Žebříček ČAPEK k 01.05.2021

Vysvětlivky
Tabulky
Žebříček ve formátu XLS
Poř. Kat. LicencePříjmení Jméno Klub Síla Body Bonusy Turnajů
1   99532 Michálek Ivo Carreau Brno 56.500 3778.726 1562 17
2   29062 Vavrovič Petr ml. PC Sokol Lipník 50.000 3578.955 1594 16
3   27039 Kauca Jindřich PC Kolová 48.625 3563.724 1625 17
4   21774 Michálek Tomáš Carreau Brno 49.500 3388.174 1445 16
5 Z 12022 Slobodová Veronika Carreau Brno 49.750 3312.431 1485 18
6   11039 Lukáš Vojtěch PLUK Jablonec 37.563 2984.391 1340 11
7   24218 Fuksa Petr UBU Únětice 36.688 2884.159 1328 11
8 Z 14075 Froňková Kateřina PC Sokol Lipník 44.063 2856.692 1150 17
9   29049 Marhoul Jan CdP Loděnice 48.500 2795.411 814 12
10 J 15058 Zdobinský Michal ml. PC Sokol Lipník 35.500 2777.951 1377 15
11   26075 Konšel Jakub POP Praha 37.992 2775.249 1175 8
12   21755 Valenz Lukáš VARAN 30.875 2586.956 1296 10
13   11001 Lukáš Petr PLUK Jablonec 26.625 2286.564 1160 12
14 Z 14024 Palicová Markéta PLUK Jablonec 27.063 2256.596 1070 11
15   13040 Bílek Vojtěch 1. KPK Vrchlabí 32.500 2247.073 980 11
16 Z 96059 Hančová Alice 1. KPK Vrchlabí 33.071 2222.449 831 8
17   28006 Grepl Jiří Carreau Brno 25.469 2211.363 1099 9
18   14094 Šedivý Zdeněk FRAPECO 30.877 2197.065 1029 11
19   23086 Řehoř Miroslav FRAPECO 34.314 2175.770 930 12
20   13029 Kamaryt Josef Club Rodamiento 26.938 2151.300 1158 19
21   23021 Ondryáš Jiří FRAPECO 22.094 2137.251 1179 10
22 Z 99574 Demčíková Jiřina SK Sahara Vědomice 33.001 2132.678 887 15
23 Z 14074 Froňková Blanka PC Sokol Lipník 23.376 2125.737 1181 16
24   22007 Resl Jan POP Praha 24.250 2054.444 985 5
25 Z 11002 Lukášová Jana PLUK Jablonec 24.156 2049.800 1031 11
26   18001 Matuška Vladimír Orel Řečkovice 39.625 2016.278 560 11
27   25055 Jakeš Zbyněk SKP Hranice VI-Valšovice 30.375 2000.689 876 12
28   26011 Brázda Vladimír 1. KPK Vrchlabí 33.594 1984.653 672 15
29 Z 12037 Krejčínová Milena SKP Kulová osma 22.314 1951.892 1037 14
30   19001 Vlach Jaromír Sokol Kostomlaty 22.439 1943.876 1023 15
31 Z 13027 Dlouhá Ivana Club Rodamiento 28.969 1917.228 920 19
32   16082 Pastorek Jaroslav SK Pétanque Řepy 24.939 1907.234 978 15
33   28004 Tománek Petr SKP Hranice VI-Valšovice 26.844 1904.181 819 12
34 Z 25003 Horáčková Simona SK Sahara Vědomice 18.158 1891.842 1110 10
35   15009 Skopal Martin Kulový blesk Olomouc 35.125 1888.100 560 9
36   14008 Bačo David TOP - ORLOVÁ 39.250 1876.468 582 16
37 Z 29002 Mrázková Sylva PC Kolová 30.906 1870.284 655 12
38   14079 Vorel Jan Petank Club Praha 27.626 1835.519 732 13
39   98446 Morávek Petr PC Sokol Lipník 26.626 1834.977 796 15
40   15023 Přibyl Miloš SK Sahara Vědomice 19.876 1833.469 1001 10
41   12038 Krejčín Leoš SKP Kulová osma 20.064 1830.939 985 13
42 Z 27030 Kutá Miloslava SKP Hranice VI-Valšovice 22.344 1813.838 882 11
43   13064 Michalička Lukáš 1. KPK Vrchlabí 22.844 1805.183 854 9
44   27015 Srnský Lubomír 1. KPK Vrchlabí 24.453 1782.864 796 9
45   15067 Vyoral Hynek CdP Loděnice 31.251 1745.896 498 11
46   24310 Netušil Radek P.C.B.D. 31.000 1741.145 560 7
47   12020 Fafek Petr PC Sokol Lipník 21.501 1722.554 843 10
48   11009 Fereš Pavel PK 1293 Vojnův Městec 22.954 1717.533 758 10
49   12086 Froněk Jiří CdP Loděnice 28.688 1681.715 549 16
50   13005 Bureš Pavel st. HAPEK 27.313 1680.856 706 14
51 J 17062 Hanák David Orel Řečkovice 25.000 1666.809 714 14
52   15065 Palas Pavel UBU Únětice 24.001 1665.823 760 11
53   99555 Pírek Martin HRODE KRUMSÍN 25.782 1648.913 651 12
54   12042 Pilát Petr SKP Kulová osma 26.658 1641.047 705 15
55   25014 Mráz Václav PK Osika Plzeň 17.540 1635.395 900 10
56 Z 28055 Svobodová Lenka SKP Hranice VI-Valšovice 24.126 1627.434 721 10
57 Z 15070 Vaňková Zhijing PC Sokol Velim 19.440 1624.783 838 14
58   26010 Řezníček Jiří 1. KPK Vrchlabí 20.689 1623.733 778 11
59 Z 25017 Radoušová Jana PK Osika Plzeň 19.774 1622.025 799 10
60 Z 24235 Konečná Jana Kulový blesk Olomouc 20.031 1588.689 756 11
61   24309 Habásko Michal HAVAJ CB 25.500 1580.151 565 5
62   14076 Klír Tomáš Petank Club Praha 23.751 1555.833 595 12
63   15001 Ulmann Jiří TOP - ORLOVÁ 25.907 1549.160 545 18
64   15068 Žárský Kamil POP Praha 22.422 1538.896 649 11
65   18058 Hulec Zdeněk Bowle 09 Klatovy 22.377 1522.557 663 15
66   10048 Valík Václav PAK Albrechtice 20.471 1519.478 716 11
67 Z 12017 Tomášková Dana UBU Únětice 22.962 1517.485 636 12
68 J 15057 Vedral Filip 1. KPK Vrchlabí 21.188 1512.520 628 7
69   18136 Hanák Pavel Orel Řečkovice 24.219 1508.106 521 13
70 Z 21786 Venclová Lucie 1. KPK Vrchlabí 21.688 1506.374 610 6
71   16075 Hladík Jaroslav SK Pétanque Řepy 19.970 1505.401 760 18
72   29040 Krpec Miroslav HRODE KRUMSÍN 19.876 1494.691 679 7
73 Z 10163 Vaníčková Alena Sokol Kostomlaty 17.939 1479.362 721 9
74   16117 Stejskal Václav JAPKO 17.125 1453.700 762 16
75   19019 Motl Bohuslav HRODE KRUMSÍN 27.594 1407.048 406 9
76 Z 16109 Sjögren Magda SKP Kulová osma 17.315 1387.564 711 16
77   26043 Král Pavel FENYX Adamov 27.125 1387.130 497 9
78   16077 Holoubek Pavel SK Pétanque Řepy 25.251 1360.800 493 17
79   24272 Drmola Miroslav HRODE KRUMSÍN 24.876 1347.678 422 9
80   96034 Bílek Daniel 1. KPK Vrchlabí 20.813 1345.890 530 6
81 Z 13007 Burešová Jana HAPEK 18.431 1344.135 624 11
82   99510 Demčík Milan St. SK Sahara Vědomice 18.658 1336.891 640 15
83   13079 Bayer Milan UBU Únětice 17.720 1324.038 624 9
84   16086 Ptáček Miroslav SK Pétanque Řepy 18.493 1322.807 643 18
85 Z 13041 Sládková Hana 1. KPK Vrchlabí 19.556 1312.003 506 11
86 Z 15010 Chmelařová Yvetta SKP Kulová osma 18.088 1299.018 560 16
87   15008 Skopal Radek Kulový blesk Olomouc 27.345 1298.145 323 11
88   27069 Preuss Michal POP Praha 19.188 1293.521 540 6
89   28030 Michovský Jiří PPA POZORKA 19.751 1268.359 534 10
90   15011 Chmelař Ivo SKP Kulová osma 17.713 1257.016 560 15
91   12070 Mrázek Petr PC Kolová 22.220 1251.201 416 11
92   20504 Bytešník Roman Carreau Brno 22.367 1250.907 340 10
93   13060 Janík Petr P.C.B.D. 23.954 1248.515 404 12
94 Z 15042 Bayerová Hana UBU Únětice 15.345 1248.328 624 8
95 Z 16010 Šplechtová Dana CdP Loděnice 20.939 1225.453 402 9
96   16151 Kára Jan PC Mimo Done 21.657 1225.131 420 15
97   17097 Griffon Jean Petank Club Praha 18.486 1220.323 499 10
98 J 17060 Bejšovec Petr PK Sokol Medlánky 23.938 1189.150 394 10
99   25061 Kutý Tomáš SKP Hranice VI-Valšovice 20.563 1185.834 427 8
100   17086 Radechovský Milan PC Mimo Done 16.305 1182.254 563 7
101   25011 Jirkovský Tomáš PK Osika Plzeň 13.807 1179.615 602 14
102   18132 Vašíček Vladimír PK Polouvsí 17.908 1173.950 495 12
103   16105 Krpec František HRODE KRUMSÍN 27.032 1168.958 260 13
104 Z 13044 Fafková Jana PC Sokol Lipník 16.220 1163.675 520 7
105   19025 Maňák Jan Petank Club Praha 15.447 1156.983 564 14
106   28051 Horáček Jindřich PC Kolová 19.719 1148.560 475 9
107   10139 Karásek Jiří HRODE KRUMSÍN 19.627 1133.966 434 16
108   24240 Hodboď Pavel Carreau Brno 14.157 1131.863 515 4
109 Z 16029 Kašparová Barbora Petank Club Praha 15.032 1116.727 563 15
110 Z 19023 Blieková Alena SENIOR TÝM Praha 1 14.742 1108.997 527 14
111   11006 Kulhánek Milan SK Sahara Vědomice 13.446 1094.537 541 8
112 Z 27088 Mandíková Sylva PCP Lipník 15.657 1089.846 471 6
113 J 16106 Konšel Robin HRODE KRUMSÍN 26.094 1080.333 204 12
114   14006 Havel Michal 1. KPK Vrchlabí 13.220 1047.730 511 6
115   12048 Pánek Miloslav HRODE KRUMSÍN 16.813 1043.667 391 8
116 Z 11041 Kadavá Petra 1. KPK Vrchlabí 13.923 1033.918 458 11
117   22012 Škopek Martin FRAPECO 11.814 1025.653 536 5
118   25075 Špitalský Milan PK Osika Plzeň 10.065 1024.410 589 7
119   18130 Semrád Oldřich PKT Velký Šanc 18.064 1013.910 420 14
120   14037 Hůrka Jindřich Bowle 09 Klatovy 14.901 1012.647 430 10
121   25054 Gratcl Jiří SKP Hranice VI-Valšovice 25.125 1011.537 182 7
122   21836 Piller Tomáš SK Sahara Vědomice 11.672 1008.770 531 9
123   13077 Kot Pavel UBU Únětice 18.549 993.523 305 11
124 Z 13078 Kotová Jiřina UBU Únětice 18.549 993.523 305 11
125   18109 Šternberg Martin SPORT Kolín 16.017 988.526 360 14
126   11046 Faltýnek David HRODE KRUMSÍN 12.564 974.866 455 7
127   23131 Felčárek Jaroslav FRAPECO 15.720 973.727 394 9
128   11049 Bucek Zdeněk 1. KPK Vrchlabí 15.219 955.810 358 12
129   17093 Žiak Radomír PAK Albrechtice 17.002 955.507 334 10
130 Z 20702 Michálková Soňa Carreau Brno 20.500 954.330 159 6
131   14055 Stejskal Petr JAPKO 13.625 950.628 416 9
132 Z 17090 Sedláčková Marie PKT Velký Šanc 17.681 938.065 345 13
133 J 16120 Froněk Jiří ml. Petank Club Praha 13.658 936.064 372 10
134 Z 21756 Tintěrová Kateřina VARAN 11.484 929.263 461 7
135   96217 Gorroňo López Rubi CdP Loděnice 14.650 928.973 366 9
136 Z 12085 Mitkovová Hana SKP Kulová osma 13.658 927.148 399 9
137   12083 Zátka Miloslav SKP Kulová osma 13.658 927.148 399 9
138   18065 Valošek Radim PK Polouvsí 16.398 923.844 332 10
139   11037 Šebek Viktor 1. KPK Vrchlabí 17.813 921.210 280 6
140   99590 Kacerovský Ivo PC Kolová 12.313 918.268 461 7
141 Z 18056 Kotúčová Soňa Petank Club Praha 13.423 916.237 416 7
142 Z 21913 Korešová Alena HAVAJ CB 11.141 916.226 462 7
143 Z 12047 Karásková Františka HRODE KRUMSÍN 17.259 912.055 317 13
144 Z 28001 Pillerová Monika SK Sahara Vědomice 10.141 911.369 493 7
145   15060 Horálek Jiří PKT Velký Šanc 14.157 908.098 362 9
146   99496 Drmola Michal HRODE KRUMSÍN 11.025 907.995 433 7
147 Z 29039 Krpcová Jana HRODE KRUMSÍN 10.688 903.551 464 5
148 Z 20557 Křešťáková Jana Petank Club Praha 11.564 903.337 448 15
149   23060 Ševčík Jaroslav PAK Albrechtice 18.001 901.468 268 11
150 JZ 18124 Valošková Sára PK Polouvsí 14.750 898.136 384 12
151   11044 Ilgner Vladimír 1. Starobrněnský PK 15.438 891.596 290 10
152   14099 Klouda Aleš PC Sokol Velim 13.345 844.302 324 11
153   10011 Melgr Pavel PC Sokol PP Hr. Králové 14.867 831.757 286 9
154 Z 23056 Malá Margita FRAPECO 13.533 820.556 302 9
155 Z 12073 Mrázová Adéla PK Osika Plzeň 8.860 819.006 461 5
156   18066 Ondryhal Josef PK Polouvsí 16.595 816.381 221 9
157 Z 98373 Hodboďová Romana POP Praha 12.781 812.159 280 4
158   18060 Kvítek Franjo Orel Řečkovice 9.125 802.570 418 3
159   98307 Jurišta Kamil TOP - ORLOVÁ 24.626 791.248 15 10
160   20554 Ptáček Luboš HRODE KRUMSÍN 20.845 784.449 101 17
161   10012 Melgr Jan PC Sokol PP Hr. Králové 13.492 777.823 286 8
162   17055 Zikmunda Matěj PC Mimo Done 11.876 768.206 280 9
163   21754 Valenz Jan PK Osika Plzeň 7.689 763.013 437 5
164 Z 11050 Gorroňo López Blanka CdP Loděnice 10.782 740.684 308 6
165   10047 Žiak Vojtěch PAK Albrechtice 13.938 740.374 236 4
166   27062 Mrlina Karel FENYX Adamov 17.940 739.620 203 12
167   21775 Michálek Jan Carreau Brno 10.500 735.884 292 2
168   19013 Kmoch Miroslav PCP Lipník 8.141 722.611 368 7
169 Z 20533 Josífková Eva SK Pétanque Řepy 11.743 714.633 278 12
170   16053 Staněk Petr Orel Řečkovice 10.094 714.241 306 7
171   26034 Vajčovec Kamil PAK Albrechtice 18.594 711.630 99 9
172 J 17031 Maršík Jakub 1. KPK Vrchlabí 12.453 705.613 181 4
173 Z 21805 Reinbergrová Václava PCP Lipník 7.797 679.426 340 7
174 Z 28056 Blažejová Eva 1. Starobrněnský PK 10.938 676.310 278 12
175   28005 Blažej Petr 1. Starobrněnský PK 12.000 673.911 227 9
176   21912 Koreš Jiří st. HAVAJ CB 9.500 666.881 305 3
177   16144 Zikmunda Vojtěch PC Mimo Done 9.345 662.701 268 5
178   12002 Charvát Jiří ml. HRODE KRUMSÍN 9.438 638.658 237 4
179   12068 Faust Petr PCFT Sokoleč 9.813 637.994 243 4
180   13062 Faust Antonín PCFT Sokoleč 9.813 637.994 243 4
181   99594 Gubiš Josef PC Kolová 7.938 634.205 325 4
182   15074 Pechr Martin PC Egrensis 6.907 630.994 348 4
183   10058 Olšar Marek TOP - ORLOVÁ 16.188 630.475 106 11
184   10034 Fukal Milan JAPKO 7.531 628.601 325 4
185   24281 Škopek Martin PC Sokol Velim 6.907 627.031 337 4
186 J 19031 Říha Filip PC Egrensis 7.877 622.499 315 6
187   26074 Preuss Ondřej POP Praha 9.563 621.677 261 5
188   28007 Kaplánek František HRODE KRUMSÍN 13.219 619.732 71 4
189 Z 17038 Šamšulová Jana KLIP Litovel 8.657 611.009 266 6
190   29061 Vavrovič Petr st. PC Sokol Lipník 7.282 580.532 282 4
191 Z 96163 Glaserová Danuše C.T.P. Club Ořech 12.438 580.444 174 7
192   96162 Glaser Vladimír C.T.P. Club Ořech 14.555 576.279 120 7
193 Z 18131 Marečková Yvonne Orel Řečkovice 11.846 575.854 148 12
194 Z 20536 Sedláčková Hedvika PKT Velký Šanc 8.125 564.787 274 4
195   20532 Křížek Evžen SK Pétanque Řepy 11.369 563.625 175 12
196   24277 Jeřala Pavel PC Sokol Velim 5.688 559.753 324 3
197   17052 Zikmunda Martin PC Mimo Done 8.282 536.776 214 7
198 Z 18039 Javůrková Hana PCFT Sokoleč 7.532 535.997 243 4
199 Z 15034 Dušáková Hedvika SKP Kulová osma 10.688 535.630 159 7
200   15033 Lhoták Jaroslav SKP Kulová osma 10.688 535.630 159 7
201 J 20528 Duška Miloš PC Mimo Done 8.337 531.112 198 8
202   10008 Gavlas Ivo PC Sokol PP Hr. Králové 11.203 527.624 140 10
203 Z 20676 Hájková Iveta PEK Stolín 7.031 523.496 249 5
204 Z 28038 Hokešová Marie PC Kolová 8.344 513.257 230 6
205 Z 16024 Hůrková Jindra Bowle 09 Klatovy 8.844 504.664 188 5
206   10064 Pořízka Zbyšek HRODE KRUMSÍN 6.500 502.494 225 3
207 Z 18134 Hůrková Lucie Bowle 09 Klatovy 9.182 501.863 155 10
208 Z 14052 Škorničková Jaroslava Sokol Kostomlaty 4.500 494.705 296 2
209   27080 Čihák Josef Sokol Kostomlaty 4.500 494.705 296 2
210   17059 Kula Tomáš CP VARY 8.737 493.867 196 8
211   18064 Rusek Luboš PK Polouvsí 12.212 491.641 53 10
212 J 15055 Srnský Jakub 1. KPK Vrchlabí 8.414 491.269 156 6
213   14057 Jablonský Lukáš PEK Stolín 7.555 490.897 195 6
214   12049 Soldán Michal HRODE KRUMSÍN 10.313 486.477 111 5
215   10079 Hošek Vladislav PC Egrensis 6.781 485.627 238 5
216   13004 Mazúr Pavel PC Sokol Lipník 7.095 476.996 207 5
217 Z 20534 Váňová Věra SK Pétanque Řepy 8.791 472.708 157 12
218 J 18074 Lukeš Jakub 1. KPK Vrchlabí 7.782 469.492 166 4
219   12064 Svoboda Jan PCFT Sokoleč 8.969 461.551 177 5
220 J 18072 Ondryhal Lukáš PK Polouvsí 11.212 459.496 73 10
221   18012 Christov Christo SK Pétanque Řepy 6.079 457.953 233 6
222 Z 18013 Christovová Irena SK Pétanque Řepy 6.079 457.953 233 6
223 JZ 17067 Dudašková Michaela PK Sokol Medlánky 10.251 456.969 159 4
224 Z 17034 Kobrová Petra 1. KPK Vrchlabí 8.219 455.540 157 3
225   15051 Hudos Oldřich KLIP Litovel 9.282 455.039 125 5
226   24321 Jakubek Petr Carreau Brno 7.188 454.223 148 2
227   20570 Loprais Zdeněk PKT Velký Šanc 7.306 454.184 171 6
228   18141 Horák Libor BePeC 2016 11.626 452.483 46 7
229 Z 18070 Koudelková Magdalena PK Polouvsí 9.938 439.859 88 10
230   24236 Kubeš Jindřich PC Kolová 6.344 439.641 230 5
231   17096 Děcký Miroslav PAK Albrechtice 10.126 438.908 98 6
232   19067 Petrželka Josef 1. Starobrněnský PK 12.000 438.729 143 5
233 Z 21837 Valenzová Helena VARAN 4.000 438.386 264 2
234   20542 Holenda Milan PO Chotěboř 8.532 435.194 179 5
235 Z 96043 Bílková Blanka 1. KPK Vrchlabí 5.875 434.607 209 2
236   99528 Bayer Miroslav PC AUSTERLITZ 1805 11.126 434.418 73 6
237 Z 16027 Tomášková Alena PC AUSTERLITZ 1805 11.126 434.418 73 6
238   96152 Stoklásek Tomáš FŇÁKY BRNO 9.000 431.503 113 3
239 Z 14081 Boubínová Vendula Petank Club Praha 5.658 428.840 191 7
240 Z 28037 Dvořáková Taťana CP VARY 8.128 428.389 151 8
241   18081 Bartoš Josef CHRUPEK Chrudim 12.140 427.558 19 7
242   19037 Fischer Zbyněk PC Sokol PP Hr. Králové 8.688 425.875 158 6
243   19038 Soukup Petr PC Sokol PP Hr. Králové 8.688 425.875 158 6
244 Z 18142 Horáková Iva BePeC 2016 10.689 425.779 46 7
245   16047 Chocholouš Ladislav PK Sezemice 8.938 421.206 105 4
246   22953 Drmola David HRODE KRUMSÍN 5.563 416.812 197 3
247   16145 Smitek Josef PC Egrensis 6.626 416.354 185 4
248   10076 Boček Jaroslav PC Egrensis 6.250 415.177 191 4
249   20617 Rendla Jakub HAVAJ CB 6.125 405.376 145 2
250   15059 Gröschl Zdeněk SK Sahara Vědomice 3.875 403.116 232 2
251   99512 Kocourek Pavel SK Sahara Vědomice 3.875 403.116 232 2
252   15083 Dřevojan Milan 1. Starobrněnský PK 10.000 398.313 143 5
253   99600 Šplíchal Miroslav PC Kolová 6.281 396.766 187 4
254   19032 Jurč Pavel PC Egrensis 6.563 396.429 173 6
255   24311 Habásko Petr HAVAJ CB 8.000 395.075 119 2
256   24317 Anton Lubomír KLIP Litovel 11.844 391.249 15 7
257   27085 Dědina Martin POP Praha 5.251 389.722 185 3
258   19040 Olbort Tomáš Orel Řečkovice 12.500 388.106 0 4
259 Z 14026 Kloudová Renata CP VARY 5.782 387.346 164 6
260 Z 29009 Proroková Dana PCP Lipník 6.814 385.344 128 5
261   20511 Malina František PC Sokol PP Hr. Králové 7.532 383.240 122 5
262 JZ 16133 Strouhalová Terezie 1. Starobrněnský PK 6.907 382.566 107 4
263   19064 Hodboď Michal PK Sokol Medlánky 7.126 382.525 107 4
264 Z 17039 Drmolová Petra HRODE KRUMSÍN 6.438 378.981 107 3
265   18076 Meduna Vilém CHRUPEK Chrudim 9.813 376.871 96 6
266 J 17033 Kobr Štěpán 1. KPK Vrchlabí 5.594 375.039 157 3
267 Z 18047 Fleischer Sandra PC Egrensis 3.500 372.588 218 1
268   13055 Brevčinský Tomáš TOP - ORLOVÁ 7.563 366.565 91 4
269   16107 Janeček Robert HRODE KRUMSÍN 7.219 366.484 71 3
270 Z 96213 Vokrouhlíková Věra POP Praha 3.328 365.482 219 3
271 Z 10035 Fukalová Šárka JAPKO 2.875 361.622 233 1
272   11018 Němec Jiří FENYX Adamov 9.063 358.893 71 9
273   14021 Grepl Zbyněk KLIP Litovel 8.689 356.024 57 7
274   28036 Zoubek Henri CP VARY 5.438 355.390 164 7
275   10093 Syrovátka Zbyněk PC Egrensis 5.375 348.876 155 4
276   10065 Pořízka Adam HRODE KRUMSÍN 2.750 348.030 225 1
277   14103 Kalianko Josef PCFT Sokoleč 5.407 345.870 141 3
278   10159 Vaníček Rudolf Sokol Kostomlaty 5.407 342.148 130 6
279   22991 Koreš Jiří ml. HAVAJ CB 4.500 341.083 145 1
280 Z 20525 Zítková Michaela PC Mimo Done 3.000 338.504 206 1
281   11045 Krtička Jiří 1. Starobrněnský PK 6.594 336.636 79 5
282   96115 Karbulka Jan ČPK Poděbrady 3.094 335.659 199 2
283   20565 Manka Heinz 1. Starobrněnský PK 7.750 334.947 143 3
284 JZ 18043 Rousková Nina PEK Stolín 6.071 332.695 92 5
285   10138 Hájek Martin ml. PEK Stolín 7.313 328.802 48 4
286   10051 Charvát Jan P.C.B.D. 5.125 326.546 118 2
287   10085 Kuchler Josef PC Egrensis 6.094 322.471 98 3
288   28047 Suchomel Luděk SK Sahara Vědomice 3.992 322.141 162 2
289 Z 21760 Dvořáková Jarmila PC AUSTERLITZ 1805 9.188 321.978 29 4
290 Z 20573 Vávrová Ivana PC Sokol PP Hr. Králové 4.664 321.182 132 5
291   17061 Botek Jan PK Sokol Medlánky 8.031 316.159 38 5
292   20563 Bučinský Josef PKT Velký Šanc 4.407 316.131 158 5
293   96205 Švimberský Jan 1. KPK Vrchlabí 6.313 310.296 74 3
294   96200 Vlk Pavel POP Praha 2.875 309.742 185 2
295   20539 Schinzel Josef PO Chotěboř 6.969 309.335 121 4
296   18067 Vrzal Radomír PK Polouvsí 10.001 309.301 0 5
297   18005 Procházka Josef SK Pétanque Řepy 6.306 307.400 74 9
298 Z 23055 Husáková Petra FRAPECO 5.774 304.401 94 5
299 Z 98304 Urbanová Bronislava 1. Starobrněnský PK 5.156 302.649 123 3
300 Z 23051 Bartošová Kristýna 1. KPK Vrchlabí 4.891 296.021 117 3
301   98477 Hejl Pavel ml. P.C.B.D. 5.250 294.908 113 2
302   21934 Hudik Jan P.C.B.D. 8.594 293.814 62 3
303   18098 Strouhal Pavel 1. Starobrněnský PK 7.750 291.150 0 3
304 Z 25002 Hocková Kateřina SK Sahara Vědomice 3.079 289.187 159 3
305 Z 16072 Gazdíková Jiřina SK Pétanque Řepy 4.352 286.972 123 5
306   24275 Černý Vojtěch PC Sokol Velim 6.469 282.431 86 5
307   18099 Merta Lukáš 1. Starobrněnský PK 7.563 281.442 0 4
308   10082 Krassa Roman PC Egrensis 4.969 281.049 98 3
309 Z 25015 Mrázová Eva PK Osika Plzeň 2.813 279.801 163 2
310 Z 20503 Pokorná Lucie Carreau Brno 4.938 279.357 66 3
311   20509 Řeřucha Kamil FENYX Adamov 8.063 277.397 54 4
312 Z 15050 Krystková Alena KLIP Litovel 7.033 267.837 31 7
313 Z 19006 Koňasová Hana SK Pétanque Řepy 5.087 264.626 74 8
314   19045 Mošna Josef 1. KPK Vrchlabí 2.594 263.372 157 2
315 Z 16083 Pastorková Eva SK Pétanque Řepy 2.344 262.705 159 2
316   98423 Hašek Milan SLOPE Brno 4.656 259.698 113 3
317   21768 Plucar Petr PC Kolová 3.094 258.901 139 3
318 Z 28029 Michovská Jana PPA POZORKA 3.813 257.940 107 2
319 Z 18077 Medunová Iva CHRUPEK Chrudim 5.345 256.575 50 4
320 Z 16079 Kolaříková Jozefína SK Pétanque Řepy 4.430 255.315 94 5
321   24342 Janík Miroslav PPA POZORKA 4.375 253.987 93 2
322 Z 18068 Gráfiková Marcela PK Polouvsí 8.156 252.565 0 4
323   20513 Hochmann Lukáš PC Sokol PP Hr. Králové 5.719 251.040 44 5
324   10071 Mallat Oldřich PEK Stolín 3.469 248.327 109 2
325   10027 Pešťák Miroslav PK Mariánské Lázně 5.375 246.618 105 2
326   10032 Velek Jiří PK Mariánské Lázně 5.375 246.618 105 2
327 Z 18080 Bartošová Helena CHRUPEK Chrudim 7.281 245.744 0 4
328   15052 Macek Petr KLIP Litovel 6.750 245.168 0 3
329   19053 Spilka Jan CHRUPEK Chrudim 4.813 239.188 50 5
330 JZ 20579 Rusková Rozálie PK Polouvsí 6.188 233.306 0 5
331   18126 Mikloš David PC Mimo Done 2.313 233.250 132 3
332   20512 Felger Jan PC Sokol PP Hr. Králové 5.094 232.449 44 4
333   19015 Lukačevič Jan PC Mimo Done 3.032 231.521 113 4
334   19026 Rendjambé Amos Petank Club Praha 6.446 227.431 20 5
335 Z 20614 Müllerová Jiřina SK Pétanque Řepy 4.229 225.787 67 8
336   18046 Fleischer Axel PC Egrensis 4.844 224.800 47 3
337 Z 17022 Karásková Soňa FENYX Adamov 4.032 223.757 71 4
338   16049 Beránek st. Josef PK Sezemice 6.750 222.221 0 3
339   15086 Kunert Vladimír PCP Lipník 4.439 221.566 58 5
340 J 19043 Kúřil Josef 1. KPK Vrchlabí 6.000 220.854 0 1
341   28027 Volenec František PPA POZORKA 3.563 219.889 93 2
342 JZ 19058 Šternbergová Nikola SPORT Kolín 3.109 218.653 88 4
343   11038 Kapeš Roman 1. KPK Vrchlabí 1.813 217.383 139 1
344   16020 Handl Zdeněk FENYX Adamov 4.126 215.082 54 3
345   96005 Bukovčík Jan PAK Albrechtice 6.500 211.314 0 4
346   15006 Voňka Jiří Kulový blesk Olomouc 3.204 211.162 78 4
347 Z 20535 Linková Eva SK Pétanque Řepy 3.377 209.659 92 4
348 Z 18021 Čapková Věra SK Pétanque Řepy 4.353 204.499 45 7
349   16033 Buchta Jan PEPEK 8.250 204.304 15 3
350   29023 Suk Miroslav SKP Hranice VI-Valšovice 5.313 201.424 0 4
351 J 19034 Valošek Hugo PK Polouvsí 5.156 201.007 25 6
352 Z 27063 Mrlinová Jana FENYX Adamov 7.469 200.158 0 5
353   10029 Pipta Jan PK Mariánské Lázně 2.375 197.079 105 1
354 Z 19062 Španerová Zdeňka Sokol Kostomlaty 4.157 196.574 70 4
355   20549 Cimala Jakub PK Sokol Medlánky 3.422 196.279 72 4
356 Z 96042 Tauchmanová Jana 1. KPK Vrchlabí 3.375 194.311 68 3
357 Z 19029 Kudláčková Vlasta SLOPE Brno 4.469 193.239 71 3
358   23084 Rylich Ladislav 1. Starobrněnský PK 4.469 193.239 71 3
359 Z 10129 Rylichová Jarmila SLOPE Brno 4.469 193.239 71 3
360   16142 Fajmon František PAK Albrechtice 5.500 192.288 0 3
361   16125 Nývlt Adam 1. KPK Vrchlabí 5.594 192.154 0 3
362   20574 Jarouš Vítek PC Sokol PP Hr. Králové 2.102 191.523 98 2
363   20616 Turna Jaromír PO Chotěboř 1.563 190.903 121 1
364 Z 27051 Srnská Jana 1. KPK Vrchlabí 3.782 190.299 52 4
365   13066 Ondruška Pavel SKP Hranice VI-Valšovice 5.000 189.829 0 3
366 Z 20501 Kholová Zdeňka 1. KPK Vrchlabí 2.626 182.624 74 2
367   13011 Navrátil Petr HAPEK 3.938 181.219 31 5
368 Z 12058 Malínská Ivana 1. KPK Vrchlabí 2.844 178.508 68 2
369 Z 96041 Schliegsbirová Zdenka 1. KPK Vrchlabí 2.844 178.508 68 2
370   98419 Harašta František SLOPE Brno 6.000 174.942 0 1
371 Z 98480 Petříková Jana PC Sokol Lipník 4.095 173.393 25 4
372 Z 19052 Lazarová Blanka BePeC 2016 3.125 172.979 46 2
373 Z 15075 Švecová Ludmila 1. KPK Vrchlabí 3.188 171.854 52 4
374 Z 17098 Hašková Erika P.C.B.D. 4.625 169.964 44 3
375 Z 15022 Nacu Klára PK Sezemice 1.438 169.311 105 1
376 Z 20516 Bukalová Václava SENIOR TÝM Praha 1 3.016 164.701 51 5
377   19068 Maglia Pavel CP VARY 3.047 160.743 60 5
378 Z 18135 Štverková Renata 1. KPK Vrchlabí 3.376 157.962 33 3
379 J 18106 Geisler Dan PEK Stolín 1.930 157.773 72 2
380   23054 Mašek Pavel 1. KPK Vrchlabí 6.000 155.927 0 2
381 JZ 19070 Dočyncová Denisa CHRUPEK Chrudim 3.704 153.678 30 5
382   18010 Gruber Petr SK Pétanque Řepy 3.344 152.279 51 4
383 Z 18011 Gruberová Jiřina SK Pétanque Řepy 3.344 152.279 51 4
384 Z 13001 Beranová Pavla PC Sokol Lipník 4.375 148.733 0 2
385   20506 Potužák Zdeněk KLIP Litovel 4.938 148.417 0 2
386 Z 20562 Krejčířová Magda PK Sokol Medlánky 3.204 146.585 34 3
387 Z 28034 Kejíková Teresa FENYX Adamov 1.719 145.736 71 2
388 Z 18048 Voříšková Irena Kulový blesk Olomouc 2.704 145.091 34 3
389   16050 Brandýský Vladimír PK Sezemice 4.750 144.026 0 2
390   26020 Jakeš Martin SKP Hranice VI-Valšovice 4.656 143.545 0 2
391   12033 Borovička Oldřich SKP Kulová osma 1.281 143.321 86 1
392 Z 12030 Borovičková Eliška SKP Kulová osma 1.281 143.321 86 1
393   14098 Skala Petr PC Sokol Velim 3.907 142.300 0 4
394 Z 18075 Krajánková Kristýna CHRUPEK Chrudim 6.375 142.054 0 4
395   98465 Hájek Martin st. PEK Stolín 3.750 138.034 0 1
396   15082 Hůrek Václav 1. Starobrněnský PK 1.875 137.398 71 3
397   23048 Brož Oldřich st. PK 1293 Vojnův Městec 6.250 137.032 0 3
398   16058 Nepomucký Jaroslav Spolek Park Grébovka 4.750 135.214 0 1
399   20514 Hess Markus PC Egrensis 3.719 134.967 0 2
400 J 18042 Rousek Simon PEK Stolín 1.821 134.941 54 2
401 Z 28009 Řezníčková Radomíra 1. KPK Vrchlabí 2.657 134.915 33 3
402 Z 98352 Švimberská Blanka 1. KPK Vrchlabí 2.626 133.765 33 3
403 Z 15043 Pflimpflová Alexandra UBU Únětice 2.922 133.223 34 3
404   19027 Jelínek Martin Petank Club Praha 2.782 131.723 26 4
405   28010 Trýzna Petr 1. KPK Vrchlabí 4.000 127.392 0 1
406 J 20559 Tieku Tony PK Sokol Medlánky 3.688 126.463 0 2
407   16122 Malý Tomáš PC Sokol Velim 1.812 125.041 54 2
408   21759 Kohoutek Zdeněk PC AUSTERLITZ 1805 1.782 124.825 62 2
409   22990 Svoboda Jaromír PC AUSTERLITZ 1805 1.782 124.825 62 2
410   17001 Přikryl Karel SK Sahara Vědomice 1.000 124.141 80 1
411   20730 Lapihuska Milan st. SK Sahara Vědomice 0.969 120.762 78 1
412 JZ 20505 Zdobinská Karolína PC Sokol Lipník 1.735 117.842 45 3
413   18071 Koudelka Josef PK Polouvsí 3.970 117.545 0 4
414   97242 Rychtář Karel 1. Starobrněnský PK 1.157 117.001 71 2
415   19059 Chňoupek Jan 1. KPK Vrchlabí 1.469 115.788 52 2
416   26061 Hvížď Jaroslav SLOPE Brno 3.000 115.308 0 1
417   11011 Juráň Petr HRODE KRUMSÍN 0.969 113.212 71 1
418   97240 Petura Jaroslav 1. Starobrněnský PK 0.969 113.212 71 1
419 Z 17035 Konšelová Lenka HAPEK 3.875 111.395 0 3
420 J 19044 Čejpa Marek 1. KPK Vrchlabí 3.000 110.427 0 2
421   27072 Kousal Radim PKK Třebíč 3.938 108.653 0 2
422 Z 20568 Gordonová Květa PC Egrensis 1.531 105.159 43 2
423   20578 Knápek Jaroslav PK Polouvsí 3.720 103.214 0 4
424   18052 Šugar Zdeněk SKP Hranice VI-Valšovice 3.438 103.190 0 2
425   22980 Kyzivát Petr PC Kolová 0.781 102.457 68 1
426   96089 Hnilica Pavel P.C.B.D. 3.500 102.050 0 1
427   96095 Stejskal František P.C.B.D. 3.500 102.050 0 1
428   99527 Bayer Milan PC AUSTERLITZ 1805 4.000 102.042 0 2
429   20571 Dvořák Václav PC Sokol PP Hr. Králové 3.500 101.001 17 4
430   19005 Žídek Ivo SOKOL Staříč 3.500 100.492 0 2
431 Z 11013 Suková Eva SKP Hranice VI-Valšovice 3.001 99.957 0 4
432 J 19073 Schejbal Lukáš CHRUPEK Chrudim 1.703 99.392 30 3
433   16018 Csibrei Jan SOKOL Staříč 3.438 98.480 0 2
434 JZ 18097 Mašková Markéta 1. KPK Vrchlabí 2.625 96.624 0 1
435   27073 Matoušek Jiří PKK Třebíč 3.250 94.760 0 1
436   98432 Pažout Pavel PCP Lipník 2.501 91.726 0 2
437   97291 Končel Petr CP VARY 0.938 91.336 51 1
438   23029 Kobza Ladislav HRODE KRUMSÍN 2.375 91.286 0 1
439   20569 Šternberg Vít SPORT Kolín 2.563 91.185 0 2
440 Z 25079 Přikrylová Regina SLOPE Brno 1.484 89.711 34 2
441   15093 Novotný Vladimír PC Sokol Lipník 2.000 89.422 0 1
442   13046 Salač Miloslav PC Sokol Lipník 2.000 89.422 0 1
443   29027 Iwanuszek Boleslav PAK Albrechtice 2.625 86.494 0 2
444   13056 Mališ David TOP - ORLOVÁ 2.938 85.213 0 2
445   18113 Havlín Adam PC Mimo Done 0.656 84.968 56 1
446 Z 20551 Dudašková Blanka PK Sokol Medlánky 1.516 84.470 34 2
447   15079 Pejsar Michal HP Třebíč 3.250 83.574 0 2
448   15078 Vérosta David HP Třebíč 3.250 83.574 0 2
449   11032 Ježek Jiří ml. PEK Stolín 2.250 82.820 0 1
450   19011 Menšík Kryštov PEK Stolín 2.250 82.820 0 1
451 Z 18014 Klazarová Vlasta SK Pétanque Řepy 0.992 81.831 38 1
452   18084 Fila Pavel CHRUPEK Chrudim 4.781 81.139 0 2
453 Z 98312 Konečná Mariana Kulový blesk Olomouc 2.500 80.257 0 2
454   98311 Konečný Pavel Kulový blesk Olomouc 2.500 80.257 0 2
455 JZ 16132 Strouhalová Adéla 1. Starobrněnský PK 2.500 78.488 0 1
456   16001 Moucha Luboš PCP Lipník 1.282 78.059 33 2
457   13083 Janoš Jiří FRAPECO 1.000 77.515 33 2
458   10022 Chval Jiří PK Mariánské Lázně 1.813 76.796 26 2
459 Z 17091 Děcká Klára PAK Albrechtice 2.500 76.669 0 2
460 J 15072 Kočandrle Daniel PC Sokol Velim 1.938 75.998 0 1
461   18063 Louda Vladimír PC Sokol Lipník 1.688 75.450 0 1
462   18055 Dostál Pavel Petank Club Praha 2.219 75.208 0 2
463   19041 Mašek Milan 1. KPK Vrchlabí 2.125 74.498 0 2
464   10031 Velek Jiří PK Mariánské Lázně 1.781 72.584 23 2
465 Z 12035 Horálková Ivana SKP Kulová osma 1.469 72.510 22 3
466 Z 12031 Koudelková Emílie SKP Kulová osma 1.469 72.510 22 3
467   97272 Žižka Jaroslav 1. KPK Vrchlabí 2.001 71.448 0 2
468 J 20502 Michalička Jan 1. KPK Vrchlabí 1.938 71.317 0 1
469   20550 Hodboď Petr PK Sokol Medlánky 0.828 70.577 34 1
470 Z 18104 Víchová Zuzana CdP Loděnice 0.828 70.577 34 1
471   13054 Hildenbrand Benjamin Kulový blesk Olomouc 2.125 70.481 0 2
472   19074 Schejbal Petr CHRUPEK Chrudim 2.125 68.120 0 2
473   22979 Kratochvíl Slavomír PC Kolová 0.969 67.558 30 1
474   96109 Hradský Vladimír FŇÁKY BRNO 3.125 67.515 0 2
475   18069 Gráfik Jiří PK Polouvsí 2.500 64.475 0 1
476   15026 Čermák Jiří CdP Loděnice 1.500 64.032 0 1
477   26009 Bím Luboš 1. KPK Vrchlabí 2.000 63.696 0 1
478 Z 28008 Bímová Alena 1. KPK Vrchlabí 2.000 63.696 0 1
479   20517 Kožený František SENIOR TÝM Praha 1 1.032 63.563 24 2
480   21776 Krupica Zbyněk Carreau Brno 1.625 62.459 0 1
481 Z 15013 Krupicová Gabriela Carreau Brno 1.625 62.459 0 1
482   15024 Górski Pawel PK Mariánské Lázně 0.938 62.347 26 1
483   10026 Novotný Miroslav PK Mariánské Lázně 0.938 62.347 26 1
484 Z 14010 Bayer Kamarádová Marie P.C.B.D. 2.219 61.064 0 2
485   17047 Proseč Václav SENIOR TÝM Praha 1 1.750 60.100 0 2
486   98422 Hejl Pavel st. P.C.B.D. 2.656 59.550 0 2
487   27045 Husák Jaroslav FRAPECO 0.781 59.506 25 1
488   15080 Šponer Kamil HP Třebíč 2.000 58.314 0 1
489   10021 Hanzlík Zdeněk PK Mariánské Lázně 0.906 58.135 23 1
490   10033 Velek Ladislav PK Mariánské Lázně 0.906 58.135 23 1
491 Z 18122 Macháčková Věra CHRUPEK Chrudim 2.438 57.645 0 3
492 Z 96025 Stoklásková Renata FŇÁKY BRNO 2.531 57.024 0 2
493 Z 18053 Němečková Radomíra SKP Hranice VI-Valšovice 1.813 56.903 0 1
494   11031 Šipr Jiří 1. Starobrněnský PK 1.750 56.206 15 2
495 J 14001 Ježek Jan PEK Stolín 1.500 55.214 0 1
496   25046 Ježek Jiří PEK Stolín 1.500 55.214 0 1
497   16023 Hrotík Igor SLOPE Brno 2.594 54.767 0 2
498 Z 25087 Kalábová Jarmila SLOPE Brno 2.594 54.767 0 2
499   98379 Puhr Jaromír PAK Albrechtice 1.500 53.608 0 2
500   17087 Plaček Matyáš PC Mimo Done 0.531 53.431 30 1
501 J 17030 Vencl Aleš ml. 1. KPK Vrchlabí 1.438 52.913 0 1
502   19060 Brázda Vladimír 1. KPK Vrchlabí 1.625 51.753 0 1
503   13084 Vondrouš David CdP Loděnice 1.375 50.611 0 1
504   19030 Krojidlo Karel PCFT Sokoleč 1.437 50.044 0 2
505 Z 15031 Fárová Helena SKP Kulová osma 0.719 49.837 22 2
506 Z 17095 Vedralová Alena 1. KPK Vrchlabí 1.594 49.642 0 2
507 Z 18045 Míčková Adriana TOP - ORLOVÁ 1.406 47.961 0 2
508 Z 20531 Cibulková Jana SK Pétanque Řepy 1.626 43.615 0 2
509   29054 Tyrol Pavel CdP Loděnice 1.000 42.688 0 1
510   98425 Bílek Rudolf PCP Lipník 0.938 41.917 0 1
511 Z 20553 Jahnová Monika SKP Hranice VI-Valšovice 1.063 41.211 0 2
512   16065 Hykl Ondřej Spolek Park Grébovka 1.438 40.920 0 1
513   99591 Imlauf Jan PC Kolová 1.250 40.806 0 1
514   99596 Tišer Milan PC Kolová 1.250 40.806 0 1
515   98457 Muzikant Jaroslav PC Sokol Lipník 0.906 40.519 0 1
516   29037 Moos Dušan Carreau Brno 0.938 40.020 0 1
517   18095 Hanuš Zdeněk SPORT Kolín 1.781 39.380 0 2
518   13047 Šimíček Ladislav SOKOL Staříč 1.376 39.334 0 2
519   15073 Malý Josef UBU Únětice 1.344 38.251 0 1
520   96100 Dohnal Karel POP Praha 1.875 37.890 0 1
521 Z 98476 Hejlová Irena P.C.B.D. 1.875 37.890 0 1
522   20552 Metzker Jiří KLIP Litovel 0.875 37.437 0 1
523   21861 Škobrtal Petr KLIP Litovel 0.875 37.437 0 1
524   19039 Kuman Pavel Orel Řečkovice 0.938 37.092 0 1
525   17016 Kučera Martin TOP - ORLOVÁ 1.250 35.761 0 2
526 Z 20545 Pokorná Eliška PO Chotěboř 1.781 35.418 0 2
527 Z 17015 Kučerová Jana TOP - ORLOVÁ 1.219 34.871 0 2
528 J 19071 Dočynec Matěj CHRUPEK Chrudim 0.906 33.358 0 1
529   10069 Fučík Martin PKK Třebíč 1.344 33.027 0 2
530 J 17021 Marek Kryštof PEK Stolín 0.875 32.208 0 1
531   19010 Marek Martin PEK Stolín 0.875 32.208 0 1
532   14061 Schneider Milan SKP Kulová osma 1.000 31.878 0 1
533 J 16128 Merta Jáchym 1. Starobrněnský PK 1.000 31.395 0 1
534   96045 Ježek Jiří st. PEK Stolín 0.844 31.058 0 1
535 J 19012 Menšík Štěpán PEK Stolín 0.844 31.058 0 1
536   20566 Holický Jan 1. Starobrněnský PK 0.969 30.414 0 1
537 Z 14028 Hercoková Milena Sokol Kostomlaty 0.938 29.886 0 1
538 Z 16121 Pražáková Alena PCP Lipník 0.938 29.886 0 1
539   98482 Marcián Vladimír HRODE KRUMSÍN 0.750 28.827 0 1
540   24271 Rolínek Michal HRODE KRUMSÍN 0.750 28.827 0 1
541   16056 Gardáš Oldřich Orel Řečkovice 1.375 27.786 0 1
542   15028 Čížek Michal Petank Club Praha 0.844 26.897 0 1
543   20520 Škarvada Jiří PCFT Sokoleč 0.594 26.547 0 1
544 Z 96181 Březinová Ivana HP Třebíč 0.906 24.186 0 2
545   20626 Krajíček David FŇÁKY BRNO 0.906 24.186 0 2
546   12003 Konig Drahomír SOKOL Staříč 0.844 24.033 0 1
547   26039 Kozelský Martin SOKOL Staříč 0.813 23.312 0 1
548 Z 15089 Rodková Ludmila SOKOL Staříč 0.813 23.312 0 1
549 Z 23072 Plucarová Lenka PC Kolová 0.688 22.443 0 1
550   20724 Rytíř Karel PC Kolová 0.625 20.403 0 1
551   27086 Rytíř Jaroslav PC Kolová 0.625 20.403 0 1
552   15032 Fára Jindřich SKP Kulová osma 0.531 19.561 0 1
553   20527 Šíma Jaroslav PC Mimo Done 0.438 19.561 0 1
554 J 17082 Bayer Šimon SLOPE Brno 0.656 19.134 0 1
555   24207 Chovan Pavel P.C.B.D. 0.656 19.134 0 1
556   25042 Dvořák Jaroslav HP Třebíč 0.656 19.134 0 1
557   96196 Fabík Arnošt HP Třebíč 0.656 19.134 0 1
558   17028 Horčica Vojtěch SLOPE Brno 0.656 19.134 0 1
559 JZ 17076 Horčicová Tereza SLOPE Brno 0.656 19.134 0 1
560   17029 Krause Vlastimil PC Sokol Velim 0.656 19.134 0 1
561   18040 Kára Petr PCFT Sokoleč 0.656 19.134 0 1
562   27071 Matoušek Jakub PKK Třebíč 0.656 19.134 0 1
563   15084 Semotam Jan 1. Starobrněnský PK 0.656 19.134 0 1
564   15081 Slaný Lukáš 1. Starobrněnský PK 0.656 19.134 0 1
565   96024 Stoklásek Petr FŇÁKY BRNO 0.656 19.134 0 1
566   27025 Konopásek Jakub PK 1293 Vojnův Městec 1.250 18.094 0 1
567   10094 Šatra František PC Egrensis 0.500 16.323 0 1
568   20546 Pokorný Petr PO Chotěboř 1.125 16.284 0 1
569   21798 Kotas Martin TOP - ORLOVÁ 0.563 16.139 0 1
570 Z 17032 Havlová Martina 1. KPK Vrchlabí 0.500 15.924 0 1
571 Z 96021 Orságová Alexandra FŇÁKY BRNO 0.500 15.924 0 1
572 JZ 19042 Poláková Pavlína 1. KPK Vrchlabí 0.500 15.924 0 1
573 JZ 20515 Hess Larissa PC Egrensis 0.469 15.302 0 1
574   15049 Pavlů Ladislav KLIP Litovel 0.500 14.873 0 1
575 Z 13063 Vajová Eva 1. KPK Vrchlabí 0.438 13.934 0 1
576 Z 16028 Braunová Ivana PC AUSTERLITZ 1805 0.688 13.893 0 1
577   99529 Dvořák Josef PC AUSTERLITZ 1805 0.688 13.893 0 1
578   25085 Holec Libor PC AUSTERLITZ 1805 0.688 13.893 0 1
579 Z 19069 Poláková Věra CP VARY 0.406 13.262 0 1
580   24319 Jarůšek Miroslav PC Kolová 0.375 12.242 0 1
581 Z 24320 Vančurová Romana PC Kolová 0.375 12.242 0 1
582   96022 Orság Oskar St. FŇÁKY BRNO 0.375 11.943 0 1
583 Z 19072 Schejbalová Alena CHRUPEK Chrudim 0.281 8.366 0 1
584   13069 Michovský Jiří ml. PPA POZORKA 0.250 7.962 0 1
585   14095 Kocián Adam PC Egrensis 0.375 6.192 0 1
586 Z 19055 Podroužková Ingrid PC Sokol Lipník 0.125 5.589 0 1
587 Z 19054 Tymešová Jitka PC Sokol Lipník 0.125 5.589 0 1
588 Z 26005 Krajíčková Petra FŇÁKY BRNO 0.250 5.052 0 1
589   96056 Petržela Miloslav HP Třebíč 0.250 5.052 0 1
590   96026 Valášek Jiří FŇÁKY BRNO 0.250 5.052 0 1
591   13045 Chaloupek Miroslav PC Sokol Lipník 0.094 4.192 0 1
592   20529 Adamec Ladislav PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
593   21018 Babej Petr PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
594   14091 Balík Martin Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
595 Z 23036 Barešová Hana PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
596   10136 Bartejs Lukáš PKK Třebíč 0.000 0.000 0 0
597   96209 Bartoš Martin 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
598 Z 96210 Bartošová Zuzana 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
599   21808 Bayer Tomáš PC AUSTERLITZ 1805 0.000 0.000 0 0
600   27001 Bednář Svatopluk SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
601   27002 Bednář Michal SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
602   27012 Bednář Martin SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
603 Z 19022 Bednářová Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
604 Z 27009 Bednářová Jitka SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
605 J 18107 Bejšovec Michal PK Sokol Medlánky 0.000 0.000 0 0
606   10100 Bernát Miroslav SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
607 Z 10101 Bernátová Zdenka SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
608   18033 Beránek ml. Josef PK Sezemice 0.000 0.000 0 0
609   13025 Beseda Daniel Club Rodamiento 0.000 0.000 0 0
610   21012 Binko Luděk PK Sezemice 0.000 0.000 0 0
611 Z 13050 Blaschková Dagmar SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
612 Z 19061 Blažková Marie 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 1
613   21009 Bliek Michael Ray Club Rodamiento 0.000 0.000 0 0
614 Z 20591 Bláhová Dagmar PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
615 Z 12055 Boušová Ludmila PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
616   14033 Bořánek Miloslav Bowle 09 Klatovy 0.000 0.000 0 0
617   16002 Brabec Jiří PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
618   25092 Brabec Petr POP Praha 0.000 0.000 0 0
619   14078 Brichta Tomáš Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
620   23049 Brož Oldřich ml. PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
621   96225 Brož Karel SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
622 Z 23033 Brožová Jitka PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
623   20510 Brávek Jiří PK Osika Plzeň 0.000 0.000 0 0
624 Z 16118 Bubeníková Blanka Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
625   13006 Bureš Pavel ml. HAPEK 0.000 0.000 0 0
626 Z 20523 Burešová Anna Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
627 Z 20700 Bytešníková Zlatuše Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
628   96141 Březina Jiří Kulový blesk Olomouc 0.000 0.000 0 0
629 Z 21038 Cadorini Julie SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
630   20610 Cakl Vojtěch PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
631   99505 Chalupa Jiří PC Sokol Lipník 0.000 0.000 0 0
632   21044 Chalupský Libor PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
633 JZ 17040 Charvátová Šárka 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
634 Z 20714 Chludilová Marie PC Sokol Lipník 0.000 0.000 0 0
635   16048 Chocholouš Ondřej PK Sezemice 0.000 0.000 0 0
636   19021 Chodúr Peter HRODE KRUMSÍN 0.000 0.000 0 0
637 Z 14088 Chvátalová Zuzana Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
638   21041 Cicutto Romolo PO Chotěboř 0.000 0.000 0 0
639 Z 21042 Cicuttová Hana PO Chotěboř 0.000 0.000 0 0
640 J 17066 Cimala Vít PK Sokol Medlánky 0.000 0.000 0 0
641   19066 Colin Cyril FRAPECO 0.000 0.000 0 0
642   16035 Defer Thierry PEPEK 0.000 0.000 0 0
643 Z 11007 Dimitrovová Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
644   18004 Dolan Petr CHRUPEK Chrudim 0.000 0.000 0 0
645   27082 Dostál Jaromír 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
646   15087 Doubrava Antonín PCP Lipník 0.000 0.000 0 0
647 Z 16037 Douděrová Bohumila SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
648   28032 Došek Martin PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
649 Z 28031 Došková Renata PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
650   20519 Dušek Josef SKP Kulová osma 0.000 0.000 0 0
651 Z 18125 Dušková Alžběta PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
652 Z 96099 Dušková Marie POP Praha 0.000 0.000 0 0
653   21043 Dvořáček Martin PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
654   20600 Dyba Daniel PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
655 J 20560 Děrgl Martin PK Sokol Medlánky 0.000 0.000 0 0
656   20613 Ehrenberger Petr PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
657 J 21016 Eliáš Filip PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
658   28033 Faber Michal PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
659 Z 21746 Fabíková Andrea HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
660 Z 96190 Fabíková Silvie HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
661 J 21014 Fajmon Radovan PAK Albrechtice 0.000 0.000 0 0
662   16034 Fedor Petr PEPEK 0.000 0.000 0 0
663   11010 Fereš Jiří PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
664   12001 Ferlay Matyáš Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
665   22017 Ferlay Franck Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
666   20583 Flek Petr PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
667   20602 Flek Vratislav PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
668 Z 20590 Fleková Kateřina PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
669   20597 Foltán Ladislav PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
670 Z 21035 Forejtarová Hana SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
671   17099 Friedel Tomáš PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
672 Z 17100 Friedelová Iveta PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
673   16013 Fryš Petr Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
674 J 20580 Fuchs Tobias PK Sokol Medlánky 0.000 0.000 0 0
675   20581 Fuchs Kamil PK Sokol Medlánky 0.000 0.000 0 0
676   97290 Fürst Jiří CP VARY 0.000 0.000 0 0
677 Z 13048 Gavlasová Šárka PC Sokol PP Hr. Králové 0.000 0.000 0 0
678 Z 13070 Gazdová Martina P.C.B.D. 0.000 0.000 0 0
679   26022 Gratcl Martin SKP Hranice VI-Valšovice 0.000 0.000 0 0
680   11019 Gruber Josef FENYX Adamov 0.000 0.000 0 0
681 Z 13075 Habásková Miroslava HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
682 J 20588 Haman Václav PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
683   15027 Hanuš Jaroslav SKP Kulová osma 0.000 0.000 0 0
684   96108 Hanč Jaroslav 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
685 JZ 17075 Haraštová Nella SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
686 Z 98473 Haraštová Sylvie SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
687 Z 18114 Havlínová Věra PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
688 Z 21796 Hašková Petra SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
689 Z 99500 Hašková Vlastimila SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
690   20547 Hejkal Artur PO Chotěboř 0.000 0.000 0 0
691   11058 Hendrych Jan PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
692   20558 Hladký Jaroslav Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
693   21851 Hlaváček Filip POP Praha 0.000 0.000 0 0
694 Z 20548 Hložková Lucie PO Chotěboř 0.000 0.000 0 0
695   14063 Holec Ondřej P.C.B.D. 0.000 0.000 0 0
696   13049 Holický Jaroslav 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
697 Z 10108 Horová Šárka SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
698   13065 Houška Karel PK Mariánské Lázně 0.000 0.000 0 0
699 Z 15044 Hošková Stanislava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
700   22982 Hrbáček Ivan SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
701   99559 Hrbáček Jan P.C.B.D. 0.000 0.000 0 0
702 Z 21031 Hrdinková Naděžda SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
703   23100 Hromek Jiří FENYX Adamov 0.000 0.000 0 0
704   15085 Hruška Zdeněk 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
705 Z 12059 Hrušková Beatrice CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
706 Z 10110 Hudečková Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
707   21003 Hudík Daniel P.C.B.D. 0.000 0.000 0 0
708   21777 Husák Vladimír Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
709 Z 24221 Hutáková Jana UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
710   18112 Hybler Jan PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
711   16064 Hykl Luboš Spolek Park Grébovka 0.000 0.000 0 0
712 Z 10111 Hyklová Dagmar SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
713   29053 Hytych Petr CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
714 Z 18059 Hájková Karolína Bowle 09 Klatovy 0.000 0.000 0 0
715 Z 24315 Hájková Dorota PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
716 Z 21020 Hájková Marie PCFT Sokoleč 0.000 0.000 0 0
717 Z 10112 Janatková Vlasta SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
718   26079 Janda Josef 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
719   26080 Janda Pavel 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
720   14084 Jankovský Ondřej Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
721 Z 21004 Janíčková Kamila Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
722 Z 16143 Jarošová Renata PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
723 Z 10036 Javůrková Klára JAPKO 0.000 0.000 0 0
724 Z 18044 Jaworková Monika TOP - ORLOVÁ 0.000 0.000 0 0
725 JZ 19048 Jelínková Klára 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
726 JZ 19049 Jelínková Olga 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
727   96046 Ježek Vladislav st. PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
728 Z 12074 Ježková Iva PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
729   24278 Jeřala Lukáš PC Sokol Velim 0.000 0.000 0 0
730 Z 16038 Jeřábková Jaroslava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
731 Z 15077 Johnová Monika HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
732 Z 16039 Jonášová Jitka SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
733   14089 Jílek Petr Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
734   21769 Kacerovský Filip PC Kolová 0.000 0.000 0 0
735   27003 Kallus Tomáš SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
736   11060 Kalvoda Vladislav SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
737   20608 Kameník Pavel PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
738   14023 Karban Pavel PK Osika Plzeň 0.000 0.000 0 0
739   10080 Kauer Helmut PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
740 Z 16119 Kerner Michala Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
741   19033 Kirschner Michel PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
742   14077 Klír Daniel Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
743   10038 Knespl Michal JAPKO 0.000 0.000 0 0
744 Z 16019 Kohutová Jana SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
745   98488 Konečný Jonáš Kulový blesk Olomouc 0.000 0.000 0 0
746 Z 21032 Konopová Marta SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
747   25033 Konopásek Zdeněk POP Praha 0.000 0.000 0 0
748 Z 18133 Korešová Kristýna HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
749   16062 Korselt Václav Spolek Park Grébovka 0.000 0.000 0 0
750 Z 27074 Kousalová Michaela PKK Třebíč 0.000 0.000 0 0
751   24224 Kočiš Tomáš UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
752 Z 15045 Kočová Jarmila SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
753 JZ 21001 Krajíčková Eliška FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
754   99502 Kravka Jaroslav P.C.B.D. 0.000 0.000 0 0
755   16060 Kremlík Miroslav Spolek Park Grébovka 0.000 0.000 0 0
756 J 17004 Král Václav HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
757 J 17005 Král Jiří HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
758 J 17006 Král Jan HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
759 Z 17003 Králová Alena HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
760 Z 21011 Králová Jana Sokol Kostomlaty 0.000 0.000 0 0
761 Z 16041 Krčková Jiřina SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
762   20605 Krčál Karel PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
763 Z 26025 Krůlová Jaroslava PAK Albrechtice 0.000 0.000 0 0
764   20564 Kubista Petr Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
765   17078 Kubánek Michal PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
766 Z 21008 Kuchařová Jarmila FENYX Adamov 0.000 0.000 0 0
767   13018 Kuchyňka Jan st. HAPEK 0.000 0.000 0 0
768   11047 Kunc Tomáš JAPKO 0.000 0.000 0 0
769   27083 Kučera Bohumil POP Praha 0.000 0.000 0 0
770 Z 12025 Kučerová Marie SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
771   99539 Lapihuska Milan ml. SK Sahara Vědomice 0.000 0.000 0 0
772   99540 Lapihuska Robert SK Sahara Vědomice 0.000 0.000 0 0
773   25047 Leiský Martin C.T.P. Club Ořech 0.000 0.000 0 0
774   96216 Leiský Leander C.T.P. Club Ořech 0.000 0.000 0 0
775   16030 Lelek Bohuslav PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
776   17007 Lengál Petr HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
777 Z 21019 Lenhartová Ivana SKP Kulová osma 0.000 0.000 0 0
778   21040 Levínský Radek SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
779   20601 Litvinov Vasil PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
780 Z 21030 Lišková Jana SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
781 Z 21033 Lišková Jiřina SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
782   17057 Lochman Filip PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
783 J 20587 Lopatka Patrik PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
784   15002 Lukáš Vít PLUK Jablonec 0.000 0.000 0 0
785   21823 Mach Roman Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
786   25035 Machovec Libor PK 1293 Vojnův Městec 0.000 0.000 0 0
787   13080 Majer Josef UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
788 Z 13081 Majerová Ivana UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
789   20572 Malina Mikuláš PC Sokol PP Hr. Králové 0.000 0.000 0 0
790 Z 16124 Malá Zuzana SKP Kulová osma 0.000 0.000 0 0
791 JZ 16136 Marková Johana PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
792   14046 Matoušek Vladimír 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
793   20606 Matějíček Rudolf PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
794   21821 Mašek Karel Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
795   16061 Melen Jaroslav Spolek Park Grébovka 0.000 0.000 0 0
796 Z 12076 Melich Mallatová Barbora PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
797 JZ 16129 Mertová Anežka 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
798 JZ 20567 Mertová Apolena 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
799 Z 21013 Michovská Kateřina PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
800   15076 Mifka Ondřej HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
801   26060 Mikel Jan SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
802   15047 Mikyška Milan SK Sahara Vědomice 0.000 0.000 0 0
803 Z 16137 Mikyšková Agáta Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
804   24225 Mikšovský Milan UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
805 JZ 15014 Moosová Tereza Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
806 Z 24330 Moosová Šárka Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
807 Z 17074 Moučková Věra SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
808 Z 96151 Možíšová Petra FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
809   18087 Musil Josef SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
810 J 18089 Musil Pavel SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
811   18090 Musil Martin SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
812   18091 Musil Jan SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
813 Z 18088 Musilová Václava SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
814 Z 98458 Muzikantová Naděžda PC Sokol Lipník 0.000 0.000 0 0
815   21757 Mužík Miroslav VARAN 0.000 0.000 0 0
816   23069 Míček Martin PC Kolová 0.000 0.000 0 0
817   16110 Müller Jan PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
818   12053 Navalaný Ivo SKP Hranice VI-Valšovice 0.000 0.000 0 0
819   12026 Navrátil Milan SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
820 Z 16009 Navrátilová Kateřina HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
821 JZ 20576 Novotná Alžběta 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
822   21039 Novotný Karel SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
823   17024 Novák Boris Orel Řečkovice 0.000 0.000 0 0
824 Z 21829 Nováková Mária Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
825 Z 16043 Němcová Vlasta SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
826   15061 Němec Petr ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
827   27014 Němec Vladimír 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
828 J 20561 Ondruška Patrik PK Sokol Medlánky 0.000 0.000 0 0
829   25073 Pacák Radim PC Kolová 0.000 0.000 0 0
830   19046 Palička Dominik SKP Hranice VI-Valšovice 0.000 0.000 0 0
831 J 20615 Palán Kryštof PK Sokol Medlánky 0.000 0.000 0 0
832   18073 Patala David PK Polouvsí 0.000 0.000 0 0
833 Z 18101 Patalová Kateřina PK Polouvsí 0.000 0.000 0 0
834 Z 16044 Paterová Jiřina SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
835   29052 Paták Jan CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
836   19008 Pavlas Lukáš PK Sezemice 0.000 0.000 0 0
837 Z 15020 Pavlasová Nikola PK Sezemice 0.000 0.000 0 0
838 Z 19009 Pavlasová Alice PK Sezemice 0.000 0.000 0 0
839   20598 Pavlík Robert PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
840   20599 Pavlík Lubor PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
841   21049 Pavlík Robert SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
842   20607 Pavlík ml. Robert PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
843 Z 20592 Pavlíková Marie PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
844 Z 20596 Pavlíková Dominika PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
845 Z 20593 Pejchalová Renata PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
846 Z 10060 Petrasová Blanka PPA POZORKA 0.000 0.000 0 0
847 Z 24239 Petrášová Klára Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
848   98418 Pešout Miroslav CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
849   18054 Pfeiffer Ondřej Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
850   19014 Plachá Lucie PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
851   18003 Plachý Pavel PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
852   96229 Plesník Vladimír SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
853   20555 Podrábský Miroslav PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
854   11005 Polách Antonín PAK Albrechtice 0.000 0.000 0 0
855   29042 Polách Libor PAK Albrechtice 0.000 0.000 0 0
856 Z 10046 Poláchová Anna PAK Albrechtice 0.000 0.000 0 0
857   21859 Popelka Josef KLIP Litovel 0.000 0.000 0 0
858 Z 12060 Pospíšilová Šárka Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
859   21006 Potrošovský Roman PCP Lipník 0.000 0.000 0 0
860 Z 19051 Preussová Inka POP Praha 0.000 0.000 0 0
861 Z 15053 Provazníková Petra PCFT Sokoleč 0.000 0.000 0 0
862   21811 Pulda Miroš PCP Lipník 0.000 0.000 0 0
863 Z 21807 Puldová Ivana PCP Lipník 0.000 0.000 0 0
864   20524 Přikryl Jan Spolek Park Grébovka 0.000 0.000 0 0
865   21023 Rafaj Petr PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
866   20582 Rambousek Radomil PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
867   15092 Rendek Tomáš Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
868   26086 Rendek Miroslav Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
869 Z 21825 Rendeková Eva Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
870 Z 20701 Režová Šárka Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
871 J 18041 Rieger Hubert PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
872   18111 Rieger František PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
873 J 16131 Rod Daniel 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
874 JZ 16130 Rodová Klára 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
875   17105 Roger Thomas Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
876   96121 Roubín Pavel ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
877   14025 Rovný Jiří SKP Kulová osma 0.000 0.000 0 0
878 Z 15007 Rozsypalová Jana Kulový blesk Olomouc 0.000 0.000 0 0
879   20584 Ruta Pavel PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
880 J 20585 Ruta Daniel PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
881 J 20586 Ruta Samuel PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
882 Z 18028 Rybarova Valeria SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
883   27075 Rössl Michal PKK Třebíč 0.000 0.000 0 0
884 Z 17008 Růžičková Milada HAVAJ CB 0.000 0.000 0 0
885 Z 98417 Růžičková Jarmila CdP Loděnice 0.000 0.000 0 0
886 Z 17050 Rückerová Blanka SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
887   12084 Schaal Peter PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
888 Z 20540 Schinzelová Lucie PO Chotěboř 0.000 0.000 0 0
889   20604 Schroner Jozef PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
890 Z 21021 Sekerešová Jindra PCFT Sokoleč 0.000 0.000 0 0
891 Z 21007 Seredová Lucie FENYX Adamov 0.000 0.000 0 0
892   11040 Shon Šimon 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
893 Z 15056 Shonová Eliška 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
894   20609 Sivák Zdeněk PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
895   18085 Skokan Miroslav CHRUPEK Chrudim 0.000 0.000 0 0
896 J 20618 Skřepský Adam PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
897   18128 Skřivan Jakub PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
898 Z 26001 Slavíčková Šárka Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
899 J 21017 Smitek Dominik PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
900   96050 Smola Jaroslav st. PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
901   21005 Smola Lumír PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
902   20507 Steiger Bohumír KLIP Litovel 0.000 0.000 0 0
903 Z 10092 Stephan Ingrid PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
904   11051 Stloukal Jan PEPEK 0.000 0.000 0 0
905 Z 27011 Stoklásková Lucie SK Vinohrady 0.000 0.000 0 0
906 Z 21034 Szitányiová Mária SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
907 Z 20500 Tauchmanová Radka 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
908   18110 Tintěra Milan VARAN 0.000 0.000 0 0
909 JZ 17045 Tkadlecová Kamila UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
910   10135 Ton Petr 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 1
911 Z 21022 Trojak Barbora PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
912   16114 Trudič Miroslav PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
913   20518 Tydlitát František SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
914   99551 Tymeš Jiří PC Sokol Lipník 0.000 0.000 0 0
915   28002 Tymeš ml. Jiří PC Sokol Lipník 0.000 0.000 0 0
916 J 20589 Vacek Daniel PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
917   14005 Vais Martin JAPKO 0.000 0.000 0 0
918 Z 96027 Valášková Kateřina FŇÁKY BRNO 0.000 0.000 0 0
919   16140 Van Den Heuvel Johannes Lambertus 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
920 J 19056 Vaněk Adam Sokol Kostomlaty 0.000 0.000 0 0
921   18102 Vedral Jan 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
922   96052 Vejrek Vladimír PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
923   96102 Vejrek Pavel PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
924 Z 17037 Vilímová Hana SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
925 Z 10128 Vinopalová Radomila SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
926   14082 Vintr Jan Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
927   21048 Vlasák Jakub SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
928   97232 Vlk Jaroslav POP Praha 0.000 0.000 0 0
929   10037 Vochoč Ondřej JAPKO 0.000 0.000 0 0
930   21025 Vodehnal Zdeněk SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
931 Z 21026 Vodehnalová Jindra SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
932   20611 Vokurka Petr PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
933 Z 21028 Voldřichová Dagmar SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
934 Z 18049 Vondrová Hana PEK Stolín 0.000 0.000 0 0
935   21827 Vozka Jiří Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
936   16005 Voňka Petr Kulový blesk Olomouc 0.000 0.000 0 0
937   21036 Vrzal Martin PK Polouvsí 0.000 0.000 0 0
938   21027 Vrána Theodor SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
939   20603 Vytiska Zdeněk PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
940 Z 20594 Vytisková Jaroslava PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
941 Z 20595 Vytisková ml. Jaroslava PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
942   16046 Weinberger Wilhelm PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
943   20612 Wünsche Petr PSK Jihlava 0.000 0.000 0 0
944 Z 13024 Zapletalová Gabriela HAPEK 0.000 0.000 0 0
945 JZ 16134 Zbořilová Vendula 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
946 JZ 16135 Zbořilová Nikola 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
947   21002 Zeman Martin HP Třebíč 0.000 0.000 0 0
948 Z 19050 Zibura Ladislav PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
949   10098 Ziegler Jochen PC Egrensis 0.000 0.000 0 0
950   96127 Znamínko Václav ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
951   14090 Zálešák Stanislav Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
952 Z 21010 Závadská Regina Sokol Kostomlaty 0.000 0.000 0 0
953   14066 Šašek Martin 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
954 Z 26041 Šebestová Zdeňka SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
955   20689 Šeda Zdeněk PEPEK 0.000 0.000 0 0
956 JZ 21045 Šestáková Kateřina SKP Kulová osma 0.000 0.000 0 0
957 JZ 21046 Šestáková Kristýna SKP Kulová osma 0.000 0.000 0 0
958 Z 19003 Šilarová Vendula Sokol Kostomlaty 0.000 0.000 0 0
959   29043 Šildberger František 1. Starobrněnský PK 0.000 0.000 0 0
960   16004 Šimara Matěj PAK Albrechtice 0.000 0.000 0 0
961   97294 Šimek Petr CP VARY 0.000 0.000 0 0
962   20556 Šklíba Jan Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
963   21795 Šlapanský Luboš St. SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
964   14054 Šmic Ivan ČPK Poděbrady 0.000 0.000 0 0
965   18082 Šorm Miroslav CHRUPEK Chrudim 0.000 0.000 0 0
966 Z 18083 Šormová Olga CHRUPEK Chrudim 0.000 0.000 0 0
967   97297 Šrubař Jiří Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
968   99537 Šrubař Michal Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
969 Z 21813 Šrubařová Hana Carreau Brno 0.000 0.000 0 0
970   21029 Štima Michal SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
971   96030 Štěpánek Petr 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
972   21050 Štěpánek Michal SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
973 Z 18061 Štěpánková Zdeňka 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
974 Z 21037 Štěpánová Valerie SPORT Kolín 0.000 0.000 0 0
975   24232 Štípek František UBU Únětice 0.000 0.000 0 0
976   20526 Šuk Miroslav PC Mimo Done 0.000 0.000 0 0
977   20541 Šupol Miloslav PO Chotěboř 0.000 0.000 0 0
978 Z 17081 Šupolíková Jiřina PCP Lipník 0.000 0.000 0 0
979   21024 Šít Václav SK Pétanque Řepy 0.000 0.000 0 0
980   21819 Žbánek Karel Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
981 Z 13053 Žipková Jiřina SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0
982 Z 97262 Žídková Lenka SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
983   21820 Žůrek Luděk Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
984   16012 Čanda Jakub Petank Club Praha 0.000 0.000 0 0
985   17049 Čarek Petr Lesklé koule - 1.PC Líšnice 0.000 0.000 0 0
986 JZ 20575 Čejpová Marta 1. KPK Vrchlabí 0.000 0.000 0 0
987   16059 Čermák Tomáš Spolek Park Grébovka 0.000 0.000 0 0
988 Z 98369 Čermáková Anna SOKOL Staříč 0.000 0.000 0 0
989 JZ 20522 Černá Eliška Sokol Kostomlaty 0.000 0.000 0 0
990 J 19057 Černý Boleslav Sokol Kostomlaty 0.000 0.000 0 0
991   21047 Čtvrtečka Václav SLOPE Brno 0.000 0.000 0 0
992 Z 14022 Řezníčková Anna PK Osika Plzeň 0.000 0.000 0 0
993 Z 16066 Řezáčová Svatava SENIOR TÝM Praha 1 0.000 0.000 0 0