Ostře sledované koule

Loděnice     15.04.2017   

Dvojice,    Třída: REGIONAL,    Hra systémem: 2P,    Kvalita: 41.877,    Týmů: 63,    Klubů: 22,    č.turnaje: 17074    

Výsledková listina

Pořadí Kat.

Licence

Jméno

Klub

Body

Bonus

1   15067 Vyoral Hynek Sokol Kostomlaty 251.262  
  16010 Šplechtová Dana Sokol Kostomlaty    
2   12020 Fafek Petr PC Sokol Lipník 209.385  
  13044 Fafková Jana PC Sokol Lipník    
3   21768 Plucar Petr PC Kolová 188.447  
    99590 Kacerovský Ivo PC Kolová    
4 14074 Froňková Blanka PC Sokol Lipník 167.508  
    98446 Morávek Petr PC Sokol Lipník    
5 25017 Radoušová Jana PK Osika Plzeň 157.039  
      Michal Stano    
6 14079 Vorel Jan Petank Club Praha 146.570  
  14081 Boubínová Vendula Petank Club Praha    
7   25011 Jirkovský TomᚠPK Osika Plzeň 136.100  
    23131 Felčárek Jaroslav FRAPECO    
8   13077 Kot Pavel UBU Únětice 125.631  
  13078 Kotová Jiřina UBU Únětice    
9   25075 Špitálský Milan PK Osika Plzeň 120.396  
  25015 Mrázová Eva PK Osika Plzeň    
10 13027 Dlouhá Ivana Club Rodamiento 115.162  
    13029 Kamaryt Josef Club Rodamiento    
11   12083 Zátka Miloslav SKP Kulová osma 109.927  
  12085 Mitkovová Hana SKP Kulová osma    
12   12070 Mrázek Petr CdP Loděnice 104.693  
    28050 Beránek Miroslav PC Kolová    
13 12060 Pospíšilová Šárka CdP Loděnice 99.458  
      Ondřej Pfeiffer    
14   16058 Nepomucký Jaroslav Spolek Park Grébovka 94.223  
    16065 Hykl Ondřej Spolek Park Grébovka    
15   27039 Kauca Jindřich PC Kolová 88.989  
    21754 Valenz Jan PK Osika Plzeň    
16   99510 Demčík Milan St. SK Sahara Vědomice 83.754  
  99574 Demčíková Jiřina SK Sahara Vědomice    
32   29062 Vavrovič Petr ml. PC Sokol Lipník 41.877  
    12086 Froněk Jiří CdP Loděnice    
32   29049 Marhoul Jan CdP Loděnice 41.877  
  14075 Froňková Kateřina PC Sokol Lipník    
32   11039 LukᚠVojtěch PLUK Jablonec 41.877  
  14024 Palicová Markéta PLUK Jablonec    
32   12038 Krejčín Leoš SKP Kulová osma 41.877  
  12037 Krejčínová Lenka SKP Kulová osma    
32   15011 Chmelař Ivo SKP Kulová osma 41.877  
  15010 Chmelařová Yvetta SKP Kulová osma    
32   23054 Mašek Pavel 1. KPK Vrchlabí 41.877  
    26010 Řezníček Jiří 1. KPK Vrchlabí    
32 16109 Sjögren Magda Club Rodamiento 41.877  
    12042 Pilát Petr SKP Kulová osma    
32   13004 Mazúr Pavel PC Sokol Lipník 41.877  
  13001 Beranová Pavla PC Sokol Lipník    
32   25014 Mráz Václav PK Osika Plzeň 41.877  
  12073 Špiclová Adéla PK Osika Plzeň    
32   16089 Řezník Alois SK Španielka Řepy 41.877  
  16090 Řezníková Marie SK Španielka Řepy    
32   16060 Kremlík Miroslav Spolek Park Grébovka 41.877  
    16064 Hykl Luboš Spolek Park Grébovka    
32   29052 Paták Jan CdP Loděnice 41.877  
    29060 Fatka Stanislav ml. CdP Loděnice    
32   13083 Janoš Jiří CdP Loděnice 41.877  
    29053 Hytych Petr CdP Loděnice    
32   97294 Šimek Petr CP VARY 41.877  
    97291 Končel Petr CP VARY    
32   15087 Doubrava Antonín PCP Lipník 41.877  
      Jiřinka    
32   16001 Moucha Luboš PCP Lipník 41.877  
      Mouchová Květa    
63   15047 Mikyška Milan SK Sahara Vědomice 1.309  
    15023 Přibyl Miloš SK Sahara Vědomice    
63 14052 Škorničková Jaroslava Sokol Kostomlaty 1.309  
    27080 Čihák Josef PCP Lipník    
63 11050 Gorroňo López Blanka PC Sokol Lipník 1.309  
    96217 Gorroňo López Rubi PC Sokol Lipník    
63 29009 Proroková Dana PCP Lipník 1.309  
    15093 Novotný Vladimír PCP Lipník    
63   99505 Chalupa Jiří PC Sokol Lipník 1.309  
  27088 Mandíková Sylva PCP Lipník    
63   10159 Vaníček Rudolf Sokol Kostomlaty 1.309  
  10163 Vaníčková Alena Sokol Kostomlaty    
63   11048 Nagy Radim CdP Loděnice 1.309  
  14100 Vedralová Kateřina CdP Loděnice    
63   15059 Gröschl Zdeněk SK Sahara Vědomice 1.309  
  15020 Pavlasová Nikola PK Sezemice    
63   16077 Holoubek Pavel SK Španielka Řepy 1.309  
    16086 Ptáček Miroslav SK Španielka Řepy    
63   15033 Lhoták Jaroslav SKP Kulová osma 1.309  
  15034 Dušáková Hedvika SKP Kulová osma    
63 20676 Hájková Iveta PEK Stolín 1.309  
  10138 Hájek Martin ml. PEK Stolín    
63   12079 Slapnička Václav SKP Kulová osma 1.309  
  12080 Lenhartová Ivana SKP Kulová osma    
63 14019 Červenková Andrea SK Sahara Vědomice 1.309  
    17001 Přikryl Karel SK Sahara Vědomice    
63   10071 Mallat Oldřich PEK Stolín 1.309  
    98465 Hájek Martin PEK Stolín    
63 14028 Hercoková Milena Sokol Kostomlaty 1.309  
  14068 Müllerová Marie Sokol Kostomlaty    
63 25002 Hocková Kateřina SK Sahara Vědomice 1.309  
    11006 Kulhánek Milan SK Sahara Vědomice    
63 12032 Pinkasová Marie Club Rodamiento 1.309  
  15043 Pflimpflová Alexandra UBU Únětice    
63   96216 Leiský Leander C.T.P. Club Ořech 1.309  
    16085 Procházka Josef SK Španielka Řepy    
63   16082 Pastorek Jaroslav SK Španielka Řepy 1.309  
  16072 Gazdíková Jiřina SK Španielka Řepy    
63   16148 Zderadička Jiří CdP Loděnice 1.309  
    16011 Novotný Karel CdP Loděnice    
63 21805 Reinbergrová Václava PCP Lipník 1.309  
  16121 Pražáková Alena PCP Lipník    
63 24315 Hájková Dorota PEK Stolín 1.309  
    14057 Jablonský LukᚠPEK Stolín    
63   96162 Glaser Vladimír C.T.P. Club Ořech 1.309  
  96163 Glaserová Dana C.T.P. Club Ořech    
63   15032 Fára Jindřich SKP Kulová osma 1.309  
  15031 Fárová Helena SKP Kulová osma    
63 16095 Szitányiová Mária SK Španielka Řepy 1.309  
  16079 Kolaříková Josefína SK Španielka Řepy    
63 14097 Leistnerová Lucie Orel Řečkovice 1.309  
  16052 Krejčířová Magda Orel Řečkovice    
63   12036 Pavýza Milan SKP Kulová osma 1.309  
    17051 Jiřík Václav SKP Kulová osma    
63   97290 Fürst Jiří CP VARY 1.309  
      Materna Aleš    
63   25016 Přibyl Miroslav PK Osika Plzeň 1.309  
  29021 Přibylová Eva PK Osika Plzeň    
63   16084 Prajer Milan SK Španielka Řepy 1.309  
  16041 Krčková Jiřina SENIOR TÝM Praha 1    
63 16081 Novotná Marie SK Španielka Řepy 1.309  
  17010 Hynková Renata SK Španielka Řepy    


Zpět na termínovou listinu