21. Prvomájové koule Barona Prášila

Ořech     29.04.2017   

Dvojice,    Třída: REGIONAL,    Hra systémem: 2P,    Kvalita: 39.229,    Týmů: 60,    Klubů: 18,    č.turnaje: 17012    

Výsledková listina

Pořadí Kat.

Licence

Jméno

Klub

Body

Bonus

1   26075 Konšel Jakub POP Praha 235.374  
    24240 Hodboď Pavel Carreau Brno    
2   11009 Fereš Pavel PK 1293 Vojnův Městec 196.145  
    12010 Pachla Pavel AURA Havlíčkův Brod    
3   11037 Šebek Viktor 1. KPK Vrchlabí 176.531  
    27015 Srnský Lubomír 1. KPK Vrchlabí    
4   96034 Bílek Daniel 1. KPK Vrchlabí 156.916  
  13040 Bílek Vojtěch 1. KPK Vrchlabí    
5   96162 Glaser Vladimír C.T.P. Club Ořech 147.109  
  96163 Glaserová Dana C.T.P. Club Ořech    
6     Detlef Schwede, Chemnitz 137.302  
      Ingo Wonsack, Chemnitz    
7 14074 Froňková Blanka PC Sokol Lipník 127.494  
    98446 Morávek Petr PC Sokol Lipník    
8 24235 Konečná Jana Kulový blesk Olomouc 117.687  
    21774 Michálek Tomáš Carreau Brno    
9   23086 Řehoř Miroslav FRAPECO 112.783  
    23131 Felčárek Jaroslav FRAPECO    
10   16033 Buchta Jan PEPEK 107.880  
  20701 Režová Šárka Carreau Brno    
11   96216 Leiský Leander C.T.P. Club Ořech 102.976  
    25047 Leiský Martin C.T.P. Club Ořech    
12   21777 Husák Vladimír Carreau Brno 98.073  
    24321 Jakubek Petr Carreau Brno    
13     Lill Copenhagen, Dánsko 93.169  
      Lars    
14     Werner Heidenreich švédsko 88.265  
      Gunilla Peterson    
15     Tommy Aberg, Švédsko 83.362  
      Rolf Bonäs    
16     Angela Johansson, Švédsko 78.458  
      Nils-Olof Johansson    
17   12042 Pilát Petr SKP Kulová osma 76.006  
  16109 Sjögren Magda Club Rodamiento    
18     Rudolf Pulman SVK 73.554  
      Michal Bakyta SVK    
19   23021 Ondryáš Jiří FRAPECO 71.103  
      Ondryášová, Nika    
20     Marion Netter, Ausburg 68.651  
      Roland Netter, Augsburg    
21     Erik Copenhagen, Dánsko 66.199  
      Lilian    
22     Inger Copenhagen, Dánsko 63.747  
      Jesper    
23   16082 Pastorek Jaroslav SK Španielka Řepy 61.295  
  16083 Pastorková Eva SK Španielka Řepy    
24   12086 Froněk Jiří CdP Loděnice 58.844  
    29049 Marhoul Jan CdP Loděnice    
25   11048 Nagy Radim CdP Loděnice 56.392  
  14100 Vedralová Kateřina CdP Loděnice    
26   13004 Mazúr Pavel PC Sokol Lipník 53.940  
    10159 Vaníček Rudolf Sokol Kostomlaty    
27     John Busk, Dánsko 51.488  
      Helle Busk    
28     Ann-lis Svensson, Švédsko 49.036  
      Siv Berg    
29     Jorgen Bo Wind, Dánsko 46.584  
      Nina Shougaard    
30     Olof Bengtsson švédsko 44.133  
      Eva Bengtsson    
60   15093 Novotný Vladimír PCP Lipník 4.904  
  10163 Vaníčková Alena Sokol Kostomlaty    
60 96043 Bílková Blanka 1. KPK Vrchlabí 4.904  
    13083 Janoš Jiří CdP Loděnice    
60 17012 Kučerová Jitka SK Španielka Řepy 4.904  
    16085 Procházka Josef SK Španielka Řepy    
60 16006 Soukupová Irena Petank Club Praha 4.904  
  16137 Waclawiková Agáta Petank Club Praha    
60   12036 Pavýza Milan SKP Kulová osma 4.904  
    17051 Jiřík Václav SKP Kulová osma    
60 16078 Christovová Irena SK Španielka Řepy 4.904  
  16079 Kolaříková Josefína SK Španielka Řepy    
60 16120 Froněk Jiří ml. Petank Club Praha 4.904  
      Tomáš Smetana    
60 16041 Krčková Jiřina SENIOR TÝM Praha 1 4.904  
  16039 Jonášová Jitka SENIOR TÝM Praha 1    
60 17010 Hynková Renata SK Španielka Řepy 4.904  
  16081 Novotná Marie SK Španielka Řepy    
60 16043 Němcová Vlasta SENIOR TÝM Praha 1 4.904  
  16044 Paterová Jiřina SENIOR TÝM Praha 1    
60     Uli Hofbauer, Augsburg 4.904  
      Friedrich Hofbauer, Augsburg    
60     Dieter Greisen Dánsko 4.904  
      Anne Marie Christiansen    
60     Karl Gerhard Larsson, švédsko 4.904  
      Raija Larsson    
60     Fabio Trampler, Leipzig 4.904  
      Heiko Trampler, Leipzig    
60     Flemming Copenhagen, Dánsko 4.904  
      Brian    
60     Kohout Jiří, CTP club Ořech 4.904  
      Kohoutová Božena, CTP club Oře    
60     Dagmar Rippl, Augsburg 4.904  
      Reinhold Krämer, Augsburg    
60     John Tornhav, Dánsko 4.904  
      Ingrid Kjerulf    
60     Bent Copenhagen, Dánsko 4.904  
      Niller    
60     Ingrid Berglund, Švédsko 4.904  
      Kerstin Moreira    
60     Joan Copenhagen, Dánsko 4.904  
      Mika    
60     Klas Berg, Švédsko 4.904  
      Stefan Svensson    
60     Tichomír Handlovský 4.904  
      Michal Stano    
60     Wilfried Bogner, Augsburg 4.904  
      Willi Lehmayer, Augsburg    
60     Carl Enström , Švédsko 4.904  
      Inger Oskarsson    
60     Per Jörgensen, Dánsko 4.904  
      Mogens Pedersen    
60     Gun Heidenreich švédsko 4.904  
      Christer Peterson    
60     Anton Krämer, Augsburg 4.904  
      Johanna Krämer, Augsburg    
60     Ann-Kristin Rosén, Švédsko 4.904  
      Inga-Britt  Aberg, Švédsko    
60     Karen Copenhagen, Dánsko 4.904  
      Oskar Hofbauer    


Zpět na termínovou listinu