Žebříček ČAPEK k 13.07.2020

Vysvětlivky
Tabulky
Žebříček ve formátu XLS
Poř. Kat. LicencePříjmení Jméno Klub Síla Body Bonusy Turnajů
1   29062 Vavrovič Petr ml. PC Sokol Lipník 55.000 3375.854 934 22
2   27039 Kauca Jindřich PC Kolová 44.125 3285.820 1320 20
3   21912 Koreš Jiří st. HAVAJ CB 42.156 3284.521 1281 12
4 Z 12022 Slobodová Veronika Carreau Brno 44.375 3045.458 1191 21
5   11039 Lukáš Vojtěch PLUK Jablonec 42.125 3037.114 1132 13
6   99532 Michálek Ivo Carreau Brno 42.500 2909.428 939 16
7   29049 Marhoul Jan CdP Loděnice 47.000 2905.937 881 17
8   21774 Michálek Tomáš Carreau Brno 54.000 2868.210 577 16
9 Z 14024 Palicová Markéta PLUK Jablonec 34.250 2823.238 1207 12
10   27015 Srnský Lubomír 1. KPK Vrchlabí 42.125 2770.661 855 16
11   23021 Ondryáš Jiří FRAPECO 39.250 2730.347 888 13
12   12086 Froněk Jiří CdP Loděnice 37.125 2622.414 1113 24
13   28007 Kaplánek František HRODE KRUMSÍN 42.375 2588.430 702 12
14 Z 29002 Mrázková Sylva PC Kolová 36.500 2536.721 964 16
15 J 15058 Zdobinský Michal ml. PC Sokol Lipník 39.625 2533.016 912 20
16   98446 Morávek Petr PC Sokol Lipník 41.125 2521.813 684 20
17   21755 Valenz Lukáš VARAN 35.188 2495.481 910 10
18 J 13040 Bílek Vojtěch 1. KPK Vrchlabí 41.625 2491.003 784 14
19 Z 14075 Froňková Kateřina PC Sokol Lipník 44.625 2486.496 644 20
20 Z 14074 Froňková Blanka PC Sokol Lipník 30.500 2430.971 1042 22
21 Z 11002 Lukášová Jana PLUK Jablonec 32.750 2352.254 872 16
22   15067 Vyoral Hynek CdP Loděnice 38.875 2349.490 775 19
23   26075 Konšel Jakub POP Praha 34.875 2329.506 707 7
24   12038 Krejčín Leoš SKP Kulová osma 25.876 2242.690 1051 18
25 Z 12037 Krejčínová Lenka SKP Kulová osma 25.876 2242.690 1051 17
26 Z 24235 Konečná Jana Kulový blesk Olomouc 33.750 2227.474 691 14
27   11001 Lukáš Petr PLUK Jablonec 29.625 2222.241 930 16
28   14008 Bačo David TOP - ORLOVÁ 43.250 2214.420 586 18
29   99555 Pírek Martin HRODE KRUMSÍN 28.751 2208.510 909 13
30 Z 13001 Beranová Pavla PC Sokol Lipník 28.001 2178.858 963 18
31   25055 Jakeš Zbyněk SKP Hranice VI-Valšovice 36.625 2177.125 774 14
32   22007 Resl Jan POP Praha 26.031 2170.019 927 7
33 Z 15010 Chmelařová Yvetta SKP Kulová osma 29.500 2167.556 885 24
34   15011 Chmelař Ivo SKP Kulová osma 27.407 2146.887 937 22
35 Z 25003 Horáčková Simona SK Sahara Vědomice 25.219 2139.031 1002 11
36   15023 Přibyl Miloš SK Sahara Vědomice 27.500 2127.939 909 18
37 Z 99574 Demčíková Jiřina SK Sahara Vědomice 34.125 2103.131 769 22
38   23086 Řehoř Miroslav FRAPECO 34.063 2093.891 670 14
39 Z 12017 Tomášková Dana UBU Únětice 31.125 2090.572 796 20
40   96034 Bílek Daniel 1. KPK Vrchlabí 32.876 1981.004 488 8
41   11006 Kulhánek Milan SK Sahara Vědomice 29.782 1950.406 684 13
42 Z 16010 Šplechtová Dana CdP Loděnice 36.500 1883.772 420 13
43 Z 25017 Radoušová Jana PK Osika Plzeň 21.861 1811.623 838 11
44   26010 Řezníček Jiří 1. KPK Vrchlabí 29.626 1800.749 449 11
45   12020 Fafek Petr PC Sokol Lipník 24.970 1794.589 662 10
46   99512 Kocourek Pavel SK Sahara Vědomice 24.876 1792.343 647 9
47 Z 21913 Korešová Alena HAVAJ CB 22.563 1785.459 723 11
48   29040 Krpec Miroslav HRODE KRUMSÍN 26.188 1773.835 667 11
49   24310 Netušil Radek P.C.B.D. 32.375 1769.535 482 7
50   20730 Lapihuska Milan st. SK Sahara Vědomice 24.439 1743.996 678 9
51   15001 Ulmann Jiří TOP - ORLOVÁ 33.125 1738.297 523 21
52   14076 Klír Tomáš Petank Club Praha 24.188 1731.810 725 15
53   22991 Koreš Jiří ml. HAVAJ CB 20.750 1724.311 724 4
54   16077 Holoubek Pavel SK Pétanque Řepy 26.283 1695.835 678 25
55   13060 Janík Petr P.C.B.D. 29.844 1682.735 546 14
56   19001 Vlach Jaromír Sokol Kostomlaty 27.939 1678.834 439 18
57 Z 10163 Vaníčková Alena Sokol Kostomlaty 25.424 1668.452 518 15
58 Z 28055 Svobodová Lenka SKP Hranice VI-Valšovice 27.408 1665.871 602 12
59   23131 Felčárek Jaroslav FRAPECO 26.313 1661.490 484 13
60   15068 Žárský Kamil POP Praha 24.251 1647.663 577 13
61 J 16106 Konšel Robin HRODE KRUMSÍN 36.313 1645.520 284 13
62   16105 Krpec František HRODE KRUMSÍN 33.438 1645.129 373 13
63   11046 Faltýnek David HRODE KRUMSÍN 26.126 1632.471 517 10
64 Z 13027 Dlouhá Ivana Club Rodamiento 26.626 1622.354 547 20
65 Z 27088 Mandíková Sylva PCP Lipník 22.595 1616.669 667 11
66 J 15057 Vedral Filip 1. KPK Vrchlabí 24.939 1615.810 573 10
67   11009 Fereš Pavel PK 1293 Vojnův Městec 20.877 1615.578 677 11
68   16082 Pastorek Jaroslav SK Pétanque Řepy 30.688 1611.167 421 19
69   16151 Kára Jan PC Mimo Done 24.375 1588.191 475 15
70   13005 Bureš Pavel st. HAPEK 32.625 1574.844 443 16
71   13029 Kamaryt Josef Club Rodamiento 26.189 1562.476 516 20
72   27069 Preuss Michal POP Praha 18.751 1545.356 700 8
73 Z 27030 Kutá Miloslava SKP Hranice VI-Valšovice 22.313 1535.110 610 12
74   14079 Vorel Jan Petank Club Praha 23.252 1519.809 508 11
75   10048 Valík Václav PAK Albrechtice 28.376 1509.446 398 14
76 Z 15070 Vaňková Zhi Jing PC Sokol Velim 26.814 1492.818 486 17
77   26011 Brázda Vladimír 1. KPK Vrchlabí 22.095 1491.203 577 12
78   12042 Pilát Petr SKP Kulová osma 26.251 1473.721 468 19
79 Z 13041 Sládková Hana 1. KPK Vrchlabí 21.314 1453.370 472 10
80   28004 Tománek Petr SKP Hranice VI-Valšovice 22.313 1453.057 532 12
81   25061 Kutý Tomáš SKP Hranice VI-Valšovice 28.656 1452.781 384 9
82   15047 Mikyška Milan SK Sahara Vědomice 15.219 1431.001 707 7
83   10047 Žiak Vojtěch PAK Albrechtice 29.688 1420.329 309 11
84 J 17062 Hanák David Orel Řečkovice 24.346 1412.257 466 17
85   21775 Michálek Jan Carreau Brno 21.969 1394.525 377 7
86 J 17060 Bejšovec Petr PK Sokol Medlánky 27.376 1381.455 447 15
87   15059 Gröschl Zdeněk SK Sahara Vědomice 18.000 1367.935 551 6
88   15065 Palas Pavel UBU Únětice 24.719 1355.191 418 16
89   28006 Grepl Jiří Carreau Brno 14.938 1334.550 600 6
90   99510 Demčík Milan St. SK Sahara Vědomice 25.126 1319.701 295 13
91   25011 Jirkovský Tomáš PK Osika Plzeň 19.596 1305.961 447 12
92   25054 Gratcl Jiří SKP Hranice VI-Valšovice 24.283 1300.436 379 10
93 Z 13007 Burešová Jana HAPEK 20.782 1291.158 443 14
94   16075 Hladík Jaroslav SK Pétanque Řepy 23.002 1275.481 393 21
95   12070 Mrázek Petr PC Kolová 23.314 1275.427 376 17
96   13079 Bayer Milan UBU Únětice 20.439 1271.104 389 12
97   99496 Drmola Michal HRODE KRUMSÍN 25.594 1262.969 290 9
98   13064 Michalička Lukáš 1. KPK Vrchlabí 20.438 1252.199 300 6
99   15060 Horálek Jiří PKT Velký Šanc 20.594 1241.717 445 10
100   18132 Vašíček Vladimír PK Polouvsí 21.798 1237.428 363 12
101   16086 Ptáček Miroslav SK Pétanque Řepy 21.190 1232.927 388 22
102 Z 15042 Bayerová Hana UBU Únětice 18.282 1223.035 389 10
103 Z 16109 Sjögren Magda SKP Kulová osma 19.502 1209.738 402 19
104   16107 Janeček Robert HRODE KRUMSÍN 18.610 1204.437 411 7
105   99590 Kacerovský Ivo PC Kolová 19.876 1203.952 504 9
106   24272 Drmola Miroslav HRODE KRUMSÍN 24.579 1188.259 267 10
107   15008 Skopal Radek Kulový blesk Olomouc 24.939 1185.967 194 10
108 Z 13044 Fafková Jana PC Sokol Lipník 15.860 1183.924 489 9
109   16117 Stejskal Václav JAPKO 20.596 1176.998 369 15
110 Z 25002 Hocková Kateřina SK Sahara Vědomice 12.641 1166.967 530 6
111   18001 Matuška Vladimír Orel Řečkovice 26.594 1160.179 208 12
112   12049 Soldán Michal HRODE KRUMSÍN 22.938 1107.327 231 8
113   17086 Radechovský Milan PC Mimo Done 18.250 1095.770 313 7
114   24218 Fuksa Petr UBU Únětice 11.188 1091.907 550 4
115 Z 23056 Malá Margita FRAPECO 19.188 1085.026 292 10
116 Z 16029 Kašparová Barbora Petank Club Praha 17.689 1081.548 346 15
117   18130 Semrád Oldřich PKT Velký Šanc 23.752 1081.427 237 15
118 Z 14081 Boubínová Vendula Petank Club Praha 18.970 1080.358 225 13
119   26043 Král Pavel FENYX Adamov 25.875 1071.921 173 9
120 Z 11041 Kadavá Petra 1. KPK Vrchlabí 16.736 1061.532 309 10
121 Z 20702 Michálková Soňa Carreau Brno 16.875 1059.471 330 6
122   21836 Piller Tomáš SK Sahara Vědomice 15.424 1047.295 370 14
123 Z 12085 Mitkovová Hana SKP Kulová osma 19.064 1039.019 320 18
124   12083 Zátka Miloslav SKP Kulová osma 19.064 1039.019 320 17
125 Z 17090 Sedláčková Marie PKT Velký Šanc 22.189 1033.948 252 14
126 Z 29039 Krpcová Jana HRODE KRUMSÍN 12.501 1031.857 470 8
127   13077 Kot Pavel UBU Únětice 21.282 1029.070 211 12
128 Z 13078 Kotová Jiřina UBU Únětice 21.282 1029.070 211 12
129   14006 Havel Michal 1. KPK Vrchlabí 12.735 1024.758 445 7
130   28051 Horáček Jindřich PC Kolová 21.219 1023.604 307 8
131   18109 Šternberg Martin SPORT Kolín 15.034 1020.385 387 14
132   98477 Hejl Pavel ml. P.C.B.D. 17.250 1018.963 331 5
133   19019 Motl Bohuslav HRODE KRUMSÍN 14.704 989.742 354 9
134   98307 Jurišta Kamil TOP - ORLOVÁ 27.688 987.773 0 11
135   96152 Stoklásek Tomáš FŇÁKY BRNO 19.000 980.678 249 5
136   25075 Špitálský Milan PK Osika Plzeň 12.345 976.057 435 7
137   24317 Anton Lubomír KLIP Litovel 19.110 971.714 263 11
138   28005 Blažej Petr 1. Starobrněnský PK 16.627 971.445 274 16
139   23060 Ševčík Jaroslav PAK Albrechtice 19.689 971.379 217 12
140   10011 Melgr Pavel PC Sokol PP Hr. Králové 20.501 968.096 217 10
141 J 10138 Hájek Martin ml. PEK Stolín 14.375 963.752 322 6
142   26074 Preuss Ondřej POP Praha 16.063 960.764 343 6
143   25014 Mráz Václav PK Osika Plzeň 11.829 956.820 442 8
144 Z 28001 Pillerová Monika SK Sahara Vědomice 12.674 944.422 395 11
145   10012 Melgr Jan PC Sokol PP Hr. Králové 19.719 941.806 217 10
146   10159 Vaníček Rudolf Sokol Kostomlaty 16.736 940.767 215 9
147   12010 Pachla Pavel PO Chotěboř 18.377 934.895 220 18
148   10139 Karásek Jiří HRODE KRUMSÍN 22.938 925.341 145 17
149   18066 Ondryhal Josef PK Polouvsí 18.127 923.241 227 10
150   11044 Ilgner Vladimír 1. Starobrněnský PK 16.940 919.655 213 12
151   11011 Juráň Petr HRODE KRUMSÍN 12.500 918.055 338 3
152   98419 Harašta František SLOPE Brno 15.969 913.258 283 5
153 Z 14052 Škorničková Jaroslava Sokol Kostomlaty 13.453 897.889 286 6
154   15009 Skopal Martin Kulový blesk Olomouc 18.032 878.691 202 7
155   28047 Suchomel Luděk SK Sahara Vědomice 8.750 875.959 446 3
156 J 16120 Froněk Jiří ml. Petank Club Praha 16.283 873.435 179 10
157   27062 Mrlina Karel FENYX Adamov 21.970 867.701 124 14
158 Z 28056 Blažejová Eva 1. Starobrněnský PK 14.971 855.284 229 16
159   96217 Gorroňo López Rubi CdP Loděnice 12.485 853.170 296 8
160 J 17031 Maršík Jakub 1. KPK Vrchlabí 15.938 848.987 140 6
161 J 18072 Ondryhal Lukáš PK Polouvsí 16.001 847.996 241 10
162   26034 Vajčovec Kamil PAK Albrechtice 21.781 842.059 90 10
163   12048 Pánek Miloslav HRODE KRUMSÍN 16.031 833.275 205 7
164   11032 Ježek Jiří ml. PEK Stolín 13.891 819.801 274 6
165 Z 21837 Valenzová Helena VARAN 9.625 818.498 361 3
166   23029 Kobza Ladislav HRODE KRUMSÍN 15.656 814.641 205 6
167   18076 Meduna Vilém CHRUPEK Chrudim 18.282 810.018 154 10
168   10071 Mallat Oldřich PEK Stolín 12.735 805.556 339 7
169   19025 Maňák Jan Petank Club Praha 17.814 801.463 54 12
170   18058 Hulec Zdeněk Bowle 09 Klatovy 15.220 799.202 200 9
171   17093 Žiak Radomír PAK Albrechtice 19.470 798.290 89 12
172   14094 Šedivý Zdeněk FRAPECO 13.939 790.552 226 6
173   17097 Griffon Jean Petank Club Praha 14.438 790.166 199 6
174 Z 18056 Kotúčová Soňa Petank Club Praha 13.657 785.175 233 6
175 Z 21786 Venclová Lucie 1. KPK Vrchlabí 11.751 781.141 267 5
176   14037 Hůrka Jindřich Bowle 09 Klatovy 10.674 779.915 353 7
177 J 15055 Srnský Jakub 1. KPK Vrchlabí 11.501 770.901 272 8
178   18012 Christov Christo SK Pétanque Řepy 12.626 766.529 298 10
179   18013 Christovová Irena SK Pétanque Řepy 12.626 766.529 298 10
180   15006 Voňka Jiří Kulový blesk Olomouc 11.001 763.336 271 6
181   15033 Lhoták Jaroslav SKP Kulová osma 15.142 759.398 182 14
182   21768 Plucar Petr PC Kolová 12.876 756.824 283 6
183   98423 Hašek Milan SLOPE Brno 12.656 754.691 249 5
184   13084 Vondrouš David CdP Loděnice 11.470 753.428 265 7
185   18065 Valošek Radim PK Polouvsí 13.752 742.719 234 10
186   13004 Mazúr Pavel PC Sokol Lipník 11.908 727.056 190 9
187 Z 20676 Hájková Iveta PEK Stolín 12.547 724.537 251 6
188   21795 Šlapanský Luboš St. SLOPE Brno 9.563 721.801 283 3
189 Z 15034 Dušáková Hedvika SKP Kulová osma 14.204 716.049 182 14
190 Z 15043 Pflimpflová Alexandra UBU Únětice 9.485 707.734 277 9
191 Z 12047 Karásková Františka HRODE KRUMSÍN 18.751 695.046 27 13
192   14099 Klouda Aleš PC Sokol Velim 15.346 679.916 109 10
193 Z 18075 Krajánková Kristýna CHRUPEK Chrudim 15.533 664.368 110 9
194   17055 Zikmunda Matěj PC Mimo Done 12.376 659.046 123 12
195 Z 25015 Mrázová Eva PK Osika Plzeň 6.970 643.611 316 5
196   18081 Bartoš Josef CHRUPEK Chrudim 14.344 637.642 98 9
197 Z 18134 Hůrková Lucie Bowle 09 Klatovy 9.174 637.076 268 9
198 Z 29009 Proroková Dana PCP Lipník 9.532 631.875 228 5
199   16047 Chocholouš Ladislav PK Sezemice 14.610 624.998 118 8
200 Z 12073 Mrázová Adéla PK Osika Plzeň 8.266 622.135 279 6
201   11037 Šebek Viktor 1. KPK Vrchlabí 13.782 617.159 0 6
202   26061 Hvížď Jaroslav SLOPE Brno 8.875 613.973 227 4
203   10058 Olšár Marek TOP - ORLOVÁ 18.157 609.224 0 9
204   23084 Rylich Ladislav 1. Starobrněnský PK 11.125 602.068 162 6
205   98482 Marcián Vladimír HRODE KRUMSÍN 10.031 601.786 148 3
206   17096 Děcký Miroslav PAK Albrechtice 15.625 600.034 61 8
207   11049 Bucek Zdeněk 1. KPK Vrchlabí 12.438 594.974 78 13
208   17052 Zikmunda Martin PC Mimo Done 13.814 592.247 64 8
209 Z 98304 Urbanová Bronislava 1. Starobrněnský PK 11.313 586.979 157 7
210 JZ 18124 Valošková Sára PK Polouvsí 12.095 581.493 152 10
211   11018 Němec Jiří FENYX Adamov 13.469 575.179 90 12
212   10064 Pořízka Zbyšek HRODE KRUMSÍN 9.906 572.780 154 5
213   99594 Gubiš Josef PC Kolová 10.985 569.224 224 5
214   27080 Čihák Josef PCP Lipník 6.547 561.072 257 3
215   29061 Vavrovič Petr st. PC Sokol Lipník 7.907 558.627 178 4
216 Z 11050 Gorroňo López Blanka CdP Loděnice 7.500 545.061 218 4
217 Z 18131 Marečková Yvonne Orel Řečkovice 13.283 540.755 59 10
218   96209 Bartoš Martin 1. KPK Vrchlabí 8.438 535.026 144 3
219   99600 Šplíchal Miroslav PC Kolová 11.156 532.817 142 4
220 Z 18070 Koudelková Magdaléna PK Polouvsí 11.939 532.019 75 10
221   24309 Habásko Michal HAVAJ CB 10.000 530.504 172 3
222 Z 10129 Rylichová Jarmila SLOPE Brno 8.735 528.252 181 6
223 Z 28038 Hokešová Marie PC Kolová 11.125 526.859 199 6
224   24236 Kubeš Jindřich PC Kolová 11.125 526.859 199 6
225   18055 Dostál Pavel Petank Club Praha 11.750 524.821 69 8
226   11031 Šipr Jiří 1. Starobrněnský PK 6.438 524.320 260 5
227   10082 Krassa Roman PC Egrensis 11.032 522.655 200 5
228   18046 Fleischer Axel PC Egrensis 10.329 513.946 176 6
229   15086 Kunert Vladimír PCP Lipník 11.627 513.248 47 9
230   99539 Lapihuska Milan ml. SK Sahara Vědomice 7.407 511.062 213 4
231   99540 Lapihuska Robert SK Sahara Vědomice 7.407 511.062 213 4
232   18136 Hanák Pavel Orel Řečkovice 12.517 506.933 20 8
233   18064 Rusek Luboš PK Polouvsí 11.814 497.242 90 7
234   18071 Koudelka Josef PK Polouvsí 11.814 492.447 75 9
235 Z 96059 Hančová Alice 1. KPK Vrchlabí 5.422 487.526 222 2
236 Z 21760 Dvořáková Jarmila PC AUSTERLITZ 1805 15.063 483.117 0 7
237 Z 17022 Karásková Soňa FENYX Adamov 10.564 475.742 90 8
238 Z 16124 Malá Zuzana SKP Kulová osma 3.986 468.932 266 4
239   24342 Janík Miroslav PPA POZORKA 6.063 463.200 216 3
240   16053 Staněk Petr Orel Řečkovice 9.344 462.981 90 6
241 Z 15020 Homolková-Pavlasová Nikola PK Sezemice 11.938 455.990 65 7
242   12068 Faust Petr PCFT Sokoleč 9.750 455.321 56 5
243   99528 Bayer Miroslav PC AUSTERLITZ 1805 14.376 455.306 0 7
244 Z 16027 Tomášková Alena PC AUSTERLITZ 1805 14.376 455.306 0 7
245   24281 Škopek Martin PC Sokol Velim 9.063 452.296 166 4
246   24271 Rolínek Michal HRODE KRUMSÍN 6.781 448.682 148 2
247   96005 Bukovčík Jan PAK Albrechtice 12.938 443.426 0 7
248   97240 Petura Jaroslav 1. Starobrněnský PK 6.063 440.844 162 3
249   15087 Doubrava Antonín PCP Lipník 6.704 430.710 132 6
250 Z 17081 Šupolíková Jiřina PCP Lipník 6.704 430.710 132 6
251   19032 Jurč Pavel PC Egrensis 8.845 430.058 155 8
252   16142 Fajmon František PAK Albrechtice 10.157 426.953 61 6
253   16144 Zikmunda Vojtěch PC Mimo Done 9.346 424.127 25 8
254   18141 Horák Libor BePeC 2016 8.751 423.191 90 5
255   16020 Handl Zdeněk FENYX Adamov 11.250 419.572 0 6
256   28030 Michovský Jiří PPA POZORKA 9.188 413.244 80 4
257   14055 Stejskal Petr JAPKO 9.517 411.894 47 7
258 Z 17091 Děcká Klára PAK Albrechtice 8.876 411.114 77 5
259   24277 Jeřala Pavel PC Sokol Velim 8.094 406.659 166 3
260 Z 18142 Horáková Iva BePeC 2016 8.001 396.987 90 4
261   13062 Faust Antonín PCFT Sokoleč 8.500 395.595 56 4
262 Z 18053 Němečková Radomíra SKP Hranice VI-Valšovice 8.876 388.742 84 6
263   96115 Karbulka Jan ČPK Poděbrady 6.563 380.454 136 2
264   16125 Nývlt Adam 1. KPK Vrchlabí 5.532 378.392 136 4
265 Z 19006 Koňasová Hana SK Pétanque Řepy 7.814 376.765 58 11
266   18005 Procházka Josef SK Pétanque Řepy 7.657 376.675 49 8
267   23054 Mašek Pavel 1. KPK Vrchlabí 8.250 374.997 0 2
268   10051 Charvát Jan P.C.B.D. 6.000 374.470 123 2
269   11058 Hendrych Jan PEK Stolín 5.313 370.038 171 3
270 Z 10046 Poláchová Anna PAK Albrechtice 7.563 369.717 77 4
271   17001 Přikryl Karel SK Sahara Vědomice 5.000 367.518 122 3
272   11045 Krtička Jiří 1. Starobrněnský PK 8.220 367.470 45 6
273   18074 Lukeš Jakub 1. KPK Vrchlabí 6.313 363.713 91 4
274   21754 Valenz Jan PK Osika Plzeň 3.531 362.576 187 2
275   22017 Ferlay Frank Carreau Brno 3.750 362.091 175 1
276 Z 18039 Javůrková Hana PCFT Sokoleč 8.845 359.839 0 5
277 Z 18047 Fleischer Sandra PC Egrensis 6.016 359.596 176 4
278 J 11005 Polách Antonín PAK Albrechtice 7.814 356.630 60 5
279   19037 Fischer Zbyněk PC Sokol PP Hr. Králové 8.376 355.490 25 5
280   19038 Soukup Petr PC Sokol PP Hr. Králové 8.376 355.490 25 5
281   15051 Hudos Oldřich KLIP Litovel 9.313 352.209 21 5
282   96162 Glaser Vladimír C.T.P. Club Ořech 8.188 351.770 0 4
283 Z 96163 Glaserová Dana C.T.P. Club Ořech 8.188 351.770 0 4
284 Z 17035 Konšelová Lenka HAPEK 7.563 349.390 65 7
285   19027 Jelínek Martin Petank Club Praha 6.563 349.212 54 5
286 Z 28034 Kejíková Tereska FENYX Adamov 6.750 348.670 90 4
287   12002 Charvát Jiří ml. HRODE KRUMSÍN 4.375 347.854 143 2
288 Z 12035 Horálková Ivana SKP Kulová osma 6.845 344.774 68 10
289   10034 Fukal Milan JAPKO 8.219 344.225 47 4
290 Z 19052 Lazarová Blanka BePeC 2016 8.877 343.176 0 6
291 Z 98480 Petříková Jana PC Sokol Lipník 5.626 338.002 108 4
292 Z 18077 Medunová Iva CHRUPEK Chrudim 5.877 335.965 79 5
293   17059 Kula Tomáš CP VARY 6.876 335.630 68 5
294   19040 Olbort Tomáš Orel Řečkovice 9.688 334.436 43 4
295 Z 20714 Chludilová Marie PC Sokol Lipník 7.391 334.321 0 5
296 Z 13072 Kovářová Lucie Bowle 09 Klatovy 2.594 329.064 208 2
297 Z 28037 Dvořáková Tatiana CP VARY 6.939 325.040 68 6
298   16033 Buchta Jan PEPEK 12.625 322.653 0 4
299 Z 18068 Gráfiková Marcela PK Polouvsí 6.627 321.657 76 6
300 Z 19029 Kudláčková Vlasta SLOPE Brno 5.938 319.792 90 4
301   12033 Borovička Oldřich SKP Kulová osma 4.813 319.706 101 3
302 Z 12030 Borovičková Eliška SKP Kulová osma 4.751 314.621 101 4
303 Z 18080 Bartošová Helena CHRUPEK Chrudim 8.376 314.565 0 5
304 Z 18048 Voříšková Irena Kulový blesk Olomouc 5.157 313.455 87 4
305   98379 Puhr Jaromír PAK Albrechtice 6.563 313.188 63 4
306 Z 14026 Kloudová Renata CP VARY 5.813 309.010 68 5
307 Z 11013 Suková Eva SKP Hranice VI-Valšovice 6.876 306.612 52 7
308   29042 Polách Libor PAK Albrechtice 6.065 303.284 60 6
309   16146 Zajdák Milan Orel Řečkovice 5.125 301.642 83 2
310   29023 Suk Miroslav SKP Hranice VI-Valšovice 6.656 300.744 52 7
311 Z 17038 Šamšulová Jana KLIP Litovel 7.690 299.439 0 8
312 Z 16079 Kolaříková Josefína UBU Únětice 4.095 298.873 128 6
313   16018 Csibrei Jan SOKOL Staříč 6.970 298.637 65 4
314   19026 Rendjambe Amos Petank Club Praha 8.063 295.560 0 4
315   15021 Nacu Romain PK Sezemice 7.750 295.059 65 6
316   16065 Hykl Ondřej Spolek Park Grébovka 4.422 292.704 78 2
317   16058 Nepomucký Jaroslav Spolek Park Grébovka 4.422 292.704 78 2
318 Z 15031 Fárová Helena SKP Kulová osma 5.375 289.760 68 8
319   15052 Macek Petr KLIP Litovel 8.375 288.919 0 4
320 Z 96043 Bílková Blanka 1. KPK Vrchlabí 2.376 287.822 178 2
321   20504 Bytešník Roman Carreau Brno 6.750 286.311 0 3
322   99527 Bayer Milan PC AUSTERLITZ 1805 8.000 284.937 0 3
323   96205 Švimberský Jan 1. KPK Vrchlabí 6.625 282.312 0 2
324   26060 Mikel Jan SLOPE Brno 4.375 279.525 90 3
325 Z 17098 Hašková Erika P.C.B.D. 6.000 278.948 90 3
326   10008 Gavlas Ivo PC Sokol PP Hr. Králové 8.188 275.211 0 7
327   96024 Stoklásek Petr FŇÁKY BRNO 4.813 274.096 75 4
328 J 19031 Říha Filip PC Egrensis 6.408 270.555 58 7
329   18098 Strouhal Pavel 1. Starobrněnský PK 7.438 269.186 0 4
330 Z 18028 Rybářová Valerija SK Pétanque Řepy 4.704 269.065 74 5
331   18052 Šugar Zdeněk SKP Hranice VI-Valšovice 5.376 268.633 84 5
332 JZ 17067 Dudašková Michaela PK Sokol Medlánky 10.001 266.596 0 5
333   28050 Beránek Miroslav PC Kolová 10.000 265.399 0 4
334 Z 98458 Muzikantová Naděžda PC Sokol Lipník 5.813 259.442 0 3
335 Z 98373 Hodboďová Romana POP Praha 6.625 259.211 0 2
336   23048 Brož Oldřich st. PK 1293 Vojnův Městec 7.750 256.806 44 4
337 Z 26025 Krůlová Jaroslava PAK Albrechtice 5.094 255.197 63 4
338   15028 Čížek Michal Petank Club Praha 6.594 255.164 0 4
339   18067 Vrzal Radomír PK Polouvsí 8.563 255.103 0 3
340   19064 Hodboď Michal PK Sokol Medlánky 6.907 251.761 0 5
341 Z 17039 Drmolová Petra HRODE KRUMSÍN 7.219 250.612 33 3
342   25046 Ježek Jiří PEK Stolín 4.438 249.403 88 3
343   15032 Fára Jindřich SKP Kulová osma 4.469 247.612 68 7
344   18084 Fila Pavel CHRUPEK Chrudim 7.813 246.274 33 5
345   12064 Svoboda Jan PCFT Sokoleč 5.063 244.199 56 3
346   98465 Hájek Martin st. PEK Stolín 7.625 239.427 0 3
347   11051 Stloukal Jan PEPEK 4.500 238.943 44 2
348 Z 21805 Reinbergrová Václava PCP Lipník 4.454 232.076 31 5
349   24275 Černý Vojtěch PC Sokol Velim 7.125 232.030 36 5
350 Z 25079 Přikrylová Regina SLOPE Brno 5.328 226.217 19 4
351 Z 16072 Gazdíková Jiřina SK Pétanque Řepy 4.313 222.065 42 5
352 J 19043 Kúřil Josef 1. KPK Vrchlabí 6.000 220.854 0 1
353   21759 Kohoutek Zdeněk PC AUSTERLITZ 1805 6.126 220.824 0 4
354   19067 Petrželka Josef 1. Starobrněnský PK 7.031 220.455 0 4
355 Z 15007 Rozsypalová Jana Kulový blesk Olomouc 5.750 220.410 0 2
356   29027 Iwanuszek Boleslav PAK Albrechtice 5.063 218.828 32 4
357   25016 Přibyl Miroslav PK Osika Plzeň 2.500 218.750 105 1
358 Z 19062 Španerová Zdeňka Sokol Kostomlaty 5.000 216.202 97 4
359   10085 Kuchler Josef PC Egrensis 8.969 213.945 0 3
360   19060 Brázda Vladimír 1. KPK Vrchlabí 1.563 212.194 136 1
361   11010 Fereš Jiří PK 1293 Vojnův Městec 1.563 212.194 136 1
362   96108 Hanč Jaroslav 1. KPK Vrchlabí 1.563 212.194 136 1
363 Z 27063 Mrlinová Jana FENYX Adamov 7.969 210.686 0 5
364   18113 Havlín Adam PC Mimo Done 3.126 210.254 64 3
365   22982 Hrbáček Ivan SLOPE Brno 3.063 209.359 75 2
366 Z 24330 Moosová Šárka Carreau Brno 5.813 208.994 0 2
367   96216 Leiský Leander C.T.P. Club Ořech 4.438 208.293 0 3
368   26029 Bury Radim TOP - ORLOVÁ 5.813 207.659 0 2
369   22979 Kratochvíl Slavomír PC Kolová 2.688 207.630 93 2
370 Z 15050 Krystková Alena KLIP Litovel 5.079 207.007 15 6
371   18099 Merta Lukáš 1. Starobrněnský PK 5.563 203.677 0 3
372   10076 Boček Jaroslav PC Egrensis 6.188 200.015 27 5
373   10079 Hošek Vladislav PC Egrensis 6.188 200.015 27 5
374   15074 Pechr Martin PC Egrensis 4.282 198.062 58 4
375   16056 Gardáš Oldřich Orel Řečkovice 3.250 195.365 83 2
376 Z 19023 Blieková Alena SENIOR TÝM Praha 1 4.752 194.772 0 6
377   18010 Gruber Petr SK Pétanque Řepy 4.797 193.776 21 5
378 Z 18021 Čapková Věra SK Pétanque Řepy 3.782 192.252 40 5
379 Z 18014 Klazarová Vlasta SK Pétanque Řepy 3.626 191.005 33 5
380   11060 Kalvoda Vladislav SLOPE Brno 2.438 190.782 83 2
381   97272 Žižka Jaroslav 1. KPK Vrchlabí 3.782 187.945 25 3
382   19053 Spilka Jan CHRUPEK Chrudim 5.094 186.136 0 4
383 Z 16024 Hůrková Jindra Bowle 09 Klatovy 3.532 185.716 55 3
384   13011 Navrátil Petr HAPEK 4.094 183.510 25 5
385   21934 Hudik Jan P.C.B.D. 7.500 182.882 0 2
386   19066 Colin Cyril FRAPECO 3.813 181.651 0 2
387   13055 Brevčinský Tomáš TOP - ORLOVÁ 5.500 180.159 0 3
388   15083 Dřevojan Milan 1. Starobrněnský PK 5.031 180.039 0 4
389   16145 Smitek Josef PC Egrensis 4.000 179.454 57 4
390   20724 Rytíř Karel PC Kolová 3.063 179.406 60 3
391   27086 Rytíř Jaroslav PC Kolová 3.063 179.406 60 3
392 Z 23055 Husáková Petra FRAPECO 5.439 178.990 0 5
393   10093 Syrovátka Zbyněk PC Egrensis 5.063 176.658 27 5
394   14057 Jablonský Lukáš PEK Stolín 3.688 175.185 0 2
395 J 19044 Čejpa Marek 1. KPK Vrchlabí 4.375 175.139 0 2
396   19015 Lukaševič Jan PC Mimo Done 2.329 173.648 64 4
397   10031 Velek Jiří PK Mariánské Lázně 2.688 172.918 76 2
398   10021 Hanzlík Zdeněk PK Mariánské Lázně 2.813 172.841 76 2
399   10033 Velek Ladislav PK Mariánské Lázně 2.813 172.841 76 2
400 J 17061 Botek Jan PK Sokol Medlánky 5.562 171.608 0 4
401 J 14001 Ježek Jan PEK Stolín 3.938 170.779 40 3
402 Z 14028 Hercoková Milena Sokol Kostomlaty 3.610 170.072 31 4
403 JZ 18043 Rousková Nina PEK Stolín 6.500 167.542 0 3
404 JZ 16133 Strouhalová Terezie 1. Starobrněnský PK 4.500 166.404 0 2
405   28027 Volenec František PPA POZORKA 1.875 165.313 80 1
406   14098 Skala Petr PC Sokol Velim 4.719 165.101 36 4
407   13066 Ondruška Pavel SKP Hranice VI-Valšovice 4.625 163.048 0 4
408 Z 18122 Macháčková Věra CHRUPEK Chrudim 4.282 162.728 0 3
409   10144 Ježíšek Jan SKP Hranice VI-Valšovice 2.906 162.620 52 4
410   96045 Ježek Jiří st. PEK Stolín 5.344 161.813 0 3
411   10175 Zdobinský Michal PC Sokol Lipník 3.438 161.674 0 2
412   16023 Hrotík Igor SLOPE Brno 3.907 161.422 0 3
413 Z 96213 Vokrouhlíková Věra POP Praha 1.000 157.055 111 1
414   20554 Ptáček Luboš HRODE KRUMSÍN 5.063 156.503 0 5
415   15082 Hůrek Václav 1. Starobrněnský PK 4.031 155.038 0 4
416   19013 Kmoch Miroslav PCP Lipník 2.579 154.187 31 4
417   99559 Hrbáček Jan P.C.B.D. 1.750 153.941 75 1
418 J 19034 Valošek Hugo PK Polouvsí 4.907 153.771 0 4
419   18003 Plachý Pavel PC Mimo Done 4.656 151.497 0 3
420   15093 Novotný Vladimír PC Sokol Lipník 3.297 151.114 0 4
421 JZ 17040 Charvátová Šárka 1. Starobrněnský PK 4.000 147.447 0 2
422 JZ 16132 Strouhalová Adéla 1. Starobrněnský PK 4.000 147.447 0 2
423 J 20528 Duška Miloš PC Mimo Done 3.438 146.260 0 2
424   24311 Habásko Petr HAVAJ CB 5.000 145.785 0 1
425   18057 Zábojník Jan SK Sahara Vědomice 3.000 145.500 0 1
426   11038 Kapeš Roman 1. KPK Vrchlabí 1.219 144.777 88 2
427   17029 Krause Vlastimil PC Sokol Velim 4.002 144.558 0 6
428 Z 20701 Režová Šárka Carreau Brno 4.625 144.243 0 2
429   16001 Moucha Luboš PCP Lipník 3.563 143.887 0 3
430   22990 Svoboda Jaromír PC AUSTERLITZ 1805 3.751 141.316 0 3
431   29052 Paták Jan CdP Loděnice 3.250 136.387 30 2
432 Z 18104 Víchová Zuzana CdP Loděnice 3.250 136.387 30 2
433   20532 Křížek Evžen SK Pétanque Řepy 3.907 135.781 0 4
434 Z 20534 Váňová Věra SK Pétanque Řepy 3.907 135.781 0 4
435   20514 Hess Markus PC Egrensis 3.719 134.967 0 2
436   13046 Salač Miloslav PC Sokol Lipník 3.094 133.468 0 3
437   11048 Nagy Radim CdP Loděnice 3.719 131.633 0 3
438   28036 Zoubek Jindřich CP VARY 3.938 130.533 15 5
439 JZ 19078 Štolová Jana CHRUPEK Chrudim 3.407 128.793 0 3
440   99505 Chalupa Jiří PC Sokol Lipník 2.813 128.254 0 3
441 Z 20516 Bukalová Václava SENIOR TÝM Praha 1 3.001 127.305 0 3
442 Z 24320 Vančurová Romana PC Kolová 2.188 127.059 40 3
443   97242 Rychtář Karel 1. Starobrněnský PK 3.126 126.724 0 3
444 J 20559 Tieku Tony PK Sokol Medlánky 3.688 126.463 0 2
445   16048 Chocholouš Ondřej PK Sezemice 0.922 122.954 78 1
446 Z 15056 Shonová Eliška 1. KPK Vrchlabí 0.922 122.954 78 1
447   22980 Kyzivát Petr PC Kolová 2.063 122.791 40 2
448   26022 Gratcl Martin SKP Hranice VI-Valšovice 3.875 122.050 0 2
449   11040 Shon Šimon 1. KPK Vrchlabí 2.032 121.607 25 2
450   26009 Bím Luboš 1. KPK Vrchlabí 2.500 121.360 0 2
451   14103 Kalianko Josef PCFT Sokoleč 3.563 119.949 0 2
452 J 17033 Kobr Štěpán 1. KPK Vrchlabí 3.250 119.629 0 1
453 Z 17095 Vedralová Alena 1. KPK Vrchlabí 3.156 119.227 0 3
454   20506 Potužák Zdeněk KLIP Litovel 4.000 118.984 0 1
455 Z 16090 Řezníková Marie SK Pétanque Řepy 1.813 118.566 49 2
456   14021 Grepl Zbyněk KLIP Litovel 3.219 118.000 0 3
457 Z 15013 Krupicová Gabriela Carreau Brno 2.938 117.640 0 2
458   15049 Pavlů Ladislav KLIP Litovel 2.704 117.033 15 4
459 J 19011 Menšík Kryštov PEK Stolín 4.125 115.816 0 2
460 Z 12031 Koudelková Ema SKP Kulová osma 2.844 112.215 0 4
461   24319 Jarůšek Miroslav PC Kolová 1.625 109.117 40 2
462 Z 16139 Visingerová Dana PCP Lipník 1.126 109.021 54 2
463   20542 Holenda Milan PO Chotěboř 3.281 108.939 0 3
464   20539 Schinzel Josef PO Chotěboř 3.281 108.939 0 3
465   27072 Kousal Radim PKK Třebíč 3.938 108.653 0 2
466   19010 Marek Martin PEK Stolín 3.875 107.101 0 3
467   15078 Vérosta David HP Třebíč 4.188 107.000 0 3
468 Z 20533 Josífková Eva SK Pétanque Řepy 2.937 106.965 0 3
469   24240 Hodboď Pavel Carreau Brno 2.625 105.467 0 2
470   13049 Holický Jaroslav 1. Starobrněnský PK 3.000 104.814 0 1
471 Z 18011 Gruberová Jiřina SK Pétanque Řepy 2.219 104.047 21 2
472   14033 Bořánek Miloslav Bowle 09 Klatovy 1.313 103.719 44 1
473   96089 Hnilica Pavel P.C.B.D. 3.500 102.050 0 1
474   96095 Stejskal František P.C.B.D. 3.500 102.050 0 1
475 Z 98312 Konečná Mariana Kulový blesk Olomouc 2.844 101.923 0 2
476   98311 Konečný Pavel Kulový blesk Olomouc 2.844 101.923 0 2
477 J 16004 Šimara Matěj PAK Albrechtice 3.250 101.717 0 2
478   17028 Horčica Vojtěch SLOPE Brno 2.625 101.622 0 3
479   28010 Trýzna Petr 1. KPK Vrchlabí 2.125 100.009 0 1
480   96200 Vlk Pavel POP Praha 4.000 99.952 0 1
481   98457 Muzikant Jaroslav PC Sokol Lipník 2.188 98.810 0 3
482 Z 27051 Srnská Jana 1. KPK Vrchlabí 3.125 97.548 0 4
483 Z 17034 Kobrová Petra 1. KPK Vrchlabí 2.625 96.624 0 1
484 JZ 18097 Mašková Markéta 1. KPK Vrchlabí 2.625 96.624 0 1
485 Z 96025 Stoklásková Renata FŇÁKY BRNO 3.469 95.696 0 3
486   14061 Schneider Milan SKP Kulová osma 1.907 95.518 25 3
487   19079 Štol Jaroslav CHRUPEK Chrudim 2.501 95.435 0 3
488   21798 Kotas Martin TOP - ORLOVÁ 2.750 94.875 0 1
489   27073 Matoušek Jiří PKK Třebíč 3.250 94.760 0 1
490 Z 16028 Braunová Ivana PC AUSTERLITZ 1805 2.626 93.815 0 2
491   19074 Schejbal Petr CHRUPEK Chrudim 2.625 91.474 0 2
492 Z 20536 Sedláčková Hedvika PKT Velký Šanc 3.625 91.152 0 2
493   13045 Chaloupek Miroslav PC Sokol Lipník 1.938 90.899 0 2
494 J 19076 Štol Jakub CHRUPEK Chrudim 2.282 87.894 0 3
495   26020 Jakeš Martin SKP Hranice VI-Valšovice 2.625 87.877 0 1
496   12003 König Drahomír SOKOL Staříč 2.875 87.788 0 1
497 Z 17037 Vilímová Hana SOKOL Staříč 2.875 87.788 0 1
498 Z 28029 Michovská Jana PPA POZORKA 2.375 87.448 0 1
499 Z 19069 Poláková Věra CP VARY 2.469 87.087 15 3
500 Z 23072 Plucarová Lenka PC Kolová 2.688 86.235 0 2
501 Z 17094 Smitková Alice PC Egrensis 0.625 85.784 57 1
502   18102 Vedral Jan 1. KPK Vrchlabí 1.813 85.302 0 1
503 JZ 19075 Štolová Jasmína CHRUPEK Chrudim 2.188 84.885 0 3
504   19068 Maglia Pavel CP VARY 2.282 84.392 15 4
505   15079 Pejsar Michal HP Třebíč 3.250 83.574 0 2
506 Z 16083 Pastorková Eva SK Pétanque Řepy 1.734 83.310 0 2
507   10022 Chval Jiří PK Mariánské Lázně 1.875 82.949 23 2
508 JZ 19070 Dočyncová Denisa CHRUPEK Chrudim 2.157 82.897 0 3
509   21777 Husák Vladimír Carreau Brno 2.000 82.500 0 1
510 J 17082 Bayer Šimon SLOPE Brno 1.578 79.719 19 2
511 J 16003 Mrowiec Daniel PAK Albrechtice 2.376 79.687 0 3
512   19014 Plachá Lucie PC Mimo Done 2.750 77.509 0 1
513   98425 Bílek Rudolf PCP Lipník 1.875 77.183 0 1
514 Z 16121 Pražáková Alena PCP Lipník 1.938 76.995 0 2
515 Z 13063 Vajová Eva 1. KPK Vrchlabí 1.625 76.477 0 1
516 Z 20562 Krejčířová Magda PK Sokol Medlánky 2.376 76.008 0 2
517   20511 Malina František PC Sokol PP Hr. Králové 2.281 71.855 0 2
518 JZ 19003 Šilarová Vendula Sokol Kostomlaty 1.500 71.672 0 1
519 J 20502 Michalička Jan 1. KPK Vrchlabí 1.938 71.317 0 1
520 J 19071 Dočynec Matěj CHRUPEK Chrudim 1.781 71.103 0 2
521   20513 Hochmann Lukáš PC Sokol PP Hr. Králové 2.250 70.393 0 2
522 Z 15075 Švecová Ludmila 1. KPK Vrchlabí 2.532 68.643 0 4
523   10026 Novotný Miroslav PK Mariánské Lázně 1.000 68.500 23 1
524   10029 Pipta Jan PK Mariánské Lázně 1.000 68.500 23 1
525   17016 Kučera Martin TOP - ORLOVÁ 1.782 68.316 0 2
526 Z 17015 Kučerová Jana TOP - ORLOVÁ 1.782 68.316 0 2
527 J 17021 Marek Kryštof PEK Stolín 1.625 67.505 0 2
528   19030 Krojidlo Karel PCFT Sokoleč 1.844 67.157 0 2
529   29054 Tyrol Pavel CdP Loděnice 0.750 65.924 30 1
530   16049 Beránek st. Josef PK Sezemice 1.625 65.715 0 1
531   21776 Krupica Zbyněk Carreau Brno 1.688 64.861 0 1
532   20509 Řeřucha Kamil FENYX Adamov 1.688 64.861 0 1
533   18069 Gráfik Jiří PK Polouvsí 2.500 64.475 0 1
534 Z 20557 Křešťáková Jana Petank Club Praha 1.907 63.702 0 2
535   15026 Čermák Jiří CdP Loděnice 2.250 63.416 0 1
536 J 18107 Bejšovec Michal PK Sokol Medlánky 1.500 63.335 0 1
537   23034 Malivánek Karel PK 1293 Vojnův Městec 2.500 62.470 0 1
538 Z 20545 Pokorná Eliška PO Chotěboř 1.531 61.572 0 2
539   99551 Tymeš Jiří PC Sokol Lipník 1.313 61.455 0 2
540   19046 Palička Dominik SKP Hranice VI-Valšovice 1.781 60.910 0 2
541   98422 Hejl Pavel st. P.C.B.D. 2.656 59.550 0 2
542   20569 Šternberg Vít SPORT Kolín 1.813 59.169 0 1
543   13047 Šimíček Ladislav SOKOL Staříč 1.938 59.028 0 2
544 JZ 19058 Šternbergová Nikola SPORT Kolín 1.250 58.864 0 2
545   12069 Kuchař Michal JAPKO 1.250 58.829 0 1
546   13056 Mališ David TOP - ORLOVÁ 2.000 58.314 0 1
547   15080 Šponer Kamil HP Třebíč 2.000 58.314 0 1
548 Z 11014 Ježíšková Božena SKP Hranice VI-Valšovice 1.876 58.090 0 3
549   96109 Hradský Vladimír FŇÁKY BRNO 2.750 55.572 0 1
550   16064 Hykl Luboš Spolek Park Grébovka 0.594 53.954 25 1
551   16060 Kremlík Miroslav Spolek Park Grébovka 0.594 53.954 25 1
552 Z 18079 Valentová Iveta CHRUPEK Chrudim 1.250 53.921 0 1
553 J 19012 Menšík Štěpán PEK Stolín 2.094 53.056 0 2
554 J 17030 Vencl Aleš ml. 1. KPK Vrchlabí 1.438 52.913 0 1
555 Z 14010 Bayer Kamarádová Marie P.C.B.D. 2.031 52.226 0 2
556   20512 Felger Jan PC Sokol PP Hr. Králové 1.625 51.802 0 1
557 Z 96042 Tauchmanová Jana 1. KPK Vrchlabí 1.656 51.666 0 2
558   15084 Semotam Jan 1. Starobrněnský PK 1.437 51.361 0 2
559 Z 19055 Podroužková Ingrid PC Sokol Lipník 1.094 51.244 0 2
560 Z 19054 Tymešová Jitka PC Sokol Lipník 1.094 51.244 0 2
561 Z 18135 Štverková Renata 1. KPK Vrchlabí 1.250 51.139 0 2
562   19041 Mašek Milan 1. KPK Vrchlabí 1.375 50.612 0 1
563 Z 28009 Řezníčková Radomíra 1. KPK Vrchlabí 1.219 49.988 0 2
564   98432 Pažout Pavel PCP Lipník 1.563 49.809 0 1
565   10027 Pešťák Miroslav PK Mariánské Lázně 3.000 49.539 0 1
566   10032 Velek Jiří PK Mariánské Lázně 3.000 49.539 0 1
567 JZ 20505 Zdobinská Karolína PC Sokol Lipník 1.157 49.502 0 2
568   16110 Müller Jan PC Mimo Done 1.031 49.274 0 1
569 Z 98352 Švimberská Blanka 1. KPK Vrchlabí 1.188 48.838 0 2
570 J 19073 Schejbal Lukáš CHRUPEK Chrudim 1.219 48.807 0 2
571 Z 19072 Schejbalová Alena CHRUPEK Chrudim 1.219 48.807 0 2
572 Z 25087 Kalábová Jarmila SLOPE Brno 1.219 48.251 0 2
573 J 19056 Vaněk Adam Sokol Kostomlaty 0.984 47.034 0 1
574   15027 Hanuš Jaroslav SKP Kulová osma 0.969 46.984 0 1
575   14025 Rovný Jiří SKP Kulová osma 0.969 46.984 0 1
576   13083 Janoš Jiří FRAPECO 0.938 45.857 0 1
577   96022 Orság Oskar St. FŇÁKY BRNO 0.938 44.122 0 1
578 Z 96021 Orságová Alexandra FŇÁKY BRNO 0.938 44.122 0 1
579   96102 Vejrek Pavel PEK Stolín 2.500 43.995 0 1
580   18095 Hanuš Zdeněk SPORT Kolín 1.187 43.799 0 2
581   24207 Chovan Pavel P.C.B.D. 1.250 43.626 0 2
582   13028 Hobža Vladimír Club Rodamiento 0.906 43.621 0 1
583   15073 Malý Josef UBU Únětice 0.906 43.621 0 1
584   19005 Žídek Ivo SOKOL Staříč 1.500 43.524 0 1
585 J 16128 Merta Jáchym 1. Starobrněnský PK 1.000 42.633 0 1
586 JZ 16129 Mertová Anežka 1. Starobrněnský PK 1.000 42.633 0 1
587 Z 20535 Linková Eva SK Pétanque Řepy 1.251 42.010 0 2
588 Z 99500 Hašková Vlastimila SLOPE Brno 1.000 41.250 0 1
589   13054 Hildenbrand Benjamin Kulový blesk Olomouc 1.063 40.838 0 1
590   99591 Imlauf Jan PC Kolová 1.250 40.806 0 1
591   99596 Tišer Milan PC Kolová 1.250 40.806 0 1
592 Z 16019 Kohutová Jana SOKOL Staříč 1.313 39.727 0 1
593 J 18042 Rousek Simon PEK Stolín 2.250 39.596 0 1
594 Z 19022 Bednářová Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1 0.876 38.903 0 2
595   24321 Jakubek Petr Carreau Brno 1.000 38.436 0 1
596   96100 Dohnal Karel POP Praha 1.875 37.890 0 1
597 Z 98476 Hejlová Irena P.C.B.D. 1.875 37.890 0 1
598   22012 Škopek Martin FRAPECO 1.188 37.855 0 1
599   18063 Louda Vladimír PC Sokol Lipník 0.813 37.788 0 1
600   25033 Konopásek Zdeněk POP Praha 1.500 37.482 0 1
601   27025 Konopásek Jakub PK 1293 Vojnův Městec 1.500 37.482 0 1
602 Z 21756 Tintěrová Kateřina VARAN 1.125 36.726 0 1
603   20563 Bučinský Josef PKT Velký Šanc 1.438 36.203 0 2
604 Z 12058 Malinská Ivana 1. KPK Vrchlabí 1.125 35.863 0 1
605 Z 96041 Schliegsbirová Zdenka 1. KPK Vrchlabí 1.125 35.863 0 1
606   96046 Ježek Vladislav st. PEK Stolín 2.000 35.196 0 1
607   96052 Vejrek Vladimír PEK Stolín 2.000 35.196 0 1
608 Z 19077 Štolová Jana CHRUPEK Chrudim 1.000 34.381 0 2
609   10094 Šatra František PC Egrensis 1.750 34.288 0 2
610   20549 Cimala Jakub PK Sokol Medlánky 1.344 33.414 0 2
611 J 19065 Hodboď Lukáš PK Sokol Medlánky 0.781 33.307 0 1
612 Z 19009 Almaghrebi Alice PK Sezemice 0.984 33.126 0 1
613   10069 Fučík Martin PKK Třebíč 1.344 33.027 0 2
614 J 18106 Geisler Dan PEK Stolín 1.875 32.996 0 1
615 Z 18045 Míčková Adriana TOP - ORLOVÁ 0.844 32.430 0 1
616 Z 18044 Jaworková Monika TOP - ORLOVÁ 0.938 32.344 0 1
617 Z 15022 Nacu Klára PK Sezemice 1.000 30.995 0 1
618   19008 Pavlas Lukáš PK Sezemice 0.906 30.497 0 1
619 Z 20501 Kholová Zdeňka 1. KPK Vrchlabí 0.813 29.907 0 1
620   17047 Proseč Václav SENIOR TÝM Praha 1 0.875 27.893 0 1
621   29037 Moos Dušan Carreau Brno 0.656 27.070 0 1
622 Z 20531 Cibulková Jana SK Pétanque Řepy 0.813 25.901 0 1
623 Z 18143 Straková Helena BePeC 2016 0.625 25.781 0 1
624 Z 26001 Slavíčková Šárka Carreau Brno 1.000 24.988 0 1
625   16122 Malý Tomáš PC Sokol Velim 0.781 24.905 0 1
626   17078 Kubánek Michal PC Mimo Done 0.516 24.637 0 1
627   21808 Bayer Tomáš PC AUSTERLITZ 1805 0.594 24.492 0 1
628 Z 96181 Březinová Ivana HP Třebíč 0.906 24.186 0 2
629   20626 Krajíček David FŇÁKY BRNO 0.906 24.186 0 2
630 Z 18125 Dušková Alžběta PC Mimo Done 0.500 23.891 0 1
631 Z 28008 Bímová Alena 1. KPK Vrchlabí 0.500 23.532 0 1
632   10136 Bartejs Lukáš PKK Třebíč 0.938 23.426 0 1
633   15012 Benčík Pavel PC Egrensis 0.688 21.929 0 1
634   11019 Gruber Josef FENYX Adamov 0.469 19.336 0 1
635   25042 Dvořák Jaroslav HP Třebíč 0.656 19.134 0 1
636   96196 Fabík Arnošt HP Třebíč 0.656 19.134 0 1
637 JZ 17076 Horčicová Tereza SLOPE Brno 0.656 19.134 0 1
638   18040 Kára Petr PCFT Sokoleč 0.656 19.134 0 1
639   27071 Matoušek Jakub PKK Třebíč 0.656 19.134 0 1
640   15081 Slaný Lukáš 1. Starobrněnský PK 0.656 19.134 0 1
641 Z 14100 Vedralová Kateřina CdP Loděnice 0.656 19.134 0 1
642   18087 Musil Josef SPORT Kolín 0.406 18.894 0 1
643   20541 Šupol Miloslav PO Chotěboř 0.344 16.672 0 1
644   25035 Machovec Libor PK 1293 Vojnův Městec 0.625 15.618 0 1
645 JZ 20515 Hess Larissa PC Egrensis 0.469 15.302 0 1
646 Z 20551 Dudašková Blanka PK Sokol Medlánky 0.688 13.893 0 1
647   99529 Dvořák Josef PC AUSTERLITZ 1805 0.688 13.893 0 1
648   25085 Holec Libor PC AUSTERLITZ 1805 0.688 13.893 0 1
649 Z 10092 Stephan Ingrid PC Egrensis 0.875 12.576 0 1
650   16046 Weinberger Wilhelm PC Egrensis 0.875 12.576 0 1
651 Z 16039 Jonášová Jitka SENIOR TÝM Praha 1 0.250 12.125 0 1
652 Z 15018 Končeková Zdena SK Sahara Vědomice 0.375 11.623 0 1
653 Z 15019 Vápeníková Růženka SK Sahara Vědomice 0.375 11.623 0 1
654 Z 20553 Jahnová Monika SKP Hranice VI-Valšovice 0.250 6.448 0 1
655   14095 Kocián Adam PC Egrensis 0.375 6.192 0 1
656 Z 26005 Krajíčková Petra FŇÁKY BRNO 0.250 5.052 0 1
657   96056 Petržela Miloslav HP Třebíč 0.250 5.052 0 1
658   96026 Valášek Jiří FŇÁKY BRNO 0.250 5.052 0 1
659 Z 17032 Havlová Martina 1. KPK Vrchlabí 0.063 2.941 0 1
660   10135 Ton Petr 1. KPK Vrchlabí 0.063 2.941 0 1
661   24258 Čermák Wilhelm 1. KPK Vrchlabí 0.063 2.941 0 1
662   20529 Adamec Ladislav PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
663   14091 Balík Martin Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
664   17046 Bambous Jiří SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
665 Z 23036 Barešová Hana PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
666 Z 23051 Bartošová Kristýna 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
667 Z 96210 Bartošová Zuzana 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
668   28003 Basař Josef PC Sokol Lipník 0.000 0.000 0 0
669   27001 Bednář Svatopluk SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
670   27002 Bednář Michal SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
671   27012 Bednář Martin SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
672 Z 27009 Bednářová Jitka SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
673   10100 Bernát Miroslav SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
674 Z 10101 Bernátová Zdenka SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
675   18033 Beránek ml. Josef PK Sezemice 0.000 0.000 0 0
676   13025 Beseda Daniel Club Rodamiento 0.000 0.000 0 0
677 Z 13050 Blaschková Dagmar SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
678 Z 19061 Blažková Marie 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
679 Z 12055 Boušová Ludmila PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
680   16002 Brabec Jiří PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
681   25092 Brabec Petr POP Praha 0.000 0.000 0 0
682   16050 Brandýský Vladimír PK Sezemice 0.000 0.000 0 0
683   14078 Brichta Tomáš Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
684   23049 Brož Oldřich ml. PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
685   96225 Brož Karel SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
686 Z 23033 Brožová Jitka PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
687   20510 Brávek Jiří PK Osika Plzeň 0.000 0.000 0 0
688 Z 16118 Bubeníková Blanka Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
689   13006 Bureš Pavel ml. HAPEK 0.000 0.000 0 0
690 Z 20523 Burešová Anna Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
691 Z 20700 Bytešníková Zlatuše Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
692   96141 Březina Jiří Kulový blesk Olomouc 0.000 0.000 0 0
693   19021 Chodůr Peter HRODE KRUMSÍN 0.000 0.000 0 0
694 Z 14088 Chvátalová Zuzana Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
695   19059 Chňoupek Jan 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
696 J 17066 Cimala Vít PK Sokol Medlánky 0.000 0.000 0 0
697 Z 12061 Cimrman Formánková Hana PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
698 Z 11008 Daňková Hana SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
699   16035 Defer Thierry PEPEK 0.000 0.000 0 0
700 Z 11007 Dimitrovová Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
701   18119 Dobeš Petr BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
702   18004 Dolan Petr CHRUPEK Chrudim 0.000 0.000 0 0
703   27082 Dostál Jaromír 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
704 Z 16037 Douděrová Bohuslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
705   28032 Došek Martin PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
706 Z 28031 Došková Renata PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
707   22953 Drmola David HRODE KRUMSÍN 0.000 0.000 0 0
708   20519 Dušek Josef SKP Kulová osma 0.000 0.000 0 0
709 Z 96099 Dušková Marie POP Praha 0.000 0.000 0 0
710   20571 Dvořák Václav PC Sokol PP Hr. Králové 0.000 0.000 0 0
711 Z 19018 Dvořáková Barbora PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
712   27085 Dědina Martin POP Praha 0.000 0.000 0 0
713 J 20560 Děrgl Martin PK Sokol Medlánky 0.000 0.000 0 0
714   28033 Faber Michal PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
715 Z 21746 Fabíková Andrea HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
716 Z 96190 Fabíková Silvie HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
717   16034 Fedor Petr PEPEK 0.000 0.000 0 0
718 J 12001 Ferlay Matyáš Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
719   17099 Friedel Tomáš PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
720   16013 Fryš Petr Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
721 Z 10035 Fukalová Šárka JAPKO 0.000 0.000 0 0
722   97290 Fürst Jiří CP VARY 0.000 0.000 0 0
723 Z 13048 Gavlasová Šárka PC Sokol PP Hr. Králové 0.000 0.000 0 0
724 Z 13070 Gazdová Martina P.C.B.D. 0.000 0.000 0 0
725 Z 20568 Gordonová Květa PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
726   15024 Górski Pawel PK Mariánské Lázně 0.000 0.000 0 0
727 JZ 17075 Haraštová Nella SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
728 Z 98473 Haraštová Sylvie SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
729 Z 18114 Havlínová Věra PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
730 Z 21796 Hašková Petra SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
731   20547 Hejkal Artur PO Chotěboř 0.000 0.000 0 0
732 Z 27011 Hejmalová Lucie SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
733   20558 Hladký Jaroslav Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
734   21851 Hlaváček Filip POP Praha 0.000 0.000 0 0
735   20543 Hledík Zdeněk PO Chotěboř 0.000 0.000 0 0
736 Z 20548 Hložková Lucie PO Chotěboř 0.000 0.000 0 0
737   20550 Hodboď Petr PK Sokol Medlánky 0.000 0.000 0 0
738 JZ 15063 Hodboďová Kateřina POP Praha 0.000 0.000 0 0
739 JZ 17092 Hodboďová Adéla POP Praha 0.000 0.000 0 0
740   14063 Holec Ondřej P.C.B.D. 0.000 0.000 0 0
741   20566 Holický Jan 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
742 Z 10108 Horová Šárka SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
743 Z 96135 Horáková Radka ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
744   13065 Houška Karel PK Mariánské Lázně 0.000 0.000 0 0
745 Z 15044 Hošková Stanislava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
746   23100 Hromek Jiří FENYX Adamov 0.000 0.000 0 0
747   15085 Hruška Zdeněk 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
748 Z 12059 Hrušková Beatrice CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
749   27041 Hubáček Zdeněk PC Kolová 0.000 0.000 0 0
750 Z 10110 Hudečková Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
751   18105 Hulec Michal Bowle 09 Klatovy 0.000 0.000 0 0
752   27045 Husák Jaroslav FRAPECO 0.000 0.000 0 0
753 Z 24221 Hutáková Jana UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
754   18112 Hybler Jan PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
755 Z 10111 Hyklová Dagmar SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
756   29053 Hytych Petr CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
757 Z 24315 Hájková Dorota PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
758 Z 10112 Janatková Vlasta SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
759   26079 Janda Josef 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
760   26080 Janda Pavel 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
761   14084 Jankovský Ondřej Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
762 Z 16143 Jarošová Renata PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
763 Z 10036 Javůrková Klára JAPKO 0.000 0.000 0 0
764   96018 Jedlička Rostislav FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
765 Z 96019 Jedličková Helena FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
766 JZ 19048 Jelínková Klára 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
767 JZ 19049 Jelínková Olga 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
768 Z 12074 Ježková Iva PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
769   24278 Jeřala Lukáš PC Sokol Velim 0.000 0.000 0 0
770 Z 16038 Jeřábková Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
771 Z 15077 Johnová Monika HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
772 Z 19051 Joslová Inka POP Praha 0.000 0.000 0 0
773   14089 Jílek Petr Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
774   21769 Kacerovský Filip PC Kolová 0.000 0.000 0 0
775   27003 Kallus Tomáš SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
776   14023 Karban Pavel PK Osika Plzeň 0.000 0.000 0 0
777   10080 Kauer Helmut PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
778 Z 16119 Kernerová Michala Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
779   19033 Kirschner Michel PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
780   14077 Klír Daniel Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
781   10038 Knespl Michal JAPKO 0.000 0.000 0 0
782   98488 Konečný Jonáš Kulový blesk Olomouc 0.000 0.000 0 0
783   97291 Končel Petr CP VARY 0.000 0.000 0 0
784   16062 Korselt Václav Spolek Park Grébovka 0.000 0.000 0 0
785 Z 27074 Kousalová Michaela PKK Třebíč 0.000 0.000 0 0
786   26039 Kozelský Martin SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
787 J 19004 Koželský Pavel Sokol Kostomlaty 0.000 0.000 0 0
788   20517 Kožený František SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
789 J 15072 Kočandrle Daniel PC Sokol Velim 0.000 0.000 0 0
790   24224 Kočiš Tomáš UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
791 Z 15045 Kočová Jarmila SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
792   99502 Kravka Jaroslav P.C.B.D. 0.000 0.000 0 0
793 J 17004 Král Václav HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
794 J 17005 Král Jiří HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
795 J 17006 Král Jan HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
796 Z 17003 Králová Alena HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
797 Z 16041 Krčková Jiřina SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
798   20564 Kubista Petr Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
799   16042 Kubát Josef SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
800   13018 Kuchyňka Jan st. HAPEK 0.000 0.000 0 0
801 Z 18062 Kulhavá Kateřina PC Sokol Lipník 0.000 0.000 0 0
802   19039 Kuman Pavel Orel Řečkovice 0.000 0.000 0 0
803   11047 Kunc Tomáš JAPKO 0.000 0.000 0 0
804 Z 18127 Kuncová Lenka PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
805   27083 Kučera Bohumil POP Praha 0.000 0.000 0 0
806 Z 13075 Kučerova-Habásková Miroslava HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
807 Z 12025 Kučerová Marie SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
808   18060 Kvítek Franjo PC AUSTERLITZ 1805 0.000 0.000 0 0
809   15015 Lacko Matúš SK Sahara Vědomice 0.000 0.000 0 0
810   25047 Leiský Martin C.T.P. Club Ořech 0.000 0.000 0 0
811   16030 Lelek Bohuslav PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
812   17007 Lengál Petr HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
813   17057 Lochman Filip PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
814 Z 18133 Lopočová Kristýna HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
815   20570 Loprais Zdeněk PKT Velký Šanc 0.000 0.000 0 0
816   15002 Lukáš Vít PLUK Jablonec 0.000 0.000 0 0
817 Z 10095 Lux-Šatrová Veronika PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
818   96130 Lébl Vratislav ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
819   21823 Mach Roman Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
820   13080 Majer Josef UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
821 Z 13081 Majerová Ivana UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
822 Z 12076 Mallatová Barbora PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
823   20565 Manka Heinz 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
824   20537 Mareš Lukáš PKT Velký Šanc 0.000 0.000 0 0
825 Z 20538 Marešová Marie PKT Velký Šanc 0.000 0.000 0 0
826 JZ 16136 Marková Johana PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
827   14046 Matoušek Vladimír 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
828   21821 Mašek Karel Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
829   16061 Melen Jaroslav Spolek Park Grébovka 0.000 0.000 0 0
830 JZ 20567 Mertová Apolena 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
831   20552 Metzker Jiří KLIP Litovel 0.000 0.000 0 0
832 J 13069 Michovský Jiří ml. PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
833   15076 Mifka Ondřej HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
834   18126 Mikloš David PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
835   24225 Mikšovský Milan UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
836 JZ 15014 Moosová Tereza Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
837 Z 17074 Moučková Věra SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
838   19045 Mošna Josef 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
839 Z 96151 Možíšová Petra FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
840 J 18089 Musil Pavel SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
841   18090 Musil Martin SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
842   18091 Musil Jan SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
843 Z 18088 Musilová Václava SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
844   21757 Mužík Miroslav VARAN 0.000 0.000 0 0
845   23069 Míček Martin PC Kolová 0.000 0.000 0 0
846   12053 Navalaný Ivo SKP Hranice VI-Valšovice 0.000 0.000 0 0
847   12026 Navrátil Milan SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
848   20508 Navrátil Libor KLIP Litovel 0.000 0.000 0 0
849 Z 16009 Navrátilová Kateřina HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
850 Z 20530 Netíková Jana PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
851 J 17063 Novotný Samuel PK Sokol Medlánky 0.000 0.000 0 0
852   17024 Novák Boris Orel Řečkovice 0.000 0.000 0 0
853 Z 21829 Nováková Mária Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
854 Z 16043 Němcová Vlasta SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
855   15061 Němec Petr ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
856   27014 Němec Vladimír 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
857 J 20561 Ondruška Patrik PK Sokol Medlánky 0.000 0.000 0 0
858   25073 Pacák Radim PC Kolová 0.000 0.000 0 0
859   18073 Patala David PK Polouvsí 0.000 0.000 0 0
860 Z 18101 Patalová Kateřina PK Polouvsí 0.000 0.000 0 0
861 Z 16044 Paterová Jiřina SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
862   12036 Pavýza Milan SKP Kulová osma 0.000 0.000 0 0
863 J 18050 Peprníček Jan UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
864 Z 10060 Petrasová Blanka PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
865 Z 24239 Petrášová Klára Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
866   98418 Pešout Miroslav CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
867   18054 Pfeiffer Ondřej Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
868   17087 Plaček Matyáš PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
869   96229 Plesník Vladimír SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
870   20555 Podrábský Miroslav PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
871 Z 20503 Pokorná Lucie Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
872   20546 Pokorný Petr PO Chotěboř 0.000 0.000 0 0
873 JZ 19042 Poláková Pavlína 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
874   21859 Popelka Josef KLIP Litovel 0.000 0.000 0 0
875 Z 12060 Pospíšilová Šárka Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
876   10065 Pořízka Adam HRODE KRUMSÍN 0.000 0.000 0 0
877   16084 Prajer Milan SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
878 Z 15053 Provazníková Petra PCFT Sokoleč 0.000 0.000 0 0
879   21811 Pulda Miroš PCP Lipník 0.000 0.000 0 0
880 Z 21807 Puldová Ivana PCP Lipník 0.000 0.000 0 0
881 Z 29021 Přibylová Eva PK Osika Plzeň 0.000 0.000 0 0
882   20524 Přikryl Jan Spolek Park Grébovka 0.000 0.000 0 0
883   15092 Rendek Tomáš Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
884   26086 Rendek Miroslav Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
885 Z 21825 Rendeková Eva Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
886 J 18041 Rieger Hubert PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
887   18111 Rieger František PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
888 J 16131 Rod Daniel 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
889 Z 15089 Rodková Ludmila SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
890 JZ 16130 Rodová Klára 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
891   17105 Roger Thomas Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
892   96121 Roubín Pavel ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
893   27075 Rössl Michal PKK Třebíč 0.000 0.000 0 0
894 Z 17008 Růžičková Milada HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
895 Z 98417 Růžičková Jarmila CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
896 Z 17050 Rückerová Blanka SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
897   12084 Schaal Peter PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
898 Z 20540 Schinzelová Lucie PO Chotěboř 0.000 0.000 0 0
899   18085 Skokan Miroslav CHRUPEK Chrudim 0.000 0.000 0 0
900   18128 Skřivan Jakub PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
901   20521 Slezák Zdeněk Club Rodamiento 0.000 0.000 0 0
902   96050 Smola Jaroslav st. PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
903   28024 Stacke František SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
904   20507 Steiger Bohumír KLIP Litovel 0.000 0.000 0 0
905   96129 Strych Jaromír ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
906 Z 20500 Tauchmanová Radka 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
907   18110 Tintěra Milan VARAN 0.000 0.000 0 0
908 JZ 17045 Tkadlecová Kamila UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
909   16114 Trudič Miroslav PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
910   20518 Tydlitát František SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
911   28002 Tymeš ml. Jiří PC Sokol Lipník 0.000 0.000 0 0
912   14005 Vais Martin JAPKO 0.000 0.000 0 0
913   20544 Valenta Milan PO Chotěboř 0.000 0.000 0 0
914 Z 96027 Valášková Kateřina FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
915   16140 Van Den Heuvel Johannes Lambertus 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
916 Z 10128 Vinopalová Jarmila SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
917   14082 Vinter Jan Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
918   97232 Vlk Jaroslav POP Praha 0.000 0.000 0 0
919   10037 Vochoč Ondřej JAPKO 0.000 0.000 0 0
920 Z 18049 Vondrová Hana PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
921   19016 Vostradovský Tomáš PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
922   21827 Vozka Jiří Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
923   16005 Voňka Petr Kulový blesk Olomouc 0.000 0.000 0 0
924 Z 18094 Vrbová Jana SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
925 Z 18059 Vítovcová Karolína Bowle 09 Klatovy 0.000 0.000 0 0
926 Z 16137 Waclawiková Agáta Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
927 Z 13024 Zapletalová Gabriela HAPEK 0.000 0.000 0 0
928 JZ 16134 Zbořilová Vendula 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
929 JZ 16135 Zbořilová Nikola 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
930 Z 17100 Zenklová Iveta PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
931 Z 19050 Zibura Ladislav PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
932   10098 Ziegler Jochen PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
933   96127 Znamínko Václav ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
934   14090 Zálešák Stanislav Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
935 Z 20525 Zítková Michaela PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
936   14066 Šašek Martin 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
937 Z 26041 Šebestová Zdeňka SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
938   20689 Šeda Zdeněk PEPEK 0.000 0.000 0 0
939 JZ 19002 Šilarová Markéta Sokol Kostomlaty 0.000 0.000 0 0
940   29043 Šildberger František 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
941   97294 Šimek Petr CP VARY 0.000 0.000 0 0
942   22959 Škarda Jiří PC Kolová 0.000 0.000 0 0
943   20520 Škarvada Jiří PCFT Sokoleč 0.000 0.000 0 0
944   20556 Šklíba Jan Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
945   21861 Škobrtal Petr KLIP Litovel 0.000 0.000 0 0
946 JZ 16126 Šlezarová Eva 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
947 JZ 16127 Šlezarová Anna 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
948   14054 Šmic Ivan ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
949 Z 18120 Šnajdrová Ivana BePeC 2016 0.000 0.000 0 0
950   18082 Šorm Miroslav CHRUPEK Chrudim 0.000 0.000 0 0
951 Z 18083 Šormová Olga CHRUPEK Chrudim 0.000 0.000 0 0
952   97297 Šrubař Jiří Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
953   99537 Šrubař Michal Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
954 Z 21813 Šrubařová Hana Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
955   96030 Štěpánek Petr 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
956 Z 18061 Štěpánková Zdeńka 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
957   24232 Štípek František UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
958   20526 Šuk Miroslav PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
959   20527 Šíma Jaroslav PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
960   21819 Žbánek Karel Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
961 Z 13053 Žipková Jiřina SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
962 Z 97262 Žídková Lenka SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
963   21820 Žůrek Luděk Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
964   16012 Čanda Jakub Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
965   17049 Čarek Petr Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
966   16059 Čermák Tomáš Spolek Park Grébovka 0.000 0.000 0 0
967 Z 98369 Čermáková Anna SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
968 JZ 20522 Černá Eliška Sokol Kostomlaty 0.000 0.000 0 0
969 J 19057 Černý Boleslav Sokol Kostomlaty 0.000 0.000 0 0
970 Z 14019 Červenková Andrea SK Sahara Vědomice 0.000 0.000 0 0
971 Z 14022 Řezníčková Anna PK Osika Plzeň 0.000 0.000 0 0
972 Z 16066 Řezáčová Svatava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
973 Z 19017 Říhová Eliška PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0