Turnaje ČAPEK v roce 2011

Č e s k á    a s o c i a c e   p é t a n q u e    k l u b ů      V á s   z v e
!  Přihlášky na turnaj - klikněte na podtržený datum turnaje.  Výsledky turnaje - klikněte na podtržený název turnaje.  Propozice turnaje - klikněte na podtrženého pořadatele turnaje .!
Datum Název turnaje Pořadatel Místo konání 3/2/1 Způsob hry Poznámka Kontakt Č.tur.
Termíny MS, ME
MS juniorů 3   MS    
MS Ženy 3   MS    
Mistrovství Evropy 3x3 3   ME    
12.03.2011 Jarní lipnické koule PC Sokol Lipník TJ areál u fotbalového hřiště 3 skupiny KK,(hra do 13 bodů) dohrává se do 8 místa Marie Chludilová marie_chludilova@seznam.cz Marie Chludilová 721617595 11002
12.03.2011 Josefovy koule PC Sokol Lipník TJ areál u fotbalového hřiště 3 švýcar, bez limitu doprovodný turnaj   11003
26.03.2011 PODŘIPSKÝ POHÁR PK JUPITER Vědomice Vědomice 2 skupiny KK, nebo švýcar dle po aspirace PRESTIGE Lapihuska Milan milan.lapihuska@seznam.cz Lapihuska Milan 723 852 274 11004
26.03.2011 POHÁR JUPITERA PK JUPITER Vědomice Vědomice 2 švýcar doprovodný turnaj Lapihuska Milan milan.lapihuska@seznam.cz Lapihuska Milan 723 852 274 11005
26.03.2011 BERANÍ KOULE PAK ALBRECHTICE ALBRECHTICE 2 švýcar,skupiny,dle počtu start   JAN BUKOVČÍK bukovcik.jan@homecity.cz JAN BUKOVČÍK 737 126 146 11006
02.04.2011 VC pivovaru LITOVEL SLOPE Brno Brno-Slatina, Černozemní ul. 3   PRESTIGE František Harašta slope@volny.cz František Harašta +420603162622 11007
02.04.2011 VC pivovaru LITOVEL "Moravan" SLOPE Brno Brno-Slatina, Černozemní ul. 3 švýcar   František Harašta slope@volny.cz František Harašta 603 162 622 11008
09.04.2011 Velikonoční vejce PK 1293 Vojnův Městec V. Městec, hřiště za sokolovnou 2   PRESTIGE Zdeněk Konopásek pk1293@vojnuvmestec.cz Zdeněk Konopásek +420 777 925 775 11009
09.04.2011 Karlova pomlázka PK 1293 Vojnův Městec V. Městec, hřiště za sokolovnou 2   doprovodný turnaj Zdeněk Konopásek pk1293@vojnuvmestec.cz Zdeněk Konopásek +420 777 925 775 11010
23.04.2011 Litovel CLÓSED KLIP Litovel Litovel, areál Sokolovny 3   aspirace PRESTIGE Pavel Bureš st. bures@bucom.cz Pavel Bureš st. 603 221 736 11011
23.04.2011 Litovel ÓPN KLIP Litovel Litovel, areál Sokolovny 3   doprovodný turnaj Pavel Bureš st. bures@bucom.cz Pavel Bureš st. 603 221 736 11012
23.04.2011 O Tlustou Bertu CP Vary Loket 2 skupiny, KO   Oldřich Motyčka oldrich.motycka@seznam.cz Oldřich Motyčka 602110707 11013
23.04.2011 Koule lipnické prezidentky PC Sokol Lipník Lipník (u fotbalového hřiště) 2     Marie Chludilová marie_chludilova@seznam.cz Marie Chludilová 721 617 595 11014
29.04.2011 Malý noční pivní turnaj CTP club Ořech Ořech, Kopaninská 189, hřiště CTP clubu 3   součást celovíkendové tradiční akce "Prvomájové ko Vladimír Glaser glaser@orech.cz Vladimír Glaser 602614170 11015
30.04.2011 CC Austria Rakousko Rakousko 3   CENTROPE   11017
30.04.2011 Čarodějnické koule, 2x2 mix PC Kolová Kolová 2   odpolední turnaj smíšených dvojic imlauf jimlauf@gmail.com imlauf 608970893 11018
30.04.2011 Prvomájové koule Barona Prášila CTP club Ořech hřiště CTP clubu, Kopaninská ul. 189, Ořech 2   součást celovíkendové tradiční akce "Prvomájové ko Vladimír Glaser glaser@orech.cz Vladimír Glaser 602614170 11019
30.04.2011 Prvomájové koulení SKP Hranice VI - Valšovice sportovní areál Valšovice 3 dle propozic dle propozic Jakeš Zbyněk jakesz@seznam.cz Jakeš Zbyněk 603248693 11020
30.04.2011 Prvomájové koulení - B SKP Hranice VI- Valšovice Sportovní areál Valšovice 3 dle propozic dle propozic Jakeš Zbyněk jakesz@seznam.cz Jakeš Zbyněk 603248693 11021
30.04.2011 O Cop Barona Prášila CTP club Ořech hřiště CTP clubu, Kopaninská ul. 189, Ořech 2   doprovodný turnaj k hlavnímu turnaji "Prvomájové k Vladimír Glaser glaser@orech.cz Vladimír Glaser 602614170 11022
01.05.2011 Přístavní pohár Piráta Morgana CTP club Ořech hřiště CTP clubu, Kopaninská 189, Ořech 2   součást celovíkendové tradiční akce "Prvomájové ko Vladimír Glaser glaser@orech.cz Vladimír Glaser 602614170 11023
07.05.2011 Starostovo jarní koulení PC Egrensis Cheb 2     j.boček bockovi1@seznam.cz j.boček 11024
07.05.2011 Starostovo jarní koulení "B" PC Egrensis Cheb 2   doprovodný turnaj j.boček bockovi1@seznam.cz j.boček 11025
07.05.2011 Poděbradka Cup ČPK Poděbrady Poděbrady - Kluk 2   Bude 22 dvojic ze Švédska, přijeďte si zahrát se s Jan Karbulka jan.karbulka@seznam.cz Jan Karbulka 602735296 11026
07.05.2011 ALBRECHTICKÝ KAHAN PAK ALBRECHTICE ALBRECHTICE 1 švýcar,skupiny,dle počtu přihl   JAN BUKOVČÍK bukovcik.jan@homecity.cz JAN BUKOVČÍK 737 126 146 11027
08.05.2011 GRAND-PRIX-2011 PAK ALBRECHTICE ALBRECHTICE 2 švýcar,skupiny.dle počtu přihl 1+1junioři JAN BUKOVČÍK bukovcik.jan@homecity.cz JAN BUKOVČÍK 737 126 146 11028
14.05.2011 Kolovská Koule XV.ročník PC Kolová Kolová 2   aspirace PRESTIGE imlauf jimlauf@gmail.com imlauf 608970893 11030
14.05.2011 Kolovská Koule "B" PC Kolová Kolová 2   doprovodný turnaj imlauf jimlauf@gmail.com imlauf 608970893 11031
14.05.2011 Château Náměšť Kulový blesk Zámek Náměšť na Hané 3 KK, K.O. bez čas.limitu PRESTIGE Pavel Konečný kulovy-blesk@seznam.cz Pavel Konečný 602 730 922 11032
14.05.2011 EIFFAGE CUP Kulový blesk Zámek Náměšť na Hané 3   doprovodný turnaj Pavel Konečný kulovy-blesk@seznam.cz Pavel Konečný 602 730 922 11033
20.05.2011 CC Poland Polsko Polsko 3   CENTROPE   11034
21.05.2011 6. Plzeňské koule PK Osika Plzeň 2     Václav Mráz osika@osika.cz Václav Mráz 604 898 110 11035
21.05.2011 Barevné koule HP Třebíč Jaroměřice nad Rokytnou 2     Silva Fabíková, silva@fabik.cz 602596066 11108
21.05.2011 Zámecké koule HP Třebíč Jaroměřice nad Rokytnou 2   doprovodný turnaj Silva Fabíková, silva@fabik.cz 602596066 11109
28.05.2011 MČR 2x2 PC Kolová Kolová 2       11037
04.06.2011 MČR 3x3, r.k. střed 1. KPK Vrchlabí Vrchlabí 3       11038
04.06.2011 MČR 3x3, r.k. západ PC Kolová Kolová 3       11039
04.06.2011 MČR 3x3, r.k. východ KLIP Litovel Litovel, areál Sokolovny 3     Pavel Bureš st. bures@bucom.cz Pavel Bureš st. 603 221 736 11040
11.06.2011 MČR 3x3, ženy ČPK Poděbrady Poděbrady 3       11042
11.06.2011 CC Hungary Maďarsko Maďarsko 3       11043
11.06.2011 Vajtovy koule PK 1293 Vojnův Městec V. Městec, hřiště za sokolovnou 2 dle propozic   Zdeněk Konopásek pk1293@vojnuvmestec.cz Zdeněk Konopásek +420 777 925 775 11044
11.06.2011 Tullamore Dew PK 1293 Vojnův Městec V. Městec, hřiště za sokolovnou 2   doprovodný turnaj Zdeněk Konopásek pk1293@vojnuvmestec.cz Zdeněk Konopásek +420 777 925 775 11045
11.06.2011 4. Turnaj dvojic CdP Loděnice Loděnice, za Společenským klubem 2 systém dle počtu přihlášených limit 28 dvojic Jan Marhoul cdplodenice@seznam.cz Jan Marhoul 773536466 11046
18.06.2011 CC Czech Česko Česko 3   CENTROPE   11047
25.06.2011 MČR 3x3, finále Carreau Brno Slatina 3       11048
02.07.2011 Hanácky bakole KLIP Litovel Litovel, areál Sokolovny 2     Pavel Bureš st. bures@bucom.cz Pavel Bureš st. 603 221 736 11049
02.07.2011 Hanácká brdolka KLIP Litovel Litovel, areál Sokolovny 2   doprovodný turnaj Pavel Bureš st. bures@bucom.cz Pavel Bureš st. 603 221 736 11050
02.07.2011 Noční čarodějnice PC Sokol Lipník Lipník (u fotba