Turnaje ČAPEK v roce 2017

Č e s k á    a s o c i a c e   p é t a n q u e    k l u b ů      V á s   z v e
!  Přihlášky na turnaj - klikněte na podtržený datum turnaje.  Výsledky turnaje - klikněte na podtržený název turnaje.  Propozice turnaje - klikněte na podtrženého pořadatele turnaje .!
Datum Název turnaje Pořadatel Místo konání 3/2/1 Způsob hry Poznámka Kontakt Č.tur.
04.02.2017 O pohár města Slatiňan a cenu kladrubského vraníka AURA Havlíčkův Brod Slatiňany u Chrudimi 3   prestige michal.habasko@gmail.com;728272410 17001
11.03.2017 SVĚDEK - Světový den koulí C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz;602614170 17002
18.03.2017 Jarní Lipnické koule PC Sokol Lipník Lipník-fotbalové hřiště 3   regionál michalzdobinsky@seznam.cz;777842941 17003
25.03.2017 Pétanque na Výsluní AURA Havlíčkův Brod Chrudim, restaurace Na Kopci 2   regionál meduna.willi@seznam.cz; 721746148 17006
25.03.2017 Nakashi Cup CdP Loděnice Loděnice 2   regionál cdplodenice@seznam.cz;773536466 17005
25.03.2017 Beraní koule PAK Albrechtice Albrechtice 2   regionál liborpolach@seznam.cz; 17004
01.04.2017 VC pivovaru LITOVEL SLOPE Brno Brno-Slatina 3   regionál slope@volny.cz;603162622 17007
08.04.2017 Čerlinka CUP KLIP Litovel Litovel 3   regionál popelka@jplit.cz;605263120, 724574517 17009
08.04.2017 Košonek Zdenka Vavroviče PC Sokol Lipník Lipník-fotbalové hřiště 2   regionál michalzdobinsky@seznam.cz;777842941 17008
15.04.2017 Ostře sledované koule CdP Loděnice Loděnice 2   regionál cdplodenice@seznam.cz 17074
15.04.2017 Memory Cup TOP Orlová Orlová 3   regionál top@riska.cz;775860150 17010
22.04.2017 Velikonoční vejce PK 1293 Vojnův Městec Vojnův Městec 2   prestige jitkoslava@seznam.cz;777166841 17011
29.04.2017 21. Prvomájové koule Barona Prášila C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz;602614170 17012
29.04.2017 Grand prix Mariánských lázní PK Mariánské Lázně Mariánské Lázně 3   prestige jirik.lw@gmail.com;724191410 17014
29.04.2017 Prvomájové koulení SKP Hranice VI. - Valšovice Valšovice 3   regionál p.tomanek@email.cz;608851769 17013
30.04.2017 Přístavní turnaj Piráta Morgana C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 1   regionál glaser@orech.cz;602614170 17015
01.05.2017 Velká cena Medlešického pivovaru o PÉTANQUE SRDCE PC LEAP Chrudim-Medlešice 2   regionál   17016
01.05.2017 Prvomájový Lipnický turnaj PC Sokol Lipník Lipník-fotbalové hřiště 2   regionál michalzdobinsky@seznam.cz;777842941 17017
06.05.2017 CENTROPE POLSKO POLSKO 3   centrope   17018
06.05.2017 MČR Juniorů KM Rapotín 3   MČR hejl.pavel@centrum.cz; 17019
06.05.2017 Starostovo jarní koulení PC Ergensis Cheb 2   regionál bockovi1@seznam.cz;721357024 17020
06.05.2017 Poděbradka Cup 2017 ČPK Poděbrady Poděbrady 2   regionál   17080
08.05.2017 MČR klubů 1.kolo 0   klubová soutěž   17021
13.05.2017 Karlův jarní pohár CdP Loděnice Loděnice 1   regionál cdplodenice@seznam.cz;773536466 17023
13.05.2017 Château Náměšť Kulový blesk Náměšť na Hané 3   prestige info@kulovyblesk.com;602730922 17022
13.05.2017 Stolínský mixér PEK Stolín Stolín 2   regionál bodlifous@seznam.cz 17075
20.05.2017 MČR 2x2 SK SAHARA Vědomice Vědomice 2   MČR t.piller@piller.cz; 17024
27.05.2017 CENTROPE ČESKO VARAN Liblice 3   centrope p.valenz@volny.cz;602699423 17025
03.06.2017 MČR 3x3 CdP Loděnice Loděnice 3   MČR cdplodenice@seznam.cz;773536466 17026
10.06.2017 CENTROPE SLOVINSKO SLOVINSKO 3   centrope   17027
10.06.2017 Albrechtický kahan PAK Albrechtice Albrechtice 1   regionál liborpolach@seznam.cz; 17028
10.06.2017 Pepáčkovo koulení PCP Lipník Lipník 2   regionál pepac.pcp@seznam.cz;604530788 17029
11.06.2017 Kvalifikace ME 2018 1x1 ženy 1   kvalifikace   17030
11.06.2017 Kvalifikace ME 2018 1x1 muži 1   kvalifikace   17031
17.06.2017 MČR 3x3 muži - kvalifikace na MS 2018 PC Sokol Lipník Lipník-fotbalové hřiště 3   MČR - kvalifikace michalzdobinsky@seznam.cz;777842941 17032
18.06.2017 Pétanque na zámku AURA Havlíčkův Brod Hrochův Týnec 3   regionál michal.habasko@gmail.com;728272410 17082
24.06.2017 MČR 1x1 SK SAHARA Vědomice Vědomice 1   MČR t.piller@piller.cz; 17033
25.06.2017 MČR ve střelbě na přesnost SK SAHARA Vědomice Vědomice 1   MČR t.piller@piller.cz; 17034
01.07.2017 CENTROPE MAĎARSKO MAĎARSKO 3   centrope   17035
01.07.2017 Turnaj generací 1. KPK Vrchlabí Vrchlabí 2   regionál dbilek@krnap.cz;420737225417 17036
01.07.2017 Vo Jarinovy koule 21. ročník HP Třebíč Hartvíkovice 3   regionál silva@fabik.cz;602596066 17037
05.07.2017 O brněnskou kouli - XXII. ročník FŇÁKY BRNO Ratišovice 3   regionál fnaky@volny.cz 17076
05.07.2017 XXI. Kolovská koule PC Kolová Kolová 2   prestige thall@volny.cz;723062437 17038
08.07.2017 Memoriál CdP Loděnice CdP Loděnice Loděnice 2   regionál cdplodenice@seznam.cz;773536466 17040
08.07.2017 MČR 3x3 ženy - kvalifikace na ME 2018 HRODE Krumsín Krumsín 3   MČR - kvalifikace hrodekrumsin@seznam.cz; 17039
09.07.2017 MČR klubů 2.kolo 0   klubová soutěž   17041
15.07.2017 Krakonošovy koule 1. KPK Vrchlabí Vrchlabí 2   regionál grosak@centrum.cz;737848419 17043
15.07.2017 Hanácký Master Cup - MIX HAPEK Sokolovna Litovel 3   prestige pavel.bures@volny.cz;603221736 17042
22.07.2017 Slunce, seno, pétanque CdP Loděnice Loděnice 2   regionál cdplodenice@seznam.cz;773536466 17077
22.07.2017 Krumsínská HRODA HRODE Krumsín Krumsín 3   regionál hrodekrumsin@seznam.cz; PorizkaZbysek@seznam.cz;+420 732 553 497; +420 737 255 018 17045
22.07.2017 Turnaj 2x2 Petank Club Praha Vědomice 2   regionál   17081
22.07.2017 Valšovický pohár SKP Hranice VI. - Valšovice Valšovice 1   regionál p.tomanek@email.cz;608851769 17044
29.07.2017 Grand prix d'Austerlitz PC AUSTERLITZ 1805 Slavkov 3   prestige jose.d@quick.cz;602770800 17046
29.07.2017 Stolínský křečák - memoriál Jaroslava Smoly - 21. ročník PEK Stolín Stolín 3   regionál bodlifous@seznam.cz 17078
05.08.2017 MČR 2x2 MIX PC Ergensis Cheb 2   MČR bockovi1@seznam.cz; 17047
12.08.2017 Mozartovy koule Kulový blesk Olomouc 3   regionál info@kulovyblesk.com;602730922 17049
12.08.2017 Podřipský pohár SK SAHARA Vědomice Vědomice 2   regionál t.piller@piller.cz; 17048
19.08.2017 GEKON - O křišťálovou tašku CdP Loděnice Loděnice 3   regionál cdplodenice@seznam.cz;773536466 17051
19.08.2017 MČR 55 PLUS PEK Stolín Stolín 3   MČR - kvalifikace bodlifous@seznam.cz;725359543 17050
26.08.2017 CENTROPE SLOVENSKO SLOVENSKO 3   centrope   17052
26.08.2017 O Kořist z Mordové rokle PCP Lipník Lipník 3   regionál pepac.pcp@seznam.cz;604530788 17053
02.09.2017 O pohár města Brna - VARS Cup Carreau Brno Hrad Veveří 3   SUPERPRESTIGE vladimir.husak@seznam.cz;602516930 17054
03.09.2017 Medlešická Pecka AURA Havlíčkův Brod Chrudim-Medlešice 1   regionál tynule31@seznam.cz 17079
09.09.2017 CENTROPE RAKOUSKO RAKOUSKO 3   centrope   17055
09.09.2017 Orlovský Kahan TOP Orlová Orlová 3   regionál top@riska.cz;775860150 17056
16.09.2017 MČR klubů 3.kolo 0   klubová soutěž   17057
23.09.2017 MČR klubů - FINÁLE 0   klubová soutěž   17059
23.09.2017 Golden Prague Cup C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz;602614170 17058
28.09.2017 Svatováclavské dukáty PC Sokol Lipník Lipník-fotbalové hřiště 2   regionál michalzdobinsky@seznam.cz;777842941 17060
30.09.2017 O pohár CdP Loděnice CdP Loděnice Loděnice 3   prestige cdplodenice@seznam.cz;773536466 17062
30.09.2017 Svatováclavské koulení SKP Hranice VI. - Valšovice Valšovice 2   regionál p.tomanek@email.cz;608851769 17061
07.10.2017 Albrechtický pohár PAK Albrechtice Albrechtice 2   regionál liborpolach@seznam.cz; 17064
07.10.2017 MEVA Cup SK SAHARA Vědomice Vědomice 2   regionál t.piller@piller.cz; 17063
14.10.2017 Koule z Aurory PCP Lipník Lipník 3   regionál pepac.pcp@seznam.cz;604530788 17065
14.10.2017 Zlaté prasátko SLOPE Brno Brno-Slatina 3   regionál slope@volny.cz;603162622 17066
21.10.2017 Grand Prix Egrensis PC Ergensis Cheb 2   prestige bockovi1@seznam.cz; 17067
21.10.2017 Podzimní Lipnické koule PC Sokol Lipník Lipník-fotbalové hřiště 2   regionál michalzdobinsky@seznam.cz;777842941 17068
28.10.2017 Kapucínova koule AURA Havlíčkův Brod Chrudim 2   regionál michal.habasko@gmail.com;728272410 17069
04.11.2017 TOP KLIP KLIP Litovel Litovel 3   regionál popelka@jplit.cz;605263120, 724574517 17071
04.11.2017 Přebor KV a PLZ kraje - memoriál Mirka Valenty PC Kolová Kolová 2   regionál thall@volny.cz;723062437 17070
11.11.2017 FISHING Cup SLOPE Brno Brno-Slatina 3   regionál slope@volny.cz;603162622 17072
02.12.2017 21. Přimrzlé koule C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz;602614170 17073