Turnaje ČAPEK v roce 2020

Č e s k á    a s o c i a c e   p é t a n q u e    k l u b ů      V á s   z v e
!  Přihlášky na turnaj - klikněte na podtržený datum turnaje.  Výsledky turnaje - klikněte na podtržený název turnaje.  Propozice turnaje - klikněte na podtrženého pořadatele turnaje .!
Datum Název turnaje Pořadatel Místo konání 3/2/1 Způsob hry Poznámka Kontakt Č.tur.
08.02.2020 Zimní Kolovský turnaj III. Ročník PC Kolová Kolová 3   prestige jindrich.kauca@gmail.com 20001
22.02.2020 2. Bitva o Terezín - Cena kladrubského vraníka SK SAHARA Vědomice Terezín 3   prestige   20002
07.03.2020 Světový den koulí 2020 C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 20003
14.03.2020 NAKASHI CUP CdP Loděnice Loděnice 2   regionál cdplodenice@seznam.cz 773536466 20066
21.03.2020 Na Výsluní CHRUPEK Chrudim Medlešický pivovar 2   regionál   20062
22.03.2020 Na Výsluní Extra CHRUPEK Chrudim Medlešický pivovar 3   regionál   20063
28.03.2020 Jarní lipnické koule PC Sokol Lipník Lipník-fotblové hřiště 3   regionál   20057
28.03.2020 Memory cup TOP Orlová Orlová 3   regionál   20055
04.04.2020 Beraní koule PAK Albrechtice Albrechtice 2   regionál liborpolach@seznam.cz 20005
04.04.2020 Saharský pohár SK SAHARA Vědomice Vědomice 2   regionál t.piller@piller.cz 20004
04.04.2020 VC pivovaru Litovel SLOPE Brno Brno-Slatina 3   regionál slope@volny.cz 721746148 20006
10.04.2020 MČR klubů 1.kolo 0   klubová soutěž   20007
11.04.2020 Košonek bratří Vavrovičů PC Sokol Lipník Lipník-fotblové hřiště 2   regionál   20058
18.04.2020 Čerlinka CUP KLIP Litovel Litovel 3   prestige   20008
25.04.2020 24. Prvomájové koule Barona Prášila C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 20010
25.04.2020 Velikonoční vejce PK 1293 Vojnův Městec Vojnův Městec 2   prestige jitkoslava@seznam.cz 20009
26.04.2020 Přístavní turnaj Piráta Morgana C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 1   regionál glaser@orech.cz 602614170 20011
01.05.2020 Prvomájový lipnický turnaj PC Sokol Lipník Lipník-fotblové hřiště 2   regionál   20059
02.05.2020 Kvalifikace 2x2 Mix - ME 2020 CdP Loděnice Loděnice 2   kvalifikace cdplodenice@seznam.cz 773536466 20012
02.05.2020 Prvomájové koulení SKP Hranice VI. - Valšovice Valšovice 3   regionál p.tomanek@email.cz 608851769 20013
06.05.2020 MČR Juniorů KM Rapotín 2   MČR hejl.pavel@centrum.cz 20014
08.05.2020 Koule Elišky Přemyslovny Mimo Done Nymburk Nymburk 2   regionál vojta.zikmunda@gmail.com 20015
09.05.2020 CENTROPE SLOVINSKO SLOVINSKO 3   centrope   20017
09.05.2020 XXIV. Kolovská koule PC Kolová Kolová 2   regionál jindrich.kauca@gmail.com 20016
16.05.2020 Karlův jarní pohár CdP Loděnice Loděnice 1   regionál cdplodenice@seznam.cz 773536466 20067
16.05.2020 Château Náměšť Kulový blesk Náměšť na Hané 3   prestige info@kulovyblesk.com 602730922 20018
16.05.2020 Starostovo jarní koulení PC Ergensis Cheb 2   regionál bockovi1@seznam.cz 721357024 20072
23.05.2020 CENTROPE ČESKO VARAN Liblice 3   centrope p.valenz@volny.cz 602699423 20019
30.05.2020 MČR 3x3 CHRUPEK Chrudim Hrochův Týnec 3   MČR meduna.willi@seznam.cz 721746148 20020
06.06.2020 Memoriál CdP Loděnice CdP Loděnice Loděnice 2   regionál cdplodenice@seznam.cz 773536466 20068
06.06.2020 Albrechtický kahan PAK Albrechtice Albrechtice 1   regionál liborpolach@seznam.cz 20021
13.06.2020 CENTROPE RAKOUSKO RAKOUSKO 3   centrope   20022
13.06.2020 O Kořist z Mordové rokle PCP Lipník Lipník 3   regionál   20070
20.06.2020 MČR 3x3 muži - kvalifikace na ME 2021 PEK Stolín Stolín 3   MČR - kvalifikace   20023
21.06.2020 MČR 3x3 ženy - kvalifikace na MS 2021 PEK Stolín Stolín 3   MČR - kvalifikace   20024
27.06.2020 CENTROPE POLSKO POLSKO 3   centrope   20025
27.06.2020 Turnaj generací 1. KPK Vrchlabí Vrchlabí 2   regionál   20053
04.07.2020 O brněnskou kouli - XXV. ročník FŇÁKY BRNO Ratišovice 3   regionál   20027
04.07.2020 MČR 2x2 PC Kolová Kolová 2   MČR jindrich.kauca@gmail.com 602730922 20026
11.07.2020 MČR klubů 2.kolo 0   klubová soutěž   20028
11.07.2020 BePeCup Bepec 2016 Šlapanice 3   regionál   20029
18.07.2020 Krakonošovy koule 1. KPK Vrchlabí Vrchlabí 2   regionál   20054
18.07.2020 Grand prix Mariánských lázní PK Mariánské Lázně Mariánské Lázně 3   prestige jirik.lw@gmail.com 724191410 20030
18.07.2020 Valšovický pohár SKP Hranice VI. - Valšovice Valšovice 1   regionál p.tomanek@email.cz 608851769 20031
25.07.2020 Château Hrochův Týnec CHRUPEK Chrudim Hrochův Týnec 3   prestige meduna.willi@seznam.cz 721746148 20032
01.08.2020 GEKON "O křišťálovou tašku" CdP Loděnice Loděnice 3   regionál cdplodenice@seznam.cz 773536466 20069
01.08.2020 MČR 55 PLUS HRODE Krumsín Krumsín 3   MČR   20033
08.08.2020 MČR 2x2 MIX CdP Loděnice Loděnice 2   MČR cdplodenice@seznam.cz 773536466 20034
15.08.2020 Mozartovy koule Kulový blesk Olomouc 3   regionál info@kulovyblesk.com 602730922 20073
15.08.2020 MČR 1x1 SK SAHARA Vědomice Vědomice 1   MČR t.piller@piller.cz 20035
16.08.2020 MČR ve střelbě na přesnost SK SAHARA Vědomice Vědomice 1   MČR t.piller@piller.cz 20036
22.08.2020 Grand prix Labe SK SAHARA Vědomice Vědomice 3   prestige t.piller@piller.cz 20037
29.08.2020 CENTROPE SLOVENSKO SLOVENSKO 3   centrope   20038
05.09.2020 GOLDEN PRAGUE BOULE C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 20040
05.09.2020 O pohár města Brna - VARS Cup Carreau Brno Hrad Veveří 3   prestige vladimir.husak@seznam.cz 602516930 20039
12.09.2020 CENTROPE MAĎARSKO MAĎARSKO 3   centrope   20041
12.09.2020 Lipnické dukáty PC Sokol Lipník Lipník-fotblové hřiště 2   regionál   20060
12.09.2020 Orlovský kahan TOP Orlová Orlová 3   regionál   20056
26.09.2020 MČR klubů 3.kolo 0   klubová soutěž   20043
26.09.2020 Svatováclavské koulení SKP Hranice VI. - Valšovice Valšovice 2   regionál p.tomanek@email.cz 608851769 20044
27.09.2020 Grand Prix Egrensis PC Ergensis Cheb 2   prestige bockovi1@seznam.cz 721357024 20042
28.09.2020 Kvalifikace 2x2 - MS 2021 2   kvalifikace   20045
03.10.2020 O pohár CdP Loděnice CdP Loděnice Loděnice 3   prestige cdplodenice@seznam.cz 773536466 20046
10.10.2020 Albrechtický pohár PAK Albrechtice Albrechtice 2   regionál liborpolach@seznam.cz 20048
10.10.2020 MČR klubů - FINÁLE SK SAHARA Vědomice Vědomice 0   klubová soutěž   20047
11.10.2020 MEVA Cup SK SAHARA Vědomice Vědomice 2   regionál t.piller@piller.cz 20049
17.10.2020 Nymburská nula Mimo Done Nymburk Nymburk 1   regionál vojta.zikmunda@gmail.com 20050
24.10.2020 Podzimní lipnické koule PC Sokol Lipník Lipník-fotblové hřiště 3   regionál   20061
28.10.2020 Kapucínova koule CHRUPEK Chrudim Chrudim  2   regionál   20064
31.10.2020 XX. Přebor KV a PLZ kraje - memoriál Mirka Valenty PC Kolová Kolová 2   regionál jindrich.kauca@gmail.com 20051
07.11.2020 Svatomartinská husa - rozloučení se sezónou CHRUPEK Chrudim Hrochův Týnec 2   regionál   20065
07.11.2020 Koule z Aurory PCP Lipník Lipník 3   regionál   20071
05.12.2020 25. Přimrzlé koule C.T.P. CLUB OŘECH Ořech 2   regionál glaser@orech.cz 602614170 20052