Žebříček ČAPEK k 23.05.2017

Vysvětlivky
Tabulky
Žebříček ve formátu XLS
Poř. Kat. LicencePříjmení Jméno Klub Síla Body Bonusy Turnajů
1   26075 Konšel Jakub POP Praha 57.000 4305.638 1910 18
2   21775 Michálek Jan Carreau Brno 54.500 4180.704 1709 14
3   21774 Michálek Tomáš Carreau Brno 49.125 4144.505 1805 19
4   28007 Kaplánek František HRODE KRUMSÍN 53.500 4060.333 1887 16
5   99532 Michálek Ivo Carreau Brno 52.500 4039.999 1813 20
6   29062 Vavrovič Petr ml. PC Sokol Lipník 55.250 3879.067 1613 37
7   11001 Lukáš Petr PLUK Jablonec 43.000 3841.756 1910 26
8   27039 Kauca Jindřich PC Kolová 51.500 3792.132 1795 33
9   27015 Srnský Lubomír 1. KPK Vrchlabí 48.250 3694.697 1672 24
10   11039 Lukáš Vojtěch PLUK Jablonec 43.188 3685.542 1757 20
11   28006 Grepl Jiří SKP Hranice VI-Valšovice 44.938 3667.704 1781 17
12   21912 Koreš Jiří st. HAVAJ CB 40.625 3663.246 1774 26
13 Z 11002 Lukášová Jana PLUK Jablonec 41.625 3662.581 1852 25
14 Z 14024 Palicová Markéta PLUK Jablonec 42.188 3624.005 1591 19
15 Z 12022 Slobodová Veronika Carreau Brno 41.125 3574.140 1722 29
16   29040 Krpec Miroslav HRODE KRUMSÍN 41.000 3243.130 1678 22
17   24218 Fuksa Petr UBU Únětice 42.313 3233.619 1378 14
18 Z 29039 Krpcová Jana HRODE KRUMSÍN 41.625 3226.419 1648 21
19   15008 Skopal Radek Kulový blesk Olomouc 45.125 3172.964 1473 31
20   22991 Koreš Jiří ml. HAVAJ CB 37.625 3170.030 1492 13
21   11011 Juráň Petr Carreau Brno 42.438 3152.373 1342 18
22   13064 Michalička Lukáš 1. KPK Vrchlabí 43.000 3124.777 1256 15
23 Z 21786 Venclová Lucie 1. KPK Vrchlabí 37.329 3116.230 1294 11
24 Z 14075 Froňková Kateřina PC Sokol Lipník 42.500 3059.675 1262 30
25 Z 28055 Svobodová Lenka SKP Hranice VI-Valšovice 36.375 3056.296 1617 20
26   22007 Resl Jan POP Praha 33.875 3043.475 1537 13
27   27069 Preuss Michal POP Praha 40.438 3037.101 1248 26
28   98446 Morávek Petr PC Sokol Lipník 47.625 3030.605 1062 36
29 Z 29002 Mrázková Sylva PC Kolová 41.000 3002.745 1358 28
30   10048 Valík Václav PAK Albrechtice 46.375 2987.484 1348 24
31   25055 Jakeš Zbyněk SKP Hranice VI-Valšovice 37.438 2986.915 1593 20
32   11046 Faltýnek David HRODE KRUMSÍN 35.000 2985.691 1499 17
33   26011 Brázda Vladimír 1. KPK Vrchlabí 43.750 2943.061 1308 23
34   99555 Pírek Martin HRODE KRUMSÍN 39.500 2922.102 1470 27
35   23054 Mašek Pavel 1. KPK Vrchlabí 43.625 2903.975 989 16
36   25061 Kutý Tomáš SKP Hranice VI-Valšovice 42.500 2900.953 1221 19
37 Z 99574 Demčíková Jiřina SK Sahara Vědomice 43.500 2874.969 1282 37
38 Z 15007 Rozsypalová Jana Kulový blesk Olomouc 39.000 2847.959 1390 31
39   14076 Klír Tomáš Petank Club Praha 41.250 2811.257 1397 36
40 Z 12037 Krejčínová Lenka SKP Kulová osma 29.438 2785.591 1487 30
41   96200 Vlk Pavel POP Praha 34.750 2764.962 1153 9
42   12038 Krejčín Leoš SKP Kulová osma 29.438 2748.425 1465 30
43   23086 Řehoř Miroslav FRAPECO 40.500 2677.776 1208 19
44   96034 Bílek Daniel 1. KPK Vrchlabí 47.375 2673.879 637 13
45 Z 21813 Šrubařová Hana Carreau Brno 35.641 2640.071 1004 9
46   11038 Kapeš Roman 1. KPK Vrchlabí 29.000 2623.375 1398 22
47   12020 Fafek Petr PC Sokol Lipník 51.500 2609.219 1112 30
48   12023 Radojčič Siniša PC Egrensis 31.126 2580.810 1252 13
49   10051 Charvát Jan FENYX Adamov 38.000 2549.801 1157 21
50   10082 Krassa Roman PC Egrensis 28.001 2536.006 1283 10
51   13005 Bureš Pavel st. HAPEK 33.063 2521.819 1221 18
52 Z 25017 Radoušová Jana PK Osika Plzeň 38.625 2500.686 1074 28
53   12070 Mrázek Petr CdP Loděnice 31.875 2494.532 1405 33
54   11009 Fereš Pavel PK 1293 Vojnův Městec 34.750 2483.931 1072 23
55   12086 Froněk Jiří CdP Loděnice 35.000 2480.085 1382 37
56   29049 Marhoul Jan CdP Loděnice 35.000 2473.161 1004 19
57   16107 Janeček Robert HRODE KRUMSÍN 38.000 2467.114 781 12
58   11006 Kulhánek Milan SK Sahara Vědomice 31.875 2398.419 1255 30
59 Z 21913 Korešová Alena HAVAJ CB 27.126 2396.192 1241 25
60   15006 Voňka Jiří Kulový blesk Olomouc 35.125 2395.011 1381 29
61   15067 Vyoral Hynek Sokol Kostomlaty 34.875 2386.678 1115 29
62   28050 Beránek Miroslav PC Kolová 34.625 2376.386 1014 20
63   11037 Šebek Viktor 1. KPK Vrchlabí 40.250 2371.733 803 22
64   99510 Demčík Milan St. SK Sahara Vědomice 37.500 2360.811 856 24
65 Z 27088 Mandíková Sylva PCP Lipník 34.750 2351.824 960 20
66   24342 Janík Miroslav PPA POZORKA 27.001 2341.912 1162 13
67   21768 Plucar Petr PC Kolová 28.875 2337.555 1115 18
68   24309 Habásko Michal AURA Havlíčkův Brod 29.188 2334.542 962 8
69 Z 25003 Horáčková Simona SK Sahara Vědomice 30.625 2310.139 1064 21
70   27080 Čihák Josef PCP Lipník 32.125 2294.116 1209 36
71 Z 10163 Vaníčková Alena Sokol Kostomlaty 29.375 2277.667 1179 31
72 Z 13044 Fafková Jana PC Sokol Lipník 36.094 2274.055 692 21
73 Z 96059 Hančová Alice 1. KPK Vrchlabí 25.750 2260.807 1047 5
74 Z 24330 Moosová Šárka Carreau Brno 31.500 2218.427 1090 26
75 Z 13007 Burešová Jana HAPEK 26.470 2214.454 1131 16
76 Z 14052 Škorničková Jaroslava Sokol Kostomlaty 29.376 2211.487 1098 31
77   14094 Šedivý Zdeněk FRAPECO 30.563 2205.882 923 12
78   96217 Gorroňo López Rubi PC Sokol Lipník 31.875 2195.556 1141 25
79   15023 Přibyl Miloš SK Sahara Vědomice 31.031 2187.184 1129 31
80   21754 Valenz Jan PK Osika Plzeň 38.125 2159.782 727 16
81   14060 Hladký Jaroslav 1. KPK Vrchlabí 30.625 2151.453 863 16
82   26074 Preuss Ondřej POP Praha 22.501 2141.083 1115 16
83 J 14079 Vorel Jan Petank Club Praha 41.375 2132.733 796 35
84   99590 Kacerovský Ivo PC Kolová 36.250 2125.346 775 16
85   23131 Felčárek Jaroslav FRAPECO 34.375 2087.155 770 18
86 Z 13001 Beranová Pavla PC Sokol Lipník 23.813 2085.184 1142 30
87   29037 Moos Dušan Carreau Brno 31.344 2078.471 874 22
88   15047 Mikyška Milan SK Sahara Vědomice 29.438 2055.075 1092 27
89   28004 Tománek Petr SKP Hranice VI-Valšovice 21.970 2053.030 1109 17
90 Z 12017 Tomášková Dana UBU Únětice 28.782 2051.889 867 19
91   12048 Pánek Miloslav HRODE KRUMSÍN 28.875 2050.353 887 19
92   13060 Janík Petr SLOPE Brno 29.626 2049.087 854 15
93 Z 29009 Proroková Dana PCP Lipník 31.250 2046.179 817 18
94   15011 Chmelař Ivo SKP Kulová osma 27.313 2004.090 947 34
95   25014 Mráz Václav PK Osika Plzeň 24.032 1993.048 1010 19
96 Z 24235 Konečná Jana Kulový blesk Olomouc 31.750 1986.169 730 11
97   24240 Hodboď Pavel Carreau Brno 24.000 1984.691 881 7
98 Z 27030 Kutá Miloslava SKP Hranice VI-Valšovice 22.907 1983.488 1020 17
99   24310 Netušil Radek P.C.B.D. 24.625 1979.971 830 7
100 Z 13027 Dlouhá Ivana Club Rodamiento 27.625 1979.308 1005 24
101   13077 Kot Pavel UBU Únětice 26.064 1976.985 847 14
102   28051 Horáček Jindřich PC Kolová 27.626 1975.496 845 15
103 Z 12006 Krajánková Kristýna AURA Havlíčkův Brod 23.813 1971.876 1109 23
104   13029 Kamaryt Josef Club Rodamiento 30.250 1965.482 896 24
105 Z 20701 Režová Šárka Carreau Brno 25.251 1916.070 861 14
106   15060 Horálek Jiří PCP Lipník 21.533 1914.220 974 12
107 J 13040 Bílek Vojtěch 1. KPK Vrchlabí 31.657 1903.903 619 16
108   10064 Pořízka Zbyšek HRODE KRUMSÍN 25.313 1869.110 839 15
109   21836 Piller Tomáš SK Sahara Vědomice 21.220 1858.832 1026 20
110   12083 Zátka Miloslav SKP Kulová osma 28.125 1849.014 756 27
111   26043 Král Pavel FENYX Adamov 27.595 1847.326 674 15
112   10085 Kuchler Josef PC Egrensis 22.250 1847.285 886 7
113 Z 12085 Mitkovová Hana SKP Kulová osma 27.375 1842.437 833 27
114   12042 Pilát Petr SKP Kulová osma 31.344 1836.822 802 28
115   25054 Gratcl Jiří SKP Hranice VI-Valšovice 22.220 1831.119 838 12
116   29061 Vavrovič Petr st. PC Sokol Lipník 27.250 1823.439 643 10
117 Z 13078 Kotová Jiřina UBU Únětice 23.158 1821.973 847 14
118 Z 14019 Červenková Andrea SK Sahara Vědomice 24.032 1816.005 905 25
119 Z 14074 Froňková Blanka PC Sokol Lipník 32.625 1808.783 615 27
120 J 16106 Konšel Robin P.C.B.D. 36.500 1794.873 396 20
121 Z 12073 Špiclová Adéla PK Osika Plzeň 18.939 1775.698 957 17
122   26034 Vajčovec Kamil PAK Albrechtice 25.438 1750.867 833 15
123   15065 Palas Pavel UBU Únětice 24.313 1733.065 850 19
124 Z 15010 Chmelařová Yvetta SKP Kulová osma 25.376 1731.855 808 34
125 Z 28001 Pillerová Monika SK Sahara Vědomice 19.658 1728.031 855 17
126   15068 Žárský Kamil POP Praha 19.064 1723.212 933 16
127   96005 Bukovčík Jan PAK Albrechtice 21.266 1689.334 800 14
128   14006 Havel Michal 1. KPK Vrchlabí 21.252 1674.697 762 14
129   25075 Špitálský Milan PK Osika Plzeň 18.346 1668.669 869 14
130 Z 14081 Boubínová Vendula Petank Club Praha 20.908 1667.798 795 24
131   23060 Ševčík Jaroslav PAK Albrechtice 23.157 1665.065 825 15
132 Z 13061 Špannerová Zdeňka PC Egrensis 19.672 1656.260 822 9
133   15086 Kunert Vladimír PCP Lipník 22.876 1646.869 784 30
134   15009 Skopal Martin Kulový blesk Olomouc 25.969 1642.461 557 14
135 Z 16010 Šplechtová Dana Sokol Kostomlaty 27.376 1623.073 530 18
136   16005 Voňka Petr Kulový blesk Olomouc 21.376 1614.186 722 15
137   10139 Karásek Jiří HRODE KRUMSÍN 24.376 1612.099 751 21
138 Z 12047 Karásková Františka HRODE KRUMSÍN 23.626 1609.240 751 22
139 Z 98373 Hodboďová Romana POP Praha 17.125 1603.969 772 5
140   12010 Pachla Pavel AURA Havlíčkův Brod 27.376 1596.985 720 25
141   24272 Drmola Miroslav HRODE KRUMSÍN 26.251 1581.617 626 18
142   98465 Hájek Martin PEK Stolín 24.689 1580.688 678 10
143   23048 Brož Oldřich St PK 1293 Vojnův Městec 22.719 1576.548 817 15
144   12049 Soldán Michal HRODE KRUMSÍN 23.001 1564.111 625 12
145   24317 Anton Lubomír KLIP Litovel 28.750 1562.023 428 17
146   11010 Fereš Jiří PK 1293 Vojnův Městec 14.626 1554.847 863 10
147   12009 Meduna Vilém AURA Havlíčkův Brod 18.690 1542.416 829 20
148   13004 Mazúr Pavel PC Sokol Lipník 18.877 1528.821 690 19
149   12053 Navalaný Ivo SKP Hranice VI-Valšovice 21.596 1504.903 667 18
150   16105 Krpec František HRODE KRUMSÍN 26.501 1476.037 452 15
151   16033 Buchta Jan PEPEK 19.876 1474.446 685 15
152 Z 15043 Pflimpflová Alexandra UBU Únětice 18.065 1463.749 764 26
153   15033 Lhoták Jaroslav SKP Kulová osma 20.157 1447.951 635 21
154   11018 Němec Jiří FENYX Adamov 22.001 1420.707 539 15
155 Z 15034 Dušáková Hedvika SKP Kulová osma 19.970 1414.431 611 22
156   12002 Charvát Jiří FENYX Adamov 16.908 1409.516 671 9
157 Z 25015 Mrázová Eva PK Osika Plzeň 17.470 1383.825 649 11
158   10047 Žiak Vojtěch PAK Albrechtice 26.094 1381.622 365 8
159   16047 Chocholouš Ladislav PK Sezemice 25.188 1370.337 480 22
160   25011 Jirkovský Tomáš PK Osika Plzeň 19.782 1354.296 600 27
161   20730 Lapihuska Milan St. SK Sahara Vědomice 23.392 1353.594 353 10
162 J 10138 Hájek Martin ml. PEK Stolín 24.532 1351.298 469 13
163   98422 Hejl Pavel St. P.C.B.D. 21.876 1343.601 571 9
164   10058 Olšár Marek TOP - ORLOVÁ 23.782 1336.183 468 17
165 Z 16109 Sjögren Magda Club Rodamiento 25.720 1328.401 423 28
166   16060 Kremlík Miroslav Spolek Park Grébovka 20.782 1323.402 639 17
167 Z 23056 Malá Margita FRAPECO 16.517 1320.813 594 10
168   11048 Nagy Radim CdP Loděnice 23.188 1315.362 500 26
169   27062 Mrlina Karel FENYX Adamov 17.392 1283.450 513 11
170   98379 Puhr Jaromír PAK Albrechtice 19.423 1281.545 497 11
171   14008 Bačo David TOP - ORLOVÁ 21.532 1280.156 444 22
172 Z 23072 Plucarová Lenka PC Kolová 15.266 1230.180 586 11
173   96045 Ježek Jiří st. PEK Stolín 26.001 1225.433 385 10
174   15078 Vérosta David HP Třebíč 17.360 1214.527 539 15
175   24281 Škopek Martin PC Sokol Velim 21.127 1212.232 426 12
176   16058 Nepomucký Jaroslav Spolek Park Grébovka 16.907 1211.129 530 21
177   13021 Metzker Jiří HAPEK 21.657 1200.244 406 15
178 Z 14100 Vedralová Kateřina CdP Loděnice 19.376 1181.701 437 25
179   24277 Jeřala Pavel PC Sokol Velim 20.502 1174.271 426 11
180   28027 Volenec František PPA POZORKA 16.656 1169.022 495 7
181   98307 Jurišta Kamil TOP - ORLOVÁ 23.626 1166.809 309 13
182   14098 Skala Petr PC Sokol Velim 20.064 1157.089 438 12
183   99539 Lapihuska Milan Ml. SK Sahara Vědomice 15.470 1147.723 454 8
184   14099 Klouda Aleš PC Sokol Velim 19.001 1134.155 438 14
185   26061 Hvížď Jaroslav SLOPE Brno 13.876 1130.700 509 8
186   21755 Valenz Lukáš VARAN 11.625 1102.664 548 3
187   10159 Vaníček Rudolf Sokol Kostomlaty 18.377 1101.746 434 21
188   99540 Lapihuska Robert SK Sahara Vědomice 14.408 1099.749 454 8
189   16048 Chocholouš Ondřej PK Sezemice 16.250 1096.204 477 9
190   15093 Novotný Vladimír PCP Lipník 21.908 1095.986 230 15
191   11058 Hendrych Jan PEK Stolín 14.672 1092.717 525 8
192   21851 Hlaváček Filip POP Praha 11.125 1089.842 548 3
193 Z 21805 Reinbergrová Václava PCP Lipník 15.548 1087.237 477 17
194   28047 Suchomel Luděk SK Sahara Vědomice 15.469 1084.401 414 6
195 Z 16104 Krpcová Markéta HRODE KRUMSÍN 12.719 1083.980 494 6
196   15001 Ulmann Jiří TOP - ORLOVÁ 21.781 1078.582 330 22
197   16051 Cimala Jakub Orel Řečkovice 17.860 1078.132 383 9
198   10071 Mallat Oldřich PEK Stolín 16.454 1076.929 493 9
199 Z 25087 Kalábová Jarmila SLOPE Brno 11.782 1076.558 557 7
200   16049 Beránek Josef PK Sezemice 22.782 1069.341 218 18
201   22012 Škopek Martin FRAPECO 11.000 1062.249 546 3
202   13055 Brevčinský Tomáš TOP - ORLOVÁ 19.344 1060.392 303 13
203 Z 15020 Pavlasová Nikola PK Sezemice 19.782 1059.576 359 17
204   96216 Leiský Leander C.T.P. Club Ořech 13.939 1056.366 459 9
205   15087 Doubrava Antonín PCP Lipník 14.595 1054.079 484 17
206   15059 Gröschl Zdeněk SK Sahara Vědomice 13.766 1049.109 445 9
207   17001 Přikryl Karel SK Sahara Vědomice 16.845 1046.753 311 11
208 Z 11050 Gorroňo López Blanka PC Sokol Lipník 21.094 1045.002 191 12
209   25046 Ježek Jiří PEK Stolín 21.626 1041.384 385 8
210 Z 15077 Johnová Monika HP Třebíč 14.235 1033.006 475 10
211   10079 Hošek Vladislav PC Egrensis 10.313 1031.470 571 9
212   15021 Nacu Romain PK Sezemice 25.625 1020.359 140 21
213   99600 Šplíchal Miroslav PC Kolová 15.688 1009.843 378 6
214 Z 13072 Kovářová Lucie Bowle 09 Klatovy 10.673 1007.438 557 7
215   26033 Dujava Zdeněk PAK Albrechtice 16.407 1001.034 357 11
216   16075 Hladík Jaroslav SK Španielka Řepy 18.126 985.848 333 21
217 Z 26001 Slavíčková Šárka Carreau Brno 10.469 985.485 528 7
218   29023 Suk Miroslav SKP Hranice VI-Valšovice 15.063 983.273 430 13
219   15041 Šupol Miloslav AURA Havlíčkův Brod 10.392 965.053 491 12
220   10044 Kubík Jaroslav JAPKO 11.203 955.285 453 7
221 Z 14028 Hercoková Milena Sokol Kostomlaty 15.220 953.634 374 19
222   98423 Hašek Milan SLOPE Brno 17.063 940.018 315 6
223   16077 Holoubek Pavel SK Španielka Řepy 19.689 937.531 261 31
224 Z 14068 Müllerová Marie Sokol Kostomlaty 15.548 937.024 350 19
225   11051 Stloukal Jan PEPEK 12.564 936.662 423 7
226   98311 Konečný Pavel Kulový blesk Olomouc 13.719 931.901 388 9
227   21795 Šlapanský Luboš St. SLOPE Brno 12.781 931.743 443 8
228   28010 Trýzna Petr 1. KPK Vrchlabí 13.625 931.114 377 4
229   16011 Novotný Karel CdP Loděnice 17.875 917.162 177 15
230   12079 Slapnička Václav SKP Kulová osma 17.251 897.683 183 16
231 Z 11013 Suková Eva SKP Hranice VI-Valšovice 13.000 894.454 406 13
232 Z 12076 Mallatová Barbora PEK Stolín 15.343 885.717 386 6
233   98477 Hejl Pavel Ml. P.C.B.D. 20.376 885.673 195 6
234   10144 Ježíšek Jan SKP Hranice VI-Valšovice 15.126 878.821 310 10
235   16086 Ptáček Miroslav SK Španielka Řepy 15.752 865.637 269 24
236   12011 Schinzel Josef AURA Havlíčkův Brod 11.594 862.443 396 8
237   23148 Mrňák Jiří AURA Havlíčkův Brod 7.750 849.149 459 3
238   10175 Zdobinský Michal PC Sokol Lipník 11.627 840.925 342 9
239   14037 Hůrka Jindřich Bowle 09 Klatovy 7.329 836.980 505 6
240   15028 Čížek Michal Petank Club Praha 8.695 834.774 434 7
241   23029 Kobza Ladislav HRODE KRUMSÍN 15.266 834.118 246 9
242 Z 14010 Bayer Kamarádová Marie P.C.B.D. 11.406 830.437 349 7
243 Z 26025 Krůlová Jaroslava PAK Albrechtice 15.376 825.727 241 7
244 J 15058 Zdobinský Michal ml. PC Sokol Lipník 12.908 815.022 284 8
245 Z 15022 Nacu Klára PK Sezemice 9.250 813.090 434 5
246 Z 25079 Přikrylová Regina SLOPE Brno 10.844 803.570 316 7
247   99527 Bayer Milan PC AUSTERLITZ 1805 15.422 801.006 166 8
248 Z 21760 Dvořáková Jarmila PC AUSTERLITZ 1805 16.470 793.805 216 9
249 Z 12080 Lenhartová Ivana SKP Kulová osma 16.392 788.405 140 15
250 Z 15042 Bayerová Hana UBU Únětice 14.205 787.062 179 10
251 Z 20676 Hájková Iveta PEK Stolín 12.064 785.808 345 10
252   16144 Zikmunda Vojtěch PC Mimo Done 13.783 785.265 196 15
253 Z 98312 Konečná Mariana Kulový blesk Olomouc 12.219 778.385 307 8
254   99505 Chalupa Jiří PC Sokol Lipník 17.406 775.321 96 11
255   26010 Řezníček Jiří 1. KPK Vrchlabí 13.876 773.050 237 7
256 Z 16090 Řezníková Marie SK Španielka Řepy 15.002 762.308 185 14
257   24236 Kubeš Jindřich PC Kolová 10.906 760.540 318 9
258   11031 Šipr Jiří 1. Starobrněnský PK 9.156 751.950 337 5
259   13079 Bayer Milan UBU Únětice 13.690 746.762 179 11
260   13084 Vondrouš David CdP Loděnice 16.438 740.750 114 12
261   29042 Polách Libor PAK Albrechtice 14.938 739.941 179 11
262   16089 Řezník Alois SK Španielka Řepy 13.627 736.270 221 16
263   16151 Kára Jan PC Mimo Done 11.814 734.675 274 15
264   99496 Drmola Michal HRODE KRUMSÍN 12.939 722.185 189 7
265 Z 12035 Horálková Ivana SKP Kulová osma 10.969 711.991 237 13
266   23084 Rylich Ladislav 1. Starobrněnský PK 12.391 711.622 238 7
267   16082 Pastorek Jaroslav SK Španielka Řepy 16.376 707.000 76 17
268 Z 15070 Vaňková Zhi Jing PC Sokol Velim 16.953 705.131 108 13
269   11032 Ježek Jiří ml. PEK Stolín 11.360 703.698 296 8
270   22017 Ferlay Frank Carreau Brno 7.876 701.352 312 4
271 Z 29024 Dujavová Dagmar PAK Albrechtice 14.345 697.301 166 9
272   16018 Csibrei Jan Sokol Staříč 14.034 696.161 169 9
273   21857 Linduška Petr KLIP Litovel 13.501 692.272 182 9
274   14057 Jablonský Lukáš PEK Stolín 11.797 683.820 287 7
275   98482 Marcián Vladimír HRODE KRUMSÍN 6.970 681.803 381 5
276   13083 Janoš Jiří CdP Loděnice 12.438 673.799 180 20
277   16001 Moucha Luboš PCP Lipník 12.345 672.047 174 15
278 Z 16118 Bubeníková Blanka Petank Club Praha 6.289 659.974 371 8
279 Z 12031 Koudelková Ema SKP Kulová osma 10.555 653.446 194 12
280   10076 Boček Jaroslav PC Egrensis 6.641 653.032 362 6
281   10069 Fučík Martin PKK Třebíč 11.314 649.723 193 9
282   13046 Salač Miloslav PC Sokol Lipník 13.657 648.751 97 8
283 Z 11014 Ježíšková Božena SKP Hranice VI-Valšovice 11.407 636.729 200 10
284   13054 Hildenbrand Benjamin Kulový blesk Olomouc 10.532 635.317 184 7
285   96152 Stoklásek Tomáš FŇÁKY BRNO 14.688 630.005 96 4
286   14041 Salva Jiří Bowle 09 Klatovy 5.219 627.575 387 3
287   12056 Gargulák Jiří SLOPE Brno 8.157 627.378 261 7
288 Z 12057 Horáková Silvie SLOPE Brno 8.157 627.378 261 7
289   97291 Končel Petr CP VARY 10.125 615.949 212 5
290   15015 Lacko Matúš SK Sahara Vědomice 9.048 613.573 260 8
291 J 15064 Paur Jakub CdP Loděnice 9.657 611.803 190 5
292 Z 10095 Lux-Šatrová Veronika PC Egrensis 10.235 603.939 212 6
293   14049 Moos Daniel Petank Club Praha 9.484 600.125 220 11
294   14055 Stejskal Petr JAPKO 7.368 598.994 271 8
295 Z 17035 Konšelová Lenka HAPEK 13.360 595.464 67 7
296   14048 Slezák Zdeněk Club Rodamiento 9.969 582.313 164 6
297 Z 16072 Gazdíková Jiřina SK Španielka Řepy 13.564 575.437 25 14
298 Z 98304 Urbanová Bronislava 1. Starobrněnský PK 11.126 571.106 153 9
299   16142 Fajmon František PAK Albrechtice 11.188 570.957 133 6
300 Z 97262 Žídková Lenka SOKOL Staříč 7.876 570.578 250 5
301   16117 Stejskal Václav JAPKO 7.345 568.838 251 8
302   16122 Malý Tomáš SKP Kulová osma 13.141 567.337 77 8
303   98419 Harašta František SLOPE Brno 7.250 563.343 237 5
304   10093 Syrovátka Zbyněk PC Egrensis 7.049 561.699 267 8
305   22990 Svoboda Jaromír PC AUSTERLITZ 1805 13.283 560.167 96 8
306 Z 12032 Pinkasová Marie Club Rodamiento 9.923 553.544 152 11
307 Z 28034 Kejíková Tereska FENYX Adamov 7.500 553.497 213 5
308   24275 Černý Vojtěch PC Sokol Velim 11.595 536.435 128 8
309 Z 24315 Hájková Dorota PEK Stolín 9.610 534.203 218 7
310   15005 Polách Josef PAK Albrechtice 12.190 531.807 89 10
311   16059 Čermák Tomáš Spolek Park Grébovka 7.680 530.950 198 7
312   16123 Němeček Petr SKP Kulová osma 9.039 530.660 167 7
313 Z 16124 Malá Zuzana SKP Kulová osma 10.695 522.738 97 7
314   23021 Ondryáš Jiří FRAPECO 9.688 519.216 163 4
315 Z 15031 Fárová Helena SKP Kulová osma 8.571 518.141 152 12
316   16064 Hykl Luboš Spolek Park Grébovka 8.015 511.455 195 7
317   16085 Procházka Josef SK Španielka Řepy 8.307 508.685 165 16
318   98457 Muzikant Jaroslav PC Sokol Lipník 13.563 508.500 0 7
319   22953 Drmola David HRODE KRUMSÍN 6.500 507.374 225 3
320   11044 Ilgner Vladimír 1. Starobrněnský PK 9.844 503.398 97 8
321   29060 Fatka Stanislav ml. CdP Loděnice 11.157 500.423 72 7
322   16065 Hykl Ondřej Spolek Park Grébovka 10.070 500.236 97 8
323 Z 10129 Rylichová Jarmila SLOPE Brno 8.266 495.499 189 6
324 J 11005 Polách Antonín PAK Albrechtice 12.345 490.955 48 8
325   28030 Michovský Jiří PPA POZORKA 7.125 490.939 210 4
326   12064 Svoboda Jan PCFT Sokoleč 14.688 489.457 23 5
327   96225 Brož Karel SOKOL Staříč 10.751 478.023 93 5
328   16020 Handl Zdeněk FENYX Adamov 6.375 466.760 159 3
329   13066 Ondruška Pavel SKP Hranice VI-Valšovice 10.595 465.176 81 7
330   21777 Husák Vladimír Carreau Brno 8.125 458.598 109 3
331 J 17055 Zikmunda Matěj PC Mimo Done 7.235 440.855 114 9
332   21752 Valenz Pavel VARAN 4.250 436.371 233 1
333   29052 Paták Jan CdP Loděnice 10.782 436.273 0 9
334 Z 99500 Hašková Vlastimila SLOPE Brno 5.625 435.821 174 3
335 Z 16024 Hůrková Jindra Bowle 09 Klatovy 3.875 430.950 254 5
336   13006 Bureš Pavel ml. HAPEK 3.375 430.538 263 1
337 Z 12074 Ježková Iva PEK Stolín 12.484 429.818 104 4
338 Z 20714 Chludilová Marie PC Sokol Lipník 8.377 429.434 97 8
339   13045 Chaloupek Miroslav PC Sokol Lipník 9.407 426.217 58 9
340   21861 Škobrtal Petr KLIP Litovel 9.095 426.146 98 6
341   10073 Vlček Václav SLOPE Brno 7.126 423.055 121 6
342   98432 Pažout Pavel PCP Lipník 10.078 422.937 55 8
343   11022 Uhlár Dušan KLIP Litovel 10.500 422.835 33 6
344 Z 12030 Borovičková Eliška SKP Kulová osma 10.337 421.510 44 9
345   96162 Glaser Vladimír C.T.P. Club Ořech 12.282 418.857 0 8
346 Z 96181 Březinová Ivana HP Třebíč 4.626 418.751 218 5
347   25030 Jeřala Václav PC Sokol Velim 6.047 416.299 165 5
348 Z 16027 Tomášková Alena PC AUSTERLITZ 1805 9.361 414.789 58 8
349 JZ 11041 Kadavá Petra 1. KPK Vrchlabí 8.719 414.008 94 5
350   96052 Vejrek Vladimír PEK Stolín 11.734 412.423 48 5
351 Z 11004 Dujavová Monika PAK Albrechtice 5.626 412.261 186 4
352   97240 Petura Jaroslav 1. Starobrněnský PK 5.844 408.768 138 4
353   26060 Mikel Jan SLOPE Brno 6.470 405.803 121 5
354 Z 16028 Braunová Ivana PC AUSTERLITZ 1805 8.532 405.130 81 6
355   17025 Jílek Milan AURA Havlíčkův Brod 8.063 396.412 115 6
356 Z 13070 Gazdová Martina P.C.B.D. 5.782 395.341 141 4
357 J 14001 Ježek Jan PEK Stolín 10.564 392.785 60 6
358   27070 Kabelka Karel PKK Třebíč 11.891 391.890 85 3
359   10022 Chval Jiří PK Mariánské Lázně 5.126 391.590 177 3
360   10031 Velek Jiří PK Mariánské Lázně 5.126 391.590 177 3
361 Z 96163 Glaserová Dana C.T.P. Club Ořech 11.219 387.888 0 7
362   10038 Knespl Michal JAPKO 2.813 384.615 245 1
363   10037 Vochoč Ondřej JAPKO 2.813 384.615 245 1
364   96205 Švimberský Jan 1. KPK Vrchlabí 9.047 379.672 68 7
365 Z 16095 Szitányiová Mária SK Španielka Řepy 7.628 372.755 60 15
366   16110 Müller Jan PC Mimo Done 6.609 369.412 77 3
367   10034 Fukal Milan JAPKO 4.219 367.825 188 3
368   13047 Šimíček Ladislav SOKOL Staříč 7.188 364.348 89 4
369   16145 Smitek Josef PC Egrensis 5.063 361.859 164 3
370 Z 28029 Michovská Jana PPA POZORKA 5.500 358.247 141 2
371   16053 Staněk Petr Orel Řečkovice 4.158 356.020 168 5
372   15083 Dřevojan Milan 1. Starobrněnský PK 8.938 354.732 57 6
373   15082 Hůrek Václav 1. Starobrněnský PK 8.938 354.732 57 6
374   29027 Ivanuszek Boleslav PAK Albrechtice 8.688 354.520 48 6
375   15032 Fára Jindřich SKP Kulová osma 6.978 348.878 68 10
376   99528 Bayer Miroslav PC AUSTERLITZ 1805 8.533 347.626 30 7
377   14033 Bořánek Miloslav Bowle 09 Klatovy 3.610 346.163 186 3
378   97294 Šimek Petr CP VARY 7.500 345.260 84 4
379   21757 Mužík Miroslav VARAN 4.500 343.760 144 1
380   10021 Hanzlík Zdeněk PK Mariánské Lázně 3.813 343.316 177 2
381   10072 Bradáč Jiří SLOPE Brno 5.126 341.023 121 5
382   12033 Borovička Oldřich SKP Kulová osma 8.907 339.995 24 7
383 Z 23117 Nývltová Lenka PEK Stolín 5.938 338.517 127 3
384   14025 Rovný Jiří SKP Kulová osma 8.688 329.027 0 5
385   96102 Vejrek Pavel PEK Stolín 2.250 328.692 217 1
386   13011 Navrátil Petr HAPEK 7.877 327.253 42 7
387 Z 16052 Krejčířová Magda Orel Řečkovice 3.953 326.434 143 6
388   10094 Šatra František PC Egrensis 6.033 321.424 99 5
389   17028 Horčica Vojtěch SLOPE Brno 7.688 321.045 33 4
390   13080 Majer Josef UBU Únětice 3.000 320.832 180 2
391 Z 13081 Majerová Ivana UBU Únětice 3.000 320.832 180 2
392   16125 Nývlt Adam 1. KPK Vrchlabí 5.500 320.060 81 5
393   12069 Kuchař Michal JAPKO 4.500 317.731 131 3
394   16023 Hrotík Igor SLOPE Brno 3.797 315.843 151 5
395 Z 16006 Soukupová Irena Petank Club Praha 4.533 315.534 132 8
396 Z 15089 Rodková Ludmila SOKOL Staříč 6.157 314.276 89 6
397   15051 Hudos Oldřich KLIP Litovel 9.126 313.343 15 6
398   11045 Krtička Jiří 1. Starobrněnský PK 4.781 312.867 97 6
399   12068 Faust Petr PCFT Sokoleč 7.657 309.400 0 5
400   13062 Faust Antonín PCFT Sokoleč 7.657 309.400 0 5
401   11017 Charvát Jiří FENYX Adamov 5.031 307.998 80 4
402   96196 Fabík Arnošt HP Třebíč 7.314 305.562 39 5
403   96108 Hanč Jaroslav 1. KPK Vrchlabí 2.422 303.295 186 2
404   15079 Pejsar Michal HP Třebíč 8.001 302.398 49 5
405 Z 12045 Medunová Iva AURA Havlíčkův Brod 5.032 300.190 110 5
406   26022 Gratcl Martin SKP Hranice VI-Valšovice 5.876 298.883 57 4
407 Z 16139 Visingerová Dana PCP Lipník 6.767 293.438 25 7
408 Z 14088 Chvátalová Zuzana Petank Club Praha 3.188 292.882 142 4
409   14084 Jankovský Ondřej Petank Club Praha 3.188 292.882 142 4
410   17042 Vignolo Phillipe Petank Club Praha 4.688 290.727 74 4
411   12036 Pavýza Milan SKP Kulová osma 5.759 286.437 68 8
412   14046 Matoušek Vladimír 1. KPK Vrchlabí 4.563 284.937 135 2
413 Z 14026 Kloudová Renata PC Kolová 4.626 279.074 78 5
414 Z 28038 Hokešová Marie PC Kolová 3.844 277.400 121 3
415 Z 27052 Svobodová Zuzana PC Kolová 3.844 277.400 121 3
416 Z 15050 Krystková Alena KLIP Litovel 7.501 276.941 15 6
417   15049 Pavlů Ladislav KLIP Litovel 7.501 276.941 15 6
418   15090 Jagoš Jiří FENYX Adamov 5.469 276.535 24 3
419 J 13069 Michovský Jiří ml. PPA POZORKA 4.000 274.487 119 2
420   25016 Přibyl Miroslav PK Osika Plzeň 2.875 273.382 146 3
421 Z 20702 Michálková Soňa Carreau Brno 3.141 272.487 144 3
422   11023 Navrátil Libor KLIP Litovel 4.156 270.073 94 3
423   16050 Brandýský Vladimír PK Sezemice 5.376 269.984 55 7
424 Z 14097 Leistnerová Lucie Orel Řečkovice 3.930 268.538 86 6
425   17058 Vejvoda Vojtěch PC Mimo Done 5.063 268.082 29 5
426 J 17031 Maršík Jakub 1. KPK Vrchlabí 5.000 267.755 107 3
427   15073 Malý Josef UBU Únětice 4.703 264.795 64 2
428   17052 Zikmunda Martin PC Mimo Done 5.422 264.647 41 7
429 J 16003 Mrowiec Daniel PAK Albrechtice 7.376 262.673 0 6
430   26009 Bím Luboš 1. KPK Vrchlabí 7.688 262.466 0 4
431 JZ 17032 Havlová Martina 1. KPK Vrchlabí 3.985 261.906 103 5
432 Z 16079 Kolaříková Josefína SK Španielka Řepy 4.954 259.309 60 9
433   16108 Cheikh Alaeddine C.T.P. Club Ořech 2.000 258.704 163 1
434   98425 Bílek Rudolf PCP Lipník 6.750 256.063 0 4
435 Z 28037 Dvořáková Tatiana PC Kolová 4.282 253.924 78 6
436   28024 Stacke František SLOPE Brno 6.000 250.346 57 3
437 J 17060 Bejšovec Petr Orel Řečkovice 3.766 247.215 84 4
438   96024 Stoklásek Petr FŇÁKY BRNO 5.781 246.693 24 4
439   12003 König Drahomír SOKOL Staříč 4.313 244.408 89 3
440 JZ 10046 Poláchová Anna PAK Albrechtice 7.032 244.269 0 6
441   97272 Žižka Jaroslav 1. KPK Vrchlabí 8.094 243.743 0 5
442   97242 Rychtář Karel 1. Starobrněnský PK 4.609 243.586 77 3
443 Z 98352 Štechová Blanka 1. KPK Vrchlabí 7.813 242.781 0 4
444   22982 Hrbáček Ivan SLOPE Brno 1.813 240.688 141 1
445 Z 14047 Jurčičková Anna Club Rodamiento 3.703 237.300 88 4
446   15069 Smieško Zdeněk Club Rodamiento 3.344 236.558 110 5
447   23049 Brož Oldřich Ml PK 1293 Vojnův Městec 4.656 235.390 61 2
448 Z 16088 Rybářová Valerija SK Španielka Řepy 4.243 231.008 55 5
449   97232 Vlk Jaroslav POP Praha 1.938 230.563 124 1
450   27025 Konopásek Jakub PK 1293 Vojnův Městec 2.219 230.313 122 2
451   28005 Blažej Petr 1. Starobrněnský PK 4.625 228.960 33 5
452   11049 Bucek Zdeněk 1. KPK Vrchlabí 5.484 228.480 36 5
453 Z 12043 Valentová Iveta AURA Havlíčkův Brod 3.813 228.432 88 4
454 Z 15013 Krupicová Gabriela Carreau Brno 2.844 228.159 116 2
455 J 16004 Šimara Matěj PAK Albrechtice 5.721 227.766 21 7
456   15026 Čermák Jiří CdP Loděnice 4.485 224.781 42 3
457 Z 21796 Hašková Petra SLOPE Brno 3.188 223.647 75 2
458 Z 16121 Pražáková Alena PCP Lipník 5.970 222.885 0 6
459   10011 Melgr Pavel PC Sokol PP Hr. Králové 7.469 221.805 0 5
460 J 16017 Houžka František SK Sahara Vědomice 4.586 220.972 20 6
461 J 16012 Čanda Jakub Petank Club Praha 3.298 217.427 72 5
462   16148 Zderadička Jiří CdP Loděnice 3.939 217.389 38 4
463   14058 Šorm Miroslav AURA Havlíčkův Brod 6.500 217.031 0 3
464   28032 Došek Martin PPA POZORKA 3.125 216.452 91 2
465 Z 11003 Poláchová Michaela PAK Albrechtice 6.313 215.853 0 4
466 Z 16019 Kohutová Jana Sokol Staříč 6.064 214.041 0 6
467 J 17084 Výhonský Matyas SK Španielka Řepy 2.125 210.731 108 1
468 Z 11034 Jeřalová Hana PC Sokol Velim 4.703 209.594 25 4
469   17016 Kučera Martin TOP - ORLOVÁ 5.422 207.804 0 5
470   14078 Brichta Tomáš Petank Club Praha 1.625 206.760 129 1
471   14090 Zálešák Stanislav Petank Club Praha 1.625 206.760 129 1
472   16146 Zajdák Milan Orel Řečkovice 5.000 205.080 0 1
473   98418 Pešout Miroslav CdP Loděnice 1.313 202.154 137 1
474   96022 Orság Oskar St. FŇÁKY BRNO 6.938 202.133 0 3
475 Z 16009 Navrátilová Kateřina HP Třebíč 3.938 199.524 72 3
476   16056 Gardáš Oldřich Orel Řečkovice 2.719 199.040 88 4
477 Z 16141 Dudášková Blanka Orel Řečkovice 2.578 196.029 77 3
478   15076 Mifka Ondřej HP Třebíč 1.844 195.561 120 2
479   27072 Kousal Radim PKK Třebíč 7.750 194.461 0 2
480   24271 Rolínek Michal HRODE KRUMSÍN 2.938 191.410 78 2
481   13037 Fila Pavel AURA Havlíčkův Brod 4.345 190.891 36 4
482 Z 16137 Waclawiková Agáta Petank Club Praha 3.798 190.337 47 8
483 J 16120 Froněk Jiří ml. Petank Club Praha 4.689 188.585 0 6
484   29054 Tyrol Pavel CdP Loděnice 4.531 188.568 0 3
485 Z 17015 Kučerová Jana TOP - ORLOVÁ 4.922 188.221 0 5
486   27085 Dědina Martin POP Praha 4.500 186.953 0 2
487   25047 Leiský Martin C.T.P. Club Ořech 4.750 184.000 0 2
488   17056 Eliška Stanislav PC Mimo Done 2.984 182.630 41 3
489   15074 Pechr Martin PC Egrensis 3.125 180.658 64 2
490   15080 Šponer Kamil HP Třebíč 4.891 180.112 18 3
491   15084 Semotam Jan 1. Starobrněnský PK 6.469 178.091 0 4
492 Z 16029 Kašparová Barbora Petank Club Praha 1.781 176.937 91 2
493   16073 Gruber Petr SK Španielka Řepy 2.157 176.078 76 4
494   13056 Mališ David TOP - ORLOVÁ 5.000 173.907 0 3
495 Z 20700 Bytešníková Zlatuše Carreau Brno 1.094 170.295 116 1
496 Z 98458 Muzikantová Naděžda PC Sokol Lipník 5.189 169.709 0 5
497   12052 Brinzík Štefan PC AUSTERLITZ 1805 2.000 168.095 81 2
498   22979 Kratochvíl Slavomír PC Kolová 4.375 164.920 15 3
499   96046 Ježek Vladislav St. PEK Stolín 3.359 163.922 48 3
500 J 15048 Šimek Jan CP Vary 1.750 162.675 84 1
501 Z 28009 Řezníčková Radomíra 1. KPK Vrchlabí 5.188 162.594 0 3
502   25033 Konopásek Zdeněk POP Praha 1.625 162.229 84 1
503   13018 Kuchyňka Jan st. HAPEK 2.939 160.682 42 3
504 Z 29021 Přibylová Eva PK Osika Plzeň 1.844 160.334 83 2
505   17027 Kraus Jaroslav PC LEAP 1.813 159.025 83 1
506   16055 Brdíčko David Orel Řečkovice 1.251 158.952 98 2
507   13009 Polák Miloš HAPEK 4.626 157.077 0 3
508   10032 Velek Jiří PK Mariánské Lázně 2.563 156.959 53 2
509   14070 Hledík Zdeněk AURA Havlíčkův Brod 3.250 154.063 33 2
510 Z 16143 Jarošová Renata PC Mimo Done 4.001 153.533 0 5
511   28036 Zoubek Jindřich PC Kolová 2.516 152.659 47 5
512   99529 Dvořák Josef PC AUSTERLITZ 1805 4.000 149.604 0 1
513   17013 Sláma Slavomír SK Španielka Řepy 2.672 148.745 25 3
514   29053 Hytych Petr CdP Loděnice 3.625 148.474 0 3
515   20724 Rytíř Karel PC Kolová 2.813 148.068 39 3
516   27086 Rytíř Jaroslav PC Kolová 2.813 148.068 39 3
517   16057 Musil Stanislav Orel Řečkovice 0.938 147.471 101 2
518   96229 Plesník Vladimír SOKOL Staříč 4.313 146.578 0 2
519   17078 Kubánek Michal PC Mimo Done 3.423 143.705 25 4
520 Z 15019 Vápeníková Růženka SK Sahara Vědomice 2.133 142.692 45 3
521 Z 27051 Srnská Jana 1. KPK Vrchlabí 4.220 142.533 0 5
522 Z 24320 Vančurová Romana PC Kolová 2.751 142.020 40 3
523   97290 Fürst Jiří CP VARY 4.781 142.017 0 3
524 JZ 16136 Marková Johana PEK Stolín 5.375 140.834 0 3
525   26020 Jakeš Martin SKP Hranice VI-Valšovice 3.875 140.593 0 2
526   16014 Bartoš Josef AURA Havlíčkův Brod 3.251 138.539 29 5
527   13039 Skokan Miroslav AURA Havlíčkův Brod 3.219 138.286 29 5
528 J 15057 Vedral Filip 1. KPK Vrchlabí 4.750 137.939 0 4
529 Z 13063 Vajová Eva 1. KPK Vrchlabí 5.313 136.834 0 3
530 Z 14009 Malá Naděžda HAPEK 1.688 136.475 68 1
531 Z 16074 Gruberová Jiřina SK Španielka Řepy 1.626 133.520 58 3
532 Z 12060 Pospíšilová Šárka CdP Loděnice 3.188 133.320 0 2
533 Z 28008 Bímová Alena 1. KPK Vrchlabí 4.656 132.690 0 4
534 Z 16083 Pastorková Eva SK Španielka Řepy 2.938 132.194 18 4
535   21759 Kohoutek Zdeněk PC AUSTERLITZ 1805 4.751 132.160 0 3
536   96209 Bartoš Martin 1. KPK Vrchlabí 4.001 132.052 0 3
537   96130 Lébl Vratislav ČPK Poděbrady 4.500 132.030 0 1
538   14054 Šmic Ivan ČPK Poděbrady 4.500 132.030 0 1
539 Z 17039 Drmolová Petra HRODE KRUMSÍN 3.063 132.027 0 2
540   15027 Hanuš Jaroslav SKP Kulová osma 3.751 131.627 0 5
541   99551 Tymeš Jiří PC Sokol Lipník 3.251 130.406 0 4
542 Z 15018 Končeková Zdena SK Sahara Vědomice 1.820 129.202 45 3
543   10012 Melgr Jan PC Sokol PP Hr. Králové 4.500 128.638 0 2
544   15012 Benčík Pavel PC Egrensis 2.008 127.694 45 3
545   10008 Gavlas Ivo PC Sokol PP Hr. Králové 4.281 124.995 0 4
546 JZ 15014 Moosová Tereza Carreau Brno 1.812 123.852 43 2
547   10136 Bartejs Lukáš PKK Třebíč 2.938 122.805 33 3
548   11060 Kalvoda Vladislav SLOPE Brno 1.656 122.596 57 2
549 Z 13041 Sládková Hana 1. KPK Vrchlabí 4.094 117.487 0 4
550   16054 Vašíček Roman Orel Řečkovice 0.688 116.758 83 1
551 Z 13075 Habásková Miroslava AURA Havlíčkův Brod 2.750 115.297 0 1
552 Z 96021 Orságová Alexandra FŇÁKY BRNO 3.251 114.087 0 3
553 J 14003 Radojčič Marek PC Egrensis 2.109 113.753 25 4
554   96089 Hnilica Pavel P.C.B.D. 3.625 113.690 0 2
555   22980 Kyzivát Petr PC Kolová 1.375 113.674 56 1
556 J 12001 Ferlay Matyáš Carreau Brno 0.734 112.399 77 1
557   99502 Kravka Jaroslav P.C.B.D. 0.734 112.399 77 1
558   20711 Koucký Radek PC Sokol Lipník 2.563 112.021 0 2
559   17023 Barák Jiří Orel Řečkovice 2.001 111.677 15 2
560   17059 Kula Tomáš PC Kolová 1.969 111.083 23 2
561   17036 Vilím Jiří Sokol Staříč 2.938 109.248 0 3
562   27073 Matoušek Jiří PKK Třebíč 4.125 109.246 0 2
563   10026 Novotný Miroslav PK Mariánské Lázně 1.188 106.386 53 1
564   10027 Pešťák Miroslav PK Mariánské Lázně 1.188 106.386 53 1
565 Z 17026 Bartošová Helena AURA Havlíčkův Brod 3.594 106.051 0 3
566 Z 16078 Christovová Irena SK Španielka Řepy 2.532 105.233 0 4
567 J 16116 Soukup David PC LEAP 1.875 105.189 29 2
568 Z 15075 Švecová Ludmila 1. KPK Vrchlabí 3.095 104.283 0 3
569 Z 15053 Provazníková Petra PCFT Sokoleč 2.750 101.992 0 2
570   16147 Froněk Josef CdP Loděnice 2.594 101.529 0 4
571   14077 Klír Daniel Petank Club Praha 1.125 100.577 50 1
572   21776 Krupica Zbyněk Carreau Brno 2.750 99.790 0 2
573 Z 96213 Vokrouhlíková Věra POP Praha 1.844 99.691 20 2
574   17029 Krause Vlastimil PC Sokol Velim 2.595 99.604 0 3
575   14091 Balík Martin Petank Club Praha 0.906 99.366 56 1
576   10098 Ziegler Jochen PC Egrensis 3.000 99.213 0 1
577   21859 Popelka Josef KLIP Litovel 2.813 98.924 0 2
578   24321 Jakubek Petr Carreau Brno 2.500 98.073 0 1
579   96115 Karbulka Jan ČPK Poděbrady 2.876 94.621 0 2
580 J 17017 Kučera Michal TOP - ORLOVÁ 2.235 92.906 0 3
581   11047 Kunc Tomáš JAPKO 2.438 91.561 0 2
582   14005 Vais Martin JAPKO 2.438 91.561 0 2
583   25092 Brabec Petr POP Praha 2.375 91.345 0 2
584   27083 Kučera Bohumil POP Praha 2.375 91.345 0 2
585   14027 Mour Václav PC Kolová 1.578 90.015 25 3
586   15081 Slaný Lukáš 1. Starobrněnský PK 3.750 89.309 0 2
587   96030 Štěpánek Petr 1. KPK Vrchlabí 2.000 88.234 0 1
588 Z 21807 Puldová Ivana PCP Lipník 2.250 87.405 15 2
589 J 17057 Lochman Filip PC Mimo Done 1.907 87.386 0 3
590 Z 17081 Šupolíková Jiřina PCP Lipník 2.500 87.309 0 3
591 Z 27040 Kaucová Alena SK Sahara Vědomice 1.875 80.940 0 1
592 J 17062 Hanák David Orel Řečkovice 2.032 79.517 0 2
593   24258 Čermák Wilhelm 1. KPK Vrchlabí 2.876 78.703 0 3
594   17019 Balajka Petr TOP - ORLOVÁ 2.188 77.997 0 3
595   24319 Jarůšek Miroslav PC Kolová 0.875 76.671 40 1
596 Z 96043 Bílková Blanka 1. KPK Vrchlabí 2.875 74.438 0 3
597 J 15055 Srnský Jakub 1. KPK Vrchlabí 2.250 73.862 0 3
598   12027 Kriegler Jaroslav JAPKO 1.563 73.102 0 1
599   14066 Šašek Martin 1. Starobrněnský PK 2.406 71.582 0 2
600   99559 Hrbáček Jan P.C.B.D. 1.688 70.750 0 1
601 J 15030 Balík Pavel Petank Club Praha 1.813 70.682 0 2
602 Z 13020 Kargerová Miloslava HAPEK 1.063 70.114 27 1
603   96127 Znamínko Václav ČPK Poděbrady 2.375 69.683 0 1
604   17024 Novák Boris Orel Řečkovice 1.438 69.483 0 1
605   27082 Dostál Jaromír 1. Starobrněnský PK 0.750 69.258 33 1
606   13049 Holický Jaroslav 1. Starobrněnský PK 0.750 69.258 33 1
607 Z 14059 Šormová Olga AURA Havlíčkův Brod 2.125 68.622 0 3
608   16114 Trudič Miroslav PEK Stolín 2.500 66.670 0 1
609   99594 Gubiš Josef PC Kolová 2.000 66.142 0 1
610 Z 26044 Králová Renáta FENYX Adamov 0.953 66.137 20 1
611   17020 Pleva Vojtěch PCFT Sokoleč 1.625 65.476 0 1
612 Z 26041 Šebestová Zdeňka SOKOL Staříč 1.750 65.452 0 1
613 Z 98369 Čermáková Anna SOKOL Staříč 1.750 65.452 0 1
614 Z 96210 Bartošová Zuzana 1. KPK Vrchlabí 1.563 64.636 0 1
615   96100 Dohnal Karel POP Praha 2.500 64.478 0 1
616   16026 Tomášek David PC AUSTERLITZ 1805 1.251 64.414 15 3
617 Z 16119 Kernerová Michala Petank Club Praha 0.750 63.889 28 1
618   27041 Hubáček Zdeněk PC Kolová 1.875 61.736 0 1
619   23034 Malivánek Karel PK 1293 Vojnův Městec 0.719 60.601 26 1
620   26080 Janda Pavel 1. Starobrněnský PK 1.625 59.891 0 1
621   96121 Roubín Pavel ČPK Poděbrady 1.938 56.846 0 1
622   15085 Hruška Zdeněk 1. Starobrněnský PK 2.188 56.512 0 2
623   17051 Jiřík Václav SKP Kulová osma 1.657 56.498 0 4
624   16084 Prajer Milan SK Španielka Řepy 1.374 56.312 0 4
625   14103 Kalianko Josef PCFT Sokoleč 0.688 56.097 23 1
626 J 17033 Kobr Štěpán 1. KPK Vrchlabí 1.626 55.437 0 2
627   27071 Matoušek Jakub PKK Třebíč 2.406 53.985 0 2
628 Z 17034 Kobrová Petra 1. KPK Vrchlabí 1.563 53.856 0 2
629   16093 Skuhrovec Stanislav SK Španielka Řepy 1.313 53.117 0 2
630   25042 Dvořák Jaroslav HP Třebíč 2.000 52.576 0 1
631 Z 96190 Fabíková Silvie HP Třebíč 2.000 52.576 0 1
632   96056 Petržela Miloslav HP Třebíč 2.000 52.576 0 1
633 Z 98476 Hejlová Irena P.C.B.D. 2.281 51.361 0 2
634 Z 96025 Stoklásková Renata FŇÁKY BRNO 2.281 51.361 0 2
635   17018 Nevrlý Lukáš TOP - ORLOVÁ 1.375 50.911 0 1
636   25085 Holec Libor PC AUSTERLITZ 1805 1.157 50.762 0 2
637   26023 Skácel Jaroslav SKP Hranice VI-Valšovice 1.375 50.677 0 1
638   10133 Duda Rainer PC Egrensis 0.688 49.813 21 1
639   16150 Schwarz Jörg PC Egrensis 0.688 49.813 21 1
640 Z 17011 Klazarová Vlasta SK Španielka Řepy 0.578 48.699 25 2
641   21798 Kotas Martin TOP - ORLOVÁ 1.500 47.655 0 1
642   21934 Hudik Jan P.C.B.D. 2.250 47.228 0 1
643 Z 17012 Kučerová Jitka SK Španielka Řepy 0.484 47.227 25 2
644   16022 Drahovzal Milan FENYX Adamov 0.594 44.985 23 2
645 JZ 17085 Farská Natálie 1. KPK Vrchlabí 0.359 42.323 25 1
646 Z 17041 Kavinová Hana SK Sahara Vědomice 0.359 42.323 25 1
647   96109 Hradský Vladimír FŇÁKY BRNO 2.000 41.980 0 1
648   20626 Krajíček David FŇÁKY BRNO 2.000 41.980 0 1
649   10065 Pořízka Adam HRODE KRUMSÍN 1.250 41.331 0 1
650   15052 Macek Petr KLIP Litovel 1.125 40.903 0 1
651   29044 Pavlík Petr PAK Albrechtice 0.969 36.679 0 1
652   16063 Novák Jiří Spolek Park Grébovka 0.875 36.467 0 1
653 Z 15017 Kikalová Jindra SK Sahara Vědomice 0.750 32.376 0 1
654   15024 Górski Pawel PK Mariánské Lázně 0.875 32.183 0 1
655   10033 Velek Ladislav PK Mariánské Lázně 0.875 32.183 0 1
656   96044 Hájek Stanislav PEK Stolín 1.125 28.446 0 1
657   16062 Korselt Václav Spolek Park Grébovka 0.688 28.440 0 1
658   21811 Pulda Miroš PCP Lipník 1.000 25.791 0 1
659   22960 Chalupecký Václav PC Kolová 0.688 25.286 0 1
660   23093 Johanovský Václav PC Kolová 0.688 25.286 0 1
661 Z 17038 Šamšulová Jana KLIP Litovel 0.688 24.996 0 1
662 Z 10092 Stephan Ingrid PC Egrensis 0.750 24.803 0 1
663   16046 Weinberger Wilhelm PC Egrensis 0.750 24.803 0 1
664   15037 Kraus Michal CP Vary 0.750 24.695 0 1
665 Z 15038 Michálková Barbora CP Vary 0.750 24.695 0 1
666 J 17021 Marek Kryštof PEK Stolín 0.969 24.569 0 1
667   16149 Pšenička Jiří PCP Lipník 0.688 24.451 0 1
668 J 15072 Kočandrle Daniel PC Sokol Velim 0.625 23.861 0 2
669   27001 Bednář Svatopluk SK Vinohrady 0.844 21.188 0 2
670 Z 27011 Hejmalová Lucie SK Vinohrady 0.844 21.188 0 2
671   15040 Bozděch Robert CP Vary 0.625 20.579 0 1
672 Z 15036 Sojková Lenka CP Vary 0.625 20.579 0 1
673 Z 17022 Karásková Soňa FENYX Adamov 0.563 20.451 0 1
674 Z 16081 Novotná Marie SK Španielka Řepy 0.437 18.912 0 3
675 Z 17077 Točíková Veronika AURA Havlíčkův Brod 0.375 17.544 0 1
676 Z 27009 Bednářová Jitka SK Vinohrady 0.656 17.252 0 1
677   27081 Beer Rostislav 1. Starobrněnský PK 0.656 17.252 0 1
678 Z 21746 Fabíková Andrea HP Třebíč 0.656 17.252 0 1
679   13028 Hobža Vladimír Club Rodamiento 0.469 16.907 0 1
680 J 17061 Botek Jan Orel Řečkovice 0.656 16.644 0 1
681 J 17065 Tieku Tony Orel Řečkovice 0.656 16.644 0 1
682   28003 Basař Josef PC Sokol Lipník 0.344 16.082 0 1
683 Z 14014 Hledíková Věra AURA Havlíčkův Brod 0.438 14.841 0 1
684   10041 Zahradník Miloš JAPKO 0.438 14.201 0 1
685 J 15066 Švimberský Lukáš 1. KPK Vrchlabí 0.375 13.820 0 1
686 JZ 15063 Hodboďová Kateřina POP Praha 0.281 13.254 0 1
687 Z 25002 Hocková Kateřina SK Sahara Vědomice 0.313 13.087 0 1
688   24225 Mikšovský Milan UBU Únětice 0.500 12.820 0 1
689   25073 Pacák Radim PC Kolová 0.375 12.347 0 1
690   14061 Schneider Milan SKP Kulová osma 0.375 10.318 0 1
691 Z 16103 Havlátová Věra PCP Lipník 0.313 10.143 0 1
692 Z 17010 Hynková Renata SK Španielka Řepy 0.156 6.213 0 2
693 Z 16041 Krčková Jiřina SENIOR TÝM Praha 1 0.156 6.213 0 2
694 Z 16039 Jonášová Jitka SENIOR TÝM Praha 1 0.125 4.904 0 1
695 Z 16043 Němcová Vlasta SENIOR TÝM Praha 1 0.125 4.904 0 1
696 Z 16044 Paterová Jiřina SENIOR TÝM Praha 1 0.125 4.904 0 1
697   27002 Bednář Michal SK Vinohrady 0.188 3.936 0 1
698   17046 Bambous Jiří SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
699   24250 Bareš Josef PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
700 Z 23036 Barešová Hana PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
701 Z 12050 Barnatová Jana CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
702 Z 23051 Bartošová Kristýna 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 1
703   21853 Bayer Filip PC AUSTERLITZ 1805 0.000 0.000 0 0
704 J 17082 Bayer Šimon SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
705   27012 Bednář Martin SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
706   10100 Bernát Miroslav SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
707 Z 10101 Bernátová Zdenka SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
708   13025 Beseda Daniel Club Rodamiento 0.000 0.000 0 0
709 Z 13050 Blaschková Dagmar SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
710 Z 28056 Blažejová Eva 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
711 Z 15039 Bozděchová Šárka CP Vary 0.000 0.000 0 0
712   16002 Brabec Jiří PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
713   10009 Branda Jaroslav PC Sokol PP Hr. Králové 0.000 0.000 0 0
714 Z 23033 Brožová Jitka PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
715   17070 Bruner Karel PC LEAP 0.000 0.000 0 0
716   22957 Buchtele Petr St. PC Kolová 0.000 0.000 0 0
717 Z 16036 Bukalová Václava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
718   13008 Bureš Petr HAPEK 0.000 0.000 0 0
719   96141 Březina Jiří HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
720   26081 Chaloupka Jaroslav 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
721 JZ 17040 Charvátová Šárka 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
722   24207 Chovan Pavel P.C.B.D. 0.000 0.000 0 0
723   17083 Christov Christo SK Španielka Řepy 0.000 0.000 0 0
724   17072 Chuchla Pavel PC LEAP 0.000 0.000 0 0
725 J 17066 Cimala Vít Orel Řečkovice 0.000 0.000 0 0
726 Z 11008 Daňková Hana SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
727   16035 Defer Thierry PEPEK 0.000 0.000 0 0
728 Z 11007 Dimitrovová Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
729 Z 16037 Douděrová Bohuslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
730 Z 28031 Došková Renata PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
731 JZ 17067 Dudašková Michaela Orel Řečkovice 0.000 0.000 0 0
732 Z 96099 Dušková Marie POP Praha 0.000 0.000 0 0
733 Z 17071 Dušková Blanka PC LEAP 0.000 0.000 0 0
734 Z 17069 Ečerová Helena PC LEAP 0.000 0.000 0 0
735   28033 Faber Michal PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
736   16034 Fedor Petr PEPEK 0.000 0.000 0 0
737   21845 Fitzner Robert UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
738   16013 Fryš Petr Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
739 Z 10035 Fukalová Šárka JAPKO 0.000 0.000 0 0
740 Z 13048 Gavlasová Šárka PC Sokol PP Hr. Králové 0.000 0.000 0 0
741   14101 Gerle Jiří CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
742   28053 Glan Bernabe FRAPECO 0.000 0.000 0 0
743   14021 Grepl Zbyněk KLIP Litovel 0.000 0.000 0 0
744   11019 Gruber Josef FENYX Adamov 0.000 0.000 0 0
745   24311 Habásko Petr AURA Havlíčkův Brod 0.000 0.000 0 0
746 JZ 17075 Haraštová Nella SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
747   11027 Hlavatý Vadim POP Praha 0.000 0.000 0 0
748   15091 Hlaváček Jan FENYX Adamov 0.000 0.000 0 0
749   14063 Holec Ondřej P.C.B.D. 0.000 0.000 0 0
750 Z 10108 Horová Šárka SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
751 Z 96135 Horáková Radka ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
752 JZ 17076 Horčicová Tereza SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
753   13065 Houška Karel PK Mariánské Lázně 0.000 0.000 0 0
754 Z 15044 Hošková Stanislava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
755 Z 23101 Hromková Růžena FENYX Adamov 0.000 0.000 0 0
756   17009 Hrubý Oskar HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
757   10109 Hucl Tomáš SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
758 Z 10110 Hudečková Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
759   27045 Husák Jaroslav FRAPECO 0.000 0.000 0 0
760 Z 23055 Husáková Petra FRAPECO 0.000 0.000 0 0
761 Z 24221 Hutáková Jana UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
762 Z 10111 Hyklová Dagmar SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
763 Z 24239 Hájková Klára Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
764   99591 Imlauf Jan PC Kolová 0.000 0.000 0 0
765 Z 29022 Jakešová Gabriela SKP Hranice VI-Valšovice 0.000 0.000 0 0
766 Z 10112 Janatková Vlasta SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
767   26079 Janda Josef 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
768   96018 Jedlička Rostislav FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
769 Z 96019 Jedličková Helena FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
770   24278 Jeřala Lukáš PC Sokol Velim 0.000 0.000 0 0
771 Z 17044 Jeřichová Miloslava UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
772   22998 Jeřábek Petr AURA Havlíčkův Brod 0.000 0.000 0 0
773 Z 16038 Jeřábková Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
774   14089 Jílek Petr Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
775   27003 Kallus Tomáš SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
776   14023 Karban Pavel PK Osika Plzeň 0.000 0.000 0 0
777   10080 Kauer Helmut PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
778   10151 Ketman Vlastimil 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
779 Z 24341 Kohoutová Kateřina PC Sokol Lipník 0.000 0.000 0 0
780   13012 Kolář Jaromír HAPEK 0.000 0.000 0 0
781 J 13013 Kolář Vojtěch HAPEK 0.000 0.000 0 0
782   25020 Komín Pavel PC AUSTERLITZ 1805 0.000 0.000 0 0
783   98488 Konečný Jonáš Kulový blesk Olomouc 0.000 0.000 0 0
784 J 15035 Končel Filip CP Vary 0.000 0.000 0 0
785   17002 Koreš Václav HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
786 Z 27074 Kousalová Michaela PKK Třebíč 0.000 0.000 0 0
787   26039 Kozelský Martin SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
788   24224 Kočiš Tomáš UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
789 Z 15045 Kočová Jarmila SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
790 Z 26005 Krajíčková Petra FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
791 J 17004 Král Václav HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
792 J 17005 Král Jiří HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
793 J 17006 Král Jan HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
794 Z 17003 Králová Alena HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
795 JZ 17088 Králová Alena FENYX Adamov 0.000 0.000 0 0
796 JZ 17089 Králová Ivana FENYX Adamov 0.000 0.000 0 0
797   16042 Kubát Josef SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
798   13019 Kuchyňka Jan ml. HAPEK 0.000 0.000 0 0
799 Z 12025 Kučerová Marie SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
800   16030 Lelek Bohuslav PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
801   17007 Lengál Petr HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
802   17079 Llupi Alfons PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
803   15002 Lukáš Vít PLUK Jablonec 0.000 0.000 0 0
804   21823 Mach Roman Lesklé koule - 1. PC Líšnic 0.000 0.000 0 0
805   25035 Machovec Libor PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
806   10087 Mages Wolfgang PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
807   21821 Mašek Karel Lesklé koule - 1. PC Líšnic 0.000 0.000 0 0
808   16061 Melen Jaroslav Spolek Park Grébovka 0.000 0.000 0 0
809 J 16128 Merta Jáchym 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
810 JZ 16129 Mertová Anežka 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
811 Z 17074 Moučková Věra SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
812   24243 Mrňka Pavel PC AUSTERLITZ 1805 0.000 0.000 0 0
813 Z 23083 Mrňáková Dagmar AURA Havlíčkův Brod 0.000 0.000 0 0
814   16031 Mýl Karel PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
815   12026 Navrátil Milan SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
816 J 17063 Novotný Samuel Orel Řečkovice 0.000 0.000 0 0
817 Z 21829 Nováková Mária Lesklé koule - 1. PC Líšnic 0.000 0.000 0 0
818   15061 Němec Petr ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
819   27014 Němec Vladimír 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
820 Z 23115 Nývltová Eliška PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
821   12029 Ondryáš Ivan SKP Kulová osma 0.000 0.000 0 0
822 J 17064 Pacula Josef Orel Řečkovice 0.000 0.000 0 0
823 Z 12059 Paták Beatrice CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
824 Z 25067 Pechová Hana SKP Hranice VI-Valšovice 0.000 0.000 0 0
825 Z 10060 Petrasová Blanka PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
826 Z 98480 Petříková Jana PC Sokol Lipník 0.000 0.000 0 0
827 Z 10028 Pešťáková Jaroslava PK Mariánské Lázně 0.000 0.000 0 0
828 Z 10056 Pfefferová Kateřina PCP Lipník 0.000 0.000 0 0
829   10029 Pipta Jan PK Mariánské Lázně 0.000 0.000 0 0
830 J 17087 Plaček Matyáš PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
831   10066 Plucar Antonín PK Osika Plzeň 0.000 0.000 0 0
832   21860 Potužák Zdeněk KLIP Litovel 0.000 0.000 0 0
833   17047 Proseč Václav SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
834   17086 Radechovský Milan PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
835 Z 10057 Rajtarová Radka PCP Lipník 0.000 0.000 0 0
836   15092 Rendek Tomáš Lesklé koule - 1. PC Líšnic 0.000 0.000 0 0
837   26086 Rendek Miroslav Lesklé koule - 1. PC Líšnic 0.000 0.000 0 0
838 Z 21825 Rendeková Eva Lesklé koule - 1. PC Líšnic 0.000 0.000 0 0
839 J 16131 Rod Daniel 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
840 JZ 16130 Rodová Klára 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
841 Z 98305 Rychtářová Stanislava 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
842   17048 Ryvola Jaroslav SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
843 Z 17073 Rážová Jaroslava PC LEAP 0.000 0.000 0 0
844   27075 Rössl Michal PKK Třebíč 0.000 0.000 0 0
845 Z 98417 Růžičková Jarmila CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
846 Z 17008 Růžičková Milada HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
847 Z 17050 Rückerová Blanka SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
848   11057 Salmi Makhlouf UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
849   12084 Schaal Peter PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
850 Z 96041 Schliegsbirová Zdenka 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
851   10040 Schwarz Tomáš JAPKO 0.000 0.000 0 0
852 J 11040 Shon Šimon 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
853 JZ 15056 Shonová Eliška 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
854   96050 Smola Jaroslav Sr. PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
855   96051 Smola Lumír St. PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
856   97236 Smola Jaroslav Ml. PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
857   16115 Soukup Luboš PC LEAP 0.000 0.000 0 0
858 J 17043 Soukup Vojtěch Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
859 Z 14013 Spilková Hledíková Kateřina AURA Havlíčkův Brod 0.000 0.000 0 0
860   96095 Stejskal František P.C.B.D. 0.000 0.000 0 0
861 Z 96151 Stoklásková Petra FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
862 JZ 16132 Strouhalová Adéla 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
863 JZ 16133 Strouhalová Terezie 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
864   96129 Strych Jaromír ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
865 J 15054 Suchomel Adam 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
866 J 17080 Sudoměřický Jakub SKP Kulová osma 0.000 0.000 0 0
867 Z 96042 Tauchmanová Jana 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
868 Z 21756 Tintěrová Kateřina VARAN 0.000 0.000 0 0
869 JZ 17045 Tkadlecová Kamila UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
870   10135 Ton Petr 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
871   14062 Tourek Václav Club Rodamiento 0.000 0.000 0 0
872   12046 Trudič Martin PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
873   23046 Turinský Miroslav PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
874   17014 Tuša Leoš SKP Kulová osma 0.000 0.000 0 0
875   28002 Tymeš ml. Jiří PC Sokol Lipník 0.000 0.000 0 0
876 Z 99602 Vahalová Olga 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
877 Z 21753 Valenzová Iva VARAN 0.000 0.000 0 0
878 Z 21837 Valenzová Helena VARAN 0.000 0.000 0 0
879   96026 Valášek Jiří FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
880 Z 96027 Valášková Kateřina FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
881   16140 Van Den Heuvel Johannes Lambertus 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
882 Z 13036 Vaníčková Eva Club Rodamiento 0.000 0.000 0 0
883   23068 Vašíček Jiří PC Kolová 0.000 0.000 0 0
884 Z 23071 Vašíčková Julie PC Kolová 0.000 0.000 0 0
885 J 17030 Vencl Aleš 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
886   14020 Vicari Savino UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
887 Z 17037 Vilímová Hana Sokol Staříč 0.000 0.000 0 0
888 Z 10128 Vinopalová Jarmila SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
889   21827 Vozka Jiří Lesklé koule - 1. PC Líšnic 0.000 0.000 0 0
890   15062 Voříšek Jiří ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
891   12024 Vykoukal Jiří PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
892   16045 Warzecha Stephan PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
893   11035 Wenig Thomas PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
894 Z 13024 Zapletalová Gabriela HAPEK 0.000 0.000 0 0
895 JZ 16134 Zbořilová Vendula 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
896 JZ 16135 Zbořilová Nikola 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
897   17068 Zeman Josef PC LEAP 0.000 0.000 0 0
898 Z 17053 Zikmundová Magdalena PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
899 Z 17054 Zikmundová Kateřina PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
900   20689 Šeda Zdeněk PEPEK 0.000 0.000 0 0
901   29043 Šildberger František 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
902   96117 Šimák Milan ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
903 Z 14069 Šlamborová Jiřina Sokol Kostomlaty 0.000 0.000 0 0
904 JZ 16126 Šlezarová Eva 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
905 JZ 16127 Šlezarová Anna 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
906   98439 Šolc Filip AURA Havlíčkův Brod 0.000 0.000 0 0
907   97297 Šrubař Jiří Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
908   99537 Šrubař Michal Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
909 JZ 13071 Štrosnerová Markéta 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
910   24232 Štípek František UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
911 Z 21789 Šťávová Eva ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
912   20713 Šáfr Václav PC Sokol Lipník 0.000 0.000 0 0
913 Z 10125 Šípková Alena SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
914   21840 Žampach Jiří AURA Havlíčkův Brod 0.000 0.000 0 0
915 Z 21842 Žampachová Eva AURA Havlíčkův Brod 0.000 0.000 0 0
916   21819 Žbánek Karel Lesklé koule - 1. PC Líšnic 0.000 0.000 0 0
917 Z 13053 Žipková Jiřina SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
918   21820 Žůrek Luděk Lesklé koule - 1. PC Líšnic 0.000 0.000 0 0
919   17049 Čarek Petr Lesklé koule - 1. PC Líšnic 0.000 0.000 0 0
920   23087 Čermák Jaroslav FRAPECO 0.000 0.000 0 0
921 Z 14022 Řezníčková Anna PK Osika Plzeň 0.000 0.000 0 0
922 Z 16066 Řezáčová Svatava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0