.150
C1
Monnier
Andre
C1
Kostic
Michael
11
Ježek
Vladislav st.
PEK STOLÍN
110.550
Mari
Jean
FRAPECO
Řehoř
Miroslav
FRAPECO
12
C1
Wagenaar
Paul
103.950
C1
Maarten
Jan
C1
de Vos
Marcel
13
Štěpánek
Petr
1. KPK VRCHLABÍ
97.350
Bílek
Daniel
1. KPK VRCHLABÍ
Vencl
Aleš
1. KPK VRCHLABÍ
14
C1
Gabanyi
Dieter
90.750
C1
Chromik
Peter
C1
Fournier
Christian
15
C1
Hao Quang
Nguyen
84.150
C1
Bauer
Hans
C1
Lenhart
Helmut
16
Z
Urbanová
Bronislava
1.STAROBRNĚNSKÝ PK
77.550
Urban
Ladislav
1.STAROBRNĚNSKÝ PK
0
STLOUKAL
JAN
17
C1
Kuhn
Manfred
1.000
C1
Bauer
Alexander
C1
Dehne
Uli
18
C1
Marega
Silvia
1.000
C1
Barbery
Stephane
C1
Moriniere
Sylvian
19
Fürst
Jiří
CP VARY
1.000
Materna
Aleš
CP VARY
Ondryáš
Jiří
FRAPECO
20
Kocourek
Pavel
HEJ RUP
1.000
Zábojník
Jan
HEJ RUP
0
JUNGMAN
JOSEF
21
C1
Meunier
Brice
1.000
C1
Bryega
René
C1
Zeithen
Franz
22
Musil
Jiří
PEPEK
1.000
Šeda
Zdeněk
PEPEK
Z
Režová
Šárka
Carreau Brno
23
Z
Vokrouhlíková
Věra
POP PRAHA
1.000
Stejskal
František
PCBD
Míček
Lukáš
PCBD
24
Z
Hančová
Alice
1. KPK VRCHLABÍ
1.000
Vlk
Jaroslav
PCBD
J
Hejl
Pavel ml.
SLOPE BRNO
25
C1
Liedke
Sandra
1.000
C1
Pilarz
Wolfgang
C1
Hubner
Christian
26
Z
Valenzová
Iva
Varan Karlovy Vary
1.000
Z
Valenzová
Kateřina
Varan Karlovy Vary
Z
Denisovová
Helena
Varan Karlovy Vary
27
Imlauf
Jan
PC Kolová
1.000
Šplíchal
Miroslav
PC Kolová
Kacerovský
Ivo
PC Kolová
28
Kuba
Jaroslav
PK HOSTIVAŘ
1.000
Drnec
Otakar
PK HOSTIVAŘ
Rendla
Jakub
PK HOSTIVAŘ
29
Pešout
Miroslav
PC Praha 13
1.000
Z
Růžičková
Jarmila
PC Praha 13
Michálek
Ivo
Carreau Brno
30
Morávek
Petr
PC Sokol LIPNÍK
1.000
Muzikant
Jaroslav
PC Sokol LIPNÍK
Koucký
Radek
PC Sokol LIPNÍK
31
Ježek
Jiří
PEK STOLÍN
1.000
Smola
Jaroslav st.
PEK STOLÍN
Čermák
Jaroslav
FRAPECO
32
Demčík
Milan st.
HEJ RUP
1.000
Z
Demčíková
Jiřina
HEJ RUP
Titěra
Petr
HEJ RUP
33
Vejrek
Vladimír
PEK STOLÍN
1.000
Škoda
Lubomír
PEK STOLÍN
0
MÍL
Karel
34
C1
Benzekri
Yaakov
1.000
C1
Cohen
David
C1
Coen
Charly
35
C2
Živkovič
Ljubo
1.000
C2
Gombač
Anže
C2
Repše
Nejc
36
Glaser
Vladimír
C.T.P. CLUB OŘECH
1.000
Řeháček
Martin
C.T.P. CLUB OŘECH
0
CHALOUPKA
JAN
37
C2
Šedivý
Luboš
1.000
C2
Toman
Miro
C2
Lazarová
Jana
38
Vavrovič
Zdeněk
PC Sokol LIPNÍK
1.000
Šáfr
Václav
PC Sokol LIPNÍK
Morávek
Jaroslav
FRAPECO
39
Z
Michálková
Soňa
Carreau Brno
1.000
Z
Musilová
Květoslava
PEPEK
0
VAŠULKA
TOMÁŠ
40
Kravka
Jaroslav
SLOPE BRNO
1.000
Lužný
Jaroslav
SLOPE BRNO
Šlapanský
Luboš ml.
SLOPE BRNO
41
C1
Core
Yvon
1.000
C1
Degroches
René
C1
Amadio
Denis
42
Guziur
Jan
DPS
1.000
Z
Zbranková
Renáta
DPS
Resl
Jan
DPS
43
C1
Schwede
Detlef
1.000
C1
Lohss
Hartmut
C1
Werner
Maik
44
Lapihuska
Milan ml.
HEJ RUP
1.000
Piller
Tomáš
HEJ RUP
Vlk
Vladimír
HEJ RUP
45
C1
Windhager
Helmut
1.000
C1
Madern
Walter
C1
Pflanzer
Margit
46
C1
Rippl
Dagmar
1.000
C1
Gussor
Carola
C1
Hofbauer
Uli
47
C1
Molein
Andreas
1.000
C1
Heymich
Christian
C1
Pfister
Dieter
48
Z
Petříková
Jana
PC Sokol LIPNÍK
1.000
Z
Muzikantová
Naděžda
PC Sokol LIPNÍK
Z
Chludilová
Marie
PC Sokol LIPNÍK
49
Šrubař
Jiří
Carreau Brno
1.000
J
Šrubař
Michal
Carreau Brno
Krupica
Zbyněk
Carreau Brno
50
Žampach
Jiří
OK Běchovice
1.000
Fitzner
Robert
OK Běchovice
Fitzner
Martin
OK Běchovice
51
Bartoš
Martin
1. KPK VRCHLABÍ
1.000
Žižka
Jaroslav
1. KPK VRCHLABÍ
Mašek
Pavel
1. KPK VRCHLABÍ
52
Petřík
Milan
PC Sokol LIPNÍK
1.000
Vavrovič
Miroslav
PC Sokol LIPNÍK
Tymeš
Jiří
PC Sokol LIPNÍK
53
Leiský
Leander
C.T.P. CLUB OŘECH
1.000
Z
Leiská
Irena
C.T.P. CLUB OŘECH
Kuznický
Jindřich
C.T.P. CLUB OŘECH
54
Hájek
Martin
PEK STOLÍN
1.000
Z
Kasnarová
Iveta
PEK STOLÍN
0
ROSA
MILAN
55
0
Šedivý
Tomáš
1.000
0
Šedivý
Ivan
0
Halač
Andrej