Žebříček ČAPEK k 14.08.2018

Vysvětlivky
Tabulky
Žebříček ve formátu XLS
Poř. Kat. LicencePříjmení Jméno Klub Síla Body Bonusy Turnajů
1   26075 Konšel Jakub POP Praha 57.750 4319.110 1856 15
2 Z 12022 Slobodová Veronika Carreau Brno 49.125 4143.243 1869 25
3   28007 Kaplánek František HRODE KRUMSÍN 52.750 4087.598 1741 20
4   27015 Srnský Lubomír 1. KPK Vrchlabí 49.125 4053.699 1735 25
5   21912 Koreš Jiří st. HAVAJ CB 52.125 4022.389 1724 31
6   29062 Vavrovič Petr ml. PC Sokol Lipník 57.000 3966.064 1348 29
7   27039 Kauca Jindřich PC Kolová 52.500 3935.258 1739 32
8   22007 Resl Jan POP Praha 49.500 3698.911 1492 13
9   24309 Habásko Michal AURA Havlíčkův Brod 48.000 3669.709 1500 14
10   22991 Koreš Jiří ml. HAVAJ CB 48.625 3630.801 1424 13
11   28006 Grepl Jiří Carreau Brno 35.125 3610.953 1845 11
12   99532 Michálek Ivo Carreau Brno 48.125 3436.441 1631 28
13   12020 Fafek Petr PC Sokol Lipník 43.250 3362.135 1402 28
14   11039 Lukáš Vojtěch PLUK Jablonec 33.313 3320.693 1703 22
15 Z 14024 Palicová Markéta PLUK Jablonec 33.313 3320.693 1703 22
16   26011 Brázda Vladimír 1. KPK Vrchlabí 36.750 3279.034 1691 26
17   21775 Michálek Jan Carreau Brno 36.094 3244.277 1522 14
18   21774 Michálek Tomáš Carreau Brno 42.875 3178.764 1540 18
19   11001 Lukáš Petr PLUK Jablonec 37.000 3118.913 1489 27
20 Z 11002 Lukášová Jana PLUK Jablonec 36.125 3118.913 1489 24
21 J 13040 Bílek Vojtěch 1. KPK Vrchlabí 46.250 3076.811 1331 25
22   98446 Morávek Petr PC Sokol Lipník 44.500 3009.182 1028 32
23   15008 Skopal Radek Kulový blesk Olomouc 45.000 2978.134 1258 27
24   24218 Fuksa Petr UBU Únětice 33.001 2946.524 1397 11
25   96034 Bílek Daniel 1. KPK Vrchlabí 45.750 2910.110 934 16
26   15006 Voňka Jiří Kulový blesk Olomouc 40.375 2903.180 1199 25
27   13064 Michalička Lukáš 1. KPK Vrchlabí 38.625 2878.030 1227 16
28   29040 Krpec Miroslav HRODE KRUMSÍN 35.625 2870.565 1339 20
29 Z 14075 Froňková Kateřina PC Sokol Lipník 43.875 2865.234 1334 26
30 Z 25017 Radoušová Jana PK Osika Plzeň 32.063 2847.594 1481 22
31   12070 Mrázek Petr PC Kolová 48.375 2813.915 929 35
32 Z 29002 Mrázková Sylva PC Kolová 48.500 2801.567 1089 31
33 Z 15007 Rozsypalová Jana Kulový blesk Olomouc 46.250 2785.647 968 26
34   15047 Mikyška Milan SK Sahara Vědomice 26.875 2774.934 1513 16
35 J 15058 Zdobinský Michal ml. PC Sokol Lipník 37.375 2756.335 1208 17
36   24310 Netušil Radek PCBD 37.500 2750.908 1057 10
37   15023 Přibyl Miloš SK Sahara Vědomice 27.500 2712.359 1500 32
38   27069 Preuss Michal POP Praha 36.500 2664.490 1308 23
39   11011 Juráň Petr Carreau Brno 36.156 2618.956 1028 11
40   25061 Kutý Tomáš SKP Hranice VI-Valšovice 39.375 2603.874 1138 17
41 Z 99574 Demčíková Jiřina SK Sahara Vědomice 34.875 2597.542 1463 38
42   11046 Faltýnek David HRODE KRUMSÍN 34.063 2572.949 1319 22
43   14076 Klír Tomáš Petank Club Praha 31.188 2536.975 1304 33
44 Z 21913 Korešová Alena HAVAJ CB 33.500 2532.671 1230 29
45   15067 Vyoral Hynek Sokol Kostomlaty 36.500 2527.337 1230 27
46 Z 24330 Moosová Šárka Carreau Brno 36.000 2512.123 1053 20
47   10048 Valík Václav PAK Albrechtice 31.813 2433.733 1008 11
48   16107 Janeček Robert HRODE KRUMSÍN 37.188 2423.129 850 16
49   21836 Piller Tomáš SK Sahara Vědomice 24.439 2334.953 1303 24
50 Z 25003 Horáčková Simona SK Sahara Vědomice 29.938 2326.542 1112 21
51 Z 29039 Krpcová Jana HRODE KRUMSÍN 32.438 2308.260 929 16
52 Z 12037 Krejčínová Lenka SKP Kulová osma 27.251 2299.266 1175 31
53   23021 Ondryáš Jiří FRAPECO 32.125 2281.044 923 19
54   13005 Bureš Pavel st. HAPEK 38.625 2260.821 1088 28
55   15009 Skopal Martin Kulový blesk Olomouc 31.625 2242.147 898 15
56   26074 Preuss Ondřej POP Praha 25.719 2209.555 1093 14
57 J 14079 Vorel Jan Petank Club Praha 44.500 2203.877 464 28
58 Z 28001 Pillerová Monika SK Sahara Vědomice 20.784 2200.217 1269 19
59 Z 15010 Chmelařová Yvetta SKP Kulová osma 34.875 2152.307 755 39
60   25014 Mráz Václav PK Osika Plzeň 23.720 2140.684 1060 17
61   99555 Pírek Martin HRODE KRUMSÍN 34.250 2136.948 935 22
62   12086 Froněk Jiří CdP Loděnice 43.000 2133.674 660 38
63   12038 Krejčín Leoš SKP Kulová osma 26.189 2129.836 1098 31
64   99510 Demčík Milan St. SK Sahara Vědomice 32.250 2102.151 769 27
65   11006 Kulhánek Milan SK Sahara Vědomice 37.375 2077.191 983 25
66   27080 Čihák Josef PCP Lipník 30.063 2072.416 872 19
67   13029 Kamaryt Josef Club Rodamiento 28.875 2031.224 1018 35
68 J 15057 Vedral Filip 1. KPK Vrchlabí 28.313 2028.118 792 18
69 Z 13044 Fafková Jana PC Sokol Lipník 28.625 2027.753 774 23
70 Z 16010 Šplechtová Dana Sokol Kostomlaty 27.125 2024.117 866 24
71   25055 Jakeš Zbyněk SKP Hranice VI-Valšovice 36.813 2005.392 705 20
72   23086 Řehoř Miroslav FRAPECO 31.188 2003.652 687 15
73   14008 Bačo David TOP - ORLOVÁ 38.500 1998.466 596 24
74   16125 Nývlt Adam 1. KPK Vrchlabí 31.656 1994.348 586 17
75   14094 Šedivý Zdeněk FRAPECO 30.688 1993.826 687 12
76 Z 14074 Froňková Blanka PC Sokol Lipník 31.563 1979.729 730 29
77   25011 Jirkovský Tomáš PK Osika Plzeň 19.283 1965.446 1088 19
78 Z 13007 Burešová Jana HAPEK 30.875 1945.005 946 25
79   12042 Pilát Petr SKP Kulová osma 29.375 1943.436 860 20
80 Z 13027 Dlouhá Ivana Club Rodamiento 26.000 1934.833 941 35
81 Z 27088 Mandíková Sylva PCP Lipník 32.500 1918.562 680 17
82   11037 Šebek Viktor 1. KPK Vrchlabí 32.125 1914.664 461 15
83   15011 Chmelař Ivo SKP Kulová osma 32.125 1911.751 739 37
84   98423 Hašek Milan SLOPE Brno 31.126 1894.390 717 12
85   18076 Meduna Vilém CHRUPEK Chrudim 33.938 1884.622 662 10
86 Z 12085 Mitkovová Hana SKP Kulová osma 29.563 1882.646 763 27
87   12083 Zátka Miloslav SKP Kulová osma 29.563 1882.646 763 27
88   16144 Zikmunda Vojtěch PC Mimo Done 27.125 1871.657 821 27
89 Z 14052 Škorničková Jaroslava Sokol Kostomlaty 31.563 1869.011 660 22
90   11009 Fereš Pavel PK 1293 Vojnův Městec 22.752 1856.112 938 18
91   15065 Palas Pavel UBU Únětice 25.844 1846.385 943 22
92 Z 24235 Konečná Jana Kulový blesk Olomouc 26.157 1844.086 680 10
93 Z 28055 Svobodová Lenka SKP Hranice VI-Valšovice 30.814 1836.890 688 19
94   10082 Krassa Roman PC Egrensis 20.360 1786.016 818 9
95   16077 Holoubek Pavel SK Pétanque Řepy 24.625 1778.911 949 35
96 Z 10163 Vaníčková Alena Sokol Kostomlaty 26.063 1775.347 753 28
97   28050 Beránek Miroslav PC Kolová 30.188 1759.628 671 16
98   11031 Šipr Jiří 1. Starobrněnský PK 19.236 1755.689 903 12
99 Z 12017 Tomášková Dana UBU Únětice 24.657 1745.891 828 16
100   10051 Charvát Jan Carreau Brno 24.532 1735.404 651 8
101   99590 Kacerovský Ivo PC Kolová 22.690 1729.912 827 13
102   23060 Ševčík Jaroslav PAK Albrechtice 27.125 1719.536 734 22
103   15068 Žárský Kamil POP Praha 23.407 1714.804 665 13
104   14006 Havel Michal 1. KPK Vrchlabí 24.690 1704.897 630 12
105   16151 Kára Jan PC Mimo Done 21.469 1688.496 777 24
106   10064 Pořízka Zbyšek HRODE KRUMSÍN 30.250 1674.862 506 15
107   12048 Pánek Miloslav HRODE KRUMSÍN 28.000 1670.309 582 18
108   29049 Marhoul Jan CdP Loděnice 30.844 1663.579 364 15
109   16105 Krpec František HRODE KRUMSÍN 32.000 1647.486 530 20
110 Z 18075 Krajánková Kristýna CHRUPEK Chrudim 27.219 1638.808 634 12
111   16047 Chocholouš Ladislav PK Sezemice 25.375 1631.615 675 25
112 J 16106 Konšel Robin PCBD 33.875 1629.131 604 23
113   26043 Král Pavel FENYX Adamov 26.626 1619.647 611 17
114   10085 Kuchler Josef PC Egrensis 18.063 1611.534 743 6
115   24240 Hodboď Pavel Carreau Brno 25.375 1611.465 487 6
116 Z 27030 Kutá Miloslava SKP Hranice VI-Valšovice 21.079 1605.971 799 12
117   20730 Lapihuska Milan st. SK Sahara Vědomice 29.438 1605.165 446 11
118   16086 Ptáček Miroslav SK Pétanque Řepy 20.814 1599.431 780 32
119   21768 Plucar Petr PC Kolová 22.813 1597.416 700 15
120   25075 Špitálský Milan PK Osika Plzeň 21.313 1586.851 692 13
121 Z 13001 Beranová Pavla PC Sokol Lipník 26.626 1574.170 510 29
122   17042 Vignolo Phillipe Petank Club Praha 26.969 1566.145 495 18
123   16048 Chocholouš Ondřej PK Sezemice 25.063 1557.154 591 22
124 Z 29009 Proroková Dana PCP Lipník 26.157 1554.448 478 10
125   13060 Janík Petr SLOPE Brno 21.750 1546.557 679 15
126   96005 Bukovčík Jan PAK Albrechtice 23.001 1529.223 695 17
127   23029 Kobza Ladislav HRODE KRUMSÍN 25.281 1525.333 538 13
128   16082 Pastorek Jaroslav SK Pétanque Řepy 20.127 1518.053 756 26
129 Z 96059 Hančová Alice 1. KPK Vrchlabí 15.750 1511.184 759 5
130   23131 Felčárek Jaroslav FRAPECO 20.595 1504.382 636 11
131 Z 15070 Vaňková Zhi Jing PC Sokol Velim 23.876 1482.135 636 29
132   28004 Tománek Petr SKP Hranice VI-Valšovice 23.251 1479.278 678 14
133   96200 Vlk Pavel POP Praha 15.814 1467.779 748 9
134   16049 Beránek st. Josef PK Sezemice 23.438 1463.301 592 23
135 Z 12073 Špiclová Adéla PK Osika Plzeň 17.658 1449.764 666 14
136   27062 Mrlina Karel FENYX Adamov 23.406 1444.780 583 17
137   16075 Hladík Jaroslav SK Pétanque Řepy 19.876 1441.795 690 33
138   12049 Soldán Michal HRODE KRUMSÍN 26.563 1438.701 440 14
139   21754 Valenz Jan PK Osika Plzeň 19.970 1437.212 568 11
140   12011 Schinzel Josef AURA Havlíčkův Brod 16.814 1429.276 691 13
141   12079 Slapnička Václav SKP Kulová osma 20.315 1424.285 561 23
142   28051 Horáček Jindřich PC Kolová 20.938 1415.285 595 14
143 Z 98373 Hodboďová Romana POP Praha 24.500 1393.337 333 5
144   25046 Ježek Jiří PEK Stolín 16.970 1386.474 670 11
145   24342 Janík Miroslav PPA POZORKA 17.157 1367.765 705 8
146   15001 Ulmann Jiří TOP - ORLOVÁ 27.500 1348.443 393 29
147 Z 12047 Karásková Františka HRODE KRUMSÍN 29.438 1343.028 400 24
148 Z 21786 Venclová Lucie 1. KPK Vrchlabí 20.985 1335.215 386 8
149   13077 Kot Pavel UBU Únětice 22.751 1328.470 474 17
150   15086 Kunert Vladimír PCP Lipník 20.219 1327.223 627 30
151   22017 Ferlay Frank Carreau Brno 18.813 1317.529 474 6
152 Z 15034 Dušáková Hedvika SKP Kulová osma 16.596 1315.245 658 22
153   15033 Lhoták Jaroslav SKP Kulová osma 16.596 1315.245 658 21
154 J 10138 Hájek Martin ml. PEK Stolín 19.470 1311.754 534 11
155   98422 Hejl Pavel st. PCBD 19.751 1310.905 535 8
156   10139 Karásek Jiří HRODE KRUMSÍN 29.938 1306.013 338 22
157 Z 13078 Kotová Jiřina UBU Únětice 21.376 1302.477 474 18
158   21851 Hlaváček Filip POP Praha 14.594 1292.365 599 4
159   24317 Anton Lubomír KLIP Litovel 20.563 1283.351 463 16
160   23054 Mašek Pavel 1. KPK Vrchlabí 17.641 1263.293 437 7
161 Z 16109 Sjögren Magda SKP Kulová osma 19.189 1259.749 533 32
162   26034 Vajčovec Kamil PAK Albrechtice 22.250 1244.843 390 18
163   17001 Přikryl Karel SK Sahara Vědomice 20.221 1241.850 371 17
164   23048 Brož Oldřich st. PK 1293 Vojnův Městec 16.861 1234.314 576 10
165 Z 16124 Malá Zuzana SKP Kulová osma 20.595 1229.223 392 18
166 Z 14081 Boubínová Vendula Petank Club Praha 13.313 1227.712 606 15
167   15059 Gröschl Zdeněk SK Sahara Vědomice 18.672 1223.134 440 15
168   16058 Nepomucký Jaroslav Spolek Park Grébovka 15.846 1196.648 552 14
169 Z 17035 Konšelová Lenka HAPEK 20.407 1194.441 415 21
170   98307 Jurišta Kamil TOP - ORLOVÁ 32.376 1194.369 59 11
171 J 11005 Polách Antonín PAK Albrechtice 26.188 1176.638 220 11
172   10047 Žiak Vojtěch PAK Albrechtice 22.313 1171.628 309 7
173 Z 20676 Hájková Iveta PEK Stolín 14.375 1164.312 551 8
174   24281 Škopek Martin PC Sokol Velim 20.095 1158.406 414 12
175   22012 Škopek Martin FRAPECO 11.188 1154.636 600 5
176   15074 Pechr Martin PC Egrensis 18.283 1154.615 458 10
177   17097 Griffon Jean AURA Havlíčkův Brod 13.251 1150.937 509 7
178   14099 Klouda Aleš PC Sokol Velim 21.391 1150.757 353 14
179 Z 15042 Bayerová Hana UBU Únětice 15.378 1146.312 459 12
180   10058 Olšár Marek TOP - ORLOVÁ 24.625 1143.869 236 12
181   99496 Drmola Michal HRODE KRUMSÍN 18.344 1138.639 427 12
182 Z 14019 Červenková Andrea SK Sahara Vědomice 16.315 1138.274 438 15
183   25054 Gratcl Jiří SKP Hranice VI-Valšovice 23.970 1135.542 244 12
184   26061 Hvížď Jaroslav SLOPE Brno 21.750 1127.942 352 8
185   15087 Doubrava Antonín PCP Lipník 17.095 1126.400 429 17
186   13079 Bayer Milan UBU Únětice 15.690 1116.030 457 15
187   15060 Horálek Jiří PCP Lipník 17.970 1110.892 446 11
188   16051 Cimala Jakub Orel Řečkovice 16.063 1104.478 451 12
189 Z 18048 Voříšková Irena Kulový blesk Olomouc 17.563 1101.925 415 8
190   11032 Ježek Jiří ml. PEK Stolín 15.673 1100.973 474 9
191 Z 13041 Sládková Hana 1. KPK Vrchlabí 22.501 1099.806 256 13
192   17052 Zikmunda Martin PC Mimo Done 18.094 1099.014 404 27
193   12010 Pachla Pavel AURA Havlíčkův Brod 20.439 1094.598 348 21
194   15093 Novotný Vladimír PCP Lipník 27.250 1092.188 58 14
195   18001 Matuška Vladimír Orel Řečkovice 18.346 1078.166 347 16
196   24277 Jeřala Pavel PC Sokol Velim 21.376 1077.278 269 12
197   24275 Černý Vojtěch PC Sokol Velim 21.157 1071.244 337 14
198   11048 Nagy Radim CdP Loděnice 20.814 1064.877 277 20
199   99539 Lapihuska Milan ml. SK Sahara Vědomice 17.453 1048.996 327 8
200 Z 17081 Šupolíková Jiřina PCP Lipník 15.783 1048.909 388 17
201   96217 Gorroňo López Rubi PC Sokol Lipník 22.189 1045.876 211 11
202 Z 23056 Malá Margita FRAPECO 15.907 1040.588 329 10
203   23084 Rylich Ladislav 1. Starobrněnský PK 18.126 1040.538 367 12
204   17025 Jílek Milan AURA Havlíčkův Brod 13.422 1039.898 467 12
205   11018 Němec Jiří FENYX Adamov 25.814 1038.320 167 21
206   24272 Drmola Miroslav HRODE KRUMSÍN 19.969 1035.225 290 11
207 Z 17098 Morisová Erika SLOPE Brno 18.439 1034.704 382 10
208   14055 Stejskal Petr JAPKO 11.048 1026.517 513 9
209   97232 Vlk Jaroslav POP Praha 20.563 1024.173 247 5
210   96045 Ježek Jiří st. PEK Stolín 13.722 1022.768 476 10
211   16020 Handl Zdeněk FENYX Adamov 20.252 1019.240 240 13
212   17055 Zikmunda Matěj PC Mimo Done 16.876 1017.984 411 25
213 Z 18056 Kotúčová Soňa Petank Club Praha 14.267 1016.088 366 15
214   98465 Hájek Martin st. PEK Stolín 18.750 1008.051 345 6
215 Z 14100 Vedralová Kateřina Petank Club Praha 18.189 989.178 277 17
216   98419 Harašta František SLOPE Brno 20.532 987.348 205 8
217   29023 Suk Miroslav SKP Hranice VI-Valšovice 15.970 986.307 349 10
218 J 17062 Hanák David Orel Řečkovice 19.173 986.057 322 18
219   11044 Ilgner Vladimír 1. Starobrněnský PK 18.031 983.425 243 13
220   18066 Ondryhal Josef PK Polouvsí 22.313 977.769 187 16
221   99540 Lapihuska Robert SK Sahara Vědomice 15.578 965.075 327 8
222 Z 25015 Mrázová Eva PK Osika Plzeň 14.157 964.817 369 9
223   17029 Krause Vlastimil PC Sokol Velim 15.688 963.882 331 16
224   10071 Mallat Oldřich PEK Stolín 14.969 961.250 334 9
225   12068 Faust Petr PCFT Sokoleč 15.626 959.474 269 8
226   13062 Faust Antonín PCFT Sokoleč 15.626 959.474 269 8
227   27041 Hubáček Zdeněk PC Kolová 9.688 945.519 493 5
228   29061 Vavrovič Petr st. PC Sokol Lipník 14.751 937.709 246 9
229   96152 Stoklásek Tomáš FŇÁKY BRNO 15.422 931.390 320 6
230   29042 Polách Libor PAK Albrechtice 19.314 921.911 179 10
231 Z 15022 Nacu Klára PK Sezemice 14.331 912.806 389 13
232   99600 Šplíchal Miroslav PC Kolová 14.688 912.348 406 5
233   10159 Vaníček Rudolf Sokol Kostomlaty 16.860 910.342 220 15
234   16018 Csibrei Jan SOKOL Staříč 19.096 909.129 247 15
235   14098 Skala Petr PC Sokol Velim 18.422 890.390 247 12
236   17086 Radechovský Milan PC Mimo Done 15.393 888.746 267 15
237 Z 98304 Urbanová Bronislava 1. Starobrněnský PK 13.501 883.101 350 9
238   98379 Puhr Jaromír PAK Albrechtice 13.251 877.943 329 8
239   16145 Smitek Josef PC Egrensis 10.158 876.659 458 7
240 Z 20701 Režová Šárka Carreau Brno 8.157 872.881 501 4
241   26010 Řezníček Jiří 1. KPK Vrchlabí 18.001 871.695 232 10
242   99512 Kocourek Pavel SK Sahara Vědomice 11.064 870.938 410 9
243 Z 16072 Gazdíková Jiřina SK Pétanque Řepy 12.016 867.375 372 15
244   11038 Kapeš Roman 1. KPK Vrchlabí 9.438 865.205 411 5
245   16117 Stejskal Václav JAPKO 11.908 861.127 367 10
246   99528 Bayer Miroslav PC AUSTERLITZ 1805 18.156 851.572 206 10
247 Z 98480 Petříková Jana PC Sokol Lipník 16.547 847.061 221 9
248   17093 Žiak Radomír PAK Albrechtice 17.815 842.061 214 14
249 Z 10129 Rylichová Jarmila SLOPE Brno 15.439 826.142 271 11
250   13004 Mazúr Pavel PC Sokol Lipník 15.877 811.073 158 16
251 Z 15043 Pflimpflová Alexandra UBU Únětice 16.657 796.843 155 24
252   17105 Roger Thomas Petank Club Praha 13.828 792.912 159 7
253   12064 Svoboda Jan PCFT Sokoleč 16.688 788.995 140 9
254   28010 Trýzna Petr 1. KPK Vrchlabí 12.438 770.629 224 3
255   16005 Voňka Petr Kulový blesk Olomouc 11.032 763.345 291 8
256   10034 Fukal Milan JAPKO 10.829 755.520 307 6
257   28005 Blažej Petr 1. Starobrněnský PK 11.813 753.425 265 11
258 Z 23051 Bartošová Kristýna 1. KPK Vrchlabí 11.625 738.185 247 3
259   15021 Nacu Romain PK Sezemice 18.126 733.447 84 15
260   16060 Kremlík Miroslav Spolek Park Grébovka 12.282 730.046 239 7
261 J 15071 Vaněk Dominik PC Sokol Velim 9.453 729.192 290 9
262   98432 Pažout Pavel PCP Lipník 17.688 728.342 58 6
263   16001 Moucha Luboš PCP Lipník 13.439 727.712 183 10
264 Z 12080 Lenhartová Ivana SKP Kulová osma 15.502 721.733 87 15
265 Z 18100 Pokorná Lucie AURA Havlíčkův Brod 7.126 709.773 395 6
266 Z 15020 Homolková-Pavlasová Nikola PK Sezemice 17.251 704.305 120 15
267   16089 Řezník Alois SK Pétanque Řepy 8.547 700.462 299 9
268 JZ 11041 Kadavá Petra 1. KPK Vrchlabí 13.063 700.396 131 5
269   96024 Stoklásek Petr FŇÁKY BRNO 13.501 698.137 210 8
270   17096 Děcký Miroslav PAK Albrechtice 16.939 693.599 101 10
271 Z 17032 Havlová Martina 1. KPK Vrchlabí 12.813 690.323 174 7
272 Z 29024 Dujavová Dagmar PAK Albrechtice 12.626 689.955 204 7
273   16142 Fajmon František PAK Albrechtice 14.344 684.080 193 7
274   14037 Hůrka Jindřich Bowle 09 Klatovy 10.298 683.027 314 8
275   13084 Vondrouš David CdP Loděnice 12.127 680.074 192 10
276 J 17031 Maršík Jakub 1. KPK Vrchlabí 15.766 679.075 50 8
277 Z 11013 Suková Eva SKP Hranice VI-Valšovice 11.345 670.483 231 10
278 Z 17034 Kobrová Petra 1. KPK Vrchlabí 10.813 652.583 176 6
279 Z 17022 Karásková Soňa FENYX Adamov 12.625 649.702 213 11
280   18065 Valošek Radim PK Polouvsí 15.064 646.192 111 13
281   17023 Barák Jiří Orel Řečkovice 12.158 637.994 203 18
282 Z 16027 Tomášková Alena PC AUSTERLITZ 1805 12.000 635.983 206 8
283   18064 Rusek Luboš PK Polouvsí 15.376 635.498 92 9
284   10076 Boček Jaroslav PC Egrensis 12.376 632.850 195 9
285 Z 16090 Řezníková Marie SK Pétanque Řepy 6.797 627.762 299 8
286   28027 Volenec František PPA POZORKA 10.500 627.245 292 5
287   18105 Hulec Michal Bowle 09 Klatovy 6.752 623.037 340 6
288 Z 16095 Szitányiová Mária SK Pétanque Řepy 9.579 617.232 242 23
289   18058 Hulec Zdeněk Bowle 09 Klatovy 9.266 611.746 282 6
290   12053 Navalaný Ivo SKP Hranice VI-Valšovice 11.266 610.218 184 8
291   98477 Hejl Pavel ml. PCBD 9.234 606.001 237 4
292   10144 Ježíšek Jan SKP Hranice VI-Valšovice 10.844 599.166 168 6
293 JZ 10046 Poláchová Anna PAK Albrechtice 17.751 596.885 0 7
294   28030 Michovský Jiří PPA POZORKA 11.251 594.903 163 5
295   99594 Gubiš Josef PC Kolová 7.438 594.056 290 5
296 JZ 17094 Smitková Alice PC Egrensis 6.407 592.499 331 7
297 J 17060 Bejšovec Petr Orel Řečkovice 13.767 587.532 135 13
298   13021 Metzker Jiří HAPEK 12.158 582.585 137 12
299   15083 Dřevojan Milan 1. Starobrněnský PK 11.562 576.354 125 6
300   28047 Suchomel Luděk SK Sahara Vědomice 8.563 575.027 213 5
301   21795 Šlapanský Luboš St. SLOPE Brno 12.000 571.589 167 4
302 Z 16083 Pastorková Eva SK Pétanque Řepy 9.736 565.829 161 11
303   24236 Kubeš Jindřich PC Kolová 8.626 559.189 224 9
304   13055 Brevčinský Tomáš TOP - ORLOVÁ 13.220 558.075 62 9
305   16033 Buchta Jan PEPEK 5.469 555.260 312 3
306   96030 Štěpánek Petr 1. KPK Vrchlabí 11.907 553.374 119 7
307   13011 Navrátil Petr HAPEK 11.656 552.867 123 7
308 Z 25079 Přikrylová Regina SLOPE Brno 6.000 552.574 287 4
309   21798 Kotas Martin TOP - ORLOVÁ 12.813 551.789 83 7
310   99527 Bayer Milan PC AUSTERLITZ 1805 4.938 550.799 314 4
311 Z 96043 Bílková Blanka 1. KPK Vrchlabí 10.375 548.528 122 3
312   98425 Bílek Rudolf PCP Lipník 14.252 546.140 0 9
313   16050 Brandýský Vladimír PK Sezemice 10.768 546.072 138 13
314 Z 15013 Krupicová Gabriela Carreau Brno 6.500 541.060 241 2
315   10079 Hošek Vladislav PC Egrensis 10.001 540.700 195 8
316   18109 Šternberg Martin Sport Kolín 6.807 537.618 234 7
317   98457 Muzikant Jaroslav PC Sokol Lipník 12.219 533.581 0 7
318   13054 Hildenbrand Benjamin Kulový blesk Olomouc 13.687 525.140 28 6
319   10093 Syrovátka Zbyněk PC Egrensis 10.908 525.100 159 9
320 Z 16079 Kolaříková Josefína SK Pétanque Řepy 9.360 522.258 141 21
321 Z 28031 Došková Renata PPA POZORKA 5.000 522.091 292 3
322   16065 Hykl Ondřej Spolek Park Grébovka 7.095 516.073 206 7
323 Z 12076 Mallatová Barbora PEK Stolín 11.470 511.503 61 8
324   18063 Louda Vladimír PC Sokol Lipník 8.188 509.246 157 5
325   11058 Hendrych Jan PEK Stolín 6.157 507.875 252 5
326   17027 Kraus Jaroslav PC LEAP 8.062 501.474 155 7
327 Z 28034 Kejíková Tereska FENYX Adamov 7.875 500.676 160 6
328   16055 Brdíčko David Orel Řečkovice 8.253 498.566 166 10
329 Z 20702 Michálková Soňa Carreau Brno 11.157 493.892 0 4
330   18012 Christov Christo SK Pétanque Řepy 6.751 493.203 218 8
331 Z 14028 Hercoková Milena Sokol Kostomlaty 13.142 492.773 44 14
332   16146 Zajdák Milan Orel Řečkovice 5.875 491.102 242 4
333 Z 12030 Borovičková Eliška SKP Kulová osma 12.438 485.916 0 5
334 Z 25087 Kalábová Jarmila SLOPE Brno 4.735 481.606 254 3
335   96115 Karbulka Jan ČPK Poděbrady 6.782 478.622 151 4
336 Z 99500 Hašková Vlastimila SLOPE Brno 9.157 476.616 147 5
337 Z 18070 Koudelková Magdaléna PK Polouvsí 9.813 475.952 105 13
338 Z 28056 Blažejová Eva 1. Starobrněnský PK 6.032 474.449 218 7
339 J 13069 Michovský Jiří ml. PPA POZORKA 9.641 472.477 106 4
340   16053 Staněk Petr Orel Řečkovice 10.877 469.439 99 12
341 Z 21805 Reinbergrová Václava PCP Lipník 12.158 460.683 0 14
342 J 16120 Froněk Jiří ml. Petank Club Praha 8.829 457.017 79 12
343   13066 Ondruška Pavel SKP Hranice VI-Valšovice 8.501 451.327 118 5
344   17059 Kula Tomáš CP VARY 4.892 450.463 243 6
345 Z 20714 Chludilová Marie PC Sokol Lipník 9.797 446.106 49 6
346   11060 Kalvoda Vladislav SLOPE Brno 7.251 442.145 149 7
347 Z 17039 Drmolová Petra HRODE KRUMSÍN 10.250 438.540 83 6
348   15051 Hudos Oldřich KLIP Litovel 11.158 430.458 51 9
349 Z 21760 Dvořáková Jarmila PC AUSTERLITZ 1805 9.814 430.278 61 9
350 Z 28037 Dvořáková Tatiana CP VARY 3.892 418.775 243 6
351 Z 28008 Bímová Alena 1. KPK Vrchlabí 12.189 418.314 0 8
352   99505 Chalupa Jiří PC Sokol Lipník 9.657 417.836 0 7
353 Z 96025 Stoklásková Renata FŇÁKY BRNO 6.438 416.342 135 4
354   26009 Bím Luboš 1. KPK Vrchlabí 11.970 408.428 0 8
355   18033 Beránek ml. Josef PK Sezemice 6.032 405.692 158 5
356 Z 18035 Linhartová Aneta AURA Havlíčkův Brod 5.782 403.618 186 8
357 Z 14010 Bayer Kamarádová Marie PCBD 4.126 399.518 202 4
358   15005 Polách Josef PAK Albrechtice 10.563 394.180 0 6
359   11051 Stloukal Jan PEPEK 6.501 393.678 134 3
360 Z 24315 Hájková Dorota PEK Stolín 4.782 392.822 177 4
361   11049 Bucek Zdeněk 1. KPK Vrchlabí 11.469 390.259 0 9
362   18005 Procházka Josef SK Pétanque Řepy 8.281 387.809 61 8
363   29027 Iwanuszek Boleslav PAK Albrechtice 11.189 387.601 0 8
364   16122 Malý Tomáš PC Sokol Velim 11.953 385.961 0 8
365   26060 Mikel Jan SLOPE Brno 11.531 385.621 26 7
366   96089 Hnilica Pavel PCBD 5.250 384.044 164 2
367 JZ 17045 Tkadlecová Kamila UBU Únětice 5.376 379.826 138 3
368 Z 13072 Kovářová Lucie Bowle 09 Klatovy 2.344 379.730 260 3
369   16062 Korselt Václav Spolek Park Grébovka 3.563 374.879 202 2
370   29037 Moos Dušan Carreau Brno 5.938 373.402 119 3
371   16056 Gardáš Oldřich Orel Řečkovice 6.563 373.327 123 6
372   15081 Slaný Lukáš 1. Starobrněnský PK 6.063 367.077 125 4
373   96216 Leiský Leander C.T.P. Club Ořech 6.579 362.929 87 6
374 J 14001 Ježek Jan PEK Stolín 8.657 361.624 45 6
375 Z 14026 Kloudová Renata CP VARY 4.079 356.773 184 5
376 Z 21813 Šrubařová Hana Carreau Brno 3.125 356.559 207 1
377   18003 Plachý Pavel PC Mimo Done 6.657 354.665 77 6
378 Z 18068 Gráfiková Marcela PK Polouvsí 9.423 343.443 31 6
379   16011 Novotný Karel CdP Loděnice 8.001 343.402 24 7
380   96046 Ježek Vladislav st. PEK Stolín 5.344 342.983 165 3
381 Z 11003 Poláchová Michaela PAK Albrechtice 9.751 338.387 0 5
382   98482 Marcián Vladimír HRODE KRUMSÍN 4.094 338.380 154 3
383   18071 Koudelka Josef PK Polouvsí 9.658 338.010 0 11
384   15084 Semotam Jan 1. Starobrněnský PK 9.062 337.946 0 5
385   11045 Krtička Jiří 1. Starobrněnský PK 5.345 336.086 105 5
386 Z 21807 Puldová Ivana PCP Lipník 5.594 335.560 111 4
387 Z 18045 Míčková Adriana TOP - ORLOVÁ 6.251 330.411 83 4
388 J 11040 Shon Šimon 1. KPK Vrchlabí 7.719 330.238 0 4
389   22979 Kratochvíl Slavomír PC Kolová 6.126 328.481 109 7
390   10072 Bradáč Jiří SLOPE Brno 9.531 327.406 26 6
391 Z 18010 Gruber Petr SK Pétanque Řepy 4.611 326.962 114 6
392   18046 Fleischner Axel PC Egrensis 7.594 325.536 94 6
393   99559 Hrbáček Jan PCBD 4.657 323.315 134 4
394   15015 Lacko Matúš SK Sahara Vědomice 3.907 320.678 148 3
395   25016 Přibyl Miroslav PK Osika Plzeň 2.469 313.505 189 4
396   25020 Komín Pavel PC AUSTERLITZ 1805 5.250 312.174 85 3
397   18141 Horák Libor BePeC 2016 5.078 311.439 133 4
398 Z 18142 Horáková Iva BePeC 2016 5.078 311.439 133 4
399 Z 17091 Děcká Klára PAK Albrechtice 9.313 310.438 0 7
400 Z 15050 Krystková Alena KLIP Litovel 7.034 308.631 51 8
401 Z 16028 Braunová Ivana PC AUSTERLITZ 1805 9.813 304.548 0 5
402   97291 Končel Petr CP VARY 4.094 303.287 162 3
403 Z 18011 Gruberová Jiřina SK Pétanque Řepy 4.048 301.786 114 5
404   17028 Horčica Vojtěch SLOPE Brno 5.876 301.226 93 6
405   22990 Svoboda Jaromír PC AUSTERLITZ 1805 9.032 300.156 0 6
406   10031 Velek Jiří PK Mariánské Lázně 5.875 298.206 103 4
407   24319 Jarůšek Miroslav PC Kolová 4.219 295.731 128 5
408 Z 24320 Vančurová Romana PC Kolová 4.219 295.731 128 5
409   18084 Fila Pavel CHRUPEK Chrudim 4.938 293.251 110 3
410 Z 17090 Sedláčková Marie PCP Lipník 8.891 292.728 18 6
411   14057 Jablonský Lukáš PEK Stolín 5.907 290.026 79 5
412   96108 Hanč Jaroslav 1. KPK Vrchlabí 2.047 287.401 180 2
413 Z 18018 Tesařová Jana SK Pétanque Řepy 5.508 287.113 57 8
414   17078 Kubánek Michal PC Mimo Done 6.438 285.743 20 7
415   18081 Bartoš Josef CHRUPEK Chrudim 7.313 285.668 44 6
416   22982 Hrbáček Ivan SLOPE Brno 3.344 284.898 134 2
417 Z 28038 Hokešová Marie PC Kolová 5.375 284.827 112 5
418 J 17033 Kobr Štěpán 1. KPK Vrchlabí 6.938 284.652 0 4
419   17087 Plaček Matyáš PC Mimo Done 5.237 284.143 56 8
420   13028 Hobža Vladimír Club Rodamiento 7.157 282.205 0 5
421   98311 Konečný Pavel Kulový blesk Olomouc 6.875 277.921 35 6
422 Z 18133 Lopočová Kristýna HAVAJ CB 2.250 275.683 168 1
423   25033 Konopásek Zdeněk POP Praha 2.000 272.898 177 1
424 Z 18077 Medunová Iva CHRUPEK Chrudim 3.751 271.516 115 4
425   14046 Matoušek Vladimír 1. KPK Vrchlabí 6.188 271.287 91 3
426   13047 Šimíček Ladislav SOKOL Staříč 7.813 267.797 0 4
427   15082 Hůrek Václav 1. Starobrněnský PK 6.281 266.414 0 3
428 Z 18047 Fleischner Sandra PC Egrensis 6.656 263.792 74 7
429 Z 12060 Pospíšilová Šárka Petank Club Praha 1.500 263.442 187 1
430   15049 Pavlů Ladislav KLIP Litovel 5.846 260.525 51 7
431   13046 Salač Miloslav PC Sokol Lipník 5.891 260.385 49 5
432 J 18072 Ondryhal Lukáš PK Polouvsí 6.501 259.933 24 6
433   15078 Vérosta David HP Třebíč 9.375 259.793 0 4
434 Z 11050 Gorroňo López Blanka PC Sokol Lipník 7.250 259.232 0 5
435   24311 Habásko Petr AURA Havlíčkův Brod 6.000 258.492 0 1
436 JZ 18124 Valošková Sára PK Polouvsí 5.095 258.030 52 5
437 Z 16104 Krpcová Markéta HRODE KRUMSÍN 2.000 257.000 147 1
438 Z 16137 Waclawiková Agáta Petank Club Praha 2.000 257.000 147 1
439   29052 Paták Jan CdP Loděnice 4.595 256.568 67 6
440 Z 98312 Konečná Mariana Kulový blesk Olomouc 5.813 252.406 35 6
441   18067 Vrzal Radomír PK Polouvsí 6.485 252.201 31 6
442 Z 18014 Klazarová Vlasta SK Pétanque Řepy 4.719 251.434 61 8
443 Z 26001 Slavíčková Šárka Carreau Brno 1.969 247.222 153 1
444   17070 Bruner Karel PC LEAP 5.079 247.172 24 7
445 Z 27051 Srnská Jana 1. KPK Vrchlabí 6.594 246.512 0 5
446   12036 Pavýza Milan SKP Kulová osma 6.500 245.474 0 5
447 Z 11014 Ježíšková Božena SKP Hranice VI-Valšovice 6.876 243.524 0 6
448   24321 Jakubek Petr Carreau Brno 5.750 243.221 0 2
449 Z 12032 Pinkasová Marie Club Rodamiento 6.406 242.696 0 5
450 JZ 18043 Rousková Nina PEK Stolín 6.204 242.638 25 6
451 J 15055 Srnský Jakub 1. KPK Vrchlabí 6.250 240.281 0 3
452   13083 Janoš Jiří FRAPECO 5.812 238.640 0 6
453   15085 Hruška Zdeněk 1. Starobrněnský PK 2.500 238.408 125 1
454 Z 14068 Müllerová Marie Sokol Kostomlaty 6.471 236.715 0 8
455 J 15072 Kočandrle Daniel PC Sokol Velim 3.805 234.734 71 5
456 Z 14088 Chvátalová Zuzana Petank Club Praha 1.640 234.351 154 3
457   14084 Jankovský Ondřej Petank Club Praha 1.640 234.351 154 3
458 J 18042 Rousek Simon PEK Stolín 7.502 232.457 0 5
459   96205 Švimberský Jan 1. KPK Vrchlabí 6.422 230.666 0 5
460   17051 Jiřík Václav SKP Kulová osma 6.407 230.359 0 5
461   21759 Kohoutek Zdeněk PC AUSTERLITZ 1805 4.812 230.326 39 4
462   10032 Velek Jiří PK Mariánské Lázně 2.875 229.711 103 2
463   28032 Došek Martin PPA POZORKA 4.000 228.693 66 3
464   25030 Jeřala Václav PC Sokol Velim 5.767 227.017 0 4
465 Z 11034 Jeřalová Hana PC Sokol Velim 5.767 227.017 0 4
466   22953 Drmola David HRODE KRUMSÍN 3.750 219.438 59 2
467 J 16003 Mrowiec Daniel PAK Albrechtice 6.188 219.266 0 5
468   29060 Fatka Stanislav ml. CdP Loděnice 3.408 219.088 70 5
469   18057 Zábojník Jan SK Sahara Vědomice 4.594 216.777 45 3
470   24271 Rolínek Michal HRODE KRUMSÍN 2.750 216.683 98 2
471 Z 98458 Muzikantová Naděžda PC Sokol Lipník 5.438 214.080 0 4
472 Z 18059 Vítovcová Karolína Bowle 09 Klatovy 4.234 213.937 116 4
473   12033 Borovička Oldřich SKP Kulová osma 6.156 213.592 0 4
474 Z 16029 Kašparová Barbora Petank Club Praha 1.140 213.579 154 2
475   18055 Dostál Pavel Petank Club Praha 4.907 213.118 0 5
476 Z 18080 Bartošová Helena CHRUPEK Chrudim 6.688 211.700 0 5
477 Z 13075 Kučerova-Habásková Miroslava AURA Havlíčkův Brod 1.719 210.258 128 1
478 JZ 17067 Dudašková Michaela Orel Řečkovice 5.845 208.694 20 7
479   10065 Pořízka Adam HRODE KRUMSÍN 5.313 206.278 0 3
480   16023 Hrotík Igor SLOPE Brno 2.562 205.973 95 2
481   18013 Christovová Irena SK Pétanque Řepy 4.594 204.872 47 7
482   10027 Pešťák Miroslav PK Mariánské Lázně 2.125 204.020 103 1
483 Z 16024 Hůrková Jindra Bowle 09 Klatovy 4.907 203.825 87 5
484 Z 28009 Řezníčková Radomíra 1. KPK Vrchlabí 4.110 202.521 42 5
485 J 18106 Geisler Dan PEK Stolín 5.594 201.414 0 4
486   13045 Chaloupek Miroslav PC Sokol Lipník 4.844 200.966 0 7
487   96052 Vejrek Vladimír PEK Stolín 7.500 200.258 0 2
488 Z 23055 Husáková Petra FRAPECO 4.266 196.490 30 3
489 Z 96213 Vokrouhlíková Věra POP Praha 3.375 195.703 61 2
490 J 17084 Výhonský Matyas SK Pétanque Řepy 2.469 194.304 77 3
491   17068 Zeman Josef PC LEAP 3.906 193.457 24 6
492   27025 Konopásek Jakub PK 1293 Vojnův Městec 1.344 191.431 127 1
493   99502 Kravka Jaroslav PCBD 1.313 191.188 119 1
494 Z 96181 Březinová Ivana HP Třebíč 7.000 190.390 0 2
495   96051 Smola Lumír st. PEK Stolín 2.376 188.740 101 2
496   10011 Melgr Pavel PC Sokol PP Hr. Králové 5.501 188.167 0 5
497   10012 Melgr Jan PC Sokol PP Hr. Králové 5.501 188.167 0 5
498   16064 Hykl Luboš Spolek Park Grébovka 2.047 188.029 94 3
499   97272 Žižka Jaroslav 1. KPK Vrchlabí 4.751 187.639 0 2
500 Z 98352 Štechová Blanka 1. KPK Vrchlabí 4.891 187.360 0 5
501 J 17021 Marek Kryštof PEK Stolín 5.657 186.354 0 5
502   15027 Hanuš Jaroslav SKP Kulová osma 5.156 186.295 0 4
503 Z 14007 Straková Jaruška FENYX Adamov 3.344 186.204 68 2
504   18060 Kvítek Franjo PC AUSTERLITZ 1805 6.344 186.171 0 3
505   17016 Kučera Martin TOP - ORLOVÁ 4.907 184.946 0 5
506 Z 17015 Kučerová Jana TOP - ORLOVÁ 4.907 184.946 0 5
507 JZ 15056 Shonová Eliška 1. KPK Vrchlabí 4.250 184.421 0 2
508 Z 18034 Ondráčková Marie CHRUPEK Chrudim 2.516 183.780 89 4
509   18085 Skokan Miroslav CHRUPEK Chrudim 2.516 183.780 89 4
510   96196 Fabík Arnošt HP Třebíč 6.000 183.444 0 1
511 Z 17069 Ečerová Helena PC LEAP 3.625 183.035 24 6
512 Z 10036 Javůrková Klára JAPKO 2.141 181.594 93 2
513 Z 16141 Dudašková Blanka Orel Řečkovice 5.032 180.541 20 6
514 Z 16052 Krejčířová Magda Orel Řečkovice 5.032 180.541 20 6
515 JZ 16136 Marková Johana PEK Stolín 5.564 180.009 0 5
516   15052 Macek Petr KLIP Litovel 5.500 178.393 0 4
517 Z 26025 Krůlová Jaroslava PAK Albrechtice 1.813 178.260 95 2
518   96209 Bartoš Martin 1. KPK Vrchlabí 4.563 178.137 0 2
519   10021 Hanzlík Zdeněk PK Mariánské Lázně 6.751 178.109 39 3
520   10033 Velek Ladislav PK Mariánské Lázně 6.751 178.109 39 3
521   10135 Ton Petr 1. KPK Vrchlabí 4.500 175.284 0 2
522   17020 Pleva Vojtěch PCFT Sokoleč 2.031 175.174 79 2
523 Z 15053 Provazníková Petra PCFT Sokoleč 2.031 175.174 79 2
524   18087 Musil Josef Sport Kolín 3.563 174.847 27 4
525 Z 17038 Šamšulová Jana KLIP Litovel 5.344 172.576 0 5
526   21777 Husák Vladimír Carreau Brno 4.000 172.328 0 1
527   97242 Rychtář Karel 1. Starobrněnský PK 4.563 171.517 0 4
528   16148 Zderadička Jiří CdP Loděnice 2.313 170.229 67 3
529   12052 Brinzík Štefan PC AUSTERLITZ 1805 1.906 169.691 85 2
530   24243 Mrňka Pavel PC AUSTERLITZ 1805 1.906 169.691 85 2
531 JZ 18097 Mašková Markéta 1. KPK Vrchlabí 3.875 169.333 0 2
532 Z 18028 Rybářová Valerija SK Pétanque Řepy 3.774 168.207 20 5
533 Z 18131 Marečková Yvonne Orel Řečkovice 2.719 168.029 52 2
534   10094 Šatra František PC Egrensis 4.688 168.027 15 4
535   12024 Vykoukal Jiří PC Egrensis 2.438 164.710 83 3
536 J 17004 Král Václav HAVAJ CB 3.000 164.635 35 3
537   11010 Fereš Jiří PK 1293 Vojnův Městec 1.438 163.658 95 1
538   96162 Glaser Vladimír C.T.P. Club Ořech 4.235 163.048 0 4
539 Z 25002 Hocková Kateřina SK Sahara Vědomice 2.126 162.804 64 2
540 Z 21796 Hašková Petra SLOPE Brno 2.313 162.559 59 3
541   21755 Valenz Lukáš Varan K. Vary 1.438 159.897 87 1
542 J 17063 Novotný Samuel Orel Řečkovice 3.641 158.527 23 6
543   17103 Vejvoda Matěj PC Mimo Done 3.064 156.929 36 4
544   26080 Janda Pavel 1. Starobrněnský PK 1.500 156.553 83 1
545 J 17006 Král Jan HAVAJ CB 3.532 156.279 0 2
546 Z 97262 Žídková Lenka SOKOL Staříč 3.188 156.272 34 3
547   12069 Kuchař Michal JAPKO 2.883 155.440 20 2
548   18052 Šugar Zdeněk SKP Hranice VI-Valšovice 4.157 155.242 0 3
549   26022 Gratcl Martin SKP Hranice VI-Valšovice 4.251 152.449 0 4
550 Z 28029 Michovská Jana PPA POZORKA 1.563 150.280 76 1
551   17072 Chuchla Pavel PC LEAP 3.313 149.864 0 4
552   13056 Mališ David TOP - ORLOVÁ 4.500 149.015 0 2
553 Z 27063 Mrlinová Jana FENYX Adamov 5.000 143.242 0 4
554 Z 18053 Němečková Radomíra SKP Hranice VI-Valšovice 3.969 142.659 0 3
555   18132 Vašíček Vladimír PK Polouvsí 3.500 139.332 0 1
556 Z 16121 Pražáková Alena PCP Lipník 3.876 139.117 0 5
557   21776 Krupica Zbyněk Carreau Brno 4.063 136.648 0 3
558 Z 18021 Čapková Věra SK Pétanque Řepy 3.516 135.888 0 6
559   24278 Jeřala Lukáš PC Sokol Velim 3.938 135.261 0 2
560   14103 Kalianko Josef PCFT Sokoleč 2.063 132.884 61 2
561 Z 13070 Gazdová Martina PCBD 2.219 131.258 38 2
562 J 17065 Tieku Tony Orel Řečkovice 2.078 131.002 40 4
563   16061 Melen Jaroslav Spolek Park Grébovka 1.469 130.876 64 2
564   29053 Hytych Petr CdP Loděnice 3.532 130.480 0 3
565   27086 Rytíř Jaroslav PC Kolová 2.563 130.225 30 4
566   12003 König Drahomír SOKOL Staříč 3.501 130.197 0 3
567   20724 Rytíř Karel PC Kolová 1.032 129.278 84 3
568   29054 Tyrol Pavel CdP Loděnice 3.375 128.728 0 2
569   18036 Vyhnálek Jakub AURA Havlíčkův Brod 1.407 127.452 64 4
570   18113 Havlín Adam PC Mimo Done 2.235 127.037 30 3
571   99551 Tymeš Jiří PC Sokol Lipník 3.094 126.931 0 5
572   15073 Malý Josef UBU Únětice 3.032 125.532 0 3
573 Z 12055 Boušová Ludmila PEK Stolín 4.156 123.937 0 2
574   28024 Stacke František SLOPE Brno 2.969 123.865 0 3
575 Z 18039 Javůrková Hana PCFT Sokoleč 3.063 123.774 0 3
576 J 16017 Houžka František SK Sahara Vědomice 1.883 121.566 40 3
577 J 18089 Musil Pavel Sport Kolín 2.375 120.611 27 3
578 Z 18134 Hůrková Lucie Bowle 09 Klatovy 3.000 119.427 0 1
579   10175 Zdobinský Michal PC Sokol Lipník 3.001 119.051 0 4
580 Z 96210 Bartošová Zuzana 1. KPK Vrchlabí 2.563 116.983 0 1
581 Z 17095 Vedralová Alena 1. KPK Vrchlabí 3.219 116.669 0 3
582 J 12001 Ferlay Matyáš Carreau Brno 3.250 116.626 0 2
583   99529 Dvořák Josef PC AUSTERLITZ 1805 2.751 115.668 0 2
584 J 16004 Šimara Matěj PAK Albrechtice 3.314 115.497 0 3
585   18040 Kára Petr PCFT Sokoleč 1.063 115.163 61 2
586   16084 Prajer Milan SK Pétanque Řepy 2.250 114.797 31 4
587   10069 Fučík Martin PKK Třebíč 4.125 110.307 0 2
588   96022 Orság Oskar St. FŇÁKY BRNO 2.626 110.287 0 2
589 Z 96021 Orságová Alexandra FŇÁKY BRNO 2.626 110.287 0 2
590   27085 Dědina Martin POP Praha 2.922 109.023 0 3
591   26020 Jakeš Martin SKP Hranice VI-Valšovice 3.063 108.145 0 3
592   18074 Lukeš Jakub 1. KPK Vrchlabí 2.500 108.138 0 2
593   17024 Novák Boris Orel Řečkovice 1.626 107.095 31 3
594   16054 Vašíček Roman Orel Řečkovice 1.626 107.095 31 3
595   25042 Dvořák Jaroslav HP Třebíč 3.500 107.009 0 1
596 Z 15077 Johnová Monika HP Třebíč 3.500 107.009 0 1
597 Z 15018 Končeková Zdena SK Sahara Vědomice 1.844 106.476 37 3
598 Z 15019 Vápeníková Růženka SK Sahara Vědomice 1.844 106.476 37 3
599   14025 Rovný Jiří SKP Kulová osma 3.313 104.263 0 3
600   97240 Petura Jaroslav 1. Starobrněnský PK 2.438 101.868 0 2
601   24207 Chovan Pavel PCBD 3.313 100.109 0 3
602 Z 10092 Stephan Ingrid PC Egrensis 1.469 99.528 57 2
603   16046 Weinberger Wilhelm PC Egrensis 1.469 99.528 57 2
604   15079 Pejsar Michal HP Třebíč 3.250 99.366 0 1
605   15080 Šponer Kamil HP Třebíč 3.250 99.366 0 1
606 Z 96163 Glaserová Dana C.T.P. Club Ořech 2.360 98.689 0 3
607   25047 Leiský Martin C.T.P. Club Ořech 2.313 97.016 0 2
608   26039 Kozelský Martin SOKOL Staříč 2.625 96.177 0 2
609   17057 Lochman Filip PC Mimo Done 2.751 95.804 0 3
610 Z 16036 Bukalová Václava SENIOR TÝM Praha 1 0.938 95.187 49 1
611   20711 Koucký Radek PC Sokol Lipník 2.000 92.898 0 1
612 Z 23072 Plucarová Lenka PC Kolová 2.328 92.008 30 2
613   96102 Vejrek Pavel PEK Stolín 3.000 91.731 0 1
614   18123 Zhilin Dmitry POP Praha 2.375 91.229 0 2
615   15012 Benčík Pavel PC Egrensis 2.875 91.103 0 1
616 Z 12061 Cimrman Formánková Hana PC Egrensis 1.656 89.112 22 2
617   14020 Vicari Savino UBU Únětice 1.875 85.723 0 1
618 Z 18114 Havlínová Věra PC Mimo Done 1.477 84.179 20 2
619   10022 Chval Jiří PK Mariánské Lázně 0.938 83.568 39 1
620   15090 Jagoš Jiří FENYX Adamov 1.938 83.471 0 1
621 Z 15075 Švecová Ludmila 1. KPK Vrchlabí 2.282 82.431 0 2
622 Z 16019 Kohutová Jana SOKOL Staříč 2.313 80.125 0 2
623   27045 Husák Jaroslav FRAPECO 1.016 80.055 30 2
624 J 14095 Kocián Adam PC Egrensis 2.688 78.699 30 2
625 J 18023 Menčl Marek SK Pétanque Řepy 2.046 78.370 0 3
626 JZ 18025 Pastorková Lucie SK Pétanque Řepy 1.938 77.957 0 1
627 Z 15089 Rodková Ludmila SOKOL Staříč 2.095 76.648 0 4
628 J 17005 Král Jiří HAVAJ CB 1.782 76.388 0 2
629 Z 18079 Valentová Iveta CHRUPEK Chrudim 2.157 76.166 0 2
630   21823 Mach Roman Lesklé koule - 1. PC Líšnic 2.063 76.086 0 2
631   21820 Žůrek Luděk Lesklé koule - 1. PC Líšnic 2.063 76.086 0 2
632   23049 Brož Oldřich ml. PK 1293 Vojnův Městec 3.000 75.180 0 1
633 Z 18104 Víchová Zuzana CdP Loděnice 2.344 74.938 0 2
634   26023 Skácel Jaroslav SKP Hranice VI-Valšovice 2.250 74.536 0 1
635 JZ 17076 Horčicová Tereza SLOPE Brno 2.594 73.511 0 3
636   96044 Hájek Stanislav PEK Stolín 2.750 72.897 0 2
637   16123 Němeček Petr SKP Kulová osma 1.922 71.611 0 3
638 Z 13063 Vajová Eva 1. KPK Vrchlabí 2.750 71.490 0 2
639 J 18041 Rieger Hubert PC Mimo Done 1.531 70.176 0 2
640   14066 Šašek Martin 1. Starobrněnský PK 2.125 69.649 0 2
641   21861 Škobrtal Petr KLIP Litovel 1.813 69.645 0 2
642   18069 Gráfik Jiří PK Polouvsí 1.875 69.639 0 1
643   99591 Imlauf Jan PC Kolová 1.750 67.634 0 1
644 J 17061 Botek Jan Orel Řečkovice 2.407 64.826 0 3
645   18086 Li Alexandr CHRUPEK Chrudim 1.625 64.690 0 1
646   17101 Benáček Miloš PC Mimo Done 1.344 62.092 0 2
647   18095 Hanuš Zdeněk Sport Kolín 1.844 61.770 0 2
648   27071 Matoušek Jakub PKK Třebíč 2.000 61.148 0 1
649   27073 Matoušek Jiří PKK Třebíč 2.000 61.148 0 1
650   21840 Žampach Jiří AURA Havlíčkův Brod 1.750 59.945 0 1
651   18004 Dolan Petr CHRUPEK Chrudim 1.500 59.004 0 1
652   10136 Bartejs Lukáš PKK Třebíč 2.000 50.120 0 1
653   24258 Čermák Wilhelm 1. KPK Vrchlabí 1.719 48.436 0 2
654   16059 Čermák Tomáš Spolek Park Grébovka 1.125 48.362 0 1
655 Z 23115 Nývltová Eliška PEK Stolín 1.469 46.274 0 2
656 JZ 17085 Farská Natálie 1. KPK Vrchlabí 1.125 45.266 0 1
657   18016 Satranský Jaroslav SK Pétanque Řepy 0.406 44.345 27 1
658   16114 Trudič Miroslav PEK Stolín 1.438 43.954 0 1
659   18130 Semrád Oldřich POP Praha 1.000 42.606 0 1
660   17099 Friedel Tomáš PC Mimo Done 0.906 42.544 0 1
661 Z 17100 Zenklová Iveta PC Mimo Done 0.906 42.544 0 1
662 Z 18015 Kučerová Jitka SK Pétanque Řepy 0.984 41.160 0 1
663 Z 24239 Petrášová Klára Carreau Brno 0.969 39.995 0 1
664   14070 Hledík Zdeněk AURA Havlíčkův Brod 0.281 39.433 26 1
665 Z 12074 Ježková Iva PEK Stolín 1.000 39.336 0 1
666 Z 18009 Forejtarová Hana SK Pétanque Řepy 0.937 37.759 0 2
667   14021 Grepl Zbyněk KLIP Litovel 0.938 37.321 0 1
668   21859 Popelka Josef KLIP Litovel 0.938 34.812 0 1
669 Z 29021 Přibylová Eva PK Osika Plzeň 0.313 33.342 20 1
670 Z 18061 Štěpánková Zdeńka 1. KPK Vrchlabí 1.063 32.488 0 1
671   18073 Patala David PK Polouvsí 0.844 31.338 0 1
672 J 18107 Bejšovec Michal Orel Řečkovice 1.063 31.099 0 1
673   18082 Šorm Miroslav CHRUPEK Chrudim 0.781 30.731 0 1
674 Z 18083 Šormová Olga CHRUPEK Chrudim 0.781 30.731 0 1
675 Z 18122 Macháčková Věra CHRUPEK Chrudim 0.750 29.502 0 1
676   16057 Musil Stanislav Orel Řečkovice 0.656 27.093 0 1
677 Z 10095 Lux-Šatrová Veronika PC Egrensis 1.313 26.778 0 2
678 Z 14047 Jurčíčková Anna Club Rodamiento 0.563 25.928 0 1
679   14048 Slezák Zdeněk Club Rodamiento 0.563 25.928 0 1
680   23100 Hromek Jiří FENYX Adamov 0.781 23.886 0 1
681   27072 Kousal Radim PKK Třebíč 0.781 23.886 0 1
682   15076 Mifka Ondřej HP Třebíč 0.781 23.886 0 1
683   15028 Čížek Michal Petank Club Praha 0.688 23.735 0 1
684   16022 Drahovzal Milan FENYX Adamov 0.563 23.464 0 1
685 Z 18062 Kulhavá Kateřina PC Sokol Lipník 0.500 22.782 0 1
686   18038 Vaško Radim AURA Havlíčkův Brod 0.125 20.970 15 1
687 Z 14097 Leistnerová Lucie Orel Řečkovice 0.500 20.857 0 1
688   14063 Holec Ondřej PCBD 0.469 20.195 0 1
689   25085 Holec Libor PC AUSTERLITZ 1805 0.469 20.195 0 1
690 Z 18008 Cibulková Jana SK Pétanque Řepy 0.531 19.033 0 1
691 Z 18103 Šoustková Eva PC LEAP 0.500 17.913 0 1
692 Z 10057 Rajtarová Radka PCP Lipník 0.375 15.977 0 1
693   14033 Bořánek Miloslav Bowle 09 Klatovy 0.438 14.986 0 1
694 Z 17037 Vilímová Hana SOKOL Staříč 0.375 13.925 0 1
695 Z 16143 Jarošová Renata PC Mimo Done 0.313 13.390 0 1
696 Z 16039 Jonášová Jitka SENIOR TÝM Praha 1 0.313 13.390 0 1
697 Z 16041 Krčková Jiřina SENIOR TÝM Praha 1 0.313 13.390 0 1
698 J 17102 Hořínek Lukáš PC Mimo Done 0.313 12.293 0 1
699   18102 Vedral Jan 1. KPK Vrchlabí 0.469 10.699 0 1
700   96109 Hradský Vladimír FŇÁKY BRNO 0.438 10.423 0 1
701   20626 Krajíček David FŇÁKY BRNO 0.438 10.423 0 1
702 Z 26005 Krajíčková Petra FŇÁKY BRNO 0.438 10.423 0 1
703   10008 Gavlas Ivo PC Sokol PP Hr. Králové 0.219 9.886 0 1
704   17036 Vilím Jiří SOKOL Staříč 0.188 6.962 0 1
705   25092 Brabec Petr POP Praha 0.125 4.282 0 1
706   27083 Kučera Bohumil POP Praha 0.125 4.282 0 1
707   15040 Bozděch Robert CP VARY 0.063 2.141 0 1
708 Z 15036 Sojková Lenka CP VARY 0.063 2.141 0 1
709   14091 Balík Martin Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
710 J 15030 Balík Pavel Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
711   17046 Bambous Jiří SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
712 Z 23036 Barešová Hana PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
713   28003 Basař Josef PC Sokol Lipník 0.000 0.000 0 0
714 J 17082 Bayer Šimon SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
715   27001 Bednář Svatopluk SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
716   27002 Bednář Michal SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
717   27012 Bednář Martin SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
718 Z 27009 Bednářová Jitka SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
719   10100 Bernát Miroslav SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
720 Z 10101 Bernátová Zdenka SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
721   13025 Beseda Daniel Club Rodamiento 0.000 0.000 0 0
722 Z 13050 Blaschková Dagmar SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
723 Z 15039 Bozděchová Šárka CP VARY 0.000 0.000 0 0
724   16002 Brabec Jiří PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
725   10009 Branda Jaroslav PC Sokol PP Hr. Králové 0.000 0.000 0 0
726   14078 Brichta Tomáš Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
727   96225 Brož Karel SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
728 Z 23033 Brožová Jitka PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
729 Z 16118 Bubeníková Blanka Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
730   22957 Buchtele Petr St. PC Kolová 0.000 0.000 0 0
731   13006 Bureš Pavel ml. HAPEK 0.000 0.000 0 0
732 Z 20700 Bytešníková Zlatuše Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
733   26081 Chaloupka Jaroslav 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
734 JZ 17040 Charvátová Šárka 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
735 J 17066 Cimala Vít Orel Řečkovice 0.000 0.000 0 0
736 Z 18020 Czice Marie SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
737 Z 11008 Daňková Hana SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
738   16035 Defer Thierry PEPEK 0.000 0.000 0 0
739 Z 11007 Dimitrovová Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
740   18119 Dobeš Petr BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
741   96100 Dohnal Karel POP Praha 0.000 0.000 0 0
742   27082 Dostál Jaromír 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
743 Z 16037 Douděrová Bohuslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
744   10133 Duda Rainer PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
745 Z 17071 Dušková Blanka PC LEAP 0.000 0.000 0 0
746 Z 96099 Dušková Marie POP Praha 0.000 0.000 0 0
747 Z 18125 Dušková Alžběta PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
748   17056 Eliška Stanislav PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
749   28033 Faber Michal PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
750 Z 21746 Fabíková Andrea HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
751 Z 96190 Fabíková Silvie HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
752   16034 Fedor Petr PEPEK 0.000 0.000 0 0
753   21845 Fitzner Robert UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
754 J 18121 Fišer Petr BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
755   16013 Fryš Petr Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
756 Z 10035 Fukalová Šárka JAPKO 0.000 0.000 0 0
757   97290 Fürst Jiří CP VARY 0.000 0.000 0 0
758 Z 13048 Gavlasová Šárka PC Sokol PP Hr. Králové 0.000 0.000 0 0
759   11019 Gruber Josef FENYX Adamov 0.000 0.000 0 0
760   15024 Górski Pawel PK Mariánské Lázně 0.000 0.000 0 0
761 JZ 17075 Haraštová Nella SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
762 Z 98473 Haraštová Sylvie SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
763 Z 98476 Hejlová Irena PCBD 0.000 0.000 0 0
764 Z 27011 Hejmalová Lucie SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
765   14060 Hladký Jaroslav 1.KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
766   11027 Hlavatý Vadim POP Praha 0.000 0.000 0 0
767 JZ 15063 Hodboďová Kateřina POP Praha 0.000 0.000 0 0
768 JZ 17092 Hodboďová Adéla POP Praha 0.000 0.000 0 0
769   13049 Holický Jaroslav 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
770 Z 10108 Horová Šárka SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
771 Z 96135 Horáková Radka ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
772   13065 Houška Karel PK Mariánské Lázně 0.000 0.000 0 0
773 Z 15044 Hošková Stanislava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
774 Z 10110 Hudečková Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
775   21934 Hudik Jan PCBD 0.000 0.000 0 0
776 Z 24221 Hutáková Jana UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
777   18112 Hybler Jan PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
778 Z 10111 Hyklová Dagmar SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
779   18118 Hýbela Rudolf BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
780 Z 18117 Hýbelová Jitka BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
781 Z 29022 Jakešová Gabriela SKP Hranice VI-Valšovice 0.000 0.000 0 0
782 Z 10112 Janatková Vlasta SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
783   26079 Janda Josef 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
784 Z 18044 Jaworková Monika TOP - ORLOVÁ 0.000 0.000 0 0
785   96018 Jedlička Rostislav FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
786 Z 96019 Jedličková Helena FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
787 Z 17044 Jeřichová Miloslava UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
788   22998 Jeřábek Petr AURA Havlíčkův Brod 0.000 0.000 0 0
789 Z 16038 Jeřábková Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
790   23093 Johanovský Václav PC Kolová 0.000 0.000 0 0
791   14089 Jílek Petr Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
792   27070 Kabelka Karel PKK Třebíč 0.000 0.000 0 0
793   21769 Kacerovský Filip PC Kolová 0.000 0.000 0 0
794   27003 Kallus Tomáš SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
795   14023 Karban Pavel PK Osika Plzeň 0.000 0.000 0 0
796   10080 Kauer Helmut PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
797 Z 17041 Kavinová Hana SK Sahara Vědomice 0.000 0.000 0 0
798 Z 18144 Kepáková Jana BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
799 Z 16119 Kernerová Michala Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
800 Z 15017 Kikalová Jindra SK Sahara Vědomice 0.000 0.000 0 0
801   14077 Klír Daniel Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
802   10038 Knespl Michal JAPKO 0.000 0.000 0 0
803   18116 Kokeš Vladimír BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
804 Z 18115 Kokešová Marie BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
805   98488 Konečný Jonáš Kulový blesk Olomouc 0.000 0.000 0 0
806 J 15035 Končel Filip CP VARY 0.000 0.000 0 0
807 Z 27074 Kousalová Michaela PKK Třebíč 0.000 0.000 0 0
808 Z 18022 Kousalíková Marie SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
809   24224 Kočiš Tomáš UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
810 Z 15045 Kočová Jarmila SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
811   18037 Kratochvíl Libor CHRUPEK Chrudim 0.000 0.000 0 0
812   15037 Kraus Michal CP VARY 0.000 0.000 0 0
813   12027 Kriegler Jaroslav JAPKO 0.000 0.000 0 0
814 Z 17003 Králová Alena HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
815   16042 Kubát Josef SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
816   13018 Kuchyňka Jan st. HAPEK 0.000 0.000 0 0
817   11047 Kunc Tomáš JAPKO 0.000 0.000 0 0
818 Z 18127 Kuncová Lenka PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
819 Z 12025 Kučerová Marie SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
820   22980 Kyzivát Petr PC Kolová 0.000 0.000 0 0
821   16030 Lelek Bohuslav PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
822   17007 Lengál Petr HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
823   17079 Llupi Alfons PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
824   15002 Lukáš Vít PLUK Jablonec 0.000 0.000 0 0
825   96130 Lébl Vratislav ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
826   25035 Machovec Libor PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
827   13080 Majer Josef UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
828 Z 13081 Majerová Ivana UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
829   23034 Malivánek Karel PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
830 Z 17104 Malá Kateřina PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
831   21821 Mašek Karel Lesklé koule - 1. PC Líšnic 0.000 0.000 0 0
832 J 16128 Merta Jáchym 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
833   18099 Merta Lukáš 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
834 JZ 16129 Mertová Anežka 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
835 Z 15038 Michálková Barbora CP VARY 0.000 0.000 0 0
836   18126 Mikloš David PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
837   24225 Mikšovský Milan UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
838 JZ 15014 Moosová Tereza Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
839 JZ 18092 Moravcová Barbora Sport Kolín 0.000 0.000 0 0
840   14027 Mour Václav PC Kolová 0.000 0.000 0 0
841 Z 17074 Moučková Věra SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
842 Z 23083 Mrňáková Dagmar AURA Havlíčkův Brod 0.000 0.000 0 0
843   18090 Musil Martin Sport Kolín 0.000 0.000 0 0
844   18091 Musil Jan Sport Kolín 0.000 0.000 0 0
845 Z 18088 Musilová Václava Sport Kolín 0.000 0.000 0 0
846   21757 Mužík Miroslav Varan K. Vary 0.000 0.000 0 0
847   23069 Míček Martin PC Kolová 0.000 0.000 0 0
848   16110 Müller Jan PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
849   11023 Navrátil Libor KLIP Litovel 0.000 0.000 0 0
850   12026 Navrátil Milan SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
851 Z 16009 Navrátilová Kateřina HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
852   10026 Novotný Miroslav PK Mariánské Lázně 0.000 0.000 0 0
853   16063 Novák Jiří Spolek Park Grébovka 0.000 0.000 0 0
854 Z 21829 Nováková Mária Lesklé koule - 1. PC Líšnic 0.000 0.000 0 0
855 Z 16043 Němcová Vlasta SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
856   15061 Němec Petr ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
857   27014 Němec Vladimír 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
858 Z 23117 Nývltová Lenka PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
859 Z 14093 Ondryášová Nika FRAPECO 0.000 0.000 0 0
860 J 17064 Pacula Josef Orel Řečkovice 0.000 0.000 0 0
861   25073 Pacák Radim PC Kolová 0.000 0.000 0 0
862 Z 18096 Palusková Jitka Sport Kolín 0.000 0.000 0 0
863 Z 16044 Paterová Jiřina SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
864 Z 12059 Paták Beatrice CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
865 J 15064 Paur Jakub CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
866   29044 Pavlík Petr PAK Albrechtice 0.000 0.000 0 0
867 Z 25067 Pechová Hana SKP Hranice VI-Valšovice 0.000 0.000 0 0
868 J 18050 Peprníček Jan UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
869 Z 10060 Petrasová Blanka PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
870   96056 Petržela Miloslav HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
871   98418 Pešout Miroslav CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
872 Z 10028 Pešťáková Jaroslava PK Mariánské Lázně 0.000 0.000 0 0
873 Z 10056 Pfefferová Kateřina PCP Lipník 0.000 0.000 0 0
874   18054 Pfeiffer Ondřej Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
875   10029 Pipta Jan PK Mariánské Lázně 0.000 0.000 0 0
876   96229 Plesník Vladimír SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
877   10066 Plucar Antonín PK Osika Plzeň 0.000 0.000 0 0
878   21860 Potužák Zdeněk KLIP Litovel 0.000 0.000 0 0
879   17047 Proseč Václav SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
880 J 18026 Ptáček Tomáš SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
881   21811 Pulda Miroš PCP Lipník 0.000 0.000 0 0
882   16149 Pšenička Jiří PCP Lipník 0.000 0.000 0 0
883   15092 Rendek Tomáš Lesklé koule - 1. PC Líšnic 0.000 0.000 0 0
884   26086 Rendek Miroslav Lesklé koule - 1. PC Líšnic 0.000 0.000 0 0
885 Z 21825 Rendeková Eva Lesklé koule - 1. PC Líšnic 0.000 0.000 0 0
886   18111 Rieger František PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
887 J 16131 Rod Daniel 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
888 JZ 16130 Rodová Klára 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
889   96121 Roubín Pavel ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
890   18027 Rybář Václav SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
891 Z 98305 Rychtářová Stanislava 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
892   27075 Rössl Michal PKK Třebíč 0.000 0.000 0 0
893 Z 17008 Růžičková Milada HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
894 Z 98417 Růžičková Jarmila CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
895 Z 17050 Rückerová Blanka SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
896   11057 Salmi Makhlouf UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
897   14041 Salva Jiří Bowle 09 Klatovy 0.000 0.000 0 0
898   12084 Schaal Peter PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
899 Z 96041 Schliegsbirová Zdenka 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
900   18029 Skuhrovec Stanislav SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
901   18128 Skřivan Jakub PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
902   96050 Smola Jaroslav st. PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
903 J 16116 Soukup David PC LEAP 0.000 0.000 0 0
904 J 17043 Soukup Vojtěch Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
905 Z 16006 Soukupová Irena Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
906   96095 Stejskal František PCBD 0.000 0.000 0 0
907 Z 96151 Stoklásková Petra FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
908   18143 Straková Helena BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
909   18098 Strouhal Pavel 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
910 JZ 16132 Strouhalová Adéla 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
911 JZ 16133 Strouhalová Terezie 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
912   96129 Strych Jaromír ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
913 J 17080 Sudoměřický Jakub SKP Kulová osma 0.000 0.000 0 0
914 Z 27052 Svobodová Zuzana PC Kolová 0.000 0.000 0 0
915 Z 96042 Tauchmanová Jana 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
916   18110 Tintěra Milan Varan K. Vary 0.000 0.000 0 0
917 Z 21756 Tintěrová Kateřina Varan K. Vary 0.000 0.000 0 0
918 J 18051 Tomášek Jan UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
919 Z 18078 Točíková Veronika CHRUPEK Chrudim 0.000 0.000 0 0
920   23046 Turinský Miroslav PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
921   28002 Tymeš ml. Jiří PC Sokol Lipník 0.000 0.000 0 0
922 Z 18101 Urbanovská Kateřina PK Polouvsí 0.000 0.000 0 0
923 Z 99602 Vahalová Olga 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
924   14005 Vais Martin JAPKO 0.000 0.000 0 0
925 Z 21837 Valenzová Helena Varan K. Vary 0.000 0.000 0 0
926   96026 Valášek Jiří FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
927 Z 96027 Valášková Kateřina FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
928   16140 Van Den Heuvel Johannes Lambertus 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
929   17058 Vejvoda Vojtěch PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
930 J 17030 Vencl Aleš ml. 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
931 Z 10128 Vinopalová Jarmila SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
932   14082 Vinter Jan Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
933 Z 16139 Visingerová Dana PCP Lipník 0.000 0.000 0 0
934   10037 Vochoč Ondřej JAPKO 0.000 0.000 0 0
935 Z 18031 Vohradská Antonie SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
936   18002 Vohradský Luděk PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
937 Z 18049 Vondrová Hana PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
938   21827 Vozka Jiří Lesklé koule - 1. PC Líšnic 0.000 0.000 0 0
939   15062 Voříšek Jiří ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
940 Z 18094 Vrbová Jana Sport Kolín 0.000 0.000 0 0
941 J 18032 Výhonský Tobias SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
942   16045 Warzecha Stephan PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
943   11035 Wenig Thomas PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
944   10041 Zahradník Miloš JAPKO 0.000 0.000 0 0
945 Z 13024 Zapletalová Gabriela HAPEK 0.000 0.000 0 0
946 JZ 16134 Zbořilová Vendula 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
947 JZ 16135 Zbořilová Nikola 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
948   10098 Ziegler Jochen PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
949 Z 17053 Zikmundová Magdalena PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
950 Z 17054 Zikmundová Kateřina PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
951   96127 Znamínko Václav ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
952   28036 Zoubek Jindřich CP VARY 0.000 0.000 0 0
953   14090 Zálešák Stanislav Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
954   18129 Závodný David PK Sezemice 0.000 0.000 0 0
955 Z 26041 Šebestová Zdeňka SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
956   20689 Šeda Zdeněk PEPEK 0.000 0.000 0 0
957 J 18093 Šedivý Roman Sport Kolín 0.000 0.000 0 0
958   29043 Šildberger František 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
959 J 15048 Šimek Jan CP VARY 0.000 0.000 0 0
960   97294 Šimek Petr CP VARY 0.000 0.000 0 0
961 Z 15088 Šimková Michala PCP Lipník 0.000 0.000 0 0
962   96117 Šimák Milan ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
963   22959 Škarda Jiří PC Kolová 0.000 0.000 0 0
964 Z 14069 Šlamborová Jiřina Sokol Kostomlaty 0.000 0.000 0 0
965 JZ 16126 Šlezarová Eva 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
966 JZ 16127 Šlezarová Anna 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
967   14054 Šmic Ivan ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
968 Z 18120 Šnajdrová Ivana BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
969   18030 Šnobl Jan SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
970   98439 Šolc Filip AURA Havlíčkův Brod 0.000 0.000 0 0
971 Z 18019 Špetova Jana SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
972   97297 Šrubař Jiří Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
973   99537 Šrubař Michal Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
974   24232 Štípek František UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
975   15041 Šupol Miloslav AURA Havlíčkův Brod 0.000 0.000 0 0
976 Z 21789 Šťávová Eva ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
977   20713 Šáfr Václav PC Sokol Lipník 0.000 0.000 0 0
978 Z 10125 Šípková Alena SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
979 Z 21842 Žampachová Eva AURA Havlíčkův Brod 0.000 0.000 0 0
980   21819 Žbánek Karel Lesklé koule - 1. PC Líšnic 0.000 0.000 0 0
981 Z 13053 Žipková Jiřina SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
982 J 16012 Čanda Jakub Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
983   18006 Čaněk Radovan SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
984   17049 Čarek Petr Lesklé koule - 1. PC Líšnic 0.000 0.000 0 0
985 Z 18007 Čaňková Marie SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
986 Z 98369 Čermáková Anna SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
987 J 18108 Černý Filip Orel Řečkovice 0.000 0.000 0 0
988 Z 14022 Řezníčková Anna PK Osika Plzeň 0.000 0.000 0 0
989 Z 16066 Řezáčová Svatava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0