Žebříček ČAPEK k 10.06.2019

Vysvětlivky
Tabulky
Žebříček ve formátu XLS
Poř. Kat. LicencePříjmení Jméno Klub Síla Body Bonusy Turnajů
1   26075 Konšel Jakub POP Praha 57.500 4466.170 1847 13
2   29062 Vavrovič Petr ml. PC Sokol Lipník 63.000 4260.781 1827 37
3   22991 Koreš Jiří ml. HAVAJ CB 49.250 4105.067 1736 15
4   27039 Kauca Jindřich PC Kolová 47.000 4100.143 1870 30
5 Z 12022 Slobodová Veronika Carreau Brno 48.250 3985.384 1859 26
6   21774 Michálek Tomáš Carreau Brno 53.000 3904.527 1813 24
7   21775 Michálek Jan Carreau Brno 46.875 3829.046 1696 15
8   99532 Michálek Ivo Carreau Brno 51.000 3780.373 1705 27
9   21912 Koreš Jiří st. HAVAJ CB 43.125 3774.939 1766 31
10   11039 Lukáš Vojtěch PLUK Jablonec 39.875 3623.527 1821 27
11   28006 Grepl Jiří Carreau Brno 36.000 3489.608 1722 11
12   22007 Resl Jan POP Praha 42.000 3468.728 1413 14
13 Z 14024 Palicová Markéta PLUK Jablonec 36.000 3375.478 1715 24
14   28007 Kaplánek František HRODE KRUMSÍN 48.375 3286.468 1413 20
15 Z 14075 Froňková Kateřina PC Sokol Lipník 54.250 3242.117 1088 35
16   27015 Srnský Lubomír 1. KPK Vrchlabí 44.625 3219.160 1520 17
17   29049 Marhoul Jan CdP Loděnice 58.000 3197.819 764 24
18   10048 Valík Václav PAK Albrechtice 38.000 3148.377 1559 21
19   12020 Fafek Petr PC Sokol Lipník 36.125 3113.740 1483 20
20   98446 Morávek Petr PC Sokol Lipník 49.750 3079.461 953 34
21   26011 Brázda Vladimír 1. KPK Vrchlabí 42.000 3065.054 1281 22
22   96034 Bílek Daniel 1. KPK Vrchlabí 39.000 3015.271 1355 19
23   13064 Michalička Lukáš 1. KPK Vrchlabí 45.750 2988.404 1187 20
24   11001 Lukáš Petr PLUK Jablonec 40.625 2976.857 1418 29
25 Z 29002 Mrázková Sylva PC Kolová 44.625 2943.009 1144 28
26 Z 11002 Lukášová Jana PLUK Jablonec 35.563 2895.861 1363 25
27 Z 24235 Konečná Jana Kulový blesk Olomouc 40.125 2882.945 1160 17
28   13005 Bureš Pavel st. HAPEK 36.125 2879.136 1612 27
29 J 13040 Bílek Vojtěch 1. KPK Vrchlabí 42.125 2871.703 1326 26
30 J 15058 Zdobinský Michal ml. PC Sokol Lipník 40.750 2839.254 1180 25
31 Z 14074 Froňková Blanka PC Sokol Lipník 41.500 2838.053 1214 32
32   99555 Pírek Martin HRODE KRUMSÍN 43.750 2828.063 1234 27
33   12070 Mrázek Petr PC Kolová 44.375 2765.586 981 35
34   15067 Vyoral Hynek CdP Loděnice 39.375 2757.450 1112 29
35   24309 Habásko Michal AURA Havlíčkův Brod 32.719 2751.244 1214 11
36   12086 Froněk Jiří CdP Loděnice 50.000 2696.745 681 34
37   25061 Kutý Tomáš SKP Hranice VI-Valšovice 40.375 2635.474 1135 20
38   24218 Fuksa Petr UBU Únětice 31.501 2580.979 1247 14
39   15008 Skopal Radek Kulový blesk Olomouc 37.375 2572.307 1218 21
40   15023 Přibyl Miloš SK Sahara Vědomice 40.875 2566.712 1030 33
41   24310 Netušil Radek P.C.B.D. 30.750 2558.589 1136 9
42 Z 13027 Dlouhá Ivana Club Rodamiento 28.626 2503.996 1302 29
43 Z 99574 Demčíková Jiřina SK Sahara Vědomice 35.875 2501.385 1111 36
44   12038 Krejčín Leoš SKP Kulová osma 32.813 2479.772 1134 35
45   27069 Preuss Michal POP Praha 32.125 2465.689 1018 16
46   13029 Kamaryt Josef Club Rodamiento 28.438 2439.302 1286 28
47   11037 Šebek Viktor 1. KPK Vrchlabí 33.750 2434.326 942 15
48 Z 21913 Korešová Alena HAVAJ CB 28.125 2429.458 1239 28
49   11011 Juráň Petr HRODE KRUMSÍN 34.563 2424.340 885 10
50 Z 13007 Burešová Jana HAPEK 24.126 2396.133 1293 18
51 J 15057 Vedral Filip 1. KPK Vrchlabí 30.438 2374.696 1153 18
52   14008 Bačo David TOP - ORLOVÁ 38.000 2370.911 981 26
53   11006 Kulhánek Milan SK Sahara Vědomice 36.688 2363.941 946 26
54 Z 13044 Fafková Jana PC Sokol Lipník 26.407 2360.318 1209 21
55   15047 Mikyška Milan SK Sahara Vědomice 28.219 2353.330 1170 19
56   14076 Klír Tomáš Petank Club Praha 24.377 2346.747 1188 23
57 J 14079 Vorel Jan Petank Club Praha 40.875 2341.100 881 31
58   25055 Jakeš Zbyněk SKP Hranice VI-Valšovice 37.375 2326.452 862 25
59 Z 24330 Moosová Šárka Carreau Brno 30.500 2322.953 1104 22
60   29040 Krpec Miroslav HRODE KRUMSÍN 33.375 2321.525 1027 13
61 Z 12037 Krejčínová Lenka SKP Kulová osma 30.063 2315.842 1104 35
62   12042 Pilát Petr SKP Kulová osma 27.063 2271.537 1178 26
63 Z 15010 Chmelařová Yvetta SKP Kulová osma 31.875 2271.069 1193 39
64 Z 98373 Hodboďová Romana POP Praha 29.594 2257.020 912 9
65 Z 13001 Beranová Pavla PC Sokol Lipník 34.438 2241.413 1170 29
66 Z 28055 Svobodová Lenka SKP Hranice VI-Valšovice 28.313 2238.586 1058 22
67 Z 15007 Rozsypalová Jana Kulový blesk Olomouc 38.125 2221.211 889 19
68 Z 25017 Radoušová Jana PK Osika Plzeň 29.375 2205.230 980 18
69   11009 Fereš Pavel PK 1293 Vojnův Městec 27.063 2171.164 962 20
70   23021 Ondryáš Jiří FRAPECO 30.375 2171.068 911 18
71   15009 Skopal Martin Kulový blesk Olomouc 35.125 2164.632 786 15
72 Z 27088 Mandíková Sylva PCP Lipník 25.282 2153.541 1079 19
73   26043 Král Pavel FENYX Adamov 29.375 2131.224 937 17
74   11046 Faltýnek David HRODE KRUMSÍN 29.875 2118.996 1040 19
75   15011 Chmelař Ivo SKP Kulová osma 31.125 2115.296 1052 38
76   23060 Ševčík Jaroslav PAK Albrechtice 28.500 2090.428 1074 21
77   23086 Řehoř Miroslav FRAPECO 33.250 2053.252 843 18
78   21836 Piller Tomáš SK Sahara Vědomice 24.876 2051.960 983 22
79   15065 Palas Pavel UBU Únětice 32.313 2032.172 1009 24
80 Z 25003 Horáčková Simona SK Sahara Vědomice 27.251 2032.103 948 22
81   14006 Havel Michal 1. KPK Vrchlabí 30.907 2000.213 703 15
82 Z 27030 Kutá Miloslava SKP Hranice VI-Valšovice 23.219 1998.694 998 17
83   16107 Janeček Robert HRODE KRUMSÍN 29.375 1995.650 789 15
84 Z 10163 Vaníčková Alena Sokol Kostomlaty 23.095 1975.739 1151 28
85   13060 Janík Petr P.C.B.D. 28.032 1943.343 892 16
86   28004 Tománek Petr SKP Hranice VI-Valšovice 24.969 1938.910 923 19
87   23131 Felčárek Jaroslav FRAPECO 37.000 1930.484 559 20
88 Z 12085 Mitkovová Hana SKP Kulová osma 25.688 1923.108 983 30
89   12083 Zátka Miloslav SKP Kulová osma 25.688 1923.108 983 30
90 Z 29039 Krpcová Jana HRODE KRUMSÍN 30.125 1920.964 797 15
91   16077 Holoubek Pavel SK Pétanque Řepy 26.406 1887.088 911 44
92   14094 Šedivý Zdeněk FRAPECO 26.970 1881.879 713 12
93   13077 Kot Pavel UBU Únětice 20.565 1880.738 977 20
94 Z 13078 Kotová Jiřina UBU Únětice 20.315 1880.738 977 21
95   10047 Žiak Vojtěch PAK Albrechtice 28.188 1876.448 746 12
96 Z 16010 Šplechtová Dana CdP Loděnice 28.125 1872.499 648 27
97   25014 Mráz Václav PK Osika Plzeň 26.751 1846.987 664 13
98   26074 Preuss Ondřej POP Praha 21.642 1836.948 817 12
99 Z 18056 Kotúčová Soňa Petank Club Praha 23.345 1818.178 836 16
100   15001 Ulmann Jiří TOP - ORLOVÁ 29.000 1817.435 765 32
101 J 16106 Konšel Robin HRODE KRUMSÍN 27.625 1815.906 804 23
102 Z 16124 Malá Zuzana SKP Kulová osma 30.875 1814.565 623 29
103 Z 14081 Boubínová Vendula Petank Club Praha 26.125 1812.809 773 22
104   12048 Pánek Miloslav HRODE KRUMSÍN 35.000 1789.567 472 17
105   15006 Voňka Jiří Kulový blesk Olomouc 32.563 1769.938 648 16
106   96217 Gorroňo López Rubi PC Sokol Lipník 28.406 1752.933 559 17
107 Z 14052 Škorničková Jaroslava Sokol Kostomlaty 21.439 1749.829 842 19
108   99510 Demčík Milan St. SK Sahara Vědomice 28.250 1727.717 547 20
109 Z 12017 Tomášková Dana UBU Únětice 28.751 1724.381 574 22
110 Z 28001 Pillerová Monika SK Sahara Vědomice 20.720 1723.390 847 18
111 Z 15070 Vaňková Zhi Jing PC Sokol Velim 27.250 1708.091 704 33
112   18001 Matuška Vladimír Orel Řečkovice 30.500 1699.400 568 25
113   11032 Ježek Jiří ml. PEK Stolín 31.188 1695.682 547 17
114   24240 Hodboď Pavel Carreau Brno 25.188 1689.266 604 8
115   28051 Horáček Jindřich PC Kolová 29.250 1684.821 647 14
116   27062 Mrlina Karel FENYX Adamov 19.969 1684.139 842 21
117   17001 Přikryl Karel SK Sahara Vědomice 30.250 1681.600 473 24
118   10064 Pořízka Zbyšek HRODE KRUMSÍN 24.187 1674.450 646 11
119 Z 96059 Hančová Alice 1. KPK Vrchlabí 19.000 1668.783 744 5
120   25046 Ježek Jiří PEK Stolín 22.813 1656.773 737 15
121   15068 Žárský Kamil POP Praha 21.064 1633.171 692 15
122   25054 Gratcl Jiří SKP Hranice VI-Valšovice 24.500 1616.815 640 13
123   26034 Vajčovec Kamil PAK Albrechtice 30.875 1614.889 511 15
124   18076 Meduna Vilém CHRUPEK Chrudim 26.127 1613.151 562 16
125   16105 Krpec František HRODE KRUMSÍN 25.125 1613.002 686 19
126 J 10138 Hájek Martin ml. PEK Stolín 26.500 1608.132 574 14
127   17086 Radechovský Milan PC Mimo Done 23.657 1598.335 603 19
128   18066 Ondryhal Josef PK Polouvsí 22.939 1594.972 645 26
129   10082 Krassa Roman PC Egrensis 25.188 1594.573 595 13
130   99512 Kocourek Pavel SK Sahara Vědomice 25.063 1591.410 514 18
131   17093 Žiak Radomír PAK Albrechtice 24.064 1579.762 661 21
132   12010 Pachla Pavel AURA Havlíčkův Brod 23.127 1579.692 745 25
133   24272 Drmola Miroslav HRODE KRUMSÍN 33.750 1572.817 373 18
134   11031 Šipr Jiří 1. Starobrněnský PK 17.641 1566.835 798 13
135   99590 Kacerovský Ivo PC Kolová 21.985 1562.663 608 9
136   17097 Griffon Jean AURA Havlíčkův Brod 19.313 1562.194 697 12
137   26010 Řezníček Jiří 1. KPK Vrchlabí 21.439 1561.446 675 14
138 Z 21786 Venclová Lucie 1. KPK Vrchlabí 17.782 1535.475 703 7
139   25011 Jirkovský Tomáš PK Osika Plzeň 17.971 1531.972 796 21
140   23029 Kobza Ladislav HRODE KRUMSÍN 24.281 1528.847 541 11
141   16151 Kára Jan PC Mimo Done 26.344 1496.245 536 20
142 Z 18075 Krajánková Kristýna CHRUPEK Chrudim 26.876 1487.119 435 17
143   18109 Šternberg Martin SPORT Kolín 22.408 1472.365 555 17
144 Z 13041 Sládková Hana 1. KPK Vrchlabí 25.908 1471.857 415 14
145 Z 23056 Malá Margita FRAPECO 34.219 1470.513 239 15
146   12049 Soldán Michal HRODE KRUMSÍN 32.875 1465.065 202 12
147   23048 Brož Oldřich st. PK 1293 Vojnův Městec 20.190 1464.188 727 12
148   18132 Vašíček Vladimír PK Polouvsí 23.750 1446.186 472 16
149 Z 18048 Voříšková Irena Kulový blesk Olomouc 24.219 1425.066 582 14
150   16086 Ptáček Miroslav SK Pétanque Řepy 23.469 1418.383 551 35
151   27080 Čihák Josef PCP Lipník 19.002 1414.919 620 17
152   16082 Pastorek Jaroslav SK Pétanque Řepy 21.876 1412.064 503 23
153   11048 Nagy Radim CdP Loděnice 26.188 1407.557 352 21
154   16144 Zikmunda Vojtěch PC Mimo Done 20.252 1396.533 640 21
155   17042 Vignolo Phillipe Petank Club Praha 25.313 1396.130 399 17
156   25075 Špitálský Milan PK Osika Plzeň 21.313 1385.383 580 18
157 Z 15042 Bayerová Hana UBU Únětice 20.938 1384.690 520 16
158   10139 Karásek Jiří HRODE KRUMSÍN 32.000 1365.093 360 26
159   24317 Anton Lubomír KLIP Litovel 24.875 1356.091 482 16
160   24275 Černý Vojtěch PC Sokol Velim 22.625 1333.530 533 14
161   19001 Vlach Jaromír Sokol Kostomlaty 21.345 1332.708 424 16
162   21768 Plucar Petr PC Kolová 19.657 1325.630 550 13
163   98423 Hašek Milan SLOPE Brno 23.251 1324.771 451 9
164   15087 Doubrava Antonín PCP Lipník 17.657 1318.486 530 17
165 Z 17035 Konšelová Lenka HAPEK 20.220 1315.453 571 19
166   98307 Jurišta Kamil TOP - ORLOVÁ 31.250 1310.890 201 14
167 Z 98304 Urbanová Bronislava 1. Starobrněnský PK 17.672 1305.801 584 10
168   13079 Bayer Milan UBU Únětice 20.532 1296.788 463 16
169 J 17031 Maršík Jakub 1. KPK Vrchlabí 18.016 1290.325 481 9
170   10051 Charvát Jan P.C.B.D. 17.250 1284.978 556 6
171   15060 Horálek Jiří PCP Lipník 20.532 1278.839 466 14
172   16075 Hladík Jaroslav SK Pétanque Řepy 23.064 1277.252 424 31
173   14055 Stejskal Petr JAPKO 19.954 1263.714 472 13
174   13062 Faust Antonín PCFT Sokoleč 17.736 1251.450 499 10
175   14098 Skala Petr PC Sokol Velim 21.063 1248.823 534 14
176   21755 Valenz Lukáš VARAN 14.876 1248.150 531 5
177   10058 Olšár Marek TOP - ORLOVÁ 21.500 1245.402 418 8
178 JZ 11041 Kadavá Petra 1. KPK Vrchlabí 18.953 1241.879 400 10
179   99496 Drmola Michal HRODE KRUMSÍN 20.689 1239.173 438 10
180   14099 Klouda Aleš PC Sokol Velim 21.562 1218.568 424 15
181 Z 15034 Dušáková Hedvika SKP Kulová osma 19.095 1216.626 403 21
182   12068 Faust Petr PCFT Sokoleč 16.798 1215.279 499 9
183   18058 Hulec Zdeněk Bowle 09 Klatovy 18.516 1207.910 465 21
184   11044 Ilgner Vladimír 1. Starobrněnský PK 13.439 1207.901 583 13
185 Z 16109 Sjögren Magda SKP Kulová osma 19.251 1201.706 454 31
186   19019 Motl Bohuslav HRODE KRUMSÍN 16.703 1201.443 502 8
187   10071 Mallat Oldřich PEK Stolín 18.813 1199.499 419 11
188 Z 25015 Mrázová Eva PK Osika Plzeň 18.500 1194.366 526 13
189 Z 29009 Proroková Dana PCP Lipník 14.752 1191.136 529 8
190   96005 Bukovčík Jan PAK Albrechtice 23.501 1170.872 351 13
191 Z 12047 Karásková Františka HRODE KRUMSÍN 26.750 1169.770 383 24
192   17052 Zikmunda Martin PC Mimo Done 19.407 1164.593 354 22
193   98477 Hejl Pavel ml. P.C.B.D. 16.000 1158.245 433 4
194 J 17062 Hanák David Orel Řečkovice 23.563 1154.260 386 18
195   96152 Stoklásek Tomáš FŇÁKY BRNO 16.188 1152.487 458 6
196   15033 Lhoták Jaroslav SKP Kulová osma 20.532 1126.768 295 19
197   11049 Bucek Zdeněk 1. KPK Vrchlabí 19.377 1117.192 396 21
198 Z 98480 Petříková Jana PC Sokol Lipník 20.470 1100.542 266 20
199   15059 Gröschl Zdeněk SK Sahara Vědomice 16.110 1093.451 386 16
200   10159 Vaníček Rudolf Sokol Kostomlaty 14.409 1092.064 457 13
201 Z 12073 Špiclová Adéla PK Osika Plzeň 16.782 1089.286 371 9
202   13004 Mazúr Pavel PC Sokol Lipník 13.329 1089.029 447 9
203   18105 Hulec Michal Bowle 09 Klatovy 13.845 1087.989 561 15
204   14037 Hůrka Jindřich Bowle 09 Klatovy 15.845 1081.890 528 20
205 Z 15020 Homolková-Pavlasová Nikola PK Sezemice 22.423 1080.778 228 16
206   28030 Michovský Jiří PPA POZORKA 16.064 1075.545 386 8
207   16047 Chocholouš Ladislav PK Sezemice 17.626 1069.249 417 18
208   18065 Valošek Radim PK Polouvsí 21.001 1066.528 299 21
209   17055 Zikmunda Matěj PC Mimo Done 19.346 1061.311 352 19
210   16117 Stejskal Václav JAPKO 17.971 1060.605 339 20
211   24281 Škopek Martin PC Sokol Velim 15.845 1033.689 387 10
212   10085 Kuchler Josef PC Egrensis 15.016 1025.877 470 7
213   20730 Lapihuska Milan st. SK Sahara Vědomice 18.705 1018.551 267 12
214 Z 14019 Červenková Andrea SK Sahara Vědomice 13.377 1011.342 460 12
215 Z 21813 Šrubařová Hana Carreau Brno 14.719 1004.410 394 6
216   96200 Vlk Pavel POP Praha 10.016 998.883 541 7
217   12064 Svoboda Jan PCFT Sokoleč 15.611 997.265 303 10
218   24342 Janík Miroslav PPA POZORKA 14.376 984.538 388 6
219   10034 Fukal Milan JAPKO 15.564 977.426 376 9
220   11058 Hendrych Jan PEK Stolín 16.407 974.714 319 9
221   28005 Blažej Petr 1. Starobrněnský PK 15.658 962.515 319 15
222   16122 Malý Tomáš PC Sokol Velim 18.252 958.619 285 14
223 J 17060 Bejšovec Petr Orel Řečkovice 21.126 958.159 230 18
224   10011 Melgr Pavel PC Sokol PP Hr. Králové 16.938 943.003 247 10
225 Z 17081 Šupolíková Jiřina PCP Lipník 14.033 930.960 334 18
226   16049 Beránek st. Josef PK Sezemice 17.564 922.494 290 15
227   98422 Hejl Pavel st. P.C.B.D. 17.657 921.049 290 7
228 J 11005 Polách Antonín PAK Albrechtice 21.813 916.259 128 9
229   18141 Horák Libor BePeC 2016 12.204 909.713 387 9
230 Z 18142 Horáková Iva BePeC 2016 12.204 909.713 387 9
231   16020 Handl Zdeněk FENYX Adamov 17.172 905.165 238 12
232   98457 Muzikant Jaroslav PC Sokol Lipník 17.594 902.102 131 8
233   15021 Nacu Romain PK Sezemice 16.689 894.217 306 13
234   22012 Škopek Martin FRAPECO 8.688 889.985 472 5
235   15086 Kunert Vladimír PCP Lipník 18.251 887.385 246 27
236   28050 Beránek Miroslav PC Kolová 15.469 873.572 281 8
237 Z 10129 Rylichová Jarmila SLOPE Brno 14.876 872.266 312 11
238   99528 Bayer Miroslav PC AUSTERLITZ 1805 13.657 870.160 346 9
239 Z 16024 Hůrková Jindra Bowle 09 Klatovy 10.064 865.743 418 10
240   99594 Gubiš Josef PC Kolová 11.750 862.711 371 4
241 Z 20676 Hájková Iveta PEK Stolín 14.031 861.648 293 8
242 Z 18134 Hůrková Lucie Bowle 09 Klatovy 11.455 861.552 337 8
243   16018 Csibrei Jan SOKOL Staříč 15.440 856.044 265 15
244   24236 Kubeš Jindřich PC Kolová 11.469 848.915 383 8
245   11045 Krtička Jiří 1. Starobrněnský PK 10.190 847.495 365 8
246 Z 16027 Tomášková Alena PC AUSTERLITZ 1805 12.876 842.194 346 8
247   98379 Puhr Jaromír PAK Albrechtice 15.064 841.132 251 10
248   26061 Hvížď Jaroslav SLOPE Brno 13.781 831.930 317 8
249   11018 Němec Jiří FENYX Adamov 19.877 818.193 222 24
250   24277 Jeřala Pavel PC Sokol Velim 13.314 801.046 308 8
251   11038 Kapeš Roman 1. KPK Vrchlabí 12.453 794.466 232 7
252   28047 Suchomel Luděk SK Sahara Vědomice 12.314 789.380 279 8
253 Z 17098 Hašková Erika P.C.B.D. 11.969 778.552 308 7
254   13084 Vondrouš David CdP Loděnice 14.126 767.733 222 8
255   97272 Žižka Jaroslav 1. KPK Vrchlabí 11.939 761.193 283 5
256   11010 Fereš Jiří PK 1293 Vojnův Městec 6.251 756.216 459 5
257   29061 Vavrovič Petr st. PC Sokol Lipník 12.626 742.432 210 6
258 Z 15043 Pflimpflová Alexandra UBU Únětice 15.236 740.309 152 21
259 Z 23051 Bartošová Kristýna 1. KPK Vrchlabí 11.625 738.185 247 3
260   29042 Polách Libor PAK Albrechtice 14.564 732.957 170 8
261   16051 Cimala Jakub Orel Řečkovice 15.938 730.816 137 9
262 Z 18077 Medunová Iva CHRUPEK Chrudim 13.438 724.786 224 7
263 Z 11050 Gorroňo López Blanka PC Sokol Lipník 15.656 723.243 102 7
264   29023 Suk Miroslav SKP Hranice VI-Valšovice 11.002 722.070 290 10
265 Z 18070 Koudelková Magdaléna PK Polouvsí 12.470 720.089 254 19
266   16053 Staněk Petr Orel Řečkovice 14.095 712.798 188 12
267 Z 17022 Karásková Soňa FENYX Adamov 12.469 711.020 309 16
268 Z 29024 Dujavová Dagmar PAK Albrechtice 13.002 706.056 204 8
269   16125 Nývlt Adam 1. KPK Vrchlabí 13.532 702.406 159 10
270   99505 Chalupa Jiří PC Sokol Lipník 13.735 702.200 112 8
271 Z 25079 Přikrylová Regina SLOPE Brno 7.532 698.348 351 6
272   18063 Louda Vladimír PC Sokol Lipník 10.813 692.432 221 5
273   17023 Barák Jiří Orel Řečkovice 13.157 681.224 189 12
274 J 13069 Michovský Jiří ml. PPA POZORKA 10.829 670.804 206 6
275   15093 Novotný Vladimír PC Sokol Lipník 15.971 667.639 0 9
276   16060 Kremlík Miroslav Spolek Park Grébovka 12.063 658.275 141 6
277   10012 Melgr Jan PC Sokol PP Hr. Králové 15.001 652.927 49 9
278 Z 28038 Hokešová Marie PC Kolová 8.344 649.943 311 6
279   18064 Rusek Luboš PK Polouvsí 17.376 648.521 78 13
280   18130 Semrád Oldřich POP Praha 12.454 643.723 161 12
281 Z 21805 Reinbergrová Václava PCP Lipník 11.066 641.385 178 12
282   16142 Fajmon František PAK Albrechtice 10.564 638.125 227 7
283   17105 Roger Thomas Petank Club Praha 7.969 636.565 265 5
284   99527 Bayer Milan PC AUSTERLITZ 1805 8.235 636.140 306 7
285 Z 14100 Vedralová Kateřina CdP Loděnice 12.595 633.805 130 9
286 Z 21760 Dvořáková Jarmila PC AUSTERLITZ 1805 10.031 629.621 231 9
287   24321 Jakubek Petr Carreau Brno 9.000 626.239 238 4
288   18084 Fila Pavel CHRUPEK Chrudim 8.688 621.919 274 4
289   16048 Chocholouš Ondřej PK Sezemice 8.625 611.670 257 5
290 Z 28008 Bímová Alena 1. KPK Vrchlabí 15.252 611.366 38 9
291   17096 Děcký Miroslav PAK Albrechtice 14.033 608.244 116 9
292 Z 15013 Krupicová Gabriela Carreau Brno 8.500 607.858 241 3
293   97232 Vlk Jaroslav POP Praha 8.500 599.468 247 3
294 Z 18039 Javůrková Hana PCFT Sokoleč 8.125 599.403 234 6
295   99539 Lapihuska Milan ml. SK Sahara Vědomice 7.408 599.124 268 6
296   99540 Lapihuska Robert SK Sahara Vědomice 7.408 599.124 268 6
297 Z 11013 Suková Eva SKP Hranice VI-Valšovice 9.782 597.853 222 10
298   16001 Moucha Luboš PCP Lipník 9.812 595.521 180 9
299 Z 19028 Berkyová Eva Petank Club Praha 7.814 590.383 232 5
300   98465 Hájek Martin st. PEK Stolín 11.250 590.220 154 4
301 Z 15022 Nacu Klára PK Sezemice 12.439 585.852 125 7
302 Z 12030 Borovičková Eliška SKP Kulová osma 9.236 580.908 198 9
303 Z 14028 Hercoková Milena Sokol Kostomlaty 9.439 580.354 178 10
304   28010 Trýzna Petr 1. KPK Vrchlabí 9.876 579.916 154 3
305   18071 Koudelka Josef PK Polouvsí 14.658 578.033 32 15
306   12079 Slapnička Václav SKP Kulová osma 7.908 575.231 224 8
307   26009 Bím Luboš 1. KPK Vrchlabí 14.283 570.345 38 9
308   18012 Christov Christo SK Pétanque Řepy 10.391 568.027 171 13
309 Z 18053 Němečková Radomíra SKP Hranice VI-Valšovice 15.594 566.546 0 8
310   98482 Marcián Vladimír HRODE KRUMSÍN 8.063 566.105 192 4
311   19037 Fischer Zbyněk PC Sokol PP Hr. Králové 6.532 565.049 277 4
312   19038 Soukup Petr PC Sokol PP Hr. Králové 6.532 565.049 277 4
313   17078 Kubánek Michal PC Mimo Done 10.908 563.412 90 7
314 Z 25002 Hocková Kateřina SK Sahara Vědomice 7.438 557.302 210 7
315   18067 Vrzal Radomír PK Polouvsí 13.266 557.049 74 9
316 Z 16072 Gazdíková Jiřina SK Pétanque Řepy 10.517 554.433 116 11
317 Z 20702 Michálková Soňa Carreau Brno 9.094 554.284 150 4
318 Z 28056 Blažejová Eva 1. Starobrněnský PK 11.221 554.161 133 12
319   16058 Nepomucký Jaroslav Spolek Park Grébovka 8.377 551.560 194 7
320 Z 17090 Sedláčková Marie PCP Lipník 15.016 549.590 36 12
321   12011 Schinzel Josef AURA Havlíčkův Brod 6.094 549.006 284 5
322   19013 Kmoch Miroslav PCP Lipník 8.206 548.286 178 9
323   18081 Bartoš Josef CHRUPEK Chrudim 10.719 544.938 129 11
324   98419 Harašta František SLOPE Brno 12.281 543.849 126 7
325 J 16120 Froněk Jiří ml. Petank Club Praha 10.079 531.298 87 15
326 JZ 18124 Valošková Sára PK Polouvsí 13.221 530.356 52 15
327 Z 18131 Marečková Yvonne Orel Řečkovice 10.157 525.998 120 9
328   15081 Slaný Lukáš 1. Starobrněnský PK 5.563 524.592 290 4
329 Z 17032 Havlová Martina 1. KPK Vrchlabí 8.219 524.246 203 5
330   15015 Lacko Matúš SK Sahara Vědomice 6.641 521.390 242 6
331   18013 Christovová Irena SK Pétanque Řepy 9.813 520.521 146 12
332 Z 18068 Gráfiková Marcela PK Polouvsí 9.454 519.345 148 8
333 Z 25087 Kalábová Jarmila SLOPE Brno 8.532 519.098 177 3
334   13055 Brevčinský Tomáš TOP - ORLOVÁ 7.125 517.929 234 3
335 J 14001 Ježek Jan PEK Stolín 10.391 513.467 124 8
336   18126 Mikloš David PC Mimo Done 7.751 510.035 166 7
337 Z 18047 Fleischer Sandra PC Egrensis 8.017 508.660 200 9
338   13021 Metzker Jiří HAPEK 8.471 508.609 167 8
339   18046 Fleischer Axel PC Egrensis 7.330 507.601 220 8
340 J 15055 Srnský Jakub 1. KPK Vrchlabí 7.688 506.515 194 4
341 Z 17034 Kobrová Petra 1. KPK Vrchlabí 9.063 502.560 111 5
342 Z 12076 Mallatová Barbora PEK Stolín 11.125 501.218 61 6
343   10076 Boček Jaroslav PC Egrensis 9.189 500.188 142 7
344   17029 Krause Vlastimil PC Sokol Velim 9.047 496.518 113 9
345 Z 18100 Pokorná Lucie AURA Havlíčkův Brod 4.813 496.335 284 4
346   99559 Hrbáček Jan P.C.B.D. 6.157 492.938 224 4
347 Z 28034 Kejíková Tereska FENYX Adamov 7.814 491.156 188 9
348   18005 Procházka Josef SK Pétanque Řepy 8.438 478.246 116 10
349   16050 Brandýský Vladimír PK Sezemice 8.002 477.722 132 9
350   12053 Navalaný Ivo SKP Hranice VI-Valšovice 8.439 477.190 151 6
351 J 18072 Ondryhal Lukáš PK Polouvsí 10.878 472.088 87 11
352 Z 99500 Hašková Vlastimila SLOPE Brno 7.406 469.499 190 4
353   28032 Došek Martin PPA POZORKA 6.688 469.192 189 4
354   15074 Pechr Martin PC Egrensis 7.689 467.835 160 7
355   15051 Hudos Oldřich KLIP Litovel 7.283 465.006 157 9
356 Z 20714 Chludilová Marie PC Sokol Lipník 8.782 464.489 87 7
357 Z 16029 Kašparová Barbora Petank Club Praha 9.015 464.327 115 9
358   21754 Valenz Jan PK Osika Plzeň 7.001 461.989 166 5
359   21798 Kotas Martin TOP - ORLOVÁ 9.375 460.347 83 5
360   15083 Dřevojan Milan 1. Starobrněnský PK 7.312 459.224 186 5
361   98432 Pažout Pavel PCP Lipník 10.220 455.575 36 7
362   10093 Syrovátka Zbyněk PC Egrensis 8.750 453.981 156 6
363   96196 Fabík Arnošt HP Třebíč 9.813 451.143 114 3
364   28027 Volenec František PPA POZORKA 9.564 442.813 99 5
365   26029 Bury Radim TOP - ORLOVÁ 5.906 433.073 157 3
366   96024 Stoklásek Petr FŇÁKY BRNO 5.376 432.971 201 3
367   23084 Rylich Ladislav 1. Starobrněnský PK 9.032 430.916 103 8
368   10079 Hošek Vladislav PC Egrensis 10.314 429.011 46 7
369   98425 Bílek Rudolf PCP Lipník 8.032 421.396 91 6
370   96030 Štěpánek Petr 1. KPK Vrchlabí 11.500 418.864 0 6
371   16110 Müller Jan PC Mimo Done 7.657 415.305 74 5
372   29027 Iwanuszek Boleslav PAK Albrechtice 11.750 414.657 0 6
373   28002 Tymeš ml. Jiří PC Sokol Lipník 5.876 413.527 131 4
374 Z 98458 Muzikantová Naděžda PC Sokol Lipník 8.703 407.297 38 7
375 Z 12061 Cimrman Formánková Hana PC Egrensis 5.453 406.091 183 6
376 J 11040 Shon Šimon 1. KPK Vrchlabí 7.281 405.939 95 5
377   22982 Hrbáček Ivan SLOPE Brno 7.000 401.277 134 2
378   25020 Komín Pavel PC AUSTERLITZ 1805 5.375 397.539 172 3
379   14046 Matoušek Vladimír 1. KPK Vrchlabí 7.157 388.972 97 4
380   16056 Gardáš Oldřich Orel Řečkovice 4.688 388.707 196 3
381   16146 Zajdák Milan Orel Řečkovice 4.688 388.707 196 3
382 JZ 17045 Tkadlecová Kamila UBU Únětice 5.814 388.453 138 3
383   15073 Malý Josef UBU Únětice 7.891 387.648 54 5
384 Z 23072 Plucarová Lenka PC Kolová 6.766 387.394 113 5
385 Z 16079 Kolaříková Josefína UBU Únětice 5.532 385.121 145 7
386   10072 Bradáč Jiří SLOPE Brno 8.563 381.892 69 6
387   18003 Plachý Pavel PC Mimo Done 7.969 381.221 65 7
388   18060 Kvítek Franjo PC AUSTERLITZ 1805 5.469 380.793 149 4
389   21851 Hlaváček Filip POP Praha 8.078 379.949 32 3
390   27041 Hubáček Zdeněk PC Kolová 6.000 379.812 120 2
391   19040 Olbort Tomáš Orel Řečkovice 5.313 374.594 138 3
392   99551 Tymeš Jiří PC Sokol Lipník 4.906 373.029 131 4
393   18136 Hanák Pavel Orel Řečkovice 6.938 370.555 95 7
394 JZ 18043 Rousková Nina PEK Stolín 9.642 370.314 25 7
395   19025 Maňák Jan Petank Club Praha 6.203 369.080 76 6
396   10031 Velek Jiří PK Mariánské Lázně 5.188 367.861 172 4
397   15071 Vaněk Dominik PC Sokol Velim 6.656 367.292 86 4
398   22017 Ferlay Frank Carreau Brno 3.469 359.812 192 2
399 Z 18014 Klazarová Vlasta SK Pétanque Řepy 7.234 356.933 55 9
400 Z 16121 Pražáková Alena PCP Lipník 9.126 355.324 0 6
401 Z 28029 Michovská Jana PPA POZORKA 4.064 354.094 176 3
402   22979 Kratochvíl Slavomír PC Kolová 4.469 346.873 169 4
403 Z 98312 Konečná Mariana Kulový blesk Olomouc 6.751 345.917 71 6
404   18113 Havlín Adam PC Mimo Done 6.798 344.807 65 10
405 Z 96043 Bílková Blanka 1. KPK Vrchlabí 7.656 344.022 72 3
406   27025 Konopásek Jakub PK 1293 Vojnův Městec 4.250 341.102 140 1
407 Z 16083 Pastorková Eva SK Pétanque Řepy 8.469 340.594 0 7
408   23049 Brož Oldřich ml. PK 1293 Vojnův Městec 7.625 338.625 83 3
409   26060 Mikel Jan SLOPE Brno 7.781 335.774 69 6
410 Z 16090 Řezníková Marie SK Pétanque Řepy 4.360 331.722 123 5
411 J 18042 Rousek Simon PEK Stolín 9.252 324.184 0 6
412   96045 Ježek Jiří st. PEK Stolín 7.378 322.299 40 7
413 Z 10046 Poláchová Anna PAK Albrechtice 9.032 321.908 15 6
414   18055 Dostál Pavel Petank Club Praha 7.266 320.230 44 7
415   21759 Kohoutek Zdeněk PC AUSTERLITZ 1805 4.000 317.938 149 4
416 Z 20701 Režová Šárka Carreau Brno 2.688 317.621 189 1
417   96115 Karbulka Jan ČPK Poděbrady 3.172 314.785 157 3
418   13046 Salač Miloslav PC Sokol Lipník 6.422 313.696 49 5
419   18111 Rieger František PC Mimo Done 4.688 309.139 105 6
420   96216 Leiský Leander C.T.P. Club Ořech 7.140 307.718 23 5
421   13011 Navrátil Petr HAPEK 6.875 307.210 55 6
422 Z 18059 Vítovcová Karolína Bowle 09 Klatovy 3.719 305.889 141 3
423   24271 Rolínek Michal HRODE KRUMSÍN 4.688 303.597 98 3
424   96205 Švimberský Jan 1. KPK Vrchlabí 8.438 299.609 0 4
425 Z 18080 Bartošová Helena CHRUPEK Chrudim 7.844 297.960 23 7
426 Z 18114 Havlínová Věra PC Mimo Done 4.665 297.932 92 7
427 Z 96025 Stoklásková Renata FŇÁKY BRNO 3.594 297.457 135 3
428   12052 Brinzík Štefan PC AUSTERLITZ 1805 2.625 296.509 172 2
429   13045 Chaloupek Miroslav PC Sokol Lipník 6.594 295.622 0 6
430   16145 Smitek Josef PC Egrensis 6.595 291.258 42 5
431 J 18041 Rieger Hubert PC Mimo Done 4.219 287.097 105 5
432 Z 12080 Lenhartová Ivana SKP Kulová osma 4.626 286.484 87 5
433   16005 Voňka Petr Kulový blesk Olomouc 3.094 284.826 133 3
434 Z 18021 Čapková Věra SK Pétanque Řepy 6.048 284.133 25 8
435   10144 Ježíšek Jan SKP Hranice VI-Valšovice 5.126 283.289 83 4
436   18052 Šugar Zdeněk SKP Hranice VI-Valšovice 7.626 277.414 0 7
437   16065 Hykl Ondřej Spolek Park Grébovka 3.563 277.367 117 3
438   15027 Hanuš Jaroslav SKP Kulová osma 7.032 276.569 0 5
439 Z 18133 Lopočová Kristýna HAVAJ CB 2.250 275.683 168 1
440   12069 Kuchař Michal JAPKO 5.383 275.128 20 3
441   21777 Husák Vladimír Carreau Brno 4.000 272.562 109 2
442   22990 Svoboda Jaromír PC AUSTERLITZ 1805 4.782 272.431 92 6
443 Z 18079 Valentová Iveta CHRUPEK Chrudim 5.969 269.954 36 4
444 Z 16028 Braunová Ivana PC AUSTERLITZ 1805 5.188 268.983 92 4
445   13054 Hildenbrand Benjamin Kulový blesk Olomouc 8.000 267.370 0 2
446 Z 15050 Krystková Alena KLIP Litovel 5.877 265.742 32 8
447   13047 Šimíček Ladislav SOKOL Staříč 7.815 263.049 0 6
448   10032 Velek Jiří PK Mariánské Lázně 4.375 262.927 103 3
449 Z 17039 Drmolová Petra HRODE KRUMSÍN 5.751 261.301 59 5
450   29054 Tyrol Pavel CdP Loděnice 5.469 260.043 47 4
451 Z 16139 Visingerová Dana PCP Lipník 4.250 255.292 66 5
452   99600 Šplíchal Miroslav PC Kolová 7.000 255.045 0 2
453   10021 Hanzlík Zdeněk PK Mariánské Lázně 4.189 252.317 108 4
454   10033 Velek Ladislav PK Mariánské Lázně 4.189 252.317 108 4
455   24278 Jeřala Lukáš PC Sokol Velim 1.313 250.953 185 1
456   19045 Mošna Josef 1. KPK Vrchlabí 2.969 248.969 111 2
457   25085 Holec Libor PC AUSTERLITZ 1805 2.500 248.665 140 2
458   11060 Kalvoda Vladislav SLOPE Brno 3.125 248.604 123 2
459   17016 Kučera Martin TOP - ORLOVÁ 5.563 248.560 40 5
460 Z 17015 Kučerová Jana TOP - ORLOVÁ 5.563 248.560 40 5
461 Z 26001 Slavíčková Šárka Carreau Brno 1.969 247.222 153 1
462 J 17033 Kobr Štěpán 1. KPK Vrchlabí 5.813 245.626 0 3
463 Z 96163 Glaserová Dana C.T.P. Club Ořech 5.875 241.972 0 4
464 Z 17091 Děcká Klára PAK Albrechtice 6.657 239.960 15 7
465 JZ 15056 Shonová Eliška 1. KPK Vrchlabí 5.406 239.551 17 3
466 Z 12035 Horálková Ivana SKP Kulová osma 5.688 239.520 0 6
467   15085 Hruška Zdeněk 1. Starobrněnský PK 2.500 238.408 125 1
468   11051 Stloukal Jan PEPEK 1.813 238.195 149 1
469   10135 Ton Petr 1. KPK Vrchlabí 6.000 234.866 0 4
470 Z 98352 Švimberská Blanka 1. KPK Vrchlabí 6.438 234.688 0 4
471   15078 Vérosta David HP Třebíč 8.750 232.867 0 3
472 Z 11014 Ježíšková Božena SKP Hranice VI-Valšovice 5.844 228.901 15 6
473   15052 Macek Petr KLIP Litovel 3.532 228.696 83 4
474   20724 Rytíř Karel PC Kolová 3.876 228.219 83 4
475   27086 Rytíř Jaroslav PC Kolová 3.876 228.219 83 4
476   16064 Hykl Luboš Spolek Park Grébovka 5.406 227.524 0 2
477 J 17021 Marek Kryštof PEK Stolín 6.438 224.413 0 4
478   10094 Šatra František PC Egrensis 5.094 223.725 45 5
479 Z 14010 Bayer Kamarádová Marie P.C.B.D. 1.797 222.563 134 2
480 Z 10060 Petrasová Blanka PPA POZORKA 2.250 222.511 123 1
481   10065 Pořízka Adam HRODE KRUMSÍN 5.688 222.234 0 3
482 Z 27063 Mrlinová Jana FENYX Adamov 7.063 220.900 0 8
483   15005 Polách Josef PAK Albrechtice 5.719 220.143 0 4
484   15026 Čermák Jiří CdP Loděnice 4.094 219.708 51 4
485 Z 26025 Krůlová Jaroslava PAK Albrechtice 4.844 218.121 44 4
486 Z 14026 Kloudová Renata CP VARY 2.656 216.632 101 5
487   98311 Konečný Pavel Kulový blesk Olomouc 4.563 216.506 35 4
488   17087 Plaček Matyáš PC Mimo Done 4.921 214.571 0 5
489   17059 Kula Tomáš CP VARY 2.594 214.149 101 5
490 JZ 17067 Dudašková Michaela Orel Řečkovice 4.720 213.569 48 5
491   18057 Zábojník Jan SK Sahara Vědomice 3.750 212.182 45 3
492 Z 17038 Šamšulová Jana KLIP Litovel 4.562 211.675 15 4
493   21795 Šlapanský Luboš St. SLOPE Brno 7.031 210.451 23 3
494 Z 13075 Kučerova-Habásková Miroslava AURA Havlíčkův Brod 1.719 210.258 128 1
495 Z 28037 Dvořáková Tatiana CP VARY 2.407 208.425 101 5
496 J 18106 Geisler Dan PEK Stolín 5.375 206.791 0 4
497   10027 Pešťák Miroslav PK Mariánské Lázně 2.125 204.020 103 1
498 Z 18104 Víchová Zuzana CdP Loděnice 3.782 202.164 51 4
499 Z 27051 Srnská Jana 1. KPK Vrchlabí 5.032 199.815 0 5
500 Z 28031 Došková Renata PPA POZORKA 2.376 199.174 99 3
501 Z 18035 Linhartová Aneta AURA Havlíčkův Brod 2.937 198.017 83 4
502 Z 15018 Končeková Zdena SK Sahara Vědomice 3.579 196.101 40 5
503 Z 15019 Vápeníková Růženka SK Sahara Vědomice 3.579 196.101 40 5
504   96162 Glaser Vladimír C.T.P. Club Ořech 4.813 195.931 0 4
505   13066 Ondruška Pavel SKP Hranice VI-Valšovice 2.625 194.430 83 2
506 J 19034 Valošek Hugo PK Polouvsí 5.375 193.389 0 4
507   15084 Semotam Jan 1. Starobrněnský PK 4.062 193.158 61 3
508 Z 16019 Kohutová Jana SOKOL Staříč 5.438 191.010 0 4
509   29053 Hytych Petr CdP Loděnice 3.501 190.687 47 3
510 Z 96181 Březinová Ivana HP Třebíč 7.000 190.390 0 2
511   23054 Mašek Pavel 1. KPK Vrchlabí 4.375 190.356 0 2
512 Z 23055 Husáková Petra FRAPECO 4.078 188.430 30 2
513   12033 Borovička Oldřich SKP Kulová osma 5.094 188.193 0 4
514 Z 13070 Gazdová Martina P.C.B.D. 4.406 187.617 38 2
515 Z 18028 Rybářová Valerija SK Pétanque Řepy 3.087 186.219 45 4
516   14025 Rovný Jiří SKP Kulová osma 4.751 184.418 0 4
517   15049 Pavlů Ladislav KLIP Litovel 3.751 183.194 32 6
518 Z 15031 Fárová Helena SKP Kulová osma 4.406 182.147 0 5
519 Z 28009 Řezníčková Radomíra 1. KPK Vrchlabí 5.063 179.363 0 3
520   96209 Bartoš Martin 1. KPK Vrchlabí 4.563 178.137 0 2
521 Z 19009 Almaghrebi Alice PK Sezemice 2.939 176.279 53 4
522   19008 Pavlas Lukáš PK Sezemice 2.939 176.279 53 4
523   99591 Imlauf Jan PC Kolová 2.188 174.391 83 2
524   17025 Jílek Milan AURA Havlíčkův Brod 2.031 173.619 83 2
525   15032 Fára Jindřich SKP Kulová osma 4.000 167.838 0 4
526 J 16004 Šimara Matěj PAK Albrechtice 4.750 167.145 0 4
527 Z 18010 Gruber Petr SK Pétanque Řepy 2.908 160.493 30 5
528 Z 17094 Smitková Alice PC Egrensis 3.469 160.416 22 3
529   10175 Zdobinský Michal PC Sokol Lipník 4.000 157.201 0 2
530 J 17006 Král Jan HAVAJ CB 3.532 156.279 0 2
531 J 16003 Mrowiec Daniel PAK Albrechtice 4.375 152.796 0 5
532   14103 Kalianko Josef PCFT Sokoleč 0.938 152.563 101 1
533   16148 Zderadička Jiří CdP Loděnice 2.563 152.073 47 3
534   16033 Buchta Jan PEPEK 4.500 150.296 0 1
535   16089 Řezník Alois SK Pétanque Řepy 1.703 145.592 62 2
536 J 15072 Kočandrle Daniel PC Sokol Velim 2.274 145.564 40 3
537 Z 15075 Švecová Ludmila 1. KPK Vrchlabí 3.720 140.390 0 4
538   16011 Novotný Karel CdP Loděnice 2.063 138.901 51 2
539   26022 Gratcl Martin SKP Hranice VI-Valšovice 3.282 136.670 15 4
540 Z 16052 Krejčířová Magda Orel Řečkovice 2.345 134.698 48 3
541 Z 18011 Gruberová Jiřina SK Pétanque Řepy 2.220 128.884 30 4
542   19015 Lukaševič Jan PC Mimo Done 2.562 127.955 20 3
543   96108 Hanč Jaroslav 1. KPK Vrchlabí 0.969 123.621 77 1
544 JZ 16136 Marková Johana PEK Stolín 3.563 122.617 0 2
545   21823 Mach Roman Lesklé koule - 1.PC Líšnice 3.500 122.547 0 3
546   21820 Žůrek Luděk Lesklé koule - 1.PC Líšnice 3.500 122.547 0 3
547   14061 Schneider Milan SKP Kulová osma 2.938 121.570 0 3
548   14095 Kocián Adam PC Egrensis 2.781 120.390 45 2
549 Z 14007 Straková Jaruška FENYX Adamov 1.094 120.346 68 1
550   24207 Chovan Pavel P.C.B.D. 1.063 119.046 67 1
551   15028 Čížek Michal Petank Club Praha 2.578 119.044 0 3
552   19027 Jelínek Martin Petank Club Praha 2.594 117.951 0 3
553 Z 96210 Bartošová Zuzana 1. KPK Vrchlabí 2.563 116.983 0 1
554   13083 Janoš Jiří FRAPECO 3.125 116.321 0 2
555   26080 Janda Pavel 1. Starobrněnský PK 3.188 115.848 0 2
556 Z 12055 Boušová Ludmila PEK Stolín 3.750 114.664 0 1
557   96052 Vejrek Vladimír PEK Stolín 3.750 114.664 0 1
558   18004 Dolan Petr CHRUPEK Chrudim 1.906 114.644 36 2
559   20711 Koucký Radek PC Sokol Lipník 2.375 113.703 0 1
560 Z 13063 Vajová Eva 1. KPK Vrchlabí 3.000 112.212 0 2
561   22953 Drmola David HRODE KRUMSÍN 2.750 111.403 0 1
562 Z 16141 Dudašková Blanka Orel Řečkovice 1.751 111.294 48 2
563   96022 Orság Oskar St. FŇÁKY BRNO 2.626 110.287 0 2
564 Z 96021 Orságová Alexandra FŇÁKY BRNO 2.626 110.287 0 2
565   29060 Fatka Stanislav ml. CdP Loděnice 2.875 108.962 0 3
566 J 17004 Král Václav HAVAJ CB 2.500 108.287 0 2
567   27014 Němec Vladimír 1. Starobrněnský PK 1.000 107.248 59 1
568   97240 Petura Jaroslav 1. Starobrněnský PK 1.000 107.248 59 1
569   25042 Dvořák Jaroslav HP Třebíč 3.500 107.009 0 1
570 Z 15077 Johnová Monika HP Třebíč 3.500 107.009 0 1
571   19014 Plachá Lucie PC Mimo Done 1.640 106.250 35 2
572   13028 Hobža Vladimír Club Rodamiento 2.720 106.137 0 3
573   19005 Žídek Ivo SOKOL Staříč 2.563 103.911 0 2
574   15079 Pejsar Michal HP Třebíč 3.250 99.366 0 1
575   15080 Šponer Kamil HP Třebíč 3.250 99.366 0 1
576   29052 Paták Jan CdP Loděnice 2.719 98.590 0 3
577   14033 Bořánek Miloslav Bowle 09 Klatovy 2.188 94.898 0 2
578 Z 13072 Kovářová Lucie Bowle 09 Klatovy 1.234 94.460 47 2
579   10038 Knespl Michal JAPKO 1.938 92.758 0 1
580   10037 Vochoč Ondřej JAPKO 1.938 92.758 0 1
581   96102 Vejrek Pavel PEK Stolín 3.000 91.731 0 1
582 J 16017 Houžka František SK Sahara Vědomice 0.977 88.948 40 2
583 Z 18034 Ondráčková Marie CHRUPEK Chrudim 2.313 88.120 0 3
584   14078 Brichta Tomáš Petank Club Praha 0.922 85.703 35 1
585 Z 18122 Macháčková Věra CHRUPEK Chrudim 2.251 83.900 0 5
586   10022 Chval Jiří PK Mariánské Lázně 0.938 83.568 39 1
587   10069 Fučík Martin PKK Třebíč 3.500 83.381 0 1
588 Z 16119 Kernerová Michala Petank Club Praha 0.906 81.844 32 1
589   12003 König Drahomír SOKOL Staříč 1.969 81.464 0 2
590   24319 Jarůšek Miroslav PC Kolová 1.250 79.774 29 3
591 Z 24320 Vančurová Romana PC Kolová 1.250 79.774 29 3
592 JZ 17076 Horčicová Tereza SLOPE Brno 2.313 79.626 0 2
593   18137 Steiner Rolf Orel Řečkovice 1.281 78.406 23 2
594   18033 Beránek ml. Josef PK Sezemice 2.250 78.131 0 3
595 JZ 18025 Pastorková Lucie SK Pétanque Řepy 1.938 77.957 0 1
596 Z 17095 Vedralová Alena 1. KPK Vrchlabí 1.406 77.778 17 2
597 Z 21807 Puldová Ivana PCP Lipník 1.938 77.657 0 2
598 J 17005 Král Jiří HAVAJ CB 1.782 76.388 0 2
599 Z 97262 Žídková Lenka SOKOL Staříč 0.875 75.877 34 1
600 Z 18044 Jaworková Monika TOP - ORLOVÁ 2.375 75.786 0 2
601   21861 Škobrtal Petr KLIP Litovel 1.781 75.486 0 2
602 JZ 18097 Mašková Markéta 1. KPK Vrchlabí 1.875 75.443 0 1
603   10008 Gavlas Ivo PC Sokol PP Hr. Králové 0.531 74.683 49 1
604   18128 Skřivan Jakub PC Mimo Done 1.859 74.306 0 2
605   23100 Hromek Jiří FENYX Adamov 1.312 72.909 23 2
606   13080 Majer Josef UBU Únětice 0.953 72.418 25 1
607 Z 13081 Majerová Ivana UBU Únětice 0.953 72.418 25 1
608   27045 Husák Jaroslav FRAPECO 0.828 71.995 30 1
609   28024 Stacke František SLOPE Brno 2.063 71.469 0 2
610   16055 Brdíčko David Orel Řečkovice 2.188 70.490 0 2
611   25016 Přibyl Miroslav PK Osika Plzeň 0.844 69.111 29 1
612   26020 Jakeš Martin SKP Hranice VI-Valšovice 1.969 67.388 0 3
613   19032 Jurč Pavel PC Egrensis 2.109 67.137 0 2
614 Z 19052 Lazarová Blanka BePeC 2016 2.000 66.798 0 1
615 Z 20700 Bytešníková Zlatuše Carreau Brno 0.656 66.146 34 1
616 Z 24239 Petrášová Klára Carreau Brno 0.656 66.146 34 1
617 Z 19029 Kudláčková Vlasta SLOPE Brno 1.501 66.122 0 2
618   18129 Závodný David PK Sezemice 0.500 66.063 42 1
619 Z 19006 Koňasová Hana SK Pétanque Řepy 0.922 65.863 20 1
620   16023 Hrotík Igor SLOPE Brno 1.250 64.847 18 2
621   19026 Rendjambe Amos Petank Club Praha 1.469 61.422 0 2
622   15041 Šupol Miloslav AURA Havlíčkův Brod 1.813 61.149 0 2
623   96089 Hnilica Pavel P.C.B.D. 2.000 61.148 0 1
624   27071 Matoušek Jakub PKK Třebíč 2.000 61.148 0 1
625   27073 Matoušek Jiří PKK Třebíč 2.000 61.148 0 1
626   21776 Krupica Zbyněk Carreau Brno 1.500 60.765 0 1
627   21840 Žampach Jiří AURA Havlíčkův Brod 1.750 59.945 0 1
628   18118 Hýbela Rudolf BePeC 2016 1.126 59.393 15 2
629   25033 Konopásek Zdeněk POP Praha 0.766 58.228 22 1
630 Z 18115 Kokešová Marie BePeC 2016 1.063 57.305 15 2
631 Z 18143 Straková Helena BePeC 2016 1.063 57.305 15 2
632 JZ 15014 Moosová Tereza Carreau Brno 1.688 56.361 0 1
633   18074 Lukeš Jakub 1. KPK Vrchlabí 1.375 55.325 0 1
634   12036 Pavýza Milan SKP Kulová osma 1.188 53.766 0 1
635   15012 Benčík Pavel PC Egrensis 1.657 53.700 0 2
636 Z 96213 Vokrouhlíková Věra POP Praha 0.156 50.852 43 1
637   14021 Grepl Zbyněk KLIP Litovel 1.313 50.340 0 2
638   10136 Bartejs Lukáš PKK Třebíč 2.000 50.120 0 1
639   29037 Moos Dušan Carreau Brno 1.438 47.670 0 1
640 JZ 17085 Farská Natálie 1. KPK Vrchlabí 1.125 45.266 0 1
641   18112 Hybler Jan PC Mimo Done 1.063 44.094 0 1
642   16114 Trudič Miroslav PEK Stolín 1.438 43.954 0 1
643   18095 Hanuš Zdeněk SPORT Kolín 0.875 41.891 0 1
644   19046 Palička Dominik SKP Hranice VI-Valšovice 1.188 41.480 0 2
645   21859 Popelka Josef KLIP Litovel 0.906 40.653 0 1
646   22980 Kyzivát Petr PC Kolová 0.250 40.057 29 1
647 Z 19051 Joslová Inka POP Praha 0.953 39.555 0 1
648 Z 12074 Ježková Iva PEK Stolín 1.000 39.336 0 1
649   96046 Ježek Vladislav st. PEK Stolín 1.250 38.221 0 1
650   24258 Čermák Wilhelm 1. KPK Vrchlabí 1.188 36.310 0 1
651   18069 Gráfik Jiří PK Polouvsí 0.969 35.590 0 1
652 Z 18061 Štěpánková Zdeńka 1. KPK Vrchlabí 1.063 32.488 0 1
653   19039 Kuman Pavel Orel Řečkovice 0.969 32.355 0 1
654   19020 Van Staden André Spolek Park Grébovka 0.188 32.293 24 1
655   19030 Krojidlo Karel PCFT Sokoleč 0.938 31.632 0 1
656   18082 Šorm Miroslav CHRUPEK Chrudim 0.781 30.731 0 1
657 Z 18083 Šormová Olga CHRUPEK Chrudim 0.781 30.731 0 1
658   25092 Brabec Petr POP Praha 0.938 30.128 0 2
659   27083 Kučera Bohumil POP Praha 0.938 30.128 0 2
660   18085 Skokan Miroslav CHRUPEK Chrudim 0.750 29.502 0 1
661   11019 Gruber Josef FENYX Adamov 0.875 29.224 0 1
662   14063 Holec Ondřej P.C.B.D. 0.875 28.697 0 1
663   17028 Horčica Vojtěch SLOPE Brno 0.813 27.137 0 1
664 Z 15017 Kikalová Jindra SK Sahara Vědomice 0.563 26.930 0 1
665   97242 Rychtář Karel 1. Starobrněnský PK 1.125 26.801 0 1
666   14066 Šašek Martin 1. Starobrněnský PK 1.125 26.801 0 1
667   98439 Šolc Filip AURA Havlíčkův Brod 1.000 26.454 0 1
668 J 18107 Bejšovec Michal Orel Řečkovice 0.688 25.353 0 1
669 Z 15089 Rodková Ludmila SOKOL Staříč 0.875 25.343 0 1
670 Z 96042 Tauchmanová Jana 1. KPK Vrchlabí 0.156 24.520 17 1
671 Z 18045 Míčková Adriana TOP - ORLOVÁ 0.813 24.436 0 1
672   17024 Novák Boris Orel Řečkovice 0.719 24.006 0 1
673   27072 Kousal Radim PKK Třebíč 0.781 23.886 0 1
674   15076 Mifka Ondřej HP Třebíč 0.781 23.886 0 1
675 Z 18015 Kučerová Jitka SK Pétanque Řepy 0.750 23.858 0 1
676 Z 18117 Hýbelová Jitka BePeC 2016 0.688 22.962 0 1
677   18073 Patala David PK Polouvsí 0.594 21.813 0 1
678 Z 18101 Urbanovská Kateřina PK Polouvsí 0.594 21.813 0 1
679   25047 Leiský Martin C.T.P. Club Ořech 0.594 20.912 0 1
680 Z 21829 Nováková Mária Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.625 19.781 0 1
681   21819 Žbánek Karel Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.625 19.781 0 1
682   13056 Mališ David TOP - ORLOVÁ 0.625 18.797 0 1
683 J 17082 Bayer Šimon SLOPE Brno 0.531 17.743 0 1
684   18054 Pfeiffer Ondřej Petank Club Praha 0.344 16.213 0 1
685 J 19011 Menšík Kryštov PEK Stolín 0.469 15.816 0 1
686   16084 Prajer Milan SK Pétanque Řepy 0.438 15.674 0 1
687 J 19031 Říha Filip PC Egrensis 0.688 15.224 0 1
688   19036 Jurák Michal AURA Havlíčkův Brod 0.281 13.465 0 1
689   12012 Valenta Milan AURA Havlíčkův Brod 0.281 13.465 0 1
690 Z 19023 Blieková Alena SENIOR TÝM Praha 1 0.313 11.007 0 1
691 Z 16044 Paterová Jiřina SENIOR TÝM Praha 1 0.313 11.007 0 1
692   96109 Hradský Vladimír FŇÁKY BRNO 0.438 10.423 0 1
693   20626 Krajíček David FŇÁKY BRNO 0.438 10.423 0 1
694 Z 26005 Krajíčková Petra FŇÁKY BRNO 0.438 10.423 0 1
695 Z 19022 Bednářová Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1 0.219 7.705 0 1
696 Z 16043 Němcová Vlasta SENIOR TÝM Praha 1 0.219 7.705 0 1
697   15040 Bozděch Robert CP VARY 0.063 2.141 0 1
698 Z 15036 Sojková Lenka CP VARY 0.063 2.141 0 1
699   14091 Balík Martin Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
700   15030 Balík Pavel Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
701   17046 Bambous Jiří SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
702 Z 23036 Barešová Hana PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
703   28003 Basař Josef PC Sokol Lipník 0.000 0.000 0 0
704   21808 Bayer Tomáš PC AUSTERLITZ 1805 0.000 0.000 0 0
705   27001 Bednář Svatopluk SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
706   27002 Bednář Michal SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
707   27012 Bednář Martin SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
708 Z 27009 Bednářová Jitka SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
709   10100 Bernát Miroslav SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
710 Z 10101 Bernátová Zdenka SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
711   13025 Beseda Daniel Club Rodamiento 0.000 0.000 0 0
712 Z 13050 Blaschková Dagmar SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
713 J 17061 Botek Jan Orel Řečkovice 0.000 0.000 0 0
714 Z 15039 Bozděchová Šárka CP VARY 0.000 0.000 0 0
715   16002 Brabec Jiří PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
716   10009 Branda Jaroslav PC Sokol PP Hr. Králové 0.000 0.000 0 0
717   96225 Brož Karel SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
718 Z 23033 Brožová Jitka PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
719 Z 16118 Bubeníková Blanka Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
720   22957 Buchtele Petr St. PC Kolová 0.000 0.000 0 0
721   13006 Bureš Pavel ml. HAPEK 0.000 0.000 0 0
722   96141 Březina Jiří Kulový blesk Olomouc 0.000 0.000 0 0
723 JZ 17040 Charvátová Šárka 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
724   19021 Chodůr Peter HRODE KRUMSÍN 0.000 0.000 0 0
725 Z 14088 Chvátalová Zuzana Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
726 J 17066 Cimala Vít Orel Řečkovice 0.000 0.000 0 0
727 Z 11008 Daňková Hana SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
728   16035 Defer Thierry PEPEK 0.000 0.000 0 0
729 Z 11007 Dimitrovová Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
730   18119 Dobeš Petr BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
731   96100 Dohnal Karel POP Praha 0.000 0.000 0 0
732   27082 Dostál Jaromír 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
733   19024 Dostál Pavel Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
734 Z 16037 Douděrová Bohuslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
735   10133 Duda Rainer PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
736 Z 18125 Dušková Alžběta PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
737 Z 96099 Dušková Marie POP Praha 0.000 0.000 0 0
738   99529 Dvořák Josef PC AUSTERLITZ 1805 0.000 0.000 0 0
739 Z 19018 Dvořáková Barbora PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
740   27085 Dědina Martin POP Praha 0.000 0.000 0 0
741   28033 Faber Michal PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
742 Z 21746 Fabíková Andrea HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
743 Z 96190 Fabíková Silvie HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
744   16034 Fedor Petr PEPEK 0.000 0.000 0 0
745 J 12001 Ferlay Matyáš Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
746   21845 Fitzner Robert UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
747 J 18121 Fišer Petr BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
748   17099 Friedel Tomáš PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
749   16013 Fryš Petr Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
750 Z 10035 Fukalová Šárka JAPKO 0.000 0.000 0 0
751   97290 Fürst Jiří CP VARY 0.000 0.000 0 0
752 Z 13048 Gavlasová Šárka PC Sokol PP Hr. Králové 0.000 0.000 0 0
753   15024 Górski Pawel PK Mariánské Lázně 0.000 0.000 0 0
754   24311 Habásko Petr AURA Havlíčkův Brod 0.000 0.000 0 0
755 JZ 17075 Haraštová Nella SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
756 Z 98473 Haraštová Sylvie SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
757 Z 21796 Hašková Petra SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
758 Z 98476 Hejlová Irena P.C.B.D. 0.000 0.000 0 0
759 Z 27011 Hejmalová Lucie SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
760   14070 Hledík Zdeněk AURA Havlíčkův Brod 0.000 0.000 0 0
761 JZ 15063 Hodboďová Kateřina POP Praha 0.000 0.000 0 0
762 JZ 17092 Hodboďová Adéla POP Praha 0.000 0.000 0 0
763   13049 Holický Jaroslav 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
764 Z 10108 Horová Šárka SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
765 Z 96135 Horáková Radka ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
766   13065 Houška Karel PK Mariánské Lázně 0.000 0.000 0 0
767 Z 15044 Hošková Stanislava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
768 Z 10110 Hudečková Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
769   21934 Hudik Jan P.C.B.D. 0.000 0.000 0 0
770 Z 24221 Hutáková Jana UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
771 Z 10111 Hyklová Dagmar SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
772   96044 Hájek Stanislav PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
773 Z 24315 Hájková Dorota PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
774   15082 Hůrek Václav 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
775   14057 Jablonský Lukáš PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
776 Z 29022 Jakešová Gabriela SKP Hranice VI-Valšovice 0.000 0.000 0 0
777 Z 10112 Janatková Vlasta SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
778   26079 Janda Josef 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
779   14084 Jankovský Ondřej Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
780 Z 16143 Jarošová Renata PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
781 Z 10036 Javůrková Klára JAPKO 0.000 0.000 0 0
782   96018 Jedlička Rostislav FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
783 Z 96019 Jedličková Helena FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
784 JZ 19048 Jelínková Klára 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
785 JZ 19049 Jelínková Olga 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
786   25030 Jeřala Václav PC Sokol Velim 0.000 0.000 0 0
787 Z 11034 Jeřalová Hana PC Sokol Velim 0.000 0.000 0 0
788 Z 16038 Jeřábková Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
789   23093 Johanovský Václav PC Kolová 0.000 0.000 0 0
790 Z 16039 Jonášová Jitka SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
791   14089 Jílek Petr Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
792   21769 Kacerovský Filip PC Kolová 0.000 0.000 0 0
793   27003 Kallus Tomáš SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
794   14023 Karban Pavel PK Osika Plzeň 0.000 0.000 0 0
795   10080 Kauer Helmut PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
796 Z 18144 Kepáková Jana BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
797   19033 Kirschner Michel PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
798 Z 19047 Kirschner Brigitte PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
799   14077 Klír Daniel Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
800   18116 Kokeš Vladimír BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
801   98488 Konečný Jonáš Kulový blesk Olomouc 0.000 0.000 0 0
802 J 15035 Končel Filip CP VARY 0.000 0.000 0 0
803   97291 Končel Petr CP VARY 0.000 0.000 0 0
804   16062 Korselt Václav Spolek Park Grébovka 0.000 0.000 0 0
805 Z 12031 Koudelková Ema SKP Kulová osma 0.000 0.000 0 0
806 Z 27074 Kousalová Michaela PKK Třebíč 0.000 0.000 0 0
807 Z 18022 Kousalíková Marie SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
808   26039 Kozelský Martin SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
809 J 19004 Koželský Pavel Sokol Kostomlaty 0.000 0.000 0 0
810   24224 Kočiš Tomáš UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
811 Z 15045 Kočová Jarmila SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
812   18037 Kratochvíl Libor CHRUPEK Chrudim 0.000 0.000 0 0
813   15037 Kraus Michal CP VARY 0.000 0.000 0 0
814   99502 Kravka Jaroslav P.C.B.D. 0.000 0.000 0 0
815 Z 17003 Králová Alena HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
816 Z 16041 Krčková Jiřina SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
817   16042 Kubát Josef SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
818   13018 Kuchyňka Jan st. HAPEK 0.000 0.000 0 0
819 Z 18062 Kulhavá Kateřina PC Sokol Lipník 0.000 0.000 0 0
820   11047 Kunc Tomáš JAPKO 0.000 0.000 0 0
821 Z 18127 Kuncová Lenka PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
822 Z 12025 Kučerová Marie SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
823   18040 Kára Petr PCFT Sokoleč 0.000 0.000 0 0
824 J 19043 Kúřil Josef 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
825   16030 Lelek Bohuslav PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
826   17007 Lengál Petr HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
827   17057 Lochman Filip PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
828   15002 Lukáš Vít PLUK Jablonec 0.000 0.000 0 0
829 Z 10095 Lux-Šatrová Veronika PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
830   96130 Lébl Vratislav ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
831   25035 Machovec Libor PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
832 Z 12058 Malinská Ivana 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
833   23034 Malivánek Karel PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
834   19010 Marek Martin PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
835   21821 Mašek Karel Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
836   19041 Mašek Milan 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
837   16061 Melen Jaroslav Spolek Park Grébovka 0.000 0.000 0 0
838 J 19012 Menšík Štěpán PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
839 J 16128 Merta Jáchym 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
840   18099 Merta Lukáš 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
841 JZ 16129 Mertová Anežka 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
842 Z 15038 Michálková Barbora CP VARY 0.000 0.000 0 0
843   24225 Mikšovský Milan UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
844 Z 17074 Moučková Věra SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
845 Z 96151 Možíšová Petra FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
846 Z 23083 Mrňáková Dagmar AURA Havlíčkův Brod 0.000 0.000 0 0
847   16057 Musil Stanislav Orel Řečkovice 0.000 0.000 0 0
848   18087 Musil Josef SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
849 J 18089 Musil Pavel SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
850   18090 Musil Martin SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
851   18091 Musil Jan SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
852 Z 18088 Musilová Václava SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
853   21757 Mužík Miroslav VARAN 0.000 0.000 0 0
854   23069 Míček Martin PC Kolová 0.000 0.000 0 0
855   12026 Navrátil Milan SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
856 Z 16009 Navrátilová Kateřina HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
857   10026 Novotný Miroslav PK Mariánské Lázně 0.000 0.000 0 0
858 J 17063 Novotný Samuel Orel Řečkovice 0.000 0.000 0 0
859   15061 Němec Petr ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
860 Z 14093 Ondryášová Nika FRAPECO 0.000 0.000 0 0
861   25073 Pacák Radim PC Kolová 0.000 0.000 0 0
862 Z 12059 Paták Beatrice CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
863 J 18050 Peprníček Jan UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
864   96056 Petržela Miloslav HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
865   98418 Pešout Miroslav CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
866 Z 10028 Pešťáková Jaroslava PK Mariánské Lázně 0.000 0.000 0 0
867 Z 12032 Pinkasová Marie Club Rodamiento 0.000 0.000 0 0
868   10029 Pipta Jan PK Mariánské Lázně 0.000 0.000 0 0
869   96229 Plesník Vladimír SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
870 Z 19055 Podroužková Ingrid PC Sokol Lipník 0.000 0.000 0 0
871   19035 Pokorný Petr AURA Havlíčkův Brod 0.000 0.000 0 0
872 JZ 19042 Poláková Pavlína 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
873 Z 12060 Pospíšilová Šárka Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
874   17047 Proseč Václav SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
875 Z 15053 Provazníková Petra PCFT Sokoleč 0.000 0.000 0 0
876 J 18026 Ptáček Tomáš SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
877   21811 Pulda Miroš PCP Lipník 0.000 0.000 0 0
878 Z 29021 Přibylová Eva PK Osika Plzeň 0.000 0.000 0 0
879   15092 Rendek Tomáš Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
880   26086 Rendek Miroslav Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
881 Z 21825 Rendeková Eva Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
882 J 16131 Rod Daniel 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
883 JZ 16130 Rodová Klára 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
884   96121 Roubín Pavel ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
885 Z 98305 Rychtářová Stanislava 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
886   27075 Rössl Michal PKK Třebíč 0.000 0.000 0 0
887 Z 17008 Růžičková Milada HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
888 Z 98417 Růžičková Jarmila CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
889 Z 17050 Rückerová Blanka SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
890   11057 Salmi Makhlouf UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
891   12084 Schaal Peter PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
892 Z 96041 Schliegsbirová Zdenka 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
893   26023 Skácel Jaroslav SKP Hranice VI-Valšovice 0.000 0.000 0 0
894   96050 Smola Jaroslav st. PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
895   19007 Smělý Jiří SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
896 J 17043 Soukup Vojtěch Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
897 Z 16006 Soukupová Irena Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
898   19053 Spilka Jan CHRUPEK Chrudim 0.000 0.000 0 0
899   19059 Spilka Jan CHRUPEK Chrudim 0.000 0.000 0 0
900   96095 Stejskal František P.C.B.D. 0.000 0.000 0 0
901 Z 10092 Stephan Ingrid PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
902   18098 Strouhal Pavel 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
903 JZ 16132 Strouhalová Adéla 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
904 JZ 16133 Strouhalová Terezie 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
905   96129 Strych Jaromír ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
906 Z 27052 Svobodová Zuzana PC Kolová 0.000 0.000 0 0
907   18110 Tintěra Milan VARAN 0.000 0.000 0 0
908 Z 21756 Tintěrová Kateřina VARAN 0.000 0.000 0 0
909   16026 Tomášek David PC AUSTERLITZ 1805 0.000 0.000 0 0
910 J 18051 Tomášek Jan UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
911 Z 19054 Tymešová Jitka PC Sokol Lipník 0.000 0.000 0 0
912 Z 99602 Vahalová Olga 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
913   14005 Vais Martin JAPKO 0.000 0.000 0 0
914 Z 21837 Valenzová Helena VARAN 0.000 0.000 0 0
915   96026 Valášek Jiří FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
916 Z 96027 Valášková Kateřina FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
917   16140 Van Den Heuvel Johannes Lambertus 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
918 J 19056 Vaněk Adam Sokol Kostomlaty 0.000 0.000 0 0
919   18102 Vedral Jan 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
920   17058 Vejvoda Vojtěch PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
921 J 17030 Vencl Aleš ml. 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
922   17036 Vilím Jiří SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
923 Z 17037 Vilímová Hana SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
924 Z 10128 Vinopalová Jarmila SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
925   14082 Vinter Jan Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
926 Z 18049 Vondrová Hana PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
927   19016 Vostradovský Tomáš PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
928   21827 Vozka Jiří Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
929 Z 18094 Vrbová Jana SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
930 Z 16137 Waclawiková Agáta Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
931   16045 Warzecha Stephan PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
932   16046 Weinberger Wilhelm PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
933   11035 Wenig Thomas PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
934   10041 Zahradník Miloš JAPKO 0.000 0.000 0 0
935 Z 13024 Zapletalová Gabriela HAPEK 0.000 0.000 0 0
936 JZ 16134 Zbořilová Vendula 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
937 JZ 16135 Zbořilová Nikola 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
938 Z 17100 Zenklová Iveta PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
939 Z 19050 Zibura Ladislav PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
940   10098 Ziegler Jochen PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
941   96127 Znamínko Václav ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
942   28036 Zoubek Jindřich CP VARY 0.000 0.000 0 0
943   14090 Zálešák Stanislav Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
944 Z 26041 Šebestová Zdeňka SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
945   20689 Šeda Zdeněk PEPEK 0.000 0.000 0 0
946 JZ 19002 Šilarová Markéta Sokol Kostomlaty 0.000 0.000 0 0
947 JZ 19003 Šilarová Vendula Sokol Kostomlaty 0.000 0.000 0 0
948   29043 Šildberger František 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
949   15048 Šimek Jan CP VARY 0.000 0.000 0 0
950   97294 Šimek Petr CP VARY 0.000 0.000 0 0
951   96117 Šimák Milan ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
952   22959 Škarda Jiří PC Kolová 0.000 0.000 0 0
953 JZ 16126 Šlezarová Eva 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
954 JZ 16127 Šlezarová Anna 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
955   14054 Šmic Ivan ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
956 Z 18120 Šnajdrová Ivana BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
957   97297 Šrubař Jiří Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
958   99537 Šrubař Michal Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
959 JZ 19058 Šternbergová Nikola SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
960 Z 18135 Štverková Renata 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
961   24232 Štípek František UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
962 Z 21789 Šťávová Eva ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
963 Z 21842 Žampachová Eva AURA Havlíčkův Brod 0.000 0.000 0 0
964 Z 13053 Žipková Jiřina SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
965 J 16012 Čanda Jakub Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
966   17049 Čarek Petr Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
967 J 19044 Čejpa Marek 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
968   16059 Čermák Tomáš Spolek Park Grébovka 0.000 0.000 0 0
969 Z 98369 Čermáková Anna SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
970 J 19057 Černý Boleslav Sokol Kostomlaty 0.000 0.000 0 0
971 Z 14022 Řezníčková Anna PK Osika Plzeň 0.000 0.000 0 0
972 Z 16066 Řezáčová Svatava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
973 Z 19017 Říhová Eliška PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0