Turnaje ČAPEK v roce 2018

Č e s k á    a s o c i a c e   p é t a n q u e    k l u b ů      V á s   z v e
!  Přihlášky na turnaj - klikněte na podtržený datum turnaje.  Výsledky turnaje - klikněte na podtržený název turnaje.  Propozice turnaje - klikněte na podtrženého pořadatele turnaje .!
Datum Název turnaje Pořadatel Místo konání 3/2/1 Způsob hry Poznámka Kontakt Č.tur.
03.02.2018 O pohár města Slatiňan a cenu kladrubského vraníka AURA Havlíčkův Brod Slatiňany u Chrudimi 3   prestige meduna.willi@seznam.cz 721746148 18001
24.02.2018 Zimní kolovský turnaj PC Kolová Kolová 3   regionál jindrich.kauca@gmail.com 18061
10.03.2018 SVĚDEK - Světový den koulí C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 18002
17.03.2018 Jarní Lipnické koule PC Sokol Lipník Lipník-fotbalové hřiště 3   regionál michalzdobinsky@seznam.cz 777842941 18003
24.03.2018 Pétanque na Výsluní AURA Havlíčkův Brod Chrudim 2   regionál tynule31@seznam.cz 730991809 18055
24.03.2018 Nakashi Cup CdP Loděnice Loděnice 2   regionál cdplodenice@seznam.cz 773536466 18068
24.03.2018 Beraní koule PAK Albrechtice Albrechtice 2   regionál liborpolach@seznam.cz 18004
07.04.2018 Košonek Zdenka Vavroviče PC Sokol Lipník Lipník-fotbalové hřiště 2   regionál michalzdobinsky@seznam.cz 777842941 18005
07.04.2018 VC pivovaru LITOVEL SLOPE Brno Brno-Slatina 3   regionál slope@volny.cz 603162622 18076
14.04.2018 Ostře sledované koule CdP Loděnice Loděnice 2   regionál cdplodenice@seznam.cz 773536466 18070
14.04.2018 Čerlinka CUP KLIP Litovel Litovel 3   regionál popelka@jplit.cz 605263120 18082
14.04.2018 Saharský pohár SK SAHARA Vědomice Vědomice 2   regionál t.piller@piller.cz 18045
21.04.2018 Koule Elišky Přemyslovny PC Mimo Done Nymburk Nymburk 2   regionál   18057
21.04.2018 Velikonoční vejce PK 1293 Vojnův Městec Vojnův Městec 2   regionál jitkoslava@seznam.cz 777166841 18084
21.04.2018 Memory Cup TOP Orlová Orlová 3   regionál top@riska.cz 775860150 18047
28.04.2018 22. Prvomájové koule Barona Prášila C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 18007
28.04.2018 Grand Prix Egrensis PC Ergensis Cheb 2   prestige bockovi1@seznam.cz 18006
28.04.2018 Prvomájové koulení SKP Hranice VI. - Valšovice Valšovice 3   regionál p.tomanek@email.cz 608851769 18051
29.04.2018 Přístavní turnaj Piráta Morgana C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 1   regionál glaser@orech.cz 602614170 18008
01.05.2018 Prvomájový Lipnický turnaj PC Sokol Lipník Lipník-fotbalové hřiště 2   regionál michalzdobinsky@seznam.cz 777842941 18009
05.05.2018 CENTROPE MAĎARSKO MAĎARSKO 3   centrope   18011
05.05.2018 Albrechtický kahan PAK Albrechtice Albrechtice 1   regionál liborpolach@seznam.cz 18010
05.05.2018 Stolínský mixér PEK STOLÍN Stolín 3   regionál bodlifous@seznam.cz 725359543 18080
08.05.2018 MČR klubů 1.kolo 0   klubová soutěž   18012
09.05.2018 MČR Juniorů KM 2   MČR hejl.pavel@centrum.cz 18013
12.05.2018 Karlův jarní pohár CdP Loděnice Loděnice 1   regionál cdplodenice@seznam.cz 773536466 18069
12.05.2018 Château Náměšť Kulový blesk Náměšť na Hané 3   prestige info@kulovyblesk.com 602730922 18014
19.05.2018 CENTROPE ČESKO VARAN Liblice 3   centrope p.valenz@volny.cz 602699423 18015
26.05.2018 MČR 2x2 PK 1293 Vojnův Městec Vojnův Městec 2   MČR jitkoslava@seznam.cz 777166841 18016
02.06.2018 MČR 3x3 PC Kolová Kolová 3   MČR thall@volny.cz 723062437 18017
09.06.2018 CENTROPE RAKOUSKO RAKOUSKO 3   centrope   18018
09.06.2018 VC Orla Orel Řečkovice Brno-Slatina 2   regionál gardas.oldrich@gmail.com 725638437 18050
09.06.2018 Starostovo jarní koulení PC Ergensis Cheb 2   regionál bockovi1@seznam.cz 18059
09.06.2018 Pepáčkovo koulení PCP Lipník Lipník 2   regionál pepac.pcp@seznam.cz 604530788 18063
16.06.2018 Memoriál CdP Loděnice CdP Loděnice Loděnice 2   regionál cdplodenice@seznam.cz 773536466 18071
16.06.2018 MČR 3x3 muži - kvalifikace na ME 2019 HRODE Krumsín Krumsín 4   MČR - kvalifikace hrodekrumsin@seznam.cz 18019
17.06.2018 Pétanque na zámku AURA Havlíčkův Brod Hrochův Týnec - zámek 3   regionál tynule31@seznam.cz 730991809 18074
23.06.2018 Zámecký turnaj PK 1293 Vojnův Městec Žďár nad Sázavou 2   regionál jitkoslava@seznam.cz 777166841 18085
23.06.2018 MČR 1x1 SK SAHARA Vědomice Vědomice 1   MČR t.piller@piller.cz 18020
24.06.2018 MČR ve střelbě na přesnost SK SAHARA Vědomice Vědomice 1   MČR t.piller@piller.cz 18021
30.06.2018 CENTROPE SLOVINSKO SLOVINSKO 3   centrope   18022
30.06.2018 Turnaj generací 1. KPK Vrchlabí Vrchlabí 2   regionál dbilek@krnap.cz 18062
30.06.2018 Vo Jarinovy koule 22. ročník HP Třebíč Hartvíkovice 3   regionál silva@fabik.cz;602596066 18086
30.06.2018 No Name SLOPE Brno Brno-Slatina 2   regionál slope@volny.cz 603162622 18077
05.07.2018 MČR klubů 2.kolo 0   klubová soutěž   18023
05.07.2018 O brněnskou kouli - XXIII. ročník FŇÁKY Brno Ratišovice 3   regionál Petr Stoklásek, fnaky@volny.cz 602942396 18049
06.07.2018 XXII. Kolovská koule PC Kolová Kolová 2   regionál thall@volny.cz 723062437 18066
07.07.2018 MČR 3x3 ženy - kvalifikace na MS 2019 AURA Havlíčkův Brod Hrochův týnec 4   MČR - kvalifikace meduna.willi@seznam.cz 721746148 18024
14.07.2018 Krumsínská HRODA HRODE Krumsín Krumsín 3   regionál hrodekrumsin@seznam.cz; PorizkaZbysek@seznam.cz +420 732 553 497; +420 737 255 018 18026
14.07.2018 Grand prix Mariánských lázní PK Mariánské Lázně Mariánské Lázně 3   prestige jirik.lw@gmail.com 724191410 18025
21.07.2018 Krakonošovy koule 1. KPK Vrchlabí Vrchlabí 2   regionál grosak@centrum.cz 737848419 18044
21.07.2018 Slunce, seno, pétanque CdP Loděnice Loděnice 2   regionál cdplodenice@seznam.cz 773536466 18073
21.07.2018 Valšovický pohár SKP Hranice VI. - Valšovice Valšovice 1   regionál p.tomanek@email.cz 608851769 18052
28.07.2018 Grand prix d'Austerlitz PC AUSTERLITZ 1805 Slavkov 3   prestige jose.d@quick.cz 602770800 18027
28.07.2018 Stolínský křečák - memoriál Jaroslava Smoly PEK STOLÍN Stolín 3   regionál bodlifous@seznam.cz 725359543 18081
04.08.2018 MČR 2x2 MIX Carreau Brno Šerkovice 2   MČR vladimir.husak@seznam.cz 602516930 18028
11.08.2018 Mozartovy koule Kulový blesk Olomouc 3   regionál info@kulovyblesk.com 602730922 18058
11.08.2018 O Kořist z Mordové rokle PCP Lipník Lipník 3   regionál pepac.pcp@seznam.cz 604530788 18064
18.08.2018 Grand prix Labe SK SAHARA Vědomice Vědomice 3   prestige t.piller@piller.cz 18029
18.08.2018 VC Polička SLOPE Brno Olešná 3   regionál slope@volny.cz 603162622 18078
25.08.2018 CENTROPE SLOVENSKO SLOVENSKO 3   centrope   18030
25.08.2018 GEKON - O křišťálovou tašku CdP Loděnice Loděnice 3   regionál cdplodenice@seznam.cz 773536466 18072
01.09.2018 O pohár města Brna - VARS Cup Carreau Brno Hrad Veveří 3   Superprestige vladimir.husak@seznam.cz 602516930 18031
02.09.2018 Medlešická Pecka AURA Havlíčkův Brod Chrudim - Medlešice 1   regionál tynule31@seznam.cz 730991809 18054
08.09.2018 MČR klubů 3.kolo 0   klubová soutěž   18032
08.09.2018 Orlovský Kahan TOP Orlová Orlová 3   regionál top@riska.cz 775860150 18048
15.09.2018 CENTROPE POLSKO POLSKO 3   centrope   18033
15.09.2018 Pohár Euregia Egrensis PC Ergensis Cheb 3   regionál bockovi1@seznam.cz 18060
22.09.2018 Golden Prague Cup C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 18034
22.09.2018 Koule z Aurory PCP Lipník Lipník 3   regionál pepac.pcp@seznam.cz 604530788 18065
22.09.2018 MČR 55 PLUS SLOPE Brno Brno-Slatina 4   MČR - kvalifikace slope@volny.cz 603162622 18035
23.09.2018 Rezerva pro kvalifikaci 2x2 2   MČR - kvalifikace   18036
28.09.2018 Svatováclavské dukáty PC Sokol Lipník Lipník-fotbalové hřiště 2   regionál michalzdobinsky@seznam.cz 777842941 18037
29.09.2018 MČR klubů - FINÁLE 0   klubová soutěž   18039
29.09.2018 Svatováclavské koulení SKP Hranice VI. - Valšovice Valšovice 2   regionál p.tomanek@email.cz 608851769 18053
06.10.2018 O pohár CdP Loděnice CdP Loděnice Loděnice 3   prestige cdplodenice@seznam.cz 773536466 18038
13.10.2018 Albrechtický pohár PAK Albrechtice Albrechtice 2   regionál liborpolach@seznam.cz 18040
13.10.2018 MEVA CUP SK SAHARA Vědomice Vědomice 2   regionál t.piller@piller.cz 18046
13.10.2018 Zlaté prasátko SLOPE Brno Brno-Slatina 3   prestige slope@volny.cz 603162622 18041
20.10.2018 TOP KLIP KLIP Litovel Litovel 3   regionál popelka@jplit.cz 605263120 18083
27.10.2018 Kapucínova koule AURA Havlíčkův Brod Chrudim 2   regionál michal.habasko@gmail.com 728272410 18056
27.10.2018 Podzimní Lipnické koule PC Sokol Lipník Lipník-fotbalové hřiště 2   regionál michalzdobinsky@seznam.cz 777842941 18042
03.11.2018 Přebor KV a PLZ kraje - memoriál Mirka Valenty PC Kolová Kolová 2   regionál thall@volny.cz 723062437 18067
03.11.2018 FISHING Cup SLOPE Brno Brno-Slatina 3   regionál slope@volny.cz 603162622 18079
11.11.2018 Svatomartinská husa - rozloučení se sezónou AURA Havlíčkův Brod Hrochův Týnec - zámek 2   regionál tynule31@seznam.cz 730991809 18075
01.12.2018 23. Přimrzlé koule C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 18043