Turnaje ČAPEK v roce 2020

Č e s k á    a s o c i a c e   p é t a n q u e    k l u b ů      V á s   z v e
!  Přihlášky na turnaj - klikněte na podtržený datum turnaje.  Výsledky turnaje - klikněte na podtržený název turnaje.  Propozice turnaje - klikněte na podtrženého pořadatele turnaje .!
Datum Název turnaje Pořadatel Místo konání 3/2/1 Způsob hry Poznámka Kontakt Č.tur.
08.02.2020 Zimní Kolovský turnaj III. Ročník PC Kolová Kolová 3   prestige jindrich.kauca@gmail.com 20001
22.02.2020 2. Bitva o Terezín - Cena kladrubského vraníka SK SAHARA Vědomice Terezín 3   prestige   20002
07.03.2020 Světový den koulí 2020 C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 20003
16.05.2020 Starostovo jarní koulení PC Ergensis Cheb 2   regionál bockovi1@seznam.cz 721357024 20072
30.05.2020 MČR klubů 1.kolo 0   klubová soutěž   20007
06.06.2020 Kvalifikace 2x2 Mix - ME 2020 CdP Loděnice Loděnice 2   kvalifikace cdplodenice@seznam.cz 773536466 20012
06.06.2020 Albrechtický kahan PAK Albrechtice Albrechtice 1   regionál liborpolach@seznam.cz 20021
13.06.2020 MČR klubů 2.kolo 0   klubová soutěž   20028
13.06.2020 Na Výsluní CHRUPEK Chrudim Medlešický pivovar 2   regionál   20062
20.06.2020 MČR 3x3 muži - kvalifikace na ME 2021 PC Sokol Lipník Lipník 3 2P MČR - kvalifikace   20023
20.06.2020 Polouveský májový turnaj PK Polouvsí Polouvsí 3   regionál lubrus@centrum.cz, telefon: 603 816 325 20077
21.06.2020 MČR 3x3 ženy - kvalifikace na MS 2021 PC Sokol Lipník Lipník 3   MČR - kvalifikace   20024
27.06.2020 Turnaj generací 1. KPK Vrchlabí Vrchlabí 2   regionál   20053
27.06.2020 Vo Jarinovy koule, 24. ročník HP Třebíč Hartvíkovice 3   regionál   20075
27.06.2020 O Kořist z Mordové rokle PCP Lipník Lipník 3   regionál   20070
04.07.2020 O brněnskou kouli - XXV. ročník FŇÁKY BRNO Ratišovice 3   regionál   20027
04.07.2020 Krumsínská HRODA XXI. ročník HRODE Krumsín Krumsín 3   regionál hrodekrumsin@seznam.cz; PorizkaZbysek@seznam.cz 20076
04.07.2020 XXIV. Kolovská koule PC Kolová Kolová 2   regionál jindrich.kauca@gmail.com 20016
11.07.2020 MČR klubů 3.kolo 0   klubová soutěž   20043
12.07.2020 Memoriál CdP Loděnice CdP Loděnice Loděnice 2   regionál cdplodenice@seznam.cz 773536466 20068
18.07.2020 Krakonošovy koule 1. KPK Vrchlabí Vrchlabí 2   regionál   20054
18.07.2020 Grand prix Mariánských lázní PK Mariánské Lázně Mariánské Lázně 3   prestige jirik.lw@gmail.com 724191410 20030
18.07.2020 Valšovický pohár SKP Hranice VI. - Valšovice Valšovice 1   regionál p.tomanek@email.cz 608851769 20031
25.07.2020 Château Hrochův Týnec CHRUPEK Chrudim Hrochův Týnec 3   prestige meduna.willi@seznam.cz 721746148 20032
26.07.2020 Pétanque na zámku CHRUPEK Chrudim Hrochův Týnec 2   regionál   20079
01.08.2020 GEKON "O křišťálovou tašku" CdP Loděnice Loděnice 3   regionál cdplodenice@seznam.cz 773536466 20069
01.08.2020 MČR 55 PLUS HRODE Krumsín Krumsín 3   MČR   20033
08.08.2020 MČR 2x2 MIX CdP Loděnice Loděnice 2   MČR cdplodenice@seznam.cz 773536466 20034
15.08.2020 Mozartovy koule Kulový blesk Olomouc 3   regionál info@kulovyblesk.com 602730922 20073
15.08.2020 MČR 65+ SK SAHARA Vědomice Vědomice 2   MČR   20045
22.08.2020 MČR Juniorů KM Rapotín 2   MČR hejl.pavel@centrum.cz 20014
22.08.2020 Zámecký turnaj PK 1293 Vojnův Městec Žďár nad Sázavou 3   regionál jitkoslava@seznam.cz 777166841 20078
22.08.2020 Grand prix Labe SK SAHARA Vědomice Vědomice 3   prestige t.piller@piller.cz 20037
29.08.2020 MČR 3x3 CHRUPEK Chrudim Hrochův Týnec 3   MČR meduna.willi@seznam.cz 721746148 20020
05.09.2020 24. Prvomájové koule Barona Prášila C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 20010
05.09.2020 O pohár města Brna - VARS Cup Carreau Brno Hrad Veveří 3   prestige vladimir.husak@seznam.cz 602516930 20039
06.09.2020 Přístavní turnaj Piráta Morgana C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 1   regionál glaser@orech.cz 602614170 20011
12.09.2020 MČR 1x1 SK SAHARA Vědomice Vědomice 1   MČR t.piller@piller.cz 20035
13.09.2020 MČR ve střelbě na přesnost SK SAHARA Vědomice Vědomice 1   MČR t.piller@piller.cz 20036
19.09.2020 Lipnické dukáty PC Sokol Lipník Lipník-fotblové hřiště 2   regionál   20060
19.09.2020 Orlovský kahan TOP Orlová Orlová 3   regionál   20056
26.09.2020 MČR 2x2 PC Kolová Kolová 2   MČR jindrich.kauca@gmail.com 602730922 20026
26.09.2020 Svatováclavské koulení SKP Hranice VI. - Valšovice Valšovice 2   regionál p.tomanek@email.cz 608851769 20044
27.09.2020 Grand Prix Egrensis PC Ergensis Cheb 2   prestige bockovi1@seznam.cz 721357024 20042
04.10.2020 Koulení v pivovaru CHRUPEK Chrudim Medlešický pivovar 2   regionál Kristýna Krajánková, 730991809, tynule31@gmail.com 20080
10.10.2020 Albrechtický pohár PAK Albrechtice Albrechtice 2   regionál liborpolach@seznam.cz 20048
10.10.2020 MČR klubů - FINÁLE SK SAHARA Vědomice Vědomice 0   klubová soutěž   20047
17.10.2020 Koule Elišky Přemyslovny Mimo Done Nymburk Nymburk 2   regionál vojta.zikmunda@gmail.com 20015
17.10.2020 Nymburská nula Mimo Done Nymburk Nymburk 1   regionál vojta.zikmunda@gmail.com 20050
24.10.2020 Čerlinka CUP KLIP Litovel Litovel 3   prestige popelka@jplit.cz 605263120 20008
24.10.2020 Podzimní lipnické koule PC Sokol Lipník Lipník-fotblové hřiště 2   regionál   20061
28.10.2020 Kapucínova koule CHRUPEK Chrudim Chrudim  2   regionál   20064
31.10.2020 XX. Přebor KV a PLZ kraje - memoriál Mirka Valenty PC Kolová Kolová 2   regionál jindrich.kauca@gmail.com 20051
07.11.2020 Svatomartinská husa - rozloučení se sezónou CHRUPEK Chrudim Hrochův Týnec 2   regionál   20065
07.11.2020 Koule z Aurory PCP Lipník Lipník 3   regionál   20071
05.12.2020 25. Přimrzlé koule C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 20052