Turnaje ČAPEK v roce 2021

Č e s k á    a s o c i a c e   p é t a n q u e    k l u b ů      V á s   z v e
!  Přihlášky na turnaj - klikněte na podtržený datum turnaje.  Výsledky turnaje - klikněte na podtržený název turnaje.  Propozice turnaje - klikněte na podtrženého pořadatele turnaje .!
Datum Název turnaje Pořadatel Místo konání 3/2/1 Způsob hry Poznámka Kontakt Č.tur.
27.02.2021 Bitva o Terezín SAHARA Vědomice Terezín 3   zimní prestige Milan Lapihuska, milan.lapihuska@seznam.cz 723852274 21001
06.03.2021 Světový den koulí - SvěDeK C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 21002
13.03.2021 Zimní kolovský turnaj PC Kolová Kolová 3   zimní prestige jindrich.kauca@gmail.com 602730922 21003
27.03.2021 Jarní lipnické koule Sokol Lipník Lipník 3   regionál michalzdobinsky@seznam.cz 777842941 21004
03.04.2021 Nakashi Cup CdP Loděnice Loděnice 2   regionál cdplodenice@seznam.cz 773536466 21063
10.04.2021 Beraní koule PAK Albrechtice Albrechtice 2   regionál liborpolach@seznam.cz 21006
10.04.2021 Košonek bratří Vavrovičů Sokol Lipník Lipník 2   regionál michalzdobinsky@seznam.cz 777842941 21005
17.04.2021 Velikonoční vejce PK 1293 Vojnův Městec Vojnův Městec 2   prestige jitkoslava@seznam.cz 21008
24.04.2021 Prvomájové koule Barona Prášila 25.ročník C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 21009
24.04.2021 Memory cup TOP Orlová Orlová 3   regionál top@riska.cz 775860150 21007
25.04.2021 Přístavní pohár piráta Morgana C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 1   regionál glaser@orech.cz 602614170 21010
25.04.2021 Finále MČR klubů 2020 SAHARA Vědomice Vědomice 0   klubová soutěž Milan Lapihuska, milan.lapihuska@seznam.cz 723852274 21011
01.05.2021 Starostovo jarní koulení PC Egrensis Cheb 2   regionál Jaroslav Boček, bockovi@iol.cz 721357024 21013
01.05.2021 CENTROPE POLSKO Polsko Polsko 3   centrope   21015
01.05.2021 Prvomájové koulení SKP Valšovice Valšovice 3   regionál Jakeš Zbyněk, jakesz@seznam.cz 603248693 21014
01.05.2021 Prvomájový lipnický turnaj Sokol Lipník Lipník 2   regionál michalzdobinsky@seznam.cz 777842941 21012
06.05.2021 MČR Juniorů Komise mládeže Losinka 2   MČR hejl.pavel@centrum.cz 21017
08.05.2021 Memorial CdP Loděnice CdP Loděnice Loděnice 2   regionál cdplodenice@seznam.cz 773536466 21064
08.05.2021 Château Náměšť Kulový blesk Náměšť na Hané 3   prestige info@kulovyblesk.com 602730922 21016
15.05.2021 CENTROPE ČESKO Varan Liblice 3   centrope p.valenz@volny.cz 602699423 21018
22.05.2021 MČR 2x2 CdP Loděnice Loděnice 2   MČR cdplodenice@seznam.cz 773536466 21019
29.05.2021 MČR klubů 2021 -1. kolo dle rozpisu dle rozpisu 0   klubová soutěž   21020
05.06.2021 Koule Elišky Přemyslovny Mimo Done Nymburk Nymburk 2   regionál vojta.zikmunda@gmail.com 21022
05.06.2021 Polouveský májový turnaj PK Polouvsí Polouvsí 2   regionál lubrus@centrum.cz, telefon: 603 816 325 21060
05.06.2021 CENTROPE SLOVINSKO Slovinsko Slovinsko 3   centrope   21021
06.06.2021 Nymburská 0.3 Mimo Done Nymburk Nymburk 1   regionál vojta.zikmunda@gmail.com 21023
12.06.2021 MČR 3x3 POP Praha Praha Trója 3   MČR Ondra.Preuss@seznam.cz; 775099488 21024
19.06.2021 Turnaj generací 1. KPK Vrchlabí Vrchlabí 2   regionál grosak@centrum.cz 737848419 21026
19.06.2021 CENTROPE MAĎARSKO Maďarsko Maďarsko 3   centrope   21025
26.06.2021 MČR 3x3 muži - kvalifikace na MS 2022 Benin HRODE Krumsín Krumsín 3   MČR - kvalifikace hrodekrumsin@seznam.cz; PorizkaZbysek@seznam.cz 21027
27.06.2021 MČR 3x3 ženy - kvalifikace HRODE Krumsín Krumsín 3   MČR - kvalifikace hrodekrumsin@seznam.cz; PorizkaZbysek@seznam.cz 21028
03.07.2021 O brněnskou kouli - XXVI. ročník FŇÁKY BRNO Ratišovice 3   regionál Petr Stoklásek, fnaky@volny.cz 602942396 21062
03.07.2021 XXV. Kolovská koule PC Kolová Kolová 2   prestige jindrich.kauca@gmail.com 602730922 21029
04.07.2021 O kořist z Mordové rokle PCP Lipník Lipník - fotbalové hřiště 3   regionál pepac.pcp@seznam.cz 604530788 21030
10.07.2021 MČR klubů 2021 -2. kolo dle rozpisu dle rozpisu 0   klubová soutěž   21031
17.07.2021 Krakonošovy koule 1. KPK Vrchlabí Vrchlabí 2   regionál grosak@centrum.cz 737848419 21033
17.07.2021 Grand prix Mariánských lázní PC Mariánské Lázně Mariánské Lázně 3   prestige jirik.lw@gmail.com 724191410 21032
17.07.2021 Valšovický pohár SKP Valšovice Valšovice 1   regionál Jakeš Zbyněk, jakesz@seznam.cz 603248693 21034
24.07.2021 Château Hrochův Týnec CHRUPEK Hrochův Týnec 3   prestige meduna.willi@seznam.cz 721746148 21035
31.07.2021 MČR klubů 2021 - 3.kolo dle rozpisu dle rozpisu 0   klubová soutěž   21036
01.08.2021 MČR 55+ CHRUPEK ? 3   MČR meduna.willi@seznam.cz 721746148 21037
07.08.2021 MČR 2x2 MIX CHRUPEK Hrochův Týnec 2   MČR meduna.willi@seznam.cz 721746148 21038
14.08.2021 Mozartovy koule Kulový blesk Olomouc Olomouc 3   regionál info@kulovyblesk.com 602730922 21040
14.08.2021 MČR 1x1 SAHARA Vědomice Vědomice 1   MČR Milan Lapihuska, milan.lapihuska@seznam.cz 723852274 21039
15.08.2021 MČR ve střelbě na přesnost SAHARA Vědomice Vědomice 1   MČR Milan Lapihuska, milan.lapihuska@seznam.cz 723852274 21041
21.08.2021 GP LABE SAHARA Vědomice Vědomice 3   prestige Milan Lapihuska, milan.lapihuska@seznam.cz 723852274 21042
28.08.2021 CENTROPE SLOVENSKO Slovensko Slovensko 3   centrope   21043
04.09.2021 O POHÁR MĚSTA BRNA - VARS CUP CARREAU Brno hrad Veveří 3   prestige vladimir.husak@seznam.cz 602516930 21044
11.09.2021 GOLDEN BOULE PRAGUE C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 21046
11.09.2021 CENTROPE RAKOUSKO Rakousko Rakousko 3   centrope   21045
11.09.2021 Orlovský kahan TOP Orlová Orlová 2   regionál top@riska.cz 775860150 21047
18.09.2021 Gekon "O křišťálovou tašku" CdP Loděnice Loděnice 3   regionál cdplodenice@seznam.cz 773536466 21065
18.09.2021 Grand prix Egrensis PC Egrensis Cheb 2   regionál Jaroslav Boček, bockovi@iol.cz 721357024 21048
25.09.2021 Svatováclavské koulení SKP Valšovice Valšovice 2   regionál Jakeš Zbyněk, jakesz@seznam.cz 603248693 21050
25.09.2021 Lipnické dukáty Sokol Lipník Lipník 2   regionál michalzdobinsky@seznam.cz 777842941 21049
02.10.2021 kvalifikace 2x2 muži i ženy na MS resp. ME 2022 ? 2   MČR - kvalifikace   21051
09.10.2021 MČR klubů 2021 - FINÁLE dle rozpisu Sokol Lipník 0   klubová soutěž   21052
16.10.2021 Podzimní lipnické koule Sokol Lipník Lipník 2   regionál michalzdobinsky@seznam.cz 777842941 21053
23.10.2021 O Pohár CdP CdP Loděnice Loděnice 3   prestige cdplodenice@seznam.cz 773536466 21054
23.10.2021 Polouveský svatomartinský turnaj PK Polouvsí Polouvsí 3   regionál lubrus@centrum.cz, telefon: 603 816 325 21061
30.10.2021 Přebor KV a PLZ kraje - memoriál Mirka Valenty PC Kolová Kolová 2   regionál jindrich.kauca@gmail.com 602730922 21055
06.11.2021 Koule z Aurory PCP Lipník Lipník - fotbalové hřiště 3   regionál pepac.pcp@seznam.cz;604530788 21056
20.11.2021 3. bitva o Terezín SK SAHARA Vědomice Terezín 3   regionál t.piller@piller.cz 21057
21.11.2021 4. bitva o Terezín SK SAHARA Vědomice Terezín 3   regionál t.piller@piller.cz 21058
04.12.2021 Přimrzlé koule C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 21059