VC Orla

Brno-Slatina     09.06.2018   

Dvojice,    Třída: REGIONAL,    Hra systémem: SV,    Kvalita: 29.270,    Týmů: 33,    Klubů: 13,    č.turnaje: 18050    

Výsledková listina

Pořadí Kat.

Licence

Jméno

Klub

Body

Bonus

1   12049 Soldán Michal HRODE KRUMSÍN 175.620  
    16107 Janeček Robert HRODE KRUMSÍN    
2 16106 Konšel Robin PCBD 146.350  
    24272 Drmola Miroslav HRODE KRUMSÍN    
3   98423 Hašek Milan SLOPE Brno 131.715  
  17098 Morisová Erika SLOPE Brno    
4   26043 Král Pavel FENYX Adamov 117.080  
    96024 Stoklásek Petr FŇÁKY BRNO    
5   26061 Hvížď Jaroslav SLOPE Brno 109.763  
    26060 Mikel Jan SLOPE Brno    
6   12048 Pánek Miloslav HRODE KRUMSÍN 102.445  
    23029 Kobza Ladislav HRODE KRUMSÍN    
7   13005 Bureš Pavel st. HAPEK 95.128  
  13007 Burešová Jana HAPEK    
8   23084 Rylich Ladislav 1. Starobrněnský PK 87.810  
    99528 Bayer Miroslav PC AUSTERLITZ 1805    
9   14008 Bačo David TOP - ORLOVÁ 84.151  
    16105 Krpec František HRODE KRUMSÍN    
10   13060 Janík Petr SLOPE Brno 80.493  
      Kočí Dušan    
11   17023 Barák Jiří Orel Řečkovice 76.834  
    16053 Staněk Petr Orel Řečkovice    
12 17060 Bejšovec Petr Orel Řečkovice 73.175  
  17062 Hanák David Orel Řečkovice    
13     Libor Horák 69.516  
      Iva Horáková    
14   11018 Němec Jiří FENYX Adamov 65.858  
  14007 Straková Jaruška FENYX Adamov    
15   15008 Skopal Radek Kulový blesk Olomouc 62.199  
  15007 Rozsypalová Jana Kulový blesk Olomouc    
16   99496 Drmola Michal HRODE KRUMSÍN 58.540  
  17039 Drmolová Petra HRODE KRUMSÍN    
17     Luboš Ptáček 56.711  
      Jiří Slavík    
18     Jan Baník 54.881  
      Světlana Tomková    
19   16020 Handl Zdeněk FENYX Adamov 53.052  
  99500 Hašková Vlastimila SLOPE Brno    
20   15001 Ulmann Jiří TOP - ORLOVÁ 51.223  
    13021 Metzker Jiří HAPEK    
21   16033 Buchta Jan PEPEK 49.393  
  20701 Režová Šárka Carreau Brno    
22   27062 Mrlina Karel FENYX Adamov 47.564  
  27063 Mrlinová Jana FENYX Adamov    
23 12047 Karásková Františka HRODE KRUMSÍN 45.734  
    10139 Karásek Jiří HRODE KRUMSÍN    
24   17028 Horčica Vojtěch SLOPE Brno 43.905  
    10072 Bradáč Jiří SLOPE Brno    
25 21760 Dvořáková Jarmila PC AUSTERLITZ 1805 42.076  
  98304 Urbanová Bronislava 1. Starobrněnský PK    
26 17035 Konšelová Lenka HAPEK 40.246  
    13011 Navrátil Petr HAPEK    
27   98419 Harašta František SLOPE Brno 38.417  
    99559 Hrbáček Jan PCBD    
28     Blanka Lazarová 36.588  
      Helena Kutilová    
29 25079 Přikrylová Regina SLOPE Brno 34.758  
  10129 Rylichová Jarmila SLOPE Brno    
30 16052 Krejčířová Magda Orel Řečkovice 32.929  
  16141 Dudašková Blanka Orel Řečkovice    
31 17061 Botek Jan Orel Řečkovice 31.099  
  18107 Bejšovec Michal Orel Řečkovice    
32 JZ 17067 Dudašková Michaela Orel Řečkovice 29.270  
  JZ 17076 Horčicová Tereza SLOPE Brno    
33   16055 Brdíčko David Orel Řečkovice 28.355  
      Hanák, Pavel    


Zpět na termínovou listinu